Mokytojas iš Kauno: šiame chaose labiausiai gaila mokinių

to mokytoja

to mokytoja portretas
o tai latveliene tokia siaubune ir neleidzia streikuoti? ji gi nieko nesprendzia mokykloje

mokytoja

mokytoja portretas
Gaila, kad toks jauna pedagogas dar nieko nesupranta. Kai pradėjau prieš 36 metus dirbti mokykloje, mokytojai buvo gerbiami tėvų ir vaikų. Šuo metu mes esame paslaugų tiekėjai ir mus moko, kaip dirbti bet kas. Labai gerai išmano mokytojų darbą ypač ,,super mamytės". Taip pat tie tėveliai, kuriems nesisekė mokykloje mokytis, tai dabar gali viešai pasisakyti. Taip Kaune tik keliose mokyklose kilo atlyginimai, bet kitose išliko tokie patys arba sumažėjo, (bet darbo tikrai padaugėjo)! Gaila, kad pradėję tik dirbti jauni specialistai, kuriems yra kitaip apskaičiuojamas atlyginimas, kalba už visus Kauno mokytojus!!! Linkiu ateityje turėti šeimą, vaikų ir sunkiai išgyventi iš savo ,,puikaus" atlyginimo. Tada gal atsiras suvokimas... Mūsų mokykloje negalima streikuoti, nes nepriklausom mokytojų profsąjungoms. Dirbame visi nusivylę, kad taip Vyriausybė žemina mokytojus už jų atsakingą, pilną streso darbą. Dirbu mokykloje, kurioje dirba 150 pedagogų. Ši profesija buvo mano vaikystės svajonė.

diedukas

diedukas portretas
Kai dabartiniai mokytojai bus tokie kaip 1960 metais tada tegul kelia savo reikalavimus. Uzaugo vartotoju karta kuriems pinigai savarbiau uz savo profesija. Mano laikais mokytojai gaudavo apie 120 rubliu per menesi, myledavo savo mokinius, o mes mylejom savo pedagogus. Niekas per prievarta neverte buti mokytoju..Ryanair ir tu unitazu valytojas uz dviguba lietuviska mokytojo alga. Kur problema?

Jūratė

Jūratė portretas
KADA mokytojai streikavo, kad nepaprastai sunkios mokymosi programos? NIEKADA. Visada erzalys dėl pinigų, atrodo, kad jie mažiausiai gauna.

Jūratė

Jūratė portretas
Kodėl neina streikuot tėvai ir mokiniai, kad jiems nevyksta pamokos. Nors mokyklos sako, kad vyksta, bet tai tik pamokų imitacija. NUSIVYLIAU MOKYTOJAIS, gėda dėl jų, jie net negali įvardinti ko nori. Žinoma, lengviausia pasakyti, kad per maži atlyginimai. Iš kur jums paims daugiau pinigų?

jonas

jonas portretas
reikia grazinti pinigus kur tevai sumoka i mokyklos kasa,nes pamoku nera.geda tokioms mokykloms ir tokiems mokytojams,varykit is mokyklu suvisam

10 metų stažo mokytoja

10 metų stažo mokytoja portretas
Viščiuk, tu viščiuk, kai sustiprėsi ir tikrai giliai pažinsi, koks yra mokytojo darbas, panorėsi ir atitinkamo atlyginimo. Žinok, geras mokytojas dar ir tas, kuris kiekvieną vaiko darbelį tikrina ir įvertina. Pamėgink, jeigu dirbi kasdien su 120 mokinių tai padaryti. Puikiai žinai, kad šeštadienių ir sekmadienių neturėsi, kad miegoti kasdien eisi tik vidurnaktį, o algelė - beveik minimumas, nes ne pilnas etatas.

Vainoma

Vainoma portretas
Šaunuolis. Išsakei mano mintis. Mokykloje dirbu raštinės vedėja, matau situaciją.

Nefanatikas

Nefanatikas portretas
gerai, kad atsiranda atsakingų žmonių. Pagarba mokytojui. o landsbergininkui - niekada nebus gerai, jei tik ne jo stabukų pagaminta

lyg ir negrazu...

lyg ir negrazu... portretas
Kai bėgdavom iš pamokų, o vienas likdavo, norėdamas pasirodyti geručiu, - tai būdavo parsidavėlis. O bėgdavo tada net pirmūnai, jei jie buvo draugai. Mokytojų streikas- tai vienas iš stipriausių įvykių mūsų šalyje, norint supurtyt valdžią. Turėtumėm seniai visi stovėti gatvėse ir reikalauti! Šitiek metų po nekriklausomybės, o mes smaugiami.... Jei norim gyventi savo šalyje, o ne kitur tualetus valyt, REIKALAUKIM ! Neleiskim viską susikišt į partijų kišenes, auklėkim savo vaikus, kad kai yra tokia situacija, sugebėtų suprasti kas vyksta ir gerbdami savo mokytojus susitelktų ir dėtų savo pastangas neatsilikti ...

Nuomone..Visi turi burtis ir gana buti vefrsiu tauta.Bobelio

Nuomone..Visi turi burtis ir gana buti vefrsiu tauta.Bobelio portretas
Mokiniu gaila.Bet cia kalciausias Skvermelis su Karbauskiu.Soka jis pagal Karbauskio dudele.Kodel issyk nevyko kalbetis su mokytojais.? Kodel viska paliko Sakalienei kuri nepaskaiciavusi pinigu,nepamasciusi kaip ta pertvarka daryti padare chaosa.Kur dingo Sirinskiene su savo kuriamomis komisijomis noredami nukreipti nuo savo juodu darbeliu visu zvilgsnius.Reikejo poniai isshyk komisija ir paziureti kur ir kaip tie skirti milijonai dingsta.Nors pati Sakaliene pareiske ,kad apsiriko skaiciavimuose ir truksta apie 6 milijonu.Po to pareiske,kad dingo 6 miliojonai.Ar ne durniu laivas.

Mokinys

Mokinys portretas
Tikrai pritariu mokytojui Sergejui ! Del pamoku nebuvimo kenčiame mes moksleiviai kurie tikrai norime tinkamai pasiruošti egzaminams !:))

vyte

vyte portretas
Prancuzijoje buvo tokiu protestu,kad studentai vardan tikslo pasiekimo aukojo vienus metus savo studiju.Bet savo reikalavimu pasieke.Mokytojai dabar ne vien uz save kovoja,Jie kovoja uz mus visus.O mokiniam gera pamoka,kad reikia but pilietiskiem,o ne durneliais ir valdzios pataikunais

Kaimynai

Kaimynai portretas
Senamieščio svieto lygintojas Sergej

Nijole

Nijole portretas
Sutinku su straipsnyje issakytomis mintimis.

Mokiniai

Mokiniai portretas
Tuo tarpu, kai mokytojai streikuoja, nevyksta normalios pamokos, tikriausiai labiausiai kenčiame mes- mokiniai. Būtent mūsų likimas ir ateitis priklauso nuo to, kaip pasiruošime egzaminams, bet, deja, su tokiu darbu, kuris vyksta pastaruoju metu, sunku pasiekti kažko daugiau. Todėl tai pagrindinė priežastis, kodėl ir mes turime teisę pyktį ant mokytojų dėl tokio elgesio.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Pagarba Mokytojams Kauno

senjoras

senjoras portretas
nužmogėjo ir žurnalistai-reikėtų duot ataskaitą žodžiams-dėl to nulėkė ir ministrės galva.- ar tu taip norėtum kad rašytų pvz apie tavo seserį? ar kuo brutliau išsireiškus tik taip atkreipiamas dėmesys į autorių?

pagarba jaunuoliui

pagarba jaunuoliui portretas
Baisiausia, kad kai pagaliau ėmė kelti atlyginimus - tai veidmainiškai streikus ėmė organizuoti būtent tie, kurie mažino atlyginimus, pensijas, panaikino vaikų pinigus, o valstybę buvo nuritinę į ES pasturgalį.

s

s portretas
Ar tavęs mokiniai pagailės???

Anonimas

Anonimas portretas
pasireklamavo Ser-gėjus. Gražus marškinėliai ir stilinga šukuosena

nu

nu portretas
Mažuuuutis.... už kiek?

Klaida

Klaida portretas
jau 149

pilietis

pilietis portretas
Kaunas ir Naisiai nestreikuoja-ponai jiems neleidzia net pagalvoti apie streika. Kur valdo oligarchai, ten mokytojai parklupdyti. Gaila kaunieciu mokytoju. Aukletiniai negerbs mokytoju-baudziaunininku. Kolegos, kelkites, pabuskite ir kelkites-jus ir tik jus esate Lietuvos suverenas, sios zemes tikrieji seimininkai, o ne oligarchai zemgrobiai. Ukininkus, valstiecius Jis parklupde trasu ir skolos vekseliu pagalba, bet mokytojai visada buvo inteligentijos priesaky. Kur jusu dvasia kaunieciai, kur jusu laisves deglas, kuri laiko Laisves statula Kaune?

Robertas

Robertas portretas
Jaunuoli, ka gi tau pazadejo uz toki straipsni... Turbut neatsisakysi streikuojanciu mokytoju iskovotu geroviu...Palaikau streikuojancius mokytojus, lakykites.

kaimynai

kaimynai portretas
labai puikus jaunuolis-pagarba Jam .

Kęstas

Kęstas portretas
Tuo tarpu „Maximos“ pardavėjos negali nusipirkti šviežio geresnio maisto „Maximoje“.Kodėl? "Tikslas – kad kuo daugiau žmogus dirbtų už kuo mažesnį atlyginimą. Didžiausias Lietuvos darbdavys – „Maxima“ atskleidė, kiek maždaug uždirba kasininkė-pardavėja, – apie 540 eurų. Tiek „Maximos“, tiek „Lidl“ paviešinti atlyginimai yra didesni nei šalies pardavėjų vidurkis – 502 Eur. Pagal medianą, didžiausias atlyginimas „Norfoje“ – 780 Eur. Toliau rikiuojasi „Iki” (617 Eur), „Rimi” (596 Eur) ir „Maxima” (587 Eur)." Pardavėjos, kartu su vairuotojais, sudaro pagrindinę darbo jėgos Lietuvoje dalį. Vairuotojų laukia autonominių mašinų eros atnešamos bėdos jų profesijai. O pardavėjos jau dabar perka maistą Lenkijoje. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Zelemunčikai

Zelemunčikai portretas
O tamsta pats tiek daug mokslų išėjęs nesugebi be špargalkės ir komentaro parašyti. Iš atsidarymo matosi, kad tau sufleruoja Algis Greitai

GAL GALITE

GAL GALITE portretas
įvardinti kuriose čia Kauno mokyklose taip gerai tvarkomasi, nes visur rašoma ir kalbama be konkrečių faktų?

...

... portretas
Visas šis streikas TIK korepetitorių GEROVEI.

Jadzė

Jadzė portretas
Pritariu mokytojo nuomonei, šiame chaose nukentės mokiniai, tačiau aš manau apie juos mažiausiai galvojama tik dangstomasi lozungais, kad gaila vaikų. Andriui Navickui, bet kokie siūlymai nepriimtini, klausant jo pasisakymų, šiuo metu jis kaip užsuktas kartoja, kad ilgai su jais nesiderėjo niekas, tai girdi dabar jie negali nutraukti streiko. Peršasi mintis, kad jis veikia pagal kažkieno

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Kęstai,kodėl mokytojų atlyginmus lygini su ,,pūvančiom''vakarų valstybėm,lygink su savo ,,žydinčiom rytų civilzacijom'',nes apie vakarus teišmanai tiek,kek avinas ape naujus vartus.

Kęstas

Kęstas portretas
Kodėl Lietuvoje tiek daug šešėlio, ir nėra pinigų mokytojams bei gydytojams? "Dėl santykinai mažų pajamų, lietuviai Europos Sąjungoje yra tarp tų, kuriems įpirkti legalias prekes yra sunkiausia – mūsų pajamų ir kainų santykis yra vienas iš mažiausių." Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Tam Deja.Šis mokytojas yra vienas dantukas provokatorių kelnių klyno užtrauktuke.

Anonimas

Anonimas portretas
Serioža tu, Serioža. Geriau apibendrinta nuomonę pasilik sau, už kitus nekalbėk. Kaunas jau bunda iš letargo.

aa

aa portretas
Svarbiausia mokytojui turi būti mokiniai, o jeigu pinigai tai tikrai tam žmogui mokytoju nereikėtų dirbti.Jei tik tokias demokratijas ,kurias propoguoja Navickas tapęs televizijos žvaigžde ir misteriu Ne ,jie moko ir vaikus tikrai toli nuvažiuosim. Gal ponas Ne atsakys už žlugdomą mokymo procesą, nes iki šiol jis tik nurodinėjo kitiems, nei žodžio apie savo nuveiktus darbus švietime. Reikalaukit ,mitinguokit, bet nesityčiokit, organizuodami griovimo darbus ,sakydami kad pirmiausia pinigai o mes dar galvosim dėl ko okupuoti patalpas. Jei prabiltų visi mokiniai ir pasakytų kiek jie gerbia mokytojų .gal mokytojai ir apie savo mokymo kokybę prabiltų.

deja

deja portretas
Šis mokytojas yra inovatorius, tvirtai išsakantis savo nuomonę, o ne prisitaikėlis.

Kaunas taip pat jungiasi prie streiko

Kaunas taip pat jungiasi prie streiko portretas
Pavėluota ir tendencinga diskusija. Jau pradėjo jungtis ir miesto gimnazijos, nes to švietimo chaoso niekas nesprendžia, tik demonstruojami propagandiniai straipsniai, kurie dar labiau piktina pedagogus ir verčia jungtis prie streikuotojų.

tiesa

tiesa portretas
gimes prisitaikyt ir laizyt niekada nebus kovotojas uz tiesa

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuolis SERGEJUS,toli nueisi,Duokit jaunimui pasireiksti, o ministerijoj ko gero, priespensijinio amziaus mokytojos sedi uztat ir turi begales laisvo laiko.

Aš portretas
Vienuoliktokas komentavo: "Tai vienintelis mokytojas mokykloje,kuris geba pamatyti patyčias ir jas nutraukti. Nekenčiau mokyklos. Nepadėjo nei psichologai nei tėvai. Prieš metus nesinorėjo nieko. Mokiniai patys eina pas jį,noriai mokosi ir pavydi devintokam,kad turi tokį auklėtoją. Galite sakyti ką norite. Aš ir mano mama lenkia galvą prieš Sergejų." Aš pritariu, nuostabus mokytojas. Esu vieno vaiko mama, žinau kaip jį gerbia mokiniai, kiek šis, naujos kartos mokytojas padėjo motyvaciją praradusiems mokiniams sugrįžti į mokyklas. MOKYTOJAS IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS.

Pagarba mokytojui

Pagarba mokytojui portretas
Tai vienas nuostabiausių jaunos kartos mokytojų, užsitarnavusių gilią mokinių bei tėvų pagarba.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Geda,pagal profesiją gruzčikas.Jis neprotestuoja,o kek jam užkrauna tiek ir veža,net valgyt neprašo.

Geda

Geda portretas
mokytojams, nes nieko nera baisiau kaip dergti vienas kita. Ar tai cia jusu issilavinimas , jusu kultura?Na zinot kai pamaciau jusu komentarus prie visu straipsniu, tai nebenoriu uz jus uzstoti. Nieko jus nesate geresni, tikrai nesate aukstesnio lygio uz maximos kasininkes arba statybininkus. Kad jau menkinat eilinius zmogelius kurie gal bul nera ragave mokslo tai nesistebiu, bet kodel jus zeminat vienas kita? Taigi gerbiamieji mokytojai dar karta pasikartosiu, neturiu uz ka jus gerbti ir nemanau kad jus esat iskirtinia, kazkuo ypatingesni uz kitus zmones..

vargšai žmonės,

vargšai žmonės, portretas
jie nesupranta, kad tai tik streikų pradžia.... Didžiuojuosi mokytojais - Lietuva bunda, o ne balsuoja kojomis.....

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Mokinukai.Čia pirmiausia tikslas yra jus išprovokuoti,kad Lietuvoje ,,muša''rusus.Antras tikslas streikuojančius mkytojus,šio mokytojėlio pagalba paversti tokiais beširdžiais,kad tipo,prašydami sau duonos,labai jus skriaudžia.Šis asmuo tik įrankis mokytojų niekintojų rankose.Darykite išvadas dėl žurnalstų darbo,ir tiek.

to mokine

to mokine portretas
pati per pamoka siandien jam i sikna lindai, mums cia biedneliniesi tai pasakyk jam i akis arba pasakysime mes

Vikai

Vikai portretas
Spec. poreikių vaikų labai daug. Visi nori čia, bet nenori kitur būti. Žiūrėkit ką turit.

man tai

man tai portretas
gaila mokytoju, nes tapo koncervatoriu irankiu.

Mokinė

Mokinė portretas
Nori šis mokytojas reitingus pasikelti, lysdamas kitiems i žopa, pažintys laikraščiuose užtai ir vien jis dedamas šlykštu ....

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Nei man-tavo,nei tau-mano vardai proto nepridės.O šiaip pasikonsultuok,padarei 5 klaidas.Daugoka,jeigu esi devintokas.

senele

senele portretas
as jau sena,bet su dziaugsmu ir meile prisimenu savo mokytojus,kurie negailedami sa vo laiko ir nereikalaudami atlygio ,papildomai dirbdavo su mumis,pokario mokiniaisKaip jie mus mylejo,rupinosi.Nereikejo nei korepetitoriu-beveik visi istojo i aukstuosius mokslus,pasieke ypatingu mokslo aukstumu.O dabar-uz kiekviena krustelejima-mokek.Pamokoje vaikai nieko neismokami,bet mokytojas ,uz papildoma mokesti is tevu kisenes,priima mokini(net primygtinai siulo) papildomam mokymui savo namuose.Tai kuo uzsiima pedagogas pamokos metu?Ar ne patys mokytojai kalti,kad vaikai ju negerbia,neklauso?O kas liecia atlyginimus-tai visiems jie per mazi.O zmogui niekada negana...

Tomas

Tomas portretas
Šiek tiek keista mokytojo pozicija dėl atlyginimų. Jam gal ir užtenka, tačiau matyt gyvena nevędes ir neturi vaikų. Turint šeimą ir auginant 2 vaikus ,dar reikia atiduoti paskola ir gauti 700 eurų , kaip vyrui būkim atviri, nieko nebelieka. Kazkas sakys dirbk. papildomai. Tažiau etatinis darbas neleidzia, reikia būti beveik iki vakaro mokykloje.

įvertins

įvertins portretas
mažų mažiausiai mokyklos direktoriaus vieta jam garantuota už tokias pastangas padėti valdžiai.

zelemunčikas būk toks drąsus ir parašyk tikrą vardą

zelemunčikas būk toks drąsus ir parašyk tikrą vardą portretas
У лукоморья дуб зелёный; Златая цепь на дубе том: И днём и ночью кот учёный Всё ходит по цепи кругом; Идёт направо - песнь заводит, Налево - сказку говорит.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Mokiniui iš Varpo.Tai parašyk man kokius tris sakinius iš A.S. Puškino poezijos,jeigu mokytojas į tavo durną galvą ką nors iš šio rusų poezijos klasiko įkalė,kirilica.Gal ir įtikinsi,kad jis bent žino, ko tave moko.

Zelemuncikui kažkokiam

Zelemuncikui kažkokiam portretas
KTU gimnazijoje tikrai mokosi ne kiekvienas, todėl ir motyvacija mokinių kita. Bet ar verta tamstai ką nors aiškinti: kuo mažiau žinai, tuo labiau viskas aišku.

steponas

steponas portretas
gerai kad jam gaila vaikų, bet reikia nepamiršti gailesčiu sotus nebūsi. Pvz. pamokų krūvis (mokytojai skaičiuoja savaitines pamokas) lygiai toks pats, o darbo užmokestis į rankas lyginant su pernai metais sumažėjo 194 eurais... paaiškinkite.?

Gintas

Gintas portretas
Saunuoliai mokytojai prasau laikykites o vaikams nieko neatsitiks vaikai palaiko jus

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Mokytojui ir mamai,Mokytojas-šaunuolis realistas,mama nedadirbtų gimdytoja.Normalaus išsivystymo vaikui repetuoti nereikia-įsisavina tai,ką išgirsta vieną kartą.

Mokinys is Varpo

Mokinys is Varpo portretas
Šitas mokytojas yra labai geras. Jis mus gerbia ir mes jį gerbiame. Mokytojas tikrai gerai ir įdomiai dėsto pamokas.

Mokytojams...

Mokytojams... portretas
Teisingai pasakė Skvernelis, kai mokytojai išmokins vaikus, tada tegul ir didesnio atlyginimo prašo. Seniau ir klasėse buvo tiek pat vaikų, ir atlyginimai ne kažin kuo skyrėsi nuo kitų, bet korepetitorių nereikėjo. Ir mokytojai dažniau vaikams rengdavo papildomas pamokėles, o dabar, jei paprašai, tai arogantiškai atšauna-nebent kartą per mėnesį...

mama

mama portretas
Įdomu, kada ims streikuoti mokiniai prieš prastus, nemokšas, iš jų besityčiojančius mokytojus, kai tėvai turi samdyti korepetitorius (tuos pačius mokytojus), norint vaikus ko nors išmokti, ar leisti į privačias brangias mokyklas...Mums jokių korepetitorių nereikėjo, nes mokytojai mokėjo ir norėjo dirbti...

Mokytojas

Mokytojas portretas
Ekonominis augimas kaip niekad nebuvę tiek Lietuvoje tiek Europoje ,pasaulyje.Valstiečiai rinkimus laimėjo didele dauguma.Ir štai tokioje situacijoje nevaldo padėties-kainos auga sparčiausiai,atskirtis didžiausia Eurpoje,pensijos padidintos tiems kas gauna virš 300 eurų kas mažiau nedidino.Atlyginimai atsilieka nuo Latvijos ir Estijos ir t.t. .Tai ką butų veikę Karbauskiai ,Skverneliai jei būtų krizės laikotarpis ir valdytų valdžia neturinti daugumos seime ir langai seimo dužtų nuo mitingų ,ir valstiečiai traktoriais blokuotų kelius?????Būtų Karbauskis atėmęs ne tik pensijas bet ir paskutines kelnes numovęs.

Anonimas

Anonimas portretas
Seime sedi durniu sujunge.Geriau pirks boxerius vokietukam pelna darys.Amerikai vel 2proc.skirs karo gynybai.Bet Lietuvos zmonems parodys spyga.Ar sita valdzia ar kita bus dar blogiau.

tikra tiesa

tikra tiesa portretas
Užsakomasis straipsnis.....Mokytojai, netylėkit, gal pakils visa Lietuva. Užteks valdžiai ir 5 procentams turtuolių engti tautos elitą.

Taškutis

Taškutis portretas
Mokytojas iš Kauno, net nežino kodėl streikuoja, ko siekia streiku... o jau komentarai, komentarėliai ... ar jūs nematote kaip valdžia tyčiojasi... iš mokyklų direktorių carus daro...

mąstantis

mąstantis portretas
Nenumirk iš gailesčio.

Vika

Vika portretas
Cia daugelis pasipiktine,kad mokytojus laiko tinginiais. Sunku pasakyti, ar tinginiai ar patys nemoksos. Jeigu vaikai neisisavima pamokos, nes nieko nesupranta,ka toks mokytojas aiskina ir jiems reikia samdyti korepetitoriu,o tai kainuoja nemazus pinigus ir ne kiekvienas tai gali sau leisti, tai kaip tokius mokytojus pavadinti - nemoksomis tikriausiai. Jie gauna atlyginima, o mokiniams nesugeba isaiskinti dalyko. Kodel mes,tevai, turime papildomai samdyti mokytoja, kad isaiskintu vaikui dalyka, nors sita turi atlikti mokytojas mokykloje? O algu dideliu visi nori, ar geras mokytojas ar blogas. Tai gal reikia juos kaip tai testuoti. Jei klaseje daug blogu pazymiu is to dalyko,gal mokytoja reikia atleisti ir ieskoti tikro pedagogo, kuriam ir alga didesne moketi negaila.?

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
Koks mokymasis,jeigu daugelis baige vidurine,nemoka daugybos,dalybos lenteles.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Tai,teismo nebus.Teisingumą įgyvendins gausios Skvernelio policijos pajėgos-liaudies gynėjai, Lietuvoje švelniai vadinami stribais.

Vika

Vika portretas
Is tikruju, butu gerai suzinoti,ko nori mokytojai, nes daznai jie patys negali to ivardinti,o ju profsajungos pirmininkas Navickas is viso kaip is medzio nukrites. Matyt nesitikejo, kad streikas taip ilgai uzsites ir dabar pats nezino,ko nori ir ka daryti. Skandalinga situacija. O stai teisesauga parode savo infantiliskuma. Kodel neisvare mokytoju is ministerijos, nors istatymai draudzia uzimti tokias iv. patalpas? Nieko nedare ir nedaro - kaip tai pavadinti? Taip pat neatlieka savo tiesioginiu pareigu! Situacija tragikomiska: mokytojai negaus ko nori ir niekas nesprendzia situacijos. Laukiu,kas cia bus toliau, nes mokytoju santazas per ilgai uzsitese.

tai

tai portretas
kada tu streikininkų teismas ........... mokinukai jau į mokyklą užsinorėjo , nusibodo tinginiaut

Mokytoja

Mokytoja portretas
Na, tokios "tarptautinės patirties" visi kam 40+ Lietuvoje turi.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Vaikai paklausykit manęs,seno sibiriako.Nesimokykite pas šį rusų kalbos mokytoją.Geriausiai išmokti rusų kalbą galma Vilniaus ir Klaipėdos gatvėse,o pasitobulinti,kad susikalbėtumėt visoje plačiojoje Rusijoje, galima Visagine.

AŠ portretas
to pavydžiai mokytojai, o iš kur žinot kad ji sena? :D

tam"na"

tam"na" portretas
jūsų vaikas maigo telefoną visur , nes jūs jį taip išauklėjot, o ne mokykla.

to pavydžiai mokytojai

to pavydžiai mokytojai portretas
tarptautinė patirtis yra gerai ir nustok pavydėti geriau pamoką vesk nesėdėjusi prie kompo...mokytoja. Va tokie mokytai kaip tu ir daro gėdą Lietuvai, tokia drąsi tai nueik ir tam jaunuoliui į akis pasakyk nelojusi. Fui šlykštu skaityti kaip senos raganos taip pavydi jaunimui. Jaunystės vėjas jau neša svetimas bures. Ruoškis pensijai

tovariščius

tovariščius portretas
streiklaužys

Mokytoja

Mokytoja portretas
Ir dar dirbo žurnalistu Pirmajame Baltijos kanale. Duomenys iš 15 min. 2018 10 05

mokytojai

mokytojai portretas
ne tik Kaliningrade, bet ir VDU ir kiek dukra pasakojo yra doktorantas o tu sena ragana nepavydėk.

Artūras

Artūras portretas
Streikuoja tik degradacija,rengdavo sukurstyti...

Mokytoja

Mokytoja portretas
Studijavo Kaliningrade... Toliau išvadas darykit patys ...

Anonimas

Anonimas portretas
Negerbianciu mokytojus yra ,skaitau komentaruose.Bet manau jie nieko nebaige ir nesupranta ,kad mokytojo darbas sunkus.Kad atejusi ,,super,,mamyte gali apsaukti uz jos vaikelio sudrausminima.Teko kalbeti su darzelio direktore Kauno raj.Yra ir ten tokiu ,,superiniu,,kad atejusios pasiimti dukryciu isbara sukletojas ,kad ne taip susukavo mergaite.Tai jau ispindejimas.Manau tokias mamas reikia aukleti.Nes jos isleidzia i gyvenima ir tokius zmones kaip pacios.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Vaikai streikuokite prieš šį mokytoją,jis jus žemina,laikydamas triušiais,kurių reikia gailėtis,o ne sau lygiais.Jo išmokyta rusų kaoba jūs susikalbėti galėsite tik Kremliuje,o ne visoje Rusijoje.Tai sakau jum aš,baigęs vudurinę rusiškai ir lietuvškai,taip pat aukštąjį vieną rusiškai,kitą lietuvikškai.

Mokytoja

Mokytoja portretas
Nestreikuoja,nes toks įsakymas iš viršaus

Manau.Reikia vienytis,o ne skalditis.

Manau.Reikia vienytis,o ne skalditis. portretas
Streiklauziai ir kaip raso komentare buves dvejegukininkas.Tai nedaro garbes visam kauno pedagogu kolektyvui.Vienybes nera kur turetu buti.Nebutinai pakelti 20% atlyginimusreikalauja ,bet ir sumazinti kruvius,ir t.t

na

na portretas
Jei mano vaikai kiaule pasers ar bulves nuskus jokios naudos,jie kas ryt eina i gimnazija ir ten visu buriu puse dienos trina sienas koridoriyose ir maigo telefonus,kiek ziniu nuo to,prasides kaledines atostogos vel jokiu ziniu,ju darbas mokintis o ne kalbeles varineti

Aš portretas
Streikuoti gali tik mokytojai priklausantys profsąjungai, jei nepriklausai gali tik palaikyti. O Kauno mokyklos nestreikuoja turbūt todėl, kad jei streikuos direktoriai 13 algos negaus :D AŠ PALAIKAU MOKYTOJUS, o kas mano kad mokytojai tinginiai siūlyčiau savaitę- dvi pasimatuoti šią profesiją, įdomu ar po to tą patį sakytumėte.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Na.Duok savo abiem vaikam darbo,kad nebimbnėtų pvz.kiaulę pašert.

na

na portretas
Fainas mokytojas,ir jei jis juo dirba reiskia myli savo darba,nes toks jaunas zmogus bet kur gali isvaziuoti ir dirbti bei uzdirbti,o klausimas ir man ne mokytojai tas pats is kur paimti pinigu ar bent kas turi apie tai supratima,ar tik rekiama,kelti atlyginimus reikia visiems,senai reikejo,cia ne sios valdzios padariniai,ir nemanau,kad viena ministre kalta,ji viena nedirba,bet kai namuose du suauge vaikai bimbineja ketvirta savaie irgi ne kazkas

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Kaunietė yra ministrė iš pašaukimo.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Buvusiam mokiniui.Nepilnai prisistatei.Buvęs mokinys-dvejetukininkas.

Kauniete

Kauniete portretas
Streikuoja nes tingi dirbti o mokiniai jiems nei trupucio nerupi jie mokytojai is reikalo o ne is pasaukimo siaip gaila ministes ir mokiniu

Anonimas

Anonimas portretas
ko gero tos mokytojos kur steikuoja pries reforma, mazesni kruvi turedamos daugiau uzdirbo, todel po reformos pamazejus atlyginimui jos sustreikavo. prie lengvu pinigu labai greitai priprantama, paskui labai pyktis ima kaip jie sumazeja...

buvęs mokinys

buvęs mokinys portretas
Streikuoja tie mokytojai, kurie nori, kad tėvai ir toliau pirktų korepetitoriaus pamokas. Perėjus prie etatinio darbo apmokėjimo negali apsimesti dirbantys. Dabar ir kontrolierių pamokose labai daug. Prie senos sistemos buvo baisu. Istorijos mokytojas net vadovėlio nedavė. Vienu metu ir tuo pačiu laiku turėjo būti skirtingose pamokose(sudubliavo pamokas). Mokytojams, kurie nori ir atsakingai dirba, kaip minėjo mokytojas, algos padidėjo. Kodėl viskas turi būti kraunama tam, kuris veža? Ir be jokio atlygio.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Kolchozo profesionalai neturėdami nei projekto,nei pinigų vską griauna(reformuoja),tikėdamiesi,kad kas nors gal ir atstatys.Dasireformavo-toliau jau tik chaosas.

Bokso Profesionalai

Bokso Profesionalai portretas
Kauno Bokso sporto mokytojai ir boksininkai streikuoja alaus bare Ragutis kol bus pastatyta nauja bokso sale adresu Partizanu 180

beda

beda portretas
matos pienas ant lupu o kodel jam negaila engemu mokytoju kurie tam skyre ne viena desimti metu ir dabar daejo iki apsurdo su pinigais ir kai kuriu mokiniu poziuriu i mokytoja kuris net zodzio prie negali pasakyt o tai abegs motina ir parasys skunda

nors vienas

nors vienas portretas
prisiminė, kad yra dar ir mokiniai.

Edita

Edita portretas
Pagarba mokytojui.

Žiema ne sezonas

Žiema ne sezonas portretas
Sakyčiau eikit visi į statybas, ir dzin

Valdone

Valdone portretas
o rasos gimnazijos mokytojai su kastetais streikuos?

Omg

Omg portretas
Uzsakomasis straipsnis? Gruodzio 11d.streika pradeda Kauno,, Rasos,, gimnazija, vadinasi ir Kaunas nusprendė netyleti... Sėkmės jums, mokytojai!

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Tas mokytojas matomai moka daug kalbų,bet visas rusiškai.

tipo mokytojams

tipo mokytojams portretas
egoistai susikti sedi siltai sau ministerijoj o ne pamokose, dar pramogauti nori -gerai kad liko be interneto ir televizijos, nieko nepasieksite, reikejo eiti streikuoti dar 1991 metais, kazka butumete pasieke, o dabar paziuri i tokias isterikes lipancia per langa ir nesinori vaiku leisti i mokykla.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Vienuoliktokams.Jeigu jūs ir jūsų tėvai lenkiate galvas prieš žmogų,kuris jūsų nelaiko sau lygiais,reiškia auklėtojas jus ,,auklėja''vergais.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Mokytojai.Lietuvoje mokyti galėtum tik kiaulių uodegas skaičiuot,rašyt nemoki,pinigai eurai bet rubliais.

vienoliktokai

vienoliktokai portretas
Tai vienintelis mokytojas mokykloje,kuris geba pamatyti patyčias ir jas nutraukti. Nekenčiau mokyklos. Nepadėjo nei psichologai nei tėvai. Prieš metus nesinorėjo nieko. Mokiniai patys eina pas jį,noriai mokosi ir pavydi devintokam,kad turi tokį auklėtoją. Galite sakyti ką norite. Aš ir mano mama lenkia galvą prieš Sergejų.

Artūras

Artūras portretas
Putino runkeliai streikuoja, sumaištį kelią, matyti kas juos finansuoja...

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Jeigu jis rusų kaobs mokytojas,tai ir išsireikšiu rusiškai:-žalietj-značit preziratj.Nei žmogus,nei mokytojas.

To mokytoja

To mokytoja portretas
Melagė ir išdavikė, kur kurioje mokykloje tiek pakilo atlyginimas visada pilnu krūviu dirbančiam mokytojui???Kas pasamdė meluoti?

Mokytoja

Mokytoja portretas
Šaunuolis mokytojas iš Didžiosios raidės Šaunuolis, o atlyginimai tikrai kilo ir nemažai kai kam ir po 250 eurų ko jie strekuoja daro sumaištį valstybės.

Nuolankus vergas

Nuolankus vergas portretas
Jaunas, bet kvailas,iš tokio mokytojo vaikams nulinė nauda.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių