Mažėja kandidatų į Kauno merus

Grįžti į straipsnį

tam niekingam vatnykui \\\\\.../////

tam niekingam vatnykui \\\\\...///// portretas
čia geriausias juodasis anekdotas : " sąžiningai (kaip Visvaldas) dirbti " :DD

Darbar \\\\\.../////

Darbar \\\\\...///// portretas
"laisvoje" Lietuvoje sąžiningai (kaip Visvaldas) dirbti,turėti savo nuomonę n u s i k a l t i m a s, tai ko ne Š.Korėja su Čim jam lanzb xui priešakyje.

Anonimui

Anonimui portretas
balsuosim kad ir už kaliausę, bet ne už ruZkių prostitutą ir jo prichvatiZatorių gaują.

Anonimas

Anonimas portretas
Tik už V. Matijošaitį, o ne už daininką pasikėlusį konservą Juozapaitį. Ir ne už Verygą, Vilnius jau nori prigriebti Kauną, nepasiseks, nebent pensininkus papirks, nes jie tik tą ir moką.

LA

LA portretas
Susirenki Kauno sklypus sau ir savo šeimos nariams, susirenki europinius pinigus skirtus mažiems verslams statyti Vici gamykloms, išsiasfaltuoji, istrinkelizuoji aplinka greta savo NT pirmu prioritetu. Kaunas prikrautas lenteliu, kad tvarkosi. Sedi kamstyje prie uzdarytos gatves puse metu ir galvoji ar viskas tavo mieste ok? Ar tikrai kiti miestai neturedami tokio mero nesusitvarko patys?

Irena

Irena portretas
Panašu, kad Kaune turėsim savo putiną ir 3 kadenciją. Tokį nepakeičiamą ir vienintelį. O tefloniniai reitingai kažkada buvo tik Butkevičiaus vizitinė.. Korupcija ne tik versle, bet ir po savivaldybės stogu kaip vanduo nuo žąsies..

Šilainių rinkėjai.

Šilainių rinkėjai. portretas
Tikime sėkme gerbiamas Mere.Nenorime prarasti tikro miesto gaspadoriaus,nes Kaunas vertas būti graziausiu Lietuvos miestu.Jūsų nuveikti darbai,sukurtas miesto grozis tai įrodė.Kauniečiai su Jumis.Gyvenimas įrodė,kad valstybės valdyme nėra moralinių skrupulų.Siūlome rimtos stebėtojų veiklos visose balsavimo apylinkėse, pareigingų ,dorų stebėtojų.Sėkmės ir Dievo palaimos.

Kauniečiai

Kauniečiai portretas
geriau jokio mero, negu trys godūs krabai su sugulove. Mes kauniečiai puikiai mokame be caro susitvarkyti SAVO MIESTE.

>tikras kaunietis, o ne......

>tikras kaunietis, o ne...... portretas
tai jei nereikia vogti, tai ko i savivaldybe su taip vadinamais rekordiniais kysiais einama? ar krabas nezinojo nieko apie ta kysi? gal tada ir kamuolys nezinojo, kad jo bachurai nusikaltimus daro? gal dar papasakok, kad jie isleidzia rinkiminem kampanijom kruvas savo ir suinteresuotu asmenu pinigu tam ,kad kazkokiem eiliniam lietuvos tarbaklyniam gera darytu? ir nelygink ubagyno laiku, kai buvo kupcinskas, tada algos buvo po 1000 litu. dar papasakok, kad krabas kauna vos ne pastate, o ne is europines paramos ir visu kauno zmoniu vertimosi per galvas kaunas pagrazejo. jei krabo neliks, tai pagal tave kaunas vel pasidarys kaip prie kupcinsko? reikia melstis tada, kad tik lastu nepakratytu.bet gal neturetu, nes greiciausiai neryja savo lazdeliu su E621, to pacio kur vokietijoj nustatyta, kad ji valgant padideja naujagimiu apsigimimo rizika

svarbu

svarbu portretas
klouno juozapaikos ner uz ka teist...

apie tikraji mera

apie tikraji mera portretas
Matijosaitis greiciausiai iki rinkimu bus nuteistas uz didziausia Lietuvos istorijos kysio davima.

Du sunus ir tevasssss

Du sunus ir tevasssss portretas
Trys- viename,kas?

Drakulos palikuonis

Drakulos palikuonis portretas
Gyvuliai, ramiai. Bus kaip visada. Ir negalvokite kad jūs kažką renkate. Che, che...:)

<<Ar garantuoti ,kad naujas KAUNO meras nebus pedofilas?

&lt;&lt;Ar garantuoti ,kad naujas KAUNO meras nebus pedofilas? portretas
VILNIEČIAMS sostas į merus KAUNE turėtų nerūpėti Dabar jie turi spręsti savo PEDOFILŲ PROBLEMAS SEIME ,kurių turėtų būti ne vienas ..Lygių teisių tarybą sudaro tik mažumos....NET SEIMO NARIO dukra BIRUTĖ SABATAUSKAITĖ UŽSIENYJE APSIVEDĖ KITĄ MOTERĮ . JI vadovauja tai pradėjusiai pūti lygių teisių tarybai....UŽTAT taip lengvai tos mažumos mūsų vaikų moralę ėda , šeimas ,sudarytas iš vyro ir moters diskriminuoja ir tyčiojasi ,todėl nusprendė metrikacijos biure neskelbti pavardžių SAVO TIKSLAIS....AKLI ESAT ,KAD NEMATOT , KOKIE SPRENDIMAI PRIIMAMI IR NUBALSUOJAMI?

Anonimui

Anonimui portretas
linkime visiems trims nepasotinamiems prichvatizatoriams pirmiausiai dingti iš Kauno. Iš ruzijos dings, kai leis šeimininkas.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Matijosaiciui lieka tik pasvajot sioj kedej.

Anonimas

Anonimas portretas
tegul būna tuo Kauno meru visi 3 Matijošaičiai , bet turi dingti iš fašistuojančios rusijos

"Jonas"/ivanas

&quot;Jonas&quot;/ivanas portretas
Laikykis mere kiekvienas vatnykas, kremlinas, koloradas su jumis

Jonas

Jonas portretas
Jokie Vilniaus kandidatai nebus kaune merais.Kauniečiai protingi ir nenorės vėl būti vadinami purvinu mirusiu kaimu degaline ir t.t.Laikykis mere normalus kaunietis su jumis.

Vilnietis

Vilnietis portretas
Sovietinio spekulianto mastymas tipinio kauniecio galvoje su pragertu smegenu likuciais, kad gali net reksni ant backos Kauno meru isrinkti ,ar sovietini vagi exsmenta slovinti ir i valdzia prastumti! Labaiii ilgisi trecdalis kaunieciu sovietinio gerbuvio!

Divera?

Divera? portretas
Kraboidai tokia nykia daina entuziazma mažinančia sukūre

cirkas ........

cirkas ........ portretas
kandidatuoja ''bausmės neatlikę'' ............ tai ar dar Pravieniškėse poilsiauja

Bet kas, tik ne ruZu marionete...

Bet kas, tik ne ruZu marionete... portretas
Daugelis kauniečių nuoširdžiai remia ukrainiečius, aukoja pinigus, siunčia generatorius, o krabo fabrikas kalinigrade jau beveik metus remia ukrainiečių vaikų žudymą. Nulis tolerancijos skeltanagiams !

> Neapsakomas

&gt; Neapsakomas portretas
nuo kada kremliaus troliai ir vietinė vata yra Kaunas ? :DD

norma

norma portretas
kiek komentarų užduota parašyti prieš rinkimus kiekvienam savivaldos darbuotojui, ar tai - tik pačių patikimiausių prievolė?

Neapsakomas \\\\\.../////

Neapsakomas \\\\\...///// portretas
noras koncer'watnykų prasimušti į Kauną.___Veltui gaištat laiką,gadindami rašalą,vagims nematyt Kauno,o prie Visvaldo joks jūsų drėbtas mėšlas nelimpa,su trenksmu atšoka jums koncer'wątnykai.___Kaunas jau IŠSIRINKO,Visvaldą Matijošaitį.

>>>Liaudies draugovininkas \\\\\.../////

&gt;&gt;&gt;Liaudies draugovininkas \\\\\...///// portretas
>"draugovininke",matei kaip jis žmonai galvą suko?____Manau prisišnekėjai,"ne'tyčia.

Liaudies draugovininkas

Liaudies draugovininkas portretas
Pats : sauniausias ,graziausias protingiausias, doriausias ,nesavanaudis, nemelagis, neemes kysiu, nenusukes galva zmonai, negaslunas, nevagis- tik vienas is Vichiunu vyru vyras !

Anonimas

Anonimas portretas
"vilius"suviliotas sovietijos, vis dar ori "nemokamos vakarienes",olešasmiesto tvarkymui siulogauti iš dangaus....Asiliukas...

Aš už plikį balsuosiu

Aš už plikį balsuosiu portretas
nes vis tiek man jo krabai ir makaronai patinka. Nesvarbu, kad po jų vidurius paleidžia.

"Vieningas Kauno lovys"

&quot;Vieningas Kauno lovys&quot; portretas
Norisi pasakyti kelis žodžius tam gražbyliui "Tikras kaunietis, o ne kauno kaimietis": nespjaudyk į akis tikriems kauniečiams su savo 'mažaraščiai', 'rašantys su klaidomis', 'nemokantys valdyti miestų' ir panašiais skambiais lozungais. Tikri kauniečiai puikiai žino, kad milijonus ši persona susikrovė ne rožes augindamas, o pabandęs nukonkuruoti Maximą ir IKI su savo parduotuvėlių tinklu "PLIUS". Nepavyko. Tada ėmė pašvinkusią silkę konservuoti ir krabų lazdeles gaminti, ir čia jam pasisekė, skonį išgavo, o kad jos kenksmingos sveikatai jam nerūpi iki dabar. Ir milijonus jis ne rankomis o klasta uždirbo. Ir melu. Nes savo pažadų nesilaikė niekada.

Povilas

Povilas portretas
Rinkau JĮ abu kartus, BET dabar abejoju... Tai' mieste jis tvarkosi gerai, geriausiai iš visu buvusiuju. TACIAU kolaboravimas su rašistais, agresoriaus remimas.... [ man ] NUBRAUKIA VISUS GERUS [ ir reikiamus ] MIESTUI ATLIKTUS DARBUS. Žemeje yra svarbesniu dalyku, nei tvarkytis savo namuose , tai NEREMTI AGRESORIAUS ir IŠLAIKYTI TAIKA. Ane ?

Anonimas

Anonimas portretas
nieko tokio, rinksim kolaboranta...

Globa Listas

Globa Listas portretas
Liks tik tie, ant kurių mes turime rimtus kompromatus. Patys suprantate, kad kitaip mes jų nesuvaldytume. Va, sudeginom BOTOSHEWIOC, KAI PANORO SPRUKTI NIŠ SKESTANČIO LAIVO.

Visi tikri

Visi tikri portretas
Kauniečiai tk už matijošaiti. Tiktikri kauniečiai matėme kaip koncervai nubomžino kauna. Ir matome kiek daug darbo padaryta tvarkan visa palikta kocervu bardaka.

kaunietė mano ,

kaunietė mano , portretas
balsuokim už p.Matijošaitį ,kadangi jis jau įrodė žmogus ,kad sugeba vadovauti ir rūpintis Kaunu ,nes Kaunas išgražėjo per jo valdymo dvi kadencijas .

>>>kauniečiui su krabo ma...........\\\\\.../////

&gt;&gt;&gt;kauniečiui su krabo ma...........\\\\\...///// portretas
>Istorikas,paklausk kaip tavo bobutei cielką laužė.___Buvo tokie laikai,lanzbergis grojo,partšudėj docentavo,vargo trankydamasis po "supuvusius" vakarus lankydamas tėtį,brolelį,gržybovska KGB mokslus krimto,naaaaaaaaa tuo laiku ir OBXSS buvo reikalingas,nes tokie laikai buvo.

kauniečiui su krabo makaronais ant ausų

kauniečiui su krabo makaronais ant ausų portretas
paklausk parduotuvių vedėjų, kurias reketavo sovietinis obxs, paklausk Irenos kruvinais nuo spyglių ir ne tik pirštais, paklausk krabų samdinių, nematančių nei dienos šviesos, nei pinigų, paklausk kremliaus iš kur tokia meilė... Gal makaronai nukris ir sugebėsi suprasti, kad vogti centų iš miesto biudžeto jam nereikia, nes stiklaniuose ir schemutėse varto milijonus.

>>>jei vėl išrinks g...........\\\\\.../////

&gt;&gt;&gt;jei vėl išrinks g...........\\\\\...///// portretas
>birka "mielas",tai lyber'koncer'vatnikus turi omenyje?___Nieko naujo,skęstantis ir už šiaudo griebiasi.___Liguistai,vėl nori Kauną paversti griuvėsiais.

jei vėl išrinks godžiąją matJošaiką,

jei vėl išrinks godžiąją matJošaiką, portretas
tai kauniečiu būti bus GĖDA per amžius, nes Kauno nebeliks , tik rublinis Krabogradas, tam šeimininkai jį remia ir ruzkių medalius dalina.

Tikras kaunietis, o ne kauno kaimietis

Tikras kaunietis, o ne kauno kaimietis portretas
Na ką, nieko neišmanantys debilai, raudonomis iš pavydo akimis, jau visą purvą išpylėt į mero daržą? Ką jūs išmanot, mažaraščiai? Nesugebat rašyti be klaidų, o postringaujat apie blogus mero darbus. Ką jūs išmanot apie verslą, apie žemę, apie miesto valdymą? Jūs tikriausiai norit, kad ubagas būtų miesto šeimininku? Tai gi jau buvo. Paskui buvo "tipo turtingi verslininkai" kurie Kaune šeimininkavo, kaip savo kišenėj ir lobo iš miesto biudžeto. Dar buvo konservatorius, kuris nieko nedarė, tik sprogdino tiltus, fotografavosi su kastuvu ir ėmė pinigus už dalyvavimą rautuose, banketuose ir vakarėliuose kaip už viršvalandžius darbe, kol miestą nuvarė visiškai. Ir atėjo į miestą žmogus - tikras ūkininkas, kuris savo rankomis susikrovė turtą. Savo rankomis augindamas rožes, jas prižiūrėdamas ir kruvinais nuo spyglių pirštais iš to užsidirbdamas. Taip, jis milijonierius, todėl vogti centų iš miesto biudžeto jam nereikia. Jis puoselėja miestą, daro jį gražiu, patraukliu, nes yra tikras kaunietis

the best of all times ever

the best of all times ever portretas
autokaustai uzsakymus pardavineja, zemes sklypus per schemas privatizuoja, su fufaikem bizni suka, trolius va ikinkes komentaruose, bet balvonam pats geriausias. cia lietuvoj tokio proto liaudis kaip rusai, kuo daugiau jiem kuola ant galvos tašo, tuo laimingesni.

<<<<MAN GĖDA TŲ VERTYBIŲ NESUGEBĖJIMĄ ĮVERTINTI

&lt;&lt;&lt;&lt;MAN GĖDA TŲ VERTYBIŲ NESUGEBĖJIMĄ ĮVERTINTI portretas
Pilnai PILIETIŠKAS imkit ir įvardinkit ką ,už ką ir kodėl ?ARGUMENTAI LABAI REIKALINGI......na esu paplaukusi .Nesiorientuoju .....Imkit pilietiškai ir atlikit pareigą....Mano supratimu visai neblogai ,kai tėtis su sūnum kartu dirba su šūkiu ,,VIENINGAS KAUNAS".... DIRBA IR REZULTATAI YRA .Į kažkokius klanus panašūs? ARGUMENTUOKIT...Ne tik pilietiškas ,protingas ,bet ir žmogiškumo pilnas.....Prie bandos neprisideda ir rado atsakymą, turbūt , KODĖL KARIAUJA RUSAI ? Mano menkas išsilavinimas ,tad aprašykit kur ir kaip pasireiškia pažangusis pasaulis ...ypač vertybės to pasaulio......

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Nei vienas netinka, nes nei vienas nėra pilietiškas! Kad ir dabartinis susijęs su karu Ukrainoje: nežmoniška šelpti Rusiją savo verslu , kai visas pažangus pasaulis to nedaro. Ir dar juk ir sūnelis taryboje: tai čia kaip ir saudargiukai, lansbergiukai, mazuroniukai, gentviliukai ir t.t. - šeimų klanas partijose ir susivienijimuosr/judėjimuose! Gėda

<<<<<MERE BŪKIT TOLIAU MERU..SEKMĖS

&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;MERE BŪKIT TOLIAU MERU..SEKMĖS portretas
Per 32 metus ir atmetus 8 metus prie vadinamo,, lovio " priėjo žmogus Visvaldas Matijošaitis , kuris Valstybinio objekto už 1eurą nepirko jokio ...Aplamai nieko valstybinio nenusipirko nei sau , nei vaikams, nei pažįstamiems.....Šiaip jau kiekvienas turi teisę pirkti ar parduoti ir nė vienas svetimas neturi teisės leisti, neleisti ,skaičiuoti kiek ir t.t.. .Kai kas turėtų suprasti ,kad tik pasakoje yra ,,lydekai paliepus man panorėjus...."..Kiekvieną dieną Kauno mieste daug kur ir iš karto vyko darbai....

Akivaizdu

Akivaizdu portretas
LGBT komentas.

Akivaizdu, kad...

Akivaizdu, kad... portretas
Neįgalieji kauniečiai už Matijošaitį tikrai nebalsuos. Apie tai L.Ryto straipsnyje '''Savivaldybės cinizmas ar verslininkų manipuliacijos: pardavus pastatą neįgalieji gali atsidurti gatvėje'''

juodasis pranasas

juodasis pranasas portretas
pasaulis yra cemodano formos-ainu pakuotis

Kaunietis

Kaunietis portretas
Visi koncervatroliai už Visvalda balsuos.

Dimensija

Dimensija portretas
Visavaldis dievagojosi, kad antrai kadencijai į merus eina tik todėl, kad dar truputi likę nebaigtų darbų, o vėliau tai jau tikrai nebeis. Na, kiek suprantu, tas darbas buvo pasistatyti dangoraižį vietoje Respublikos Karaliaus Mindaugo prospekte. Bet vėliau užėjo noras dar ir Šančius apstatyti dvylikaaukščiais ir ten nusitiesti autostradą į Vičiūnų kaimelį, prichvatizuoti Kauno rajono geriausias gyvenvietes, suniokoti Ąžuolyną parkingais ir t.t. O pažadas nebekandidatuoti trečiai kadencijai? Cha cha cha, naivuoliai, nepamenate vieno turtingo pono pranašystės "Sąžiningumas ne šio pasaulio dimensija"? Tai išmokite šią sentenciją dabar.

Dūmų uždanga

Dūmų uždanga portretas
Kiek daug rašliavos, kuri, mano akimis žiūrint, tėra dūmų uždanga. Nes kol nebus daromi biuletenių skaičiavimo apylinkėse video įrašai, niekas negalėsime žinoti ar VRK visus gautus rezultatus suveda iš tikrųjų teisingai.

KAS

KAS portretas
Po velniu KAUNE isgrszejo ?? Gatves Kur visvaldas su porsu skraido? O PAZIUREKIM TOLIAU UZ CENTRO IR VICIUNU KAS MAKALYNE!!!! Galvoju kad dar liko SAZININGU NE VAGIU NE PEDOFILU NE GEJU!!!! GANA sitai MATIJOSAICIU GAUJAI!!!

Kaunietė

Kaunietė portretas
Ką geriau pažįstam,jei ne Matjošaitį,Jam tapus meru Kaunas tapo gražiausiu miestu,Laisvės Alėja,visi parkai ,skverai,sporto halė ir tt,Priešinasi pastovūs negatyvai,gal galvoja ,kad Juozapaitis ką nors nusimano apie mero darbą,trynė tiek metų seime kelnes,oką nuveikė,nieko,tik uždirbinėko dainuodamas,Matjošaitis turi užbaigti pradėtus darbus,nes kiti nustekens Kauną kaip Kupčinskas nustekeno

Kaunas praregėjo

Kaunas praregėjo portretas
tikrai nerinksim rublinės jedinstvenikų gaujos ir sovietinio obxs su godžiaisiais palikuoniais ir sugulove.

Prie Klinikų turi būti nemokamas parkingas

Prie Klinikų turi būti nemokamas parkingas portretas
Gana jau visvaldui, pamatėm, kad stiklainiai prigrūsti dolerių, parkuose lapai nuo rudens negrebti, nacionalizuota žemę žmonės gali susigrazint, tik prižadėjo perleist už centus mero sūnui. Gana jau tai šeimynai siautė !

Bet kas, tik ne matjosaitis

Bet kas, tik ne matjosaitis portretas
Korupcijos skandalai, beveik metus kalinigrade kremliaus agresija solidžiai remiantis žuvies fabrikas. Nepraustaburnis storzievis tegu ant pečiaus ilsisi. Metas keistis, Kaunui reikia jaunatviško, isprususio, charizmatisko vadovo

Dar

Dar portretas
Liko mėnuo atsipeikėt. Kauniečiai, turime gerà merà, tai kam jį keisti? Nebegėda už Kaunà, noriu, kad ir toliau miestas tik gražėtú. Taigi už Matijošaitį, gal užteks sveiko proto jį išrinkti pirmame ture.

Sekmes

Sekmes portretas
Tik jau ne Matjosaitis gana jau jam,nebus jo nebus ir Kauno švaroj Lazausko kuris visiškai nesiskaito su žmonėmis...

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Tik koncerVuoti troliai gali išgelbėt kgb archyvus.

<<<<<BALSAS IŠ JURBARKO

&lt;&lt;&lt;&lt;&lt;BALSAS IŠ JURBARKO portretas
Žinia iš JURBARKO......Sakė ,kad jeigu mes kauniečiai neišsaugosim mero ir neperrinksim būsim paskutiniai žiopliai ir nevykėliai ,nesugebantys matyt kas po nosim......Pažadėjau PERDUOTI tai ir parašiau......SEKMĖS VISVALDAI MATIJOŠAITI TAPTI VĖL MERU....Visai neblogai jei į tarybą pakliūtų VERYGA.....

ivanas

ivanas portretas
megstu kai man lansbergas kisa i uzpakali savo stora gauruota ranka

Anonimas

Anonimas portretas
80 procentų komentarų parašė vienas idiotas:))

Anonimas

Anonimas portretas
Gal jau užtenka Matijošiaus šeimynos.milijonieriais tapo...tik ,kad tie kandidatai kažkokie neaiškūs.Na iš žinomesnių--tai Labanauskas,betgi jis su Skvernelio partija,o šitas Kaunui nieko gero nelinkėjo,užsmardino Kauną.Gryna painiava.o balsuoti teks atsakingai.

Kauno Centras

Kauno Centras portretas
Krabe, VON. Tavo jedinstvenikų suplanuota kvartalinė Centro prichvatizacija ir sutankinimas iki gyventojų uždusimo nepraeis. KRABE, VON, EIK PASKUI RUSKIŲ LAIVĄ.

tomui

tomui portretas
neapsimesk, ivanai, tomu, niekas nepatikės :DD

tomas

tomas portretas
save gerbentis zmogus balsuotu tik uz konservata, nes tik je gali praskolinti miesta ir isparduoti ji rusams

reikalingas įstatymas tik dvi kadencijos,

reikalingas įstatymas tik dvi kadencijos, portretas
nes pusės Kauno gerų vietų t.y. sklypų neliks. Save gerbiantis žmogus tikrai nebalsuos už Matijošių. Kaip baigsis remontas pėsčiųjų tilto, įdomu ką pamatys kauniečiai kitame krante. Gal ir Panemunės pliažo neliks,o stovės daugiabučiai

bus

bus portretas
meslitos generalinis-nuspresta

vilius

vilius portretas
Krabas Kaun1 ne sutvarke,o SUDARKE,visu šiukšlynai po namu langais fasadinrse pusese,gatves kaip buvo ,taip ir yra duobetos,kai kurios,kaip Kestučio transportuinetinkamos,užkyūius visur prikišta nauju namu,tuo bloginant senbuviu gyvenimo salygas.Sudarkyta gamta,kaip visi mato važiuojant link Raudondvario,visa pakrante užststytabaisiais juodais pastatais su tvoromis neprileidžiant žmoniu prie karjero p[oilsiauti,beje ten pastatyti auto neimanoma,u-tat baudejai siaučia.Miesto gatves priklauso miestiečiams,tai kodel visur už parkingą reik moketi?ur naudojami tie pinigai.Krabas paskendes korupcijoj,juk Šiliauskas tikrai su jo žinia kyšius emeTikpatys kauniečiai gali Krabo šeimynini bizni nutraukti

>"astunkojui"

&gt;&quot;astunkojui&quot; portretas
Nedomina nei Japonija, nei tanklaiviai... Kazin ar lyja Karaliauciuje?

Neduok dieve

Neduok dieve portretas
bus isrinktas ne Matijosaitis.... Tuomet bus visiem aisku ant kiek korumpuoti rinkimai pas mus!

T T T

T T T portretas
Ką tas, atsilupes, Juozapaitis galėjo paliesti,vien pavardė viską pasako

jo

jo portretas
K.Bartoševičiaus žydra chebra nepraeis.

kauno

kauno portretas
meras tikras meras

Ašššššššššš \\\\\.../////

Ašššššššššš \\\\\...///// portretas
"gerb." kū'Šinsakas,gal prasmuksiu.

Artūriukas

Artūriukas portretas
Atsimenu Kauną,kaip benzino kolonėlę tarp....atsimenu ir gatves,kaip po karo ir tualetą ir šiaip buvo gėda,kad miestas buvo nustekentas,dabar Kaunas vėl tapo miestu,kur gera gyventi ir džiaugtis,kad esi Kaunietis.Daug pastatyta ir sutvarkyta ir toliau tvarkoma visų miesto gyventojų gerovei,taip,kad susmirdėliai palikit Kauną ramybėje,Kauniečiai nuspręs,kas jiems geriausia...padarų Kaune tikrai nepasiilgome!!!

Anonimas

Anonimas portretas
merai kaip ir prezidentai turetu buti valdzioje nedaugiau dvieju kadenciju ilgas buvimas valdzioje gadina demokratija ir zmones. o koncervam t.b paskelbta bauda 15 metu

Šakės

Šakės portretas
Nematau nei vieno.

Komentaras

Komentaras portretas
Linkiu Kaunui plėsti savo teritorijà daugiau už Kauno ribû ir tapti Lietuvos sostine

Komentaras

Komentaras portretas
Šaunu, kad kauniečiai konservatyvūs žmonės.Už Vieningã Kaunã, už V. Matijošaitį!

Anonimas

Anonimas portretas
labai tinka kaunas krabas ,krabiokai viskas kas k kuinas.

,,aštunkojui,,

,,aštunkojui,, portretas
Iš Rusijos išėjo 40 procentu užsienio kapitalo įmoniu.Kadangi dvieju didžiausiu naftos perdirbimo įmonių akcininkai yra Japonija,JK,Šveicarija-dabar tanklaiviai plukdo kaip jų nafta.Japonija isvis 90 procentu atsiplukdo ,,savos,,naftos išRusijos tolimūjų rytų.

Benas

Benas portretas
Ko tie kaimiečiai taip veržiasi į Kauną?

na, jo

na, jo portretas
Ir taip per dag visai nežinomų veikėjų. Iš kur jie išdygo?

Senas kaunietis.

Senas kaunietis. portretas
Kaunas yra Mūsų KAUNAS. Myliu KAUNĄ. Štai ir viskas. Baigiam diskusijas .

Visi muzikai sliauzia i kauna

Visi muzikai sliauzia i kauna portretas
Muzikams tik kiaulidese tryntis...

ech

ech portretas
vilniuje tai sunkiausia issirinkt mera, gal galit patart uz ka balsuoti? uz konservatoriu, ar uz konservatoriu, o gal geriausias variantas konservatorius, bet ten dar ira konservatorius, krc simtas kandydatu ir visi konservatoriai

Kuris gali pasipriešinti Matijošaičiui?

Kuris gali pasipriešinti Matijošaičiui? portretas
Nei viename Lietuvos kampelyje nesurasi geresnio Mero, kaip Matijošaitis. Nesuprantu - ko tikisi kiti? Bereikalingas pinigų švaistymas...

H

H portretas
Kaip suprantu - laimi BIUROKRATAI .nes jie sprendžia ką rinkti , o ką ne

:)

:) portretas
Juozapaitis su K.Bartoįevičiaus pagalba...

Bardakas

Bardakas portretas
Prie lovio. Prie sutvarkyto Kauno nelįskit. Turim savo merą ir taškas.kiti von.

Laiptai i dangu

Laiptai i dangu portretas
grauzk asilo baranka, arabiskas snuki... :DDD

>>>>aštunkojiui

&gt;&gt;&gt;&gt;aštunkojiui portretas
Kacape varyk ruskyna čemodan vokzal.

tiek

tiek portretas
daug norinciu,bet realiausias kandidatas tai gerb,A,Veryga,sekmes jam

Kaunietis

Kaunietis portretas
Dėl Juozapo pergyvenu jaunystėje gal kokia studente palietė.Tai dabar priešrinkimus gali galai išlisti.

Astunkojis

Astunkojis portretas
Kazin koks dabar oras Karaliauciuje?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių