Tėvų nerimas: kaip mokysimės nuo pirmadienio?

Edita

Edita portretas
Ar leisim ir toliau tyčiotis iš mūsų vaikų? Koks testavimas? Koks mišrus mokslas?

mumu

mumu portretas
Šuo blusų parnešė, tai jas testuoti?

Miglė

Miglė portretas
Kas mokosi, tai mokosi ir klasėje, ir nuotoliniu būdu. Tėveliai, nuo jūsų priklauso, ar vaikas dirba atsakingai, ar moka susikaupti, ar ,,varnas šaudo''.

Roma

Roma portretas
Tėvai pavargo nuo vaikų, užtat ir nori juos sugrūsti atgal į mokyklas, jei būtų galimybė - atiduotų tuos vaikus į mokyklas iki vasaros, dar visai neblogai būtų, jei ir naktimis vaikai būtų mokykloje. Kylant sergamumo rodikliams yra labai neatsakinga leisti vaikus atgal į mokyklas, aišku, daugumai tai nerūpi. O visiems verkiantiems galiu pasakyti, jei vaiką auginsite atsakingai, jis prisitaikys prie bet kokio mokymo. Norai - dar ne viskas, mokosi mano pradinukas atsakingai ir nekeliam dėlto problemų. Kas mokosi, tai be bėda ir tas nuotolinis. Kai pagerės situacija, leisim vaiką į mokyklą, bet tikrai be šiais mokslo metais. Sveikata yra pirmoje vietoje, tik poto - mokslas. Sėkmės ir būkite sveiki

As

As portretas
Baikit tas nesamones su tais testavimais.Dabar testavimas,po to sugalvos skiepinti.Nesuprantu ,ko tyli tevai.

Greičiau varytų

Greičiau varytų portretas
Tegul tik varo į mokyklas tie vaikai ir mokytojai,nes jau užkniso matematikos mokytoja,gyvena virš manes,kai veda pamokas tiek rėkia kad atrodo mokiniai negirdintys.

Nuotolinis mokymas

Nuotolinis mokymas portretas
yra visiškas blefas. Tai dar viena apgaulė.

Taip

Taip portretas
Turime pripažinti, kad valdžią išsirinkome švelniai tariant- ne kokią... Tokio chaoso valdžios struktūrose, kaip šiuo metu, nebuvo ir prie valstiečių, kuriuos pastoviai keikėme.

ar ne per daug pageidavimų

ar ne per daug pageidavimų portretas
iš supertėvelių. Mokytojam tada turi mokėti dvigubai, kaip už dvi klases.

ddd

ddd portretas
aiskiai rasytu - nuotolinis ar ne ugdymas..kam tie isvedziojimai

Dalis laiško tėvams iš prad. m-klos Kalniečių raj.

Dalis laiško tėvams iš prad. m-klos Kalniečių raj. portretas
Dalyvavimas kontaktinio ugdymo procese ir profilaktiniame tyrime ugdymo įstaigose yra savanoriškas, todėl turite teisę atsisakyti jame dalyvauti, o pradėjęs (-usi) galėtumėte bet kada iš jo pasitraukti, parašydamas (-a) laisvos formos prašymą. Atsisakę dalyvauti šiame tyrime toliau ugdymą tęsite nuotoliniu būdu.

po

po portretas
Priverstinis testavimas....,priverstinis skiepijimasis...Kas toliau????Kauno mokyklose, siunciami pranesimai tevams,kad vieni gris ,jei testuosis(aisku veliau bus ,jei seima pasiskiepis),o nuotolinio mokymo ,kurie nesutinka testuotis nebus..tevai patys tures mokyti savo vaikus :) LGBT rekia ant visos Lietuvos su savo partija,kad jiems visokiu teisiu reikia,o cia ir dabar,kas siuometu vyksta zmogaus teisese ir pasirinkimo,nemato jokios problemos.Pof visos konstitucijos....svarbu dabar LGBT problemos.Nu sory,bet net sovietu laikais,tokio š... niekada nebuvo.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių