KTU gimnazijos direktorius: esu labai nepatenkintas egzaminų rengėjais

Giedrė

Giedrė portretas
Manyčiau vis gi labiausiai "kalta" nesąmoninga švietimo sistema IKT iš pirmųjų pozicijų "maloningai" perkėlusi į paskutiniąsias dar tais metais, kai pirmą sykį vienuoliktokams pasiūlė rinktis: mokytis IT ar - ne. Sugrąžinkime IKT į mokymo programų branduolį ir didžioji dauguma problemų išsispręs.

Kaimas

Kaimas portretas
Nenuvertinkite kaimo mokyklų. Laikėme keturi IT egzaminą. Gavome 97,61,48,23 procentus.

Informatikas

Informatikas portretas
Kai paskaitai komentarus. Supranti kodėl tiek daug neišlaikė. Pasirodo nevisi moka lietuvišką klaviatūros „layout'ą“ įsijungti. :( Jei jau moki žaisti kompiuterinius žaidimus, tai dar nereiškia, jog esi kompiuteriu specialistas.

Jonas

Jonas portretas
Seip tai keltes yra ir uzduotyse laikan egzamina nelabai turejai progos pagalvoti turejai tiesiok daryti o programavimas yra a siek tiek ir kurybinis procesas. O uzduotys ipatingai paskutine programavimo buvo sudarytos labai painios ir gaunasi nebe IT o teksto suvokimo uzduotis.

eee

eee portretas
ne uzduotyse problema, o moksleiviuose. loginio mastymo daugelis neturi, tikisi kad be mokslo viskas bus ok. dirbu mokykloje, zinau.

beje

beje portretas
stovesena kaip pas Putina

fui

fui portretas
Bet užtat savimi koks visada patenkintas...

IT mokytoja

IT mokytoja portretas
Jaučiuosi kalta, kad parašiusi žemą metinį įvertinimą(gaila stabdyti jauną žmogų) leidau laikyti IT valstybinį.Jei būčiau buvusi principinga, beje, tokiais būtų kiti mano kolegos mokytojai, egzamino rezultatai būtų buvę normalūs.

info LIETUVOS ŽEMĖ

info LIETUVOS ŽEMĖ portretas
Visiems visiems visiems Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti Vengrijos žemės ūkio sklypus. Tačiau Lietuvos įstatymų leidėjams vengriškas pavyzdys yra nereikalingas. Todėl mes patys išsaugokim protėvių palikimą Lietuvą savo vaikams. Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas. Lietuvos žemės referendumo savanorių grupė didėja, bet nėra pakankamai didelė pradėti parašų rinkimą. Labai trūksta žmonių, kurie galėtų padėti organizuotis ir platinti žinią. Reikalinga suburti bent 3000 žmonių savanorių grupę daugiau nei 300000 parašų surinkimui. **************************************************** Registracija: tel. 8 698 02118 pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt **************************************************** Šie metai yra lemtingi Lietuvai. S a v a n o r i ų paieškai liko 51 diena.

aaa

aaa portretas
Burgiu netikiu seniai, kalba viena, daro kita. Nesilaiko principų. Dėl egzamino, tai kodėl 50 proc. iš MS Office paketo ? Čia kas - kompiuterinių žinių rodiklis ? O kodėl ne iš kokio Corel ar Photoshop ?

IT egzaminas

IT egzaminas portretas
Šiais metais IT egzaminas skyrėsi nuo praėjusių metų. Tačiau, vyko bandomasis egzaminas, visiems buvo žinoma egzamino programa. Programavimo dalies egzamino užduotys buvo "su kabliukais", reikėjo pritaikyti nestandartinį algoritmą. Tam ir ugdome vaikų kūrybiškumą. Basanavičiaus gimnazijoje nuo 86-100% surinko 7 moksleiviai iš 10 laikiusių. Rezultatai puikūs, taigi nieko nėra neįmanomo... IT mokytojas

llllll

llllll portretas
juokingas tas egzaminas isvis yra ir turetu vadintis buhaletrio egzaminas, o ne informatikos. jei moki kazka paeditint su wordu ar exceliu nesiskaitai informatiku..

to logiska

to logiska portretas
bronza netinka prie kitu isvardytu, nes tai yra lydinys :D

asf

asf portretas
nesutinku, kad egzamina gali paruosti neinformatikas - belekas. Bet sutinku, kad tai turi atitikti mokymo programas -grieztai!. Ir egzaminas turi tikrinti ka mokinys zino, o ne prikaisioti kabliuku, kad parodytu, ko mokinys nezino...

logiska

logiska portretas
lygiai taip ir keistoki sudaromi testo klausimai, kai nori isidarbinti, sakykim, savivaldybej. Stai, vienas ju: sidabras, auksas, varis, bronza, gelezis, kuris is jų netinka prie kitų? Noreciau toki isminciu, katras stengiasi sudarydamas klausimus nezinia kaip kokios kokybes isminti pademonstruoti, bent savaitei pasodinti i priimamaji socialiniam skyriuje. Galetu demonstruoti visas zinias apie metalus ar ka kita tol, kol nuo eilinio pasalpos reikalautojo gautu i ausi.

INA

INA portretas
Manau,kad tokius nesuinteresuotus ir paskitai egzaminu ruosimo pareigas.pritariu diektoriui,kad egzaminai turi buti tik is programos pagal kuria ir mokosi moksleiviai.O ne savo kurybos prideti .Reikia direktoriam netyleti ir kovoti uz savo moksleivius.

rytas

rytas portretas
Tai politikos dalis- valstybes griovimas ir jos zmoniu intelekto naikinimas, kas tai daro turi buti teisiami.

aš portretas
pritariu direktoriui, kad egzaminų užduotys turi būti TIK iš mokymo programos, nes kitaip, tai kam ji reikalinga.Ir tikrai, toks vaizdas, kad norima per egzaminus "sukirsti" kuo daugiau vaikų, tačiau kam to reikia? Ar blogai bus šaliai, kad bus daugiau išsilavinusių žmonių, ar geriau, kad bomžų daugėtų?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių