Eilėje prie mobilaus punkto kaunietė su vaikais laukė virš valandos: pasijaučiau kaip pasienyje

Grįžti į straipsnį

Žemaitis

Žemaitis portretas
Ir jūs tik paklausykite-nėra galimybės įvažiuoti įcovid centrą keliomis eilėmis... O gp, avinų pasai, kurie mums kainavo milijonus Armonalės iniciatyva-atsirado??? Perkelti kelias šaligatvio plytas ir praplėsti statybinę tvorą porą tūkstantėlių žioplas centro direktorius nesugalvoja?! Kad tėvai su sergančiais vaikučiais įvažiuotų be eilių, ir dar kiek erkių, ginančių sumautą sistemą... Su automatu visą tą kekšių lesbiečių pišą ir bus tvarka.

Pilietis

Pilietis portretas
Matau,kad pusė neįsiskaitė į straipsnį.Juk turėjo paskirtą laiką.Be eilės juk nevažiavo.O rašo tie,kurie turbūt neturi mažamečių ir nežino kokie jie būna ,kai serga.Ar turėjo aiškint,sergančiam apie eiles kurios jų dar laukia gyvenime.Cirkai!!

Emi

Emi portretas
Dauguma su vaikais..ir laukia visi ir sulaukia.kazkaip tautieciai be suvokimo..kad tik tiek bedu..svarbu kad nesirgt sunkiai pagalvokit..o apie koki nupirkima atsigert-juk nuo registracijos tyrimui momento jau saviizoliacijoj esat..dar i parduot matai nestu' virusa..taip kad galimybiu pasai plisti virusai palankus..bet neapykantos nepatingi isliet..galejo kas ir privezt..kazin kokio amziaus tie vaikai..?kaini mobilius ilenda keliom valandom nelabai su stikline vandens lakstot aplink..visi dirba savo darba.zmonems lauko salygom ir nelengva...ir visiem ta pandemija iki gyvo kaulo igrisus..ir atvaziuoja ponia-ir duokit jai be eiles..juk niekur neveluojat..ir vaikus mokykit kad eile visur gyvenime egzistuoja..nes panasu kad ir tevai pareigas pamyne..o vaikam nebera is ko mokytis..

Kalmaras

Kalmaras portretas
Gana verkt.Pas visus problemos.

AŠ portretas
Niekas kitas čia nekaltas tik patys. Nežiūrite paskirto laiko, o lekiate ir sudarote eiles, Nuo kvailumo vaistų nėra.

Klausimuks...

Klausimuks... portretas
kokio velnio jūs ten veikiate ?? neturit ką veikt ??Baikit čia tuos testavimus pagaliau - arba sergi, arba sveikas...Kas čia per nesąmonė pas sveiką žmogų ligos ieškot ??

vilija

vilija portretas
Girdėdama apie tokias eiles ir pajutus simptomus ,testavimo punkte prie Rimi pasidariau mokamą antigenų testą. Buvo informuota , kad sistemoje atžymima. Buvo nustatytas teigiamas, bet darbuotoja sako dabar registruokitės dar pgr .kas čia per košmaras . mokėjau pinigus, kad išvegt tų eilių . O ČIA DAR STUMDO ŽMONES.PASKAMBINAU GYTYTOJAI IR NEDARBINGUMO PAŽYMĄ GAVAU, TAČIAU LIKUS NEŽINIOJE AR DAR NEVARYS SKIEPYTIS 3 SKIEPU.

nu

nu portretas
tiems del trečios dozes - dvi susileidot o trecios jau nenorit? O siaip susileisti trecia doze maziau laiko uztrunka negu testuotis.

dėl eilės tai eina ji velniop

dėl eilės tai eina ji velniop portretas
mano bendradarbis su dviem vaikais irgi atlaukė nuo galo, kodėl čia kažkokia boba taikosi be eilės?, ten kas antras gal su vaikais ir su temperatūra, aplamai mentai turėtų ten reguliuot eilę, nes pilna visokių užlindinėjančių. ten vos ne iki muštynių, buvo ir veidrodžius nusispardė

INM

INM portretas
Buvom pirmadienį vakare visa šeima, laukėm eilėje apie valandą, dirbo 3 palapinės. Tie, kurie nesupranta, kam žmonės važiuoja tikrintis - ogi tam, kad nereiktų trečia doze skiepytis, jei būsi prasirgęs.

Kirminas

Kirminas portretas
Veiktu poliklinikos nueitum nustatytu kas tau o dabar kazkur i palapine kaip karo lauko salygom atlieka tyrima .Beprotnamis sakysit uzkreciama o gripas kuriuo sigdavom iki kovido buvo perkamas gaunamas irgi uzkreciamas gyvenom dirbom dar ir slogos simtomus tirkit tokiu budu.

Testas reikalingas

Testas reikalingas portretas
Del galimybiu paso. Del to ten visi laukia. Aršauktu ta pasa visi dingtu

be panikos

be panikos portretas
As irgi buvau apsirges. Dingo uosle, skonis, temperatura 38 ir ka? Paskambinau i poliklinika, dave nedarbinguma, pageriau paracetamolio, arbatu, po paros temperatura vel normali. Namie praleidau 10 dienu ir i darba. Kokiam velniui man tie testai?

pilietis

pilietis portretas
Pradžia tvarkos padaryta, reikia tik jos laikytis, aišku žmonėms neišeina tiksliai minutę į minutę, organizatoriai turėtu tikrinti laiką ir jei žmogus privažiavo ,kad ir be eilės, o laiku, turi įvažiuoti, o ne taip, kad atvažiavęs laiku stoja į galą ir laukia valandą. Pastatytu laikiną šviesoforą raudoną ir žalią, uždega žalią privažiuoja mašina, ne savo laiku ne įleidžia, griežtai su tautiečiais, nes visada sugriauna tvarką tie patys netvarkingiausi.

uz kur tiek beprociu?

uz kur tiek beprociu? portretas
Ko ten vaziuoti ir testuotis? Apsirgai, gydykis namie, bus blogai, kviesk greitaja. Kuo tas kovidas skiriasi nuo gripo ar kitu ligu? Liga kaip liga ir nera ko cia myzcioti.

Nuomonė

Nuomonė portretas
O ką daryti tiems, kurie neturi automobilio. Kodėl nėra atskiros eilės pėsti atvykusiems? Gal taksi atvažiavus1,5 val laukti?

Anonimas

Anonimas portretas
Vežiau ir aš savo vaiką šiandien. Eilė buvo 1,5 km. Laukėm apie 1 val 10 min. Tas, kuris sako, kad atvykęs 11:30 laukė tik 15 min, garantuotai nestojo į eilės galą, o užlindo. Per tokiu eilės ir susidaro. Mes iš patikros punkto išvažiavom 11:20, taip greitai eilė negalėjo išsisklaidyti.

S.S.S.

S.S.S. portretas
koks tikslas dabar bedaryti tuos testus? Jeigu jau leidžiama turintiems kontaktą toliau dirbti. Kiti galės ir sergantys dirbti. Vaikščios po parduotuves ir visur kitur. Tai ką duoda tas testas? Blogai jautiesi būni namie kaip ir visados būdavo. Mano vaikai prasirgo ir pasveiko rudenį ir be jokių testų.

Nu

Nu portretas
O paskiepyt tuos vaikus buvo sunku? Nereikėtų dabar sergančių vaikų tąsyti.

Aš portretas
Eilė visiems vienoda, tik kad nelaiku matyt daugelis atvyksta. Mažiems, ikimokyklinukams, turėtų būti kita eilė

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
kur dingo Kauno dienos trolis Žilvinas R.parašytu koki komentara

Buvau

Buvau portretas
Apie 11.30, laukiau 15 min. Viskas ok

zombiu eile

zombiu eile portretas
tai ka tas testas išgydo ar vaistas koks??? ko ten vaziuoja visi kaip zombiai, mastykit zmones patys sita durnyna sukeliat ir palaikot tais testais.

Fama

Fama portretas
Važiuokit visi jums paskirtu laiku ir nebus eilių,bet pas mus daug gudrybių.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Šaunuolė mama! O tas komentatorius, tai kažkoks nesusivokėlis- pagalvokite, reikia užjausti medikus!!!! O kodėl nepagalvota apie kvailus valdančiųjų sprendimus? Ar ne todėl susiduriame su kvailių sukeltomis problemomis? Pamąstyki!

nuomon4

nuomon4 portretas
Vakar vežiau seserį testui. du greitieji testai buvo teigiami, teko registruotis PGR testui. Pati nevairuoja, vežiau aš. Pralaukėm valandą laiką eilėje. abi su respiratoriais ir atvirais langais, nes maža automobilio erdvė, bijojau užsikrėsti. Nelabai malonu laukti, bet ne tame problema. pikta buvo kai trys automobiliai užlindo pasinaudodami šviesaforo suformuotu tarpu tarp mašinų. nusileisdami iš greitkelio, stojo grudručiai "į eilės vidury", sutaupydami valandą laiko. chamai... Sutinku, kad su vaikais galėtų būti leidžiami be eilės, bet suaugę - pilnai gali palaukti.

nu

nu portretas
nezinau, bet musu vaikai pasvaiko be jokiu testu.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Aš galvoju,kad daugelis atvažiuoja ne savu laiku,o tas vyrukas kuris tikrins įleidžia visus,nežiūrėdamas į laiką,taip neturėtų būti..juk gauni žinutę,joje rašo,atvykti 10 min anksčiau,tai jeigu visi atvyktų davo paskirtu laiku,viskas būtų gerai!!!

Nuomonė

Nuomonė portretas
Visai nesuprantu! Ko ten laukiama prie tų palapinių? Kas jus ten veja? Ar ką nors už dyka dalija?

Judita

Judita portretas
Kažink ar mamytė pagalvojo kaip jaučiasi medikės priimdamos tokį srautą žmonių. Mes taip pat važiavom pirmadienį, bet prieš tai pirkom greituosius testus ir pasitikrinom ir anūkės buvo teigiamas, jai jau mokykloje tai nustatė., Bet vistiek dar patikrinom. Taip buvom užregistruoti , eilė didelė, bet mūsų tai nenervino, nes puikiai žinojom, kad didžiulis sergamumas. Panašu, kad super mamytė ir panašūs į ją nesiorentuoja esamoje situacijoje

o

o portretas
reikia vienytis ir protestuot nedarant jokiu proceduru juk yra tevai gimines tai jei dar tarpusavy pjausimes tai isireminusiems cikagos valdziagyviams tik suteiksim dziaugsmo tokia civilvil pridurs /runkeliai/ taip jiems reikia===

Visai

Visai portretas
kaip pagal tą lietuvišką posakį - "tai malkos šlapios, tai velniai girti, kaip nėra ugnies, taip nėra"....

nuomone

nuomone portretas
na as tu zmoniu nesuprantu .Na jauciama kataro,gripo simptomai.Na ir ka?Ar anksciau lakstet ieskoti gripo viruso,adeno ir kt virusu?Tampo vaikus,vietoje to ,kad vaikas lovoje guletu.Na gavot ta teigiama atsakyma,kuriuo net tiketi negalima,jau tas seniai irodyta.Kas toliau?????Ismeskit televizorius.Kuo daugiau jus darot ta apgaulinga ''testa'' tuo propogandistai daugiau varo baime,o ir piniguciai sitiems vasalams krenta i kisenes

Skaitytoja

Skaitytoja portretas
O ko ten vaziuot? Jei vaikas turi temperaturos, namie ji gydyt. Galima testa nusipirkti IKI parduotuveje ar Maximoj

Irgi mama

Irgi mama portretas
Buvau pirmadienį vakare su vaiku, irgi laukiau virš valandos. Nemanau, kad reikia piktintis. Vaikas jautėsi blogai, užmigo. Prikėliau kai prieš mus buvo 1 mašina. Viskas gerai, nesinervuokit, sveikesni būsit.

che

che portretas
jei buvo vaikams temperatųra-reikėjo gydytis namie, jei ne gyvebti kaip visada. Nuo pirmadienio besimptomiai visi vaikšto ir platina, tai keliais vaikais mažiau ar daugiau, koks skirtumas?

NESIPIKTINAM

NESIPIKTINAM portretas
Buvau tokiu pat laiku prie testavimo punkto.Laukiau eileje apie 45 minutes.Mačiau pasipiktinusią ponią,kuri grąsino iškviesti ka reikia,kad būtų įleista.Manau nereikia piktintis.Žmonės dirba sunkų darbą.Apie eiles punktuose rašo kasdien.

atsimink

atsimink portretas
supermamytė - visada viskas blogai, bet net sutartyse yra "force majeure" sąlygos....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių