Ministerija: rombai Kauno gatvėse – savivalė

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
o perejos vaivorikstes spalvomis Kaip tai suprasti

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jei nebūčiau perskaitęs net nebūčiau supratęs ką tie savivaldybės debilų rombai reiškia.

Iš kur idiotai

Iš kur idiotai portretas
ministerijoje? Lauk juos velniop į Naisius. Tie kvailiai niekada nesuvoks JAV, Kanados, Japonijos ir kt. šalių, kuriose toks ženklinimas išgelbėjo daug gyvybių.

Andrius

Andrius portretas
Kviečiu visus, neabejingus tam, kas darosi Kaune, pasirašyti šią peticiją, siekiant atstatydinti Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėją Paulių Kerą. Jis tiesiogiai atsakingas už lėšų švaistymą paišant KET neapibrėžtus ženklus ant važiuojamųjų dalių prieš perėjas. Dabar po Susisiekimo ministerijos įpareigojimo, jie šalinami. Nelikite abejingi! w w w. peticijos . lt/visos/74918/peticija-atstatydinti-p auliu-kera/ (įveskite be tarpų).

AAA

AAA portretas
Vietoje rombų geriau būtų trikampiai su einančiu žmogaus siluetu. Blogiau yra, kai prieš perėją žymima šachmatinė linija, reiškianti priekyje esančią mechaninę greičio mažinimo priemonę - o jos tai nėra. Ženklai ir žymėjimas neturi teisės apgaudinėti, meluoti. O aplamai - sankryžos, šviesoforai įrengiami beveik puikai (nebent prie Molo pavojinga apsisukti bei Partizanų-Krėvės prospekto sankryžoje, norint sukti į kairę ir įvažiavus į sankryžą, nesimato koks dega šviesoforo signalas. truputį nejauku dėl to).

is kaimo

is kaimo portretas
vakar buvau kaune, nu ir matiau tuos rombus, nieko jie mane neapgavo ir man patiko, ories perejas kazkoks zenklas atkreipi demesi, manau to ir sieke kad debilavoti vairuotojau atkreiptu demesi tuoj bus peja....

as

as portretas
Kauno savivaldybes sutves pinigu plovimas

Lojalūs komentatoriai

Lojalūs komentatoriai portretas
Oi koks begalinis lojalumas merui, nesvarbu, kad rombai neteisėti ir atvažiavusius iš kitur žmones klaidina šis ženklinimas. Svarbiausia ,,užsimerkti" ir visa gerkle šaukti, kokie visi aplink IDIJOTAI, nes tik mūsų meras ir jo komanda generuoja Pažangias ir Veržlias idėjas Kaunui . Tai gal jau laikas LOJALIESIEMS prabusti, nes ne viskas auksas, kas auksu žiba. O kodėl mero komanda pradėjo birėti , tai gal nuo rombų ir reikėtų pradėti ieškoti priežasčių;))))

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
garso juostas reikėjo daryti , taip kaip buvo prieš įvažiuojant į karmėlavą , kleboniškį . 3-5 juostelės kurias kertant girdisi garsas , įrengti 20 metrų iki perėjų , tokios juoselės būtu ir miegantį prikėlę . O ne čia valstybės apvaginėjimas ir dėmesio blaškymas . Kas miestą valdo ?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
valstybės apvaginėjimas

...

... portretas
Tie 'deimantų' ženklai įrengti barakudų užsakymu: "TE kiekviena sankryža jiems primena ką jie mums turi atvežt"... tik vargu ar toks spaudimas eismo saugumui padeda.

Kęstas

Kęstas portretas
Kiek čiapalaikančiū komentarų rašo ir laikina Matijošaičio sukurto piaro -propogandinio skyriaus darbuotojų?Sėdi sau Matijošaičio klapčiukai ir raėinęja palankius komentarus,laikina-geras gyvenimas užkauniečių uždirbtus pinigu.Ir kiek belieka nenupirktų nepriklausomų kauniečių komentarų belieka????Kas išdrįs uždrausti bent oficialius tokius skyrius ir darbuotojus???

Andrius A.

Andrius A. portretas
Tą de..lą Kerą aplamai reikia mesti lauk, jo savivaliavimas Kaune jau peržengė visas sveiko proto ribas. Tvarkosi, kaip namuose, nors miestas mūsų visų ir paisoma turi būti visų nuomonės. Tačiau tvarkosi visiškai kitaip, niekas neįdomu, jokių konsultacijų su kompetetingomis institucijomis, jokio atsižvelgimo į gyventojų nuomonę, tik jiems patiems suprantamo plano ir poreikio vaikymasis. Labai džiaugiuosi, kad šis atvejis vaizdžiai pademonstravo, kokius tuparilus turime savivaldybėje ir jos komisijose, be kurių tokie dalykai nepraeina. Ačiū SM, kad pažabojo tokių genijų "gerus" darbus. Tikėkimės sprendimą eiti velniop iš tokių atsakingų pareigų, kurias einant reikia kometencijos, keras priims kuo greičiau, jeigu aišku jam pakaks protelio. Be kita ko jis asmeniškai turėtų grąžinti lėšas, panaudotas paišant ir vėliau trinant geometrines figūras.

linelis

linelis portretas
Pazeistas KET 8 p.

Jurijus

Jurijus portretas
o tai Kaune jau pinigų plovimą daryti dažant žaliai gatves jau nebeišeina ar nebemadinga???Jau baigia nusitrinti ta žalia spalva. Pradėjo rombus dažyti>ir idomiausia kad tuos rombus pripaišė ten kur šviesoforai,kur perėjos aiškiai matosi,o ten kur nuošalyje be šviesoforų ten jokių rombų net nebandė paišyti.Prasuks dešimt milijonų kauno gyventojų net nepaklasę,praeis pusmetis nusitrins ir tiek to svarbu pigai prasukti gal sugalvos vėl gatves dažyti tikgalkitokia spalva.O galgandrus paišys ar Matijošaisčio porteretus prieš rinkimus-svarbu vėl prasukti kauniečių pinigus-atsakyti gi nereikia prieš nieką.Palaukit anksčiau ar vėliau ateis kiti įvaldžią oj pakels Jūsų visus dažymus -kaip pakėlė auksinį tualetą..

Ventus

Ventus portretas
Be to, pastebejau, vieni rombai pilnaviduriai, kiti – tusciaviduriai, tai cia irgi reiskia kazka skirtingai?? Tikiuosi lesas uz paisyma ir salinima isreikalaus is Kero atlyginimo, o ne is viso miesto biudzeto. Ir siaip, neegzistuojantis KET zenklas, nupiestas ant kelio kaip tik nukreipia demesi nuo perejos, nes vairuotojas bando suvokti ka jis reiskia, o ne is karto suprasti kas tai ir kaip reaguoti.

Ventus

Ventus portretas
Kodel nebuvo galima pazymeti tarkim sauktuku (!) ar kazkokiu kitu zenklu, kuris butu suprantamesnis. Ka reiskia tas rombas? Kur turiu pasiziureti: kaip vairuotojas – Keliu Eismo Taisyklese, ar ieskoti kokio nors straipsnelio Kalab1b1skio ziniose? Tas, kas sumaste ir tas kas palaimino – eiliniai nekompetetingi biurokratai, matantys pasauli tik pro savo langa ir nieko daugiau. Gatves ir keliai nera vieta neaiskioms iniciatyvoms. Gatviu ir keliu zymejima aiskiai apibrezia tam tikri poistatiminiai aktai ir reikalavimai ir uz savo susimastytu zenklu, kuriu niekas nesupranta, paisyma turetu buti israsytos baudos. O sakantys ‘oi kaip gerai, rombiukas sudrausmina’ – arba eiliniai ufonautai, arba tie patys savivaldybes darbuotojai. Kaip gali sudrausminti neegzisuotjantis zenklas? Netgi ne uzrasas ‘Demesio’ ar ‘Atsargiai’, o kazkoks rombas? Nupiesiu trikampi prie ssviesoforo ir ka jis reiks? O jei trapecija?

Pritariu

Pritariu portretas
rombams prieš perėjas, tai pažangi iniciatyva parvežta iš Japonijos, pagarba merui.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Labai džiaugiuosi dėl šio kelio žymėjimo. Įspėja apie artėjančią perėją, kai gatvė visa užstatyta ir nėra gero matomumo. Saugiau ir tamsiu paros metu, visada privažiuojant pristabdau. Manau, tai labai patogu ir miesto svečiams, kurie nepažįsta gerai miesto. Nežinau, atrodo ne daltonikė: kad būtų ten pagrindinio kelio ženklas -rombas rombe užpildytas geltona spalva,na, nematau ten niekaip geltonos spalvos. Idėja tikrai puiki. Tiesiog reikėtų pagalvoti, kaip tokį žymėjimą įteisinti.

Toje

Toje portretas
ministerijoje, matyt, idiotai sėdi.

Sava

Sava portretas
Manau tai vienas geriausių sprendimų, priimtų eismo tvarkyme. Jeigu kas nors nesupranta šito ženklinimo, tai čia jo protelio reikalas. Raudonų perėjų , "apdrautų" perėjų irgi KET nėra, bet tada viskas buvo gerai, nes darė konservai (nors aš apolitiškas ir tas pats kas daro, kad tik geriau būtų.)

Faktas

Faktas portretas
Ministerijoje sedi IDIJOTAI.Kiek paskutiniu metu Kaune zuvo perejose zmoniu?Reikejo kazka daryti,az uz rombus.................

w

w portretas
reiktu dar tepliorius ipareigoti žaliai išpeckiotas gatves išlaižyti .

rombas

rombas portretas
Siaip rombas reiskia pagrindini kelia. Jeigu nupiesta ant salutines gatves ir pakliuni i avarija, "braizytojus" galima ir i teisma patraukti uz klaidinima.

...

... portretas
KUO keliuose daugiau dėmesį blaškančių ženklų, TUO daugiau avarijų.

.

. portretas
Maža kas kam patinka ar nepatinka. Jei KET nenumato kažkokio ženklinimo, tokio ženklinimo būti NEGALI! Negali, ir taškas.

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
he-he,,, matai, rombai tokie gražūs, kad reikia juos tyrinėti?... hm... jie skirti tik per akimirksnį įspėti... pažiūrėsim po metų, kiek eismo įvykių sumažės...

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
o man patinka... atkreipia dėmesį, kad priekyje yra kažkas... nes mes pripratę žiūrėti į kelią ar ten nėra duobių...

regina

regina portretas
Staigiai perlaikyti visiem vairuotojams teises, nes pasipilde naujais zenklais. Ha,ha,ha

tam -- gal--manau jei tai ,,,vistai,,,

tam -- gal--manau jei tai ,,,vistai,,, portretas
viena romba su kirviu y skiautere butu gaidys ydejes , vista nebutu vaikio nutrenkus , o gulintys rombai ant gatves tik padeda yvykt eismo nelaimei nes atitraukia vairuotojo demesy...

gal

gal portretas
jei būtų buvę Juozapavičiaus prospekte rombai, višta nebūtų vaikino nutrenkusi..

Saruns

Saruns portretas
100 % uz sita zenklinima!!! Visada pristabdau pamates! Kazkokia baime kas uz rombo! Super ideja!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ministerijos idiotus reikia vyti iš darbo

rokis

rokis portretas
matot Kerui pritaria ir kauno policija?

...

... portretas
Žaibiškai progresuojanti šizofrenija - kas bus kaltas kai paaiškės kad žmogutis nepakaltinamas? Nes čia - ŽIAURU: "P.Keras toliau tikina, kad teisės aktai nenumato savivaldybėms pareigos derinti eismo organizavimo sprendimus su kitomis institucijomis" - TIK laiko klausimas kada Kaune bus įvestas kairiapusis eismas: "Kaip ir klestinčioj Anglijoj, kurios kalbą MES kelių ženklinime JAU įvedėm".

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvoje automobiliu eisme daug, labai daug nepaisymo eismo taisykliu ir net istisiniu liniju zymejime. Daug atvaziuoja vairuotoju prie mokyklu, pasiimti savo vaikus. Automobilius stato, nepaisydami jokiu tasykliu, vairuodami labai , labai daznai kalba telefonu. Kaune automobiliu greitis60-70km, ir kai taisykle, brangios auto vaziuoja dar greicau. Turiu pasiulyma, iteisinti eismo greiti 60, o gal net 70km per val.

To Linas

To Linas portretas
ir kitiems besigrožintiems rombais... O patiktų, jei koks gudrutis užsižiopsojęs į rombus bumbteltų į Jūsų auto, mums taip ir atsitiko... taip kad, vieniems galbūt "saugiau", o kitiems sudaužytas automobilis....

Biednas

Biednas portretas
Sako žmonės, kad vienas rombas kainuoja 500€...tai gal pradės po 4 rombus daryti?

Linas

Linas portretas
Ką tik per Panoramą mačiau reportažą iš Tokijo. Jame aiškiai gatvėse matosi rombai prieš perėjas. Pasinaudokime išsivysčiusių šalių patirtimi. Sveikinu kauniečius su naujovėmis, kurios padės išvengti nelaimių mums visiems.

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
O man patiko tie rombai,atkreipia dėmesį,kad artėji prie pėsčiųjų perėjos.Geriau sankryžose panaikintų tuos geltonus punktyrus,atvažiuoji prie sankryžos ir sprendi šaradas,kas,kur,kodėl.

egidijus

egidijus portretas
Renault- tai mano prekinis zenklas. reklama ant asfalto

Gidas

Gidas portretas
Ministerijai svarbiausiai parodyti savo principus,žmonių gyvybes nerūpi visiškai

o

o portretas
Pieškit, žymėkit, rašykit, kad tik žioplų vairuotojų būtų mažiau, gal bent tie rombai privers atkreipti dėmesį, kad priekyje perėja.Daug dar žūsta žmonių perėjose....

to Anonimas

to Anonimas portretas
Anonime, prieš vadindamas kitus bjauriais vardais, būk pats kaip krištolas....

to pėstysis

 to pėstysis portretas
Tie rombai dėl Tavo saugumo perėjoje.Ir vairuotojai tegul būna dėmesingesni, nes vis dar žūsta žmonės perėjose.

taip

taip portretas
Jeigu perėjos dėl tų rombų saugesnės, kodėl priešinatės? Ar norėtumėte, kad koks eismo erelis nutrėkštų Jūsų vaiką perėjoje? Nematau tragedijos, bet visada yra teisuolių, kuriems vis viskas negerai.Gerai buvo, kai ankstesni merai beveik nieko neveikė?

Balvonai

Balvonai portretas
Ministerija sako, kad tai neteiseta, savivale, o jie ir toliau lyg niekur nieko sau visur paiso tuos rombus. Ir ne po viena ant perejos, o po du is karto. Ant kiekvienos! Gal patiem piestiesiems reiktu pagaliau atsimerkti, islysti is telefonu einant per gatve, o ne irengineti apsviestas sviesaforu juostas i grindinius, irengineti specialius "narsanciuju" takus ir paisyti kazkokius gatves ir vizualu miesto vaista darkancius rombus... Kaunietis, lietuvis atvykes i miesta zinos, ka reiskia tie rombai, o jus paaiskinkit tai uzsienieciui, ar kokiam furistui, ukrainieciui, kuris galvos, kad tai pagrindinio kelio rombas ir leks "vpiriot"

sumacheriai

sumacheriai portretas
labai geras teisingas sprendimas, tai nors kiek pristabdo sumacherius pries perejas. Jeigu jie patys nesilaiko taisykliu , reikia juos mokinti, aukleti kaip mazus vaikus, kitos iseities nera.

x

x portretas
Vizualine tarsa tie rombai, o dar blogiau sachmatinei langeliai.. Idijotais vairuotojus laiko, pripaise prie kiekvienos perejos sachmatinius langelius, kurie zymi greicio mazinimo priemones (kalnelius) o istikru ten nieko nera. Kaip traktuoti klaidingus kelio zenklinimus? Gal istisines juostos irgi muliazines ir galima jas kirsti nuo dabar?

Pėstysis

Pėstysis portretas
Smagu, kad miestas tvarkosi, bet viskas vyksta labai neracionaliai. Pirmiausiai pristato tvorų, Retro stulpelių, salelių, paskui daro gatvės kapitalinį remontą. Kur dingsta visos tos priemonės po rekonstrukcijos, nes jų nebelieka? Ar nereikėtų savivaldybei susiskaičiuoti savo , o tuo pačiu ir mūsų -Kauniečių nuostolių. Aš jau nekalbu apie tų priemonių kokybę. Tik įrengia tvoras, o jos tuoj ir surūdija.Siaubas.Aplamai, panašu, kad mūsų mieste eismo niekas neorganizuoja.Kaip Keras gali paaiškinti tai, kad visame Kaune statomi II dydžio ženklai, o Partizanų,. g. naujoje sankryžoje įrengti gal O dydžio. Gal ir vėl pasiklauskite Kelių direkcijos, ar taip galima. Aš sakau, kad ne. Tai kodėl leidžiate daryti tokį bordaką? Aplamai, ką jūs veikiate ir kam tas eismo organizavimo skyrius reikalingas?

???

??? portretas
Lietuvoje anglu kalba privaloma ir yra antroji valstybine kalba? Jeigu ne tai is kur tokie pavadinimai "Kiss and Ride", "Park and Ride", "Bike and Ride"? Lendam Anglijai ir Amerikai i uzpakali? Kazkodel Anglijos gatvese nemaciau lietuvisku uzrasu. Isskyrus aisku ant lietuvisku parduotuviu. Cia didelis minusas Kauno merui.

J

J portretas
Labai gerai tie rombai,dziaugiuosi naujais pakeitimai

Nesupratau

Nesupratau portretas
O pydarine perėja Vilniuje tai jau gerai?

Kaunas tvarkosi

Kaunas tvarkosi portretas
Ką noriu, tą darau. Esu chaoso meistras.

Nesuprantu šitos diskusjos pasmės...

Nesuprantu šitos diskusjos pasmės... portretas
Padeda tie rombai ar nepadeda.. Esmė - jie yra savivalė, niekur nereglamentuoti, savivaldybės klerkų vaizduotės vaisius... O visiems, kuriems tie rombai taip "padeda", tai prisipieškit ant gatvių prie savo namų, kad padėtų... Tuoj būsit tų pačių klerkų taip "pa....", kad mažai nepasirodys....

Perėjūnas

Perėjūnas portretas
Važiuoju-2 rombai, toliau-perėja. Toliau važiuoju- vėl 2 rombai ir perėja. Aha, suprantu-pagrindinis kelias. Gerai, kad gudrus, durniui gi nedaeitų.

Komentavusiam Jonui

Komentavusiam Jonui portretas
Superinė tavo mintis. Rombus reikia nupiešti prie įėjimo į Kauno miesto savivaldybę, Kauno švarą, Kauno energiją ir panašių instancijų durų, kas reikštų "Būkite budrūs, čia galite daug ko netekti". Beje, jei tikrai norime atkreipti šoferių dėmesį, pakaktų nupiešti ŠAUKTUKĄ. Bet di rombui daugiau plastikinių dažų reikia, tad ir biznis žymiai geresnis.

Anonimas

Anonimas portretas
Mažas akmenėlis didelė vežimą verčia sako liaudies išmintis. Panašu, kad bukagalvis Keras bus tas akmenėlis, išversiantis Matijošaitį. Bent jau taip turėtų būti. Na kiek galima laikyti abejotino įgalumo personą?

Vladas

Vladas portretas
Manyčiau,kad rombai tikrai padeda išvengti artėjančių nelaimių.Nepatenkinti tik kelių gaidžiai ir kiti nesusipratėliai,nemastantys individai,o tokių komentaruose nemažai.

pasufleravo

pasufleravo portretas
galbūt kaip tik iniciatyva iš verslo, prisipirkusio daug ženklinimo medžiagų ir sugalvojusio kaip valdišką užsakymą gauti?

Danas

Danas portretas
Už darbus privalo sumokėti klerkai kurie sugalvojo ir leido piešti tos romus. Be to už kvailas salelės kurias panaikino,taip pat privalo sumokėti tie patis nekadejai

Kostas

Kostas portretas
Tai ir durniui aišku,tik savivaldybės neismaneliams neaišku. Kiek kliūčių pridaro o pinigėliai tai mūsų tik pakliūna į kitų kišenę. Savanoriu-pramones sankryža.Link Karmėlavos dega žalias o rodyklė į Pramonės raudona.Kas gali būti kvailiau

jo

jo portretas
svarbu pinigėlai " įsisavinti"

Eagle

Eagle portretas
Tie rombai labai gerai,parodo jog artejama prie pesciuju perejos ypac ten kur perejos buna ar uz posukio arba neapsviestoje perejoje ir llai nesvaigsta tie kam maiso

zebras

zebras portretas
rombo piest negalima, jei jau taip nori rasyk skaicius rodyklyte ir nupaisyk mikroskopini zebra, nelegalu, bet visi supras, kad ir ner tokio zymejimo ket. na o zymet pagrindinio zenklo rombo simboli tai nusikaltimas

kerepla

kerepla portretas
Dirbk kas reikia,o ne kokiais kvailais ismislais.Tai tavo nesamones kainuoja.

Žento sūnėnas

Žento sūnėnas portretas
Siaip Keras dirba gerai , jis tikrai matomas ir dažnai linksniuojamas , klaidų nedaro tik nedirbantys. Rombus reikia šalinti kaip nereglamentuota KET žymėjimą

Senamiestis

Senamiestis portretas
Tuos rombus pradėjo paišyt po Juozapavičaus pr. pėščiųjų perėjoj užmušto vaikino. Labai gera idėja ir tikrai padeda geriau susikaupt prieš kiekvieną perėją, bent aš vairuodamas jaučiu tokį efektą. Priedo ne visi vairuotojai turi tobulą regėjimą. Idėjos autoriams ir įgyvendintojams linkiu nekreipt dėmesio į kilusią isteriją, statistika parodys kad jūs buvot teisūs.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Manau yra bereikalo panaudota zenklinimui medziaga ,kurios nei pėstieji ,nei vairuotojsi nesupranta.Supratome, kad tokio zenklinimo negali būti ,nes jų nėra eismo taisyklių knygoje.Lauko klausimas,dings jue nuo kelio, daugiau neteplios.

Vitvla

Vitvla portretas
Gal ką nors naujo sugalvojant reiktų atkreipti dėmesį į kitų valstybių patirtį.Pvz.Airijoje prieš sankryžas yra nudažytos skersinės geltonos juostos.

persistengimo REZULTATAS,

 persistengimo REZULTATAS, portretas
ko gero, KERAS sumaišė SAVO KIEMĄ su miesto gatve. Tokia savivalė gali sukurti labai SKAUSMINGAS pasekmes, ir tai padarė savivaldybės SENBŪVIS KERAS, kuris nesuvokia ,kad SAVIVALDYBĖ-- tai ne SAVIVALĖS institucija. TOKĮ žaidimą gal galima žaisti uždaroje aikštelėje , bet ne GATVĖJE. K ą tai reiškia-- daug kam PAŽĮSTAMAS žymėjimas, o man jis NEPAŽĮSTAMAS--,taigi už avarines PASEKMES , teks ATSAKYTI-- įrengto--pastatyto KIČINIO kelių ženklo SAVININKUI

Rombai rombais

Rombai rombais portretas
Gatvės žymėjimas - ne literatūros kūrinys, kad vairuotojams reiktų atlikti analizę ir interpretaciją, ką autorius turėjo mintyje ir koks čia lyrinis herojus pavaizduotas....

Algis

Algis portretas
Uz savivale reikia bausti. Tik ar bus kas nubaustas ?

Saulius

Saulius portretas
Onte išlysk iš savo kaimo ir pasaulis tau daug parodys.

Mantelis

Mantelis portretas
Dar tokių debilų,kaip Kauno savivaldybėje dirbantis eismo priežiūros skyrius,neteko matyt...

Šaika susiburus

Šaika susiburus portretas
ir plauna piniga. Dar truksta gatvese pripiestu bizonu,arkliu ir siaip visokio plauko ateiviu. Nustebintume pasauli. Kaunas tvarkosi!!!

Ontė

Ontė portretas
Tuos rombus važinėdamas mačiau, bet, kam jie skirti, sužinojau iš žiniasklaidos. Gerbiamieji, yra Europos sąjunga, po kurią visi važinėjame. Jei kiekviena valstybė pradėsime tobulinti kelių žymėjimus, bus sumaištis. Šie rombai tuščias išsigalvojimas, nedelsiant juos pašalinti.

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
rombai dėl bukų vairuotoju.Pamatę ir nesuprasdami,numrta gazą ir tai gerai.Jie niekam netrugdo,o ispėja,kad pėstieji.

Maksas

Maksas portretas
Gera mintis, dažnai per pakelėje stovintį, ar pirmoje juostoje stabtelėjusį aukštesnį transportą ir nematyti perėjos ženklo, ypač, kai intensyvus eismas ir nėra kada dairytis. O dabar visados matai, kad priekyje perėja. Šaunuoliai Kauniečiai.

Jonas

Jonas portretas
Manau tie rombai galėtų ne tik stabdyti greičiau važiuočius, bet ir tapti simboliu stabdant Kauno valdininkų savivalę, kurios yra tikrai per daug. Su visa pagarba už padarytus darbus, bet įstatymai yra aukščiau, o žmonių į biudžetą sunešti pinigai turi būti naudojami atsakingai.

nesupratusiems

nesupratusiems portretas
gal ir nieko tie rombai, BET-eismo taisyklėse jie nenumatyti ir pamatę juos vairuotojai iš kitų miestų ir šalių (o taip pat kauniečiai, neskaitantys tų rašliavų) gali pasimesti ir nežinos ką daryti. Įstatymai ir taisyklės yra bendros, o ne va, kažkoks vieno miesto valdininkėlis sugalvoja ir paišo ką nori ir kur nori. Nu ar ne idiotizmas?

Senas šoferis

Senas šoferis portretas
Jei kiekviename mieste ir kaime bus savos eismo taisyklės- tai bardakas, o ne tvarka.

Kaunietis.Sniegas tuoj uzdengs.

Kaunietis.Sniegas tuoj uzdengs. portretas
Kazkam uz tuos rombus pinigeliai nemazi i kisene,o naudos tikrai neduoda .Tegu neaiskina,kad nauda.Is kur vairuotojui zinoti ka tas rombas ,teplione reiskia.Del idomuno net knygute KET nusipiraku,o ten nieko.Nereikia metyti mokesciu moketoju pinigus bet kur.

Vilnietis

Vilnietis portretas
Maciau tuos rombus Kaune. Man vairuojant jie visiskai netrukde. Speju, kad sostine vel panikuoja, nes si ideja ne ju sugalvota. Sunku stebeti taip sparciai besitvarkanti Kauna...

Kauno žmogelis

Kauno žmogelis portretas
Įstatymai ir teisės aktai visiems turi būti vienodi. Čia teisinės valstybės pamatas. Pažeidėjai turi prisiimti atsakomybę ir būti baudžiami. Jei tokių nesustabdys ties rombais, jie nueis dar toliau. Jei ministerija nusileis Kauno valdininkams, čia būtų tas pats, kas pavogusiam vieną eurą sakytume, ai juk čia tik vienas euras, gal jį turėjusiam nelabai jo ir reikėjo...

matomai sis rombu sprendimas ir buvo pagimdytas

matomai sis rombu sprendimas ir buvo pagimdytas portretas
siu visisku blondiniu--- joanos, viles ,vestos.....

Kas padeda vykdyti saugumą

Kas padeda vykdyti saugumą portretas
Viskas yra gerai. Ministerija tik popierių gadina...

tai Vilei -- ir tie,,,oranziniai ,,rombai, naxren niekam

tai Vilei -- ir tie,,,oranziniai ,,rombai, naxren niekam portretas
nereikalingi ,[ju ziema po sniegu niekas nemato] tik blasko vairuotoju demesy prie sankryzos , tai viena --antra;-ir siaip jau kiekviena sankryza ismarginta yvairiausiais zymejimas sviesaforu ir zenklu girliandom kaip kaledine eglute ....gerai jei esi Kaunietis ir per tas sankryzas kasdien vazineji ,o jeigu tai atvykes vairuotojsa is kitur !!?? manau tures sustot prie kiekvienos sankryzos ir kelias minutes studijuot y kur aplamai leidziama is tos vietos vaziuot y kuria puse sukt

vesta

vesta portretas
Vairuoju nuo 1979 metų. Man tie rombai nei kiek nemaišo, bet padeda, įspėja apie perėjas. Ypač svarbu, kai daug mašinų gatvėse, ir vairuotojai perėją ne visada gali pastebėti dėl kitų transporto priemonių. Tai yra gera idėja, didinanti eismo saugumą

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
As sakiau Kerui,kad prie kiekvienos perejos,,slakbaumus,,statytume,taptume egzotisku miestu turistai milijonais plauktu,tai ne,neklause,pripaise kazkokiu ateiviu zenklu

toms vistoms --Joana ,Vile

toms vistoms --Joana ,Vile portretas
niekam netrugdo jusu plauku spalva .nagu lakas , ar bambose yverti ziedai--- bet gatveje yra BENDROS eismo taisykles ir nustatyti visiems priimtini zymejimai --kaip kad llektuvas turi skrist oru ar vaziuot aerodrome ,o ne kursuot pirmyn atgal greitkelyje Kaunas -Vilnius , ar supratot kiauragalves ???

Joana

Joana portretas
Trukdo tik visai kiauragalviams. Ačiū - puikus žymėjimas.

Vile

Vile portretas
Man netrukdo,kaip tik padeda atkreipti demesi artejant prie sankryzos. Tai gal ir tie oranziniai rombai,kurie primena neuzkimsti sankryzos, taip pat negerai? Noresi musti - lazda rasi. Gales pasidziaugti konservu gerbejai, kad "ikando" miesto tvarkytojams, nes kitus dantys per silpni!

vejas

vejas portretas
kelininku savivale neribota.... kas nors juos sutvarkys ?

Žemieji Šančiai

Žemieji Šančiai portretas
Matyt čia buvusio milicininko kažkokio matijošaičio kažkokios užmačios.... Toks jau jo mentalitetas.... Negi kauniečiai dar kartą užlips ant to paties grėblio??

Policija

Policija portretas
Kaunas, viskas tuo pasakyta

vienas idiotelis apsirukes kolchoznyku legalizuotom

vienas idiotelis apsirukes kolchoznyku legalizuotom  portretas
kanapem, ismaste gilia minty praskydusiam narkotiku dumu ruke , ir isperde per visas skyles --visi pripaise rombu ,visi nezino naxren jie kam reikalingi ir aplamai ka jie reiska, darbo sanaudos ,medziagos ,nurasytos pinigai isplauti ,kysiai sumoketi --kaltu nera ...lauksim kol vel kokaino ar doze herojino susileides kitas idiotelis --prades piest gatvese vietoj rombu skrituliukus yvairiausiu spalvu[ vaivorykstiniu pereju Vilniuje , matomai pasotintas per visas skyles gejas jau priepiese]

Stai kaip plauna pinigus

Stai kaip plauna pinigus portretas
Geras, pripaise nesamoniu savo nuoziura ir jau tipo sumazejo nelaimiu, derintis niekam su niekuo nereikia, nes nenumato istatymai. Tai gali savo nuoziura inisiatyvas daryt ir eksperimentuot! Jus galvojat tai nieko nekainavo zmonems ir skirtu pinigu keliams? Darbo valandos, tecnika, dazai, stabdomas eismas ir tt?!! Raudondvario plente jau supjauste asfalta su tais rombais- niekas su nieko nesiderina, darbu eiga vykdoma chaotiskai ir jokio eiliskumo nera kaune! Nes niekas nesiderina kaip sako su niekuo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių