Ministerija vadovus renka per pažintis?

Grįžti į straipsnį

ggg

ggg portretas
Švietimas irgi jau biznio klasėje,kai kas ir milijonieriais tapo,o profesinių direktoriai jaučiasi kaip prezidentais. Politinė korupcija veikia legaliai ,kur pasisuksi nuo mokyklų ,svaivaldybių iki ministerijų su jų paraziintais priedais,kurie už nieką neatsako,

kas juos išrinko?

kas juos išrinko? portretas
Absoliučiai klaiki dabartinė valdžia, klaikus laikotarpis valstybei....

galima

galima portretas
...patikėti, kad savivaldybėje vadovais tampama ne per pažintis? Nejuokinkit zuikių...

Ministre

Ministre portretas
Svietimo Ministre jandidatavo i Kauno meres. Gerai, kad neisrinkome.Sunku butu isivaizduoti kas butu jei butu.

kaunietis

kaunietis portretas
Ką norėti, turime ministrę, kurios nekompetencija akis bado...

Kostas

Kostas portretas
Galima nusikaltėlių grupuotė Laimute Amužiene , jos bratka Vygantas Sliesoraitis Kauno prokurorai , kurie "mokėsi" pas Laimute ....Čepas . Bratka Sliesoraitis atvirai kalba . kad , ksd jo sesukė ir ans prokurorams suplojo 200 000 eurokų , kad biloke uždarytų , kai anie per EU fondus ir Karaliaus Mindaugo profke išvogė 22 mil . Savi bičai tęsia vogimą - juk vien nusavintas Pajiesio žirgynas daug milijonų beria

WAU

WAU portretas
Kai milijonai birte byra,visada atsiranda gudruciu,kurie jais pasinaudoja.Atsakyti juk nereikia...

Laura

Laura portretas
Įdomu, ar Ministerija atliks tarnybinį tyrimą dėl nežymėto automobilio? Tarnybinė nuobauda garantuota - faktai kaip ant blyno......

Petka

Petka portretas
Matosi darbo partijos lizdelis geras- siltos vieteles saviems parupintos. O kur konservatoriai?

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Visą Lietuvą planavo nusagstyti mažais atsparos taškais kuriuose budėtų ne po daug išdavikų-žvalgų, paruoštų svajotojų, ne tik kautis, bet informuoti, kurstyti tautą apie vidaus ir pasaulio įvykius, žiūrėti, kad kurstyta Velnio tauta, žinotų, ją gina, kas kovoja prieš Velniofikaciją, teisybės savivaliavimą ir visokias žmonėms skriaudas preiš teisybę, kad nepalūžtų Velnio išpažintojai, kovoje su gėriu dėl laisvės ir joje rusentų nepriklausomybės ugnis. LR Kauno vpk, D. Žukauskas, M. Baršys. G. Žaliagiris, N. Žaliagirytė Venckienė, A. Venckus. V. Adamkus, A. Kubilius. Všį Ernmar Respublika. .2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai naujiena purvasklaidininkai surado

Stasė

Stasė portretas
O tai prijungtas Vilkijos profesinio rengimo centras tyliai kamputyje rūko? Ai ten milijonai neinvestuoti, tai nėra dėl ko drąskytis?! Klausimas. Dabar apie kiekvieną sujungtą profkę po straipsnį išeis, ar kaip čia? @KaunoDiena, jaučiasi stiprus žurnalistinis tyrimas, kiek kainuoja?

Mukas

Mukas portretas
vagiu irstva

.........

......... portretas
na jeigu nebus parinktas pagal pazintis, ir butinai is konservatdegeneratu libersosu arba agurkicho ,,darbo,,, parcijos sutviu veikejas --ateity vagiant biudzetines lesas gali kilt dideli nesklandumai ....todel kandidatas turi but ppatikrintas --variuga aferiuga....su stazu.

Taigi

Taigi portretas
Tą "Anonimas" matyt netyčia girti tėvai padarė, todėl vargšelis būdamas kvailas ir nori likti anonimu.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
> Anonimas ...........................Tu nuo prigimimo durnas? Ar nuo Kremliaus skleidžiamos isterijos sukvailėjai?

Taigi

Taigi portretas
................Prie rašinio plušėjo net du rašeivos-žurnalistai - tiek prirašė, tiek pririnko informacijos ir viskas už dyką? Nelaikykit visų kvailiais.

Klausimas

Klausimas portretas
Kodėl šis KD rašinys nepažymėtas kaip užsakytas? Kodėl apgaudinėjami skaitytojai? Kodėl nenorima prisipažinti, kad straipsnis apmokėtas ir parašytas pagal užsakovų pateiktą informaciją?

Anonimas

Anonimas portretas
Pilieciai, karas JAU LIETUVOJE. Klausimas kada Rusija smoks raketomis i nacistinio rezimo valdymo, gyvybinius ir karinius centrus. Lietuva blokuoja Rusijos tranzita i Kaliningrado srity o tai TIESIOGINIS KARO PASKELBIMAS RUSIJAI. Neklauskit ,,o uz ka cia mums,, Jus kalti kad LEIDOT Landzbergio nacistams itraukti Lietuva i III pasaulini kara. Jeigu ES nesutramdys lietuvisku nacistiniu pridurku - TAI III pasaulinis ir branduolinis karas kuri isprovokavo Lietuva.

nieko naujo

nieko naujo portretas
krabogrado mafija

nija

nija portretas
galima pagalvot,kad kada nors buvo kitaip,kam dar rasinet tokius niekus

H

H portretas
Senai žinoma . Tarp pedagogu deja , deja , deja .

pagvildenkit

pagvildenkit portretas
...kaip skandalingai pagarsėjusios profesinės mokyklos direktorė suveikė savo sūnui privačią kolegiją ir nemažai nekilnojamojo turto, o visi įtarimai, kaltinimai nuo jos - kaip nuo žąsies vanduo nutekėjo. Reiškia, tyra moteriškė?

Nustebęs

Nustebęs portretas
Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui vadovavo tėvas, o išėjęs į pensiją postą užleido sūnui, turbūt tik sutapimas? Nesakau, kad straipsnyje itin kritikuojamas Kauno technikos profesinio mokymo centras nėra to vertas, bet, jei jau kapstot, tai pakapstykit ir apie kitas profesines mokyklas.

Jonas

Jonas portretas
Nuo reformų ir pertvarkų visi pavargo ir niekaip nesugebame įgyvendinti svarbiausio keliamo tikslo , kad mokytojo profesija taptų prestižine. Tam įgyvendinti gal trūksta kompetencijų!

Anonimas

Anonimas portretas
Konseravtoriai + Darbo partija Įdomu, ką V. Landsbergis šiuo klausimu pasakys??????

Anonimas

Anonimas portretas
Nežymėtas automobilis- TIKRA GĖDA;

Zuikis

Zuikis portretas
Darote sensaciją lygioje vietoje. Visoje Lietuvoje pilna švietimo įstaigų, kurios neturi ir nereanda direktorių. Lai nuskriaustieji eina ir vadovauja.

manome

manome portretas
o kiek pačių gabiausių išvyko supratę , kad vadinamųjų ,,konkursų'' nelaimės ???

Ne tik

Ne tik portretas
ministerijos taip daro. Idomu,kad tokiais atvejais net vadovo tinkamumas pareigoms nerupi niekam.

ll

ll portretas
Tai kur ministrės ,seimo narės rinktos Kaune Šiugždinienės nuomonė?Ar už ponią jos klerkai dirba o ji tik pasirašo patikrinus lojalumą partijai?

del kreves serviso

del kreves serviso portretas
as te 20m atgal destytojus ir direktorius visus pazinojau... tam ka ismokint runkeliu vaikus verslo pagrindu jie savo sirdi lombarde uzstaydavo... uz savus pirkdavo ir medziagas ir yrankius ir mokindavo kaip ka ir uz kiek remontuot.... apie kreves senuosius destytojus atsiliept tik gerai arba nieko... a jeigu ne - tai daktara jum atsiusiu...

ech

ech portretas
imkit pavyzdi is maliunausko, kiasciuno, su burnos pagalba prasibrove i siltas vietas

del kreves serviso neoficialaus

del kreves serviso neoficialaus portretas
norit ka jusu vaikai ismoktu remontuot varykit juos i kreve...a nenorit tada tegu uzsiraso i jurbarko bachurelio partija mokinasi girti giedot i nepilnametes prievartaut....

Meda

Meda portretas
O tai atskleidė naujieną,nejuokinkit ! :))) Ir ne tik vadovus, įsidarbinti be pažinčių problema daug kur.

Blinda

Blinda portretas
Arabu klanas klesti.

Budelis

Budelis portretas
Kada visas sis meslas pasibaigs Lietuvoje?!

Konkursai

Konkursai portretas
Prie ko čia Klaipėdos miestas ir jo dienraštis "Klapėda diena"? Ar taip jau svarbu mūsų miestui tokią apie Kauną publikaciją dėti pagrindinei temai? Juk nieko naujo nėra, visi vadovai parenkami būtent taip...

burlenta

burlenta portretas
Šiugždinienės profesiniai sugebėjimai - tai baršauskėlio portfelį iš paskos nešioti.

Priimama

Priimama portretas
Ne per pazistamus, kai vieta sudina ir pazistami jos nenori

TO VTD

TO VTD portretas
Tamsta nusikalbi, su tik per pazistamus, daugeliu atveju taip, bet minimum 5dalis , be pakalbos ateina.

Linas

Linas portretas
Puikus direktorius, tikras profas, mandagus, mylimas kolektyvo, nevagia, todėl ir tinkamas visoms partijoms. Gal kd turi draugų, kuriuos bando prastumti?

ironija

ironija portretas
viceministrė stumia , matyt, savo meilužį....

Naivuolių tauta

Naivuolių tauta portretas
Vis dar tiki spaudos jėga. Nors nuo to laiko, kai ji tapo absoliučia bejėge praėjo jau 30 metų. Šaunūs žurnalistai - abu Arūnai, parašė vieną gerą straipsnį apie vieną iš tūkstančių Lietuvos sopulių [korupciją, nepotizmą ir pan.], bet išankstinę užuojautą reiškiu tiems, kurie tikisi, kad šis ar kuris nors kitas straipsnis ką nors pakeis. Ne, tai tik jūsų emocijoms pakrutinti.

Lt skesta korupcijos sude,ir kol nebus sodinami

Lt skesta korupcijos sude,ir kol nebus sodinami portretas
Korumpai teisejai su turto konfiskacija,to skesime vis giliau?

ss

ss portretas
NUOGA tiesa

Pilietis

Pilietis portretas
Kur raudonkoncervas ten sovietiniu dvokia palikimu

Vidmantas

Vidmantas portretas
Jungiant įstaigas, patogu pastatyti savo žmogų- pradžioje kaip laikiną vadovą, vėliau per pseudokonkursą ir kaip tikrąjį. Įprasta praktika. Kaune irgi žinoma. Taip buvo sjungtos ir penkios poliklinikos. Taigi, nėra kuo stebėtis.

Kai tik valdžioje konservai ar lyberiai

Kai tik valdžioje konservai ar lyberiai portretas
Taip korupcija aukštumoje

perskaites straipsnį supratau

perskaites straipsnį supratau portretas
kad šitas pimpačkiukas savo laiku žinojo kam čiulpti, štai ir visas mūsų valstybės moralas

O ko jūs norėtote?

O ko jūs norėtote? portretas
Valdo juk bukalaurai ir vagys

Nieko naujo

Nieko naujo portretas
Čia kaip Rusijoje ar Ukrainoje ar Bulgarijoje ir t.t. milžinišką korupcija, bet kas įdomiausia šioje šalyje na niekaip nepamenu kad būtų koks valdininkelis ar politikas pasodintas už vogimus,praturtėjimus neaiškius,nepotizmą, ir t.t. ar pamenate ką nors per nepriklausomos Lt istorija? Na už tuos nelegalius parašus dėl statybų? Dėl visko...kaltų nėra, bet jūs kopūstai mokekite mokesčius...

VTD

VTD portretas
Valstybės tarnyboje, savivaldoje ar jos valdomose biudžetinėse įstaigose darbai gaunami tik per giminystės ryšius, pažįstamus bei labai gerus draugus. Čia vieša paslaptis. O skelbiami konkursai - tai miglos pūtimas į akis... konkurso nugalėtojas žinomas jau prieš patį konkursą, o jame dalyvaujantys naivuoliai yra eiliniai statistai... Taip buvo, yra ir bus dar kokius 100 metų...

be jokios abejonės

be jokios abejonės portretas
perskaičiau, ir nesupratau: kur čia sensacija? kas galėtų paneigti, kad spalvoti pinigėliai neateina dovanų pavidalu?

o

o portretas
kaip kitaip? patikimi , nors kvaili, bet savi, ne uabas? tai kas? dėl ko ėjo ir atėjo?

manau nustebęs

manau nustebęs portretas
taip jau daug metų , ir ką ?

fas fas

fas fas portretas
hahah nu cia tai naujiena, kad svogeryne svogerius ir partinius i tokias vietas renka, nu net nesitikejau, sokas tiesiog
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių