Kviečia: įvertinkite planuojamus pokyčius Nemuno krantinėje ir pateikite siūlymus

Grįžti į straipsnį

A.K.

A.K. portretas
Kažkodėl gražiuose piešinėliuose nesimato Kranto 11 - osios g., kuria yra numatomas išvažiavimas iš naujosios gatvės. Ji yra siaura, atskirose atkarpose sunkiai prasilenkia lengvieji automobiliai. Ir kaip naujoji gatvė išspręs tai, kas Šančių gyventojams nėra problema, bet Savivaldybės klerkamas "rūpi": cit. "Teritorijos gatvių tinklas yra menkai išvystytas, chaotiškas ir klaidus, nemažai vienos krypties eismo gatvių"? Ištiesins Kranto gatveles ar stebuklingai jas išplatins?

Eilinis žmonių mulkinimas

Eilinis žmonių mulkinimas portretas
“ Čia pat suplanuota ir apie 190 išilginio parkavimo vietų” - tikrasis projekto tikslas, nes mero NT verslo bičiuliai nenori užimti savo naujų daugiabučių sklypų parkavimui, jei meras parūpins vietas miesto gatvėje. Vėl apgaudinėjami miestiečiai gražiais vaizdeliais ir tikimasi, kad samdytų trolių nuomonę, keikiančią konservus ir šlovinančią naują gatvę bus galima paskelbti, kaip visų gyventojų nuomonę. Putinas audringai ploja Kauno savivaldybei ir gatvės projektuotojams.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Pagalvokit, ką žada valdžia padaryti. Užasfaltuoti bene paskutinę laisvą pakrantę mieste, kur gali bet kur nueit pasėdėti, maudytis, grožėtis natūralia gamta! O žvirkelį, kuris naudojamas spec.transportui ir kai kuriems gyventojams privažiuoti, žinoma, reikia patvarkyti, bet ne primityviai užpilant asfaltu. Pakrantėje nuo vieno iki kito tilto reikia steigti ŠANČIŲ parką!

pokyčiai p a j u d i n o - dvokiančius konservų CHUNTOS

 pokyčiai p a j u d i n o - dvokiančius konservų CHUNTOS  portretas
dalyvius, kurie daugelį metų n e s i r ū p i n o KAUNO miesto NEMUNO pakrantėmis, jas t e r š ė , ne išimtis ir į v a r d i n t a pakrantė.--GYVENTOJAI senai laukia pokyčių, tačiau akivaizdžiai matome , kaip konservų CHUNTA priešinasi , nes, n u m a t ė , šioje d v o k i a n č i o j e pakrantėje pastatyti KUPČINSKO "auksinę" IŠVIETĘ.

troliui iš "CHUNTOS"

troliui iš "CHUNTOS" portretas
putinoide, bandai mokytis rašyti lietuviškai, bet gaunasi klaikiai, juokingai, nemokšiškai.:DD Turi labiau pasistengti, kad nebūtum atpažintas. ;DD

kestucio gatve

kestucio gatve portretas
isilginis auto parkavimas yra pats nesamoningiausias, nes automobiliui reikia dvigubai daugiau vietos nei kad parkuot skersai ar istrizai. isilginis tinkamas tik tada kai parkuojasi neprognozuojamo ilgio masinos- t.y. sunkvezimiai, autobusai, lengvosios su priekabom ir pan. As pries isilgini parkavima. Jei ten bus parkavimas vietiniams, vadinasi parkavimas skirtas lengviesiems automobiliams, tad jokios prasmes daryt isilginio parkavimo- galima gi paziuret gana svieziai padaryta kestucio gatve su isilginiu parkavimu- absurdo gatve ten, o ne parkavimas ir komfortas

kaip sunku i š j u d i n t i -- konservų CHUNTOS,

kaip sunku i š j u d i n t i -- konservų CHUNTOS, portretas
OŽIO smarvėje gyvenančius--JIE, p a s m i r d u s i u gyvenimo būdu, stabdo ir t e r š i a ne tik KAUNO , bet ir visos Lietuvos žmonių gyvenimą.--KAUNIEČIAI ! -nekreipkime dėmesio į p a s m i r d u s i ų ir idijotų konservų CHUNTĄ-- k u r k i m e ir GRĄŽINKIME savo gyvenimo be kgebisto OŽIO ir jų š a c h a l ų .

Išvada

Išvada portretas
Godžioji gauja ruošiasi trečiam miesto prichvatizacijos etapui. Pasipylė reklaminiai straipsniukai už mokesčių mokėtojų pinigus: "tuoj tuoj padarysime"... Ir užsakytasis trolių kvarkimas: 'ačiū, ačiū...? Labai šlykšti Kauno realybė,- po dar vienos kadencijos, kvartalinės prichvatizacijos - visas miestas atsidurs vienose purvinose letenose. STT, FNTT, VSD, nemiegokite.

Sanctuary seniune

Sanctuary seniune portretas
Maitinama is konservu ranku garsiai tik loja ant Matijosaicio vat ir visas protestas

Desviska

Desviska portretas
Dar truksta auksinio tuoleto uz puse lemo

ai

ai portretas
svarbu nukvakusiu beretnyku nebutu

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Bent jau nuotraukose atrodo gražiai , kad taip būtų ir tikrovėje .

Jau vien tik

Jau vien tik portretas
rusų pamėgta parafrazė(sakyčiau,tuščio pasigyrimo formulė) -,,neturintis analogų" - nusako,kad ruošiamas kažkoks feikas.Prie tos pagyrų formulės reikėjo pridėti - ,,в мире".Ir paminėti,kad kuriant šį stebuklą,aktyviai dalyvavo ir krabas.Taip susidarytų šio projekto aiškumas ir skaidrumas.

Anonimas

Anonimas portretas
Saunu! Pagaliau.

Senolis

Senolis portretas
Paminkla burhmistrui!

Kaip taip

Kaip taip portretas
Visi žino kad ta bendruomene koncervu išlaikytine kodel niekas nekalba kad finansu ministre turto mokesti užmes.

Butinai turi but uzrasas

Butinai turi but uzrasas portretas
Kaunas be uteletu okupantu??

svarbiausia nepamirsti pastatyti

svarbiausia nepamirsti pastatyti portretas
parkomatus automobiliukams ir t.t. .

Liux

Liux portretas
Labai gražu! Greičiau darom!

na....

na.... portretas
Manau, kad šis straipsnis yra vertas analizavimo, kad taptų aiškiau kokiu būdu Kauno diena " nušviečia" kauniečius formuodami užsakytą nuomonę. Jau pati pirmos sugretintos nuotraukos vaizduoja ne tą pačią vietą- siaurutė užliejama upės pakrantės juosta , kurios šlaitas yra betonuotas , tampa gražiai žalia, su išplatėjusia ( greičiausiai ir nebeužliejama?) su jau paaugusiais krūmais vieta. Naujas vaizdas rodomas iš viršaus. Bet kur dingo pastatai? Kodėl neparodote, kad iškirtus čia augančius gluosnius asfaltu užliesite iki pat gyvenamųjų namų pamatų. Taigi tokiu būdu pablogindami ten gyvenančių sąlygas versdami kvėpuoti išmetamomis dujom. Suprantu, kad "atgijusi teritorija taptų patrauklesnė ir naujakuriams." -o kas atsižvelgė į ten jau ne vieną dešimtmetį gyvenančius žmones, juk 6000 parašų greičiausiai turėtų įpareigoti į išsakytą nuomonę įsiklausyti? Įdomūs yra kvietimai , na tiesiog -atvažiuokit pasigėrėti, nes "abipus kelio besitęsiantys patogūs bei vaizdingi šaligatviai pėstiesie

Palemonas

Palemonas portretas
Mums reikia kelio ir šaligatvių, visa Marių gatvė baisi ir be šaligatvių, palikit tuos šančius ramybėje su tuo keliu, vizualizaciją neatitinka realybės, ten tokio pločio nėra

KAUNAS

KAUNAS portretas
Noriu kelio noriu pigaus šildimo.

nauja pinigų plovykla ?

nauja pinigų plovykla ? portretas
ir visi galai į vandenį ?

Kaunas

Kaunas portretas
Vel vatnikai kaunu mano vardu suda mala as uz kelia

Labai gerai

Labai gerai portretas
Konservai sprogsta iš apmaudo kad negali vogti Kauno pinigus kaip anksčiau..Tiek milijonų?????

Kaunas

Kaunas portretas
Pencai valdo pseudo bendruomenes vadas nuogas kaip ir pavarde valinsko šaikoi.

Žvirkelio nereikia

Žvirkelio nereikia portretas
Labai gerai, kad žvirkelio neliks, nes kai eini ar važiuoji dvirčių ten dabar dulkėmis esame priversti kvėpuoti.

kauniečiai

kauniečiai portretas
Pagarba mylimam mūsų Merui! Nemuno krantinė atrodys puikiai. Gerai, kad pėsčiųjų takai atskirti nuo dvirčių takų. Nuotraukose viskas atrodo nuostabiai!

Dėnesio.

 Dėnesio. portretas
Prašome ,kelininkus atkreipti dėmesį i A. Šančių Kaišiadorių gatvės šaligatvį . nes medžių šaknys iškilnojo visą šaligatvio asfaltą ,žmonės priversti eiti važiuojama dalimi tai tik šunims bėgioti tinkamas takas,jokiu būdų ne žmonėms.

Kaunietis

 Kaunietis portretas
tikrai,vienareiksmiskai ,priejimas prie upes turi buti ir toliau gyvenantiems pritariu naujovems !!!

Antanas

Antanas portretas
Aš tai čia matau naują gatvę. Palikit ramybei šitą taką. Sutvarkykit geriau Žaliakalnio gatves: Kapsų g. kalnas, Alantos (žmonės vaikšto gatve), Kalniečių, Darbininkų, Širvintų, Aukštaičių gatvių šaligatvius ir t.t.

Klausimas

Klausimas portretas
Kokia ten pseudobendruomene kas ja rinko 20 žmoniu.....? Chi chi

Šančius

Šančius portretas
Kuo greičiau tuo geriau lai tvarko pleža su vaiku žaidimo zona. Ir daro ta kelia kiek galima tu bobeliu pezalu klausyti.

Aš portretas
Vėl krabo klapčiukas meluoja.Prie Nemuno sklypų nėra!Juk ten šlaitas!

Kaunas

Kaunas portretas
Vėl reiktų su metru išmatuoti realybėje būsimos gatvės ir šaligatvių plotį ir vėl pasimatys,kad vizualizacija neatitinka realybės!!Ir tai be pirmą kartą!!!

Svarbiausia asfaltas,

Svarbiausia asfaltas, portretas
visa kita tik akims dumti..

SUPER

SUPER portretas
greičiau statytkit

Zemieji šančiai

Zemieji šančiai portretas
Pagaliau,valio!

autoriui

autoriui portretas
Ar Klaipėdoje stato?

Super

Super portretas
Bus fantastiskai grazu!

Gražina

Gražina portretas
Viskas gerai tik kelio jokia mada nereikia. Palikit pakrantę kauniečiams grynu oru pakvėpuoti, pasivaikščioti, dviračiais pasivėžinti... Keliui Ne!!!

čian-čiai

čian-čiai portretas
Labiausiai verkia tie, kurie nelegaliai prasiplete savo sklypus salia Nemuno.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
o kodėl nenorite kelio pratiesti ties juozapavičiaus g 139a ? irgi palei Nemuną . Tegul naujakuriai pajaučia ne tik Nemuno dumblo ir žolių smarvę , bet ir automobilių triukšmo .

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuoliai,puiku,grazu! Pagaliau ir i Zemuosius Sancius ateis sivilizacija

Kuo skubiau

Kuo skubiau portretas
parersti favelų rajoną -Ž.Šančius gražia, civilizuota miesto dalymi.Atsukit Ž. Šančius į upę veidu ,o ne, kaip dabar,- užpakaliu.Visi miestiečiai norętu pasivaikščioti ,pavažinėti diračiasi ,šia Nemuno pakrante,dabar uzurpuota kai kurios dalies vietinės "bendruomenės"

žilvinai rucyzna

žilvinai rucyzna portretas
geriau gaudyt krysas maziau rašes pasakas

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
krysa mere su pacukais ir taryba , na ir miesto parazitai atsakingi už šviesoforų sureguliavimą . Tai kada bus sureguliuoti šviesoforai , kurie specialiai nesureguliuoti kad būtu spūstys gatvėse , taip pat nepadarytos pauzės sukimui , pvz tuose pačiuose šančiuose sukant į geležinkelio g, skuodo g. , siūlų g. . Na ir aišku afioros topas nuimtos lentelės posūkiui į dešinę .

Pirma eilute jau girdeta

Pirma eilute jau girdeta portretas
Net v mire analogov. FE FU

Šlykštu,

Šlykštu, portretas
eilinė afiora...

Kaunas

Kaunas portretas
Gyvenu prie sios krantines nesulauki kada prades darbus moku turto mokesti kaip centre o kaimynai aplink siukslyne gyvena gal krantine paskatins jaunima naujai paziuret i sancius o senos bobos tegu toliau kapstosi savo darzuose joms reikia kaimo .labai geras projektas.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kaudodienai , jei ji tokia vadinas , siūlyčiau paruošti straipsnį , kaip ir prokuratūra antrankius savivaldybės darbuotojams , dėl tualetų kuriais kaunomeras su pacukais ir taryba nuspjovė dvigubai toliau už kupčinsko laikus . O tai yra vienas tuoaletas 69000 eurų ir viso 4 vienetai 270000 . O pas kurpčinską berods aštuonvietis ar kiek ten buvo už 150000 eurų .

senai laikas

senai laikas portretas
pakrante sutvarkyt

Šančiškė

Šančiškė portretas
Laukiam, nesulaukiam ,norime tvarkos , tikiu ,kad urbanistikos pasistengs ,bus visiems kauniečiams kur pasivaikščioti.daug kas rėkė ir piktinosi dėl santakos parko ,o kaip gražiai sutvarkė.sėkmės darbuose ir netempkit .

žilviniui****

žilviniui**** portretas
Kauno dienos troliui vaistu negėrei šiandien.

Tvaju mat

Tvaju mat portretas
Kažkaip niekur nesimato parko matų. Nerealus projemtas, neturintis ryšio su realybe.

Klausimas

Klausimas portretas
Kur Šiliauskas, ar meras nekorumpuotas?

Pritariu

Pritariu portretas
Pradekit daryt ir kuo greiciau

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
yra kranto alėja , va ja ir reikia rūpintis ( supirkti sklypus , dalis , kad praplatinti ) kad ji taptu platesnė ir būtu sujungta su geležinkelio sankryža , ko nesugeba padaryti n metų . O Nemuno pakrante ir taip galima sutvarkyti be asfalto kad taptu paplūdimiu ir parku , o ne asfaltu ir triukšmu , gyventojų ramybe irgi reik rūpintis . Kaip savivaldybė apželdina sklypus - apvaginėja miestą ir blogina matomumą , puikiai matome - pvz krūmais ar aukšta žole , tujomis apsodinti auto žiedai . Pasikartosiu , nes šitam rudaliežuvių valdomam laikraštyje , vardas pavardė , neprisegti prie komentatorių ip .

Anonimas

Anonimas portretas
yra kranto alėja , va ja ir reikia rūpintis ( supirkti sklypus , dalis , kad praplatinti ) kad ji taptu platesnė ir būtu sujungta su geležinkelio sankryža , ko nesugeba padaryti n metų . O Nemuno pakrante ir taip galima sutvarkyti be asfalto kad taptu paplūdimiu ir parku , o ne asfaltu ir triukšmu , gyventojų ramybe irgi reik rūpintis . Kaip savivaldybė apželdina sklypus - apvaginėja miestą ir blogina matomumą , puikiai matome - pvz krūmais ar aukšta žole , tujomis apsodinti auto žiedai .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
dėl butų šildymo . Nebūkit kvailiai , nesinaudokit centraliniu ir nesirenovuokit namo . Norit gražesnio namo ? persidažykit . Dėl šildymo : yra stogas ir sieno - saulės baterijos . Šiluma buto viduje : vaizdo plokštės bitkoinų maining . Iš to seka nemokama šiluma , greitas atsipirkimas palyginti su renovacija ir elektros kainomis . Nepriklausomybė .

Aldona

Aldona portretas
Pradėkite tvarkymo darbus.

Trojus

Trojus portretas
Tikrai atėjo laikas sutvarkyti. Užteks klausytis pakrantės žemgrobių psiaudo aimanų siekiant išsaugoti nors kelis metrus ,,priglaustos" žemės. Kuo greičiau imkitės tvarkymo darbų.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
paklauskite pas vagis : kam dvi gatvės iš abiejų namo pusių ? antra kodėl gatvė arčiau namų , o ne dviračių takas ? taip pat kaip išlaikyta parkavimo aikštelių įrengimo įstatymai ? taip taip krysa mere su taryba , taip jūs apvogėte ir gadinote mano gyventojams sveikatą kuomet iš gyventojų kiemo padarėte mokamą parkavimo aikštelę gyventojų kiemuose , darėt finansinę žalą netik nuvertindami turtą bet ir moralinę .Na kad rastas būdas prisivogti dviračių takais , tai ir taip aišku , turim begale pavyzdžių . Tik niekur nematom skaičiaus besinaudojančių ir tiksliomis dienomis ir mėn. ruduo , pavasaris , žiema ypač žiema . Beje , parazitams iš valstybės tarnybos , yra kelių eismo taisyklės , yra keliai , va ten ir važinėkit . Nustokit vogt . Taip pat yra toks parazitas kaip bolt , va visus juos lauk su jų paspirtukais nuo pėsčiųjų takų , yra įstatymai , tas pats liečia ir dviratininkus , valstybės tarnautoja tipo durni ir akli nieko nemato ir nežino kaip ir merai su seimu ir prezidentu .

kovenskas bachūras

kovenskas bachūras portretas
Čia turėtų būti vietos gyventojų nuomonė pagrindinė ką reiktų daryti. Kad žvyrkelis taptų asfaltuota pėsčiųjų taku su šalia dviračių keliu manau kaip kaunietis.Dėl mašinų kelio- abejoju, ką be kalbėtų architektai ir lo bistai

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Viskas puiku.Pagaliau tiems kemsynams,dumblynams ir landynėms ateina galas.Beliko susitvarkyti su žemgrobiais,kurie uzurpavo valstybinę žemę,kaip savo,nors registrų centro dokumentai aiškiai rodo,kad jinai jiems nepriklauso.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių