Kovoja prieš trikojus: vaikinai sulaukė ir piniginio atlygio

Vadeliotojas

Vadeliotojas portretas
Tokiems žoperiams kurie nemaišo trikojai siūlau persėst į miesto transportą arba vaikščiot pėsčiomis,daugiau naudos būtų.Mažiau miestą terštumėt vėžlio greičiu vietoj bezdėdami.

Binoklis

Binoklis portretas
Dabar lėkdamas nežiūriu kas šalia,stengiuos pamatyt kas toli priekyje.

Ko žiūrėt

Ko žiūrėt portretas
O ko vairuojant žiūrėti į tą trikoji? Kultūringai vaižiuoji,laikaisi saugaus greičio ir nebaisūs jokie trikojai ar dvikojai. Man tai pofik tie trikojai,tegul stovi.

kažkam ir savi kiaušiniai trukdo

kažkam ir savi kiaušiniai trukdo portretas
Kai toksai "užsižiūrėinėtojas" sėda už vairo, tai visi slėpkitės, kad jis kur nors neužsižiūrėtų, nes dar suvažinės

Tomas

Tomas portretas
Jeigu tokių vaikinų atsirastu kas šimtą metrų, visos gatvių nelaimės baiktusi.

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Gerai tie trikojai, tik kodel policija pazeidineja LR istatytus, kuriuose kalbama apie kameru, esanciu viesoje vietoje zymejima ?? Nejau niekas neduos policijos i teisma ??

Shoferis

Shoferis portretas
Skystimėliai ir tiek. Kodėl bijot trikojų, a? O tie bedarbiai našlaičiai studentai protestuotojai net nesupranta kokią paslaugą daro gaidžiam vairuotojam.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Išeina KET nurašytos.Džiunglės.

>T< \\\\\\...//////

&gt;T&lt;  \\\\\\...////// portretas
T-tu durnius,

T

 T portretas
Trikojis tai reketas valstybes kuo daugiau surinkti baudu

Aidas

Aidas portretas
Koks storarūris dešinėje... Su tokia bandele nereikia reklamuotis, Reikia eit sportuoti. Nebent patinka būt tokiu, storų gabaritų, mamyčiuku :)

Kaunas Lietuvos gėda

Kaunas Lietuvos gėda portretas
Šviesiausi protai apšviečia padėtį demaskuodami pasislepusius niekšus trikojus.

Z

Z portretas
Vieno sikna platesne uz pecius,kiti su pedkelnem apsiave,berniukai pyderiukai.

Tu Kawenske

Tu Kawenske portretas
Tavo valia susilenkt ir paciam nusizyst kol kas neapsere.

Kis

Kis portretas
Paprasciausiai gaila tokiu begalviu,nes jie gatveje tampa banditais .Velniai ju nemate kai jie vyniojasi apie stulpus pakeles medzius,bet nukencia nieko nakalti.As ne trikojus stamtyciau ir aukleciau,o didelemis baudomis ir kaip min pusei metu masina i uztvara.Tai butu tiesiog veiksmingiau,perdaug cackinasi ir toji policija.

TAM, KURIS tai...

TAM, KURIS tai... portretas
Trikojis gali buti drausminimo priemone, bet ne gestapo principu veikianti pinigu grezykla...Antra issiplauk burna su muilu ir nustok burnoti.Trecia ka daro policininku valdzia yra man netinkama todel palaikau jaunima.Ketvirta.... tu nesakyk ka as tyriu daryti , as tau nesakysiu kur tu turi eiti...

tai

tai portretas
debilai buduliai, kelių atmatom, gaidžiam simpatizuoja, gal kas dar stabteli, pačiulpt duoda. geriau laiką mokslam skirtų, bet kai smegenų nėra, tai sėdėk prie knygos nesėdėjęs. pamatyčiau tokius, sustočiau, taip pritvočiau, kad ilgai nekeltų ir tokias nesąmones pamirštų, narkomanai sumauti.

Wow

Wow portretas
Kuo daugiau trikojų, keturkojų ar aštunkojų, o ypač tiltų galtvėj Klaipėdoj , nes kitaip neatsikratysim pusgalvių šoferių, nes kelių policija fiziškai nespėtų juos visus išnaikinti , o kai pakrato pinigines tada pamąsto ar spausti gazą, juk pusgalvis nelygus pusgalviui, juk jie ir tarpusavy kartais nepasidalija kelio.

to nuomone

to nuomone portretas
Debile,atostogos baigėsi-durnynas vėl laukia tavęs

Tam >Kawenskas< \\\\\...////

Tam &gt;Kawenskas&lt; \\\\\...//// portretas
jau balti žirgai matos ir dar kažkoks CCTV su 'trikojais'.Ką vartoji silpnarašti,vienas žodis dvi klaidos.Dar jis turi nuomonę,fui.

Tam Kavenskui

Tam Kavenskui portretas
Pasimokyk rašyt lietuviškai,durneli

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Aš jau 20 metų Vakarų europjie,dar ne karto nebuvo sustabdę policija.Nepažeidinėji, tu jų nematai,bet jie tave mato.Tik prasiženk,sužinosi iš kur kojos dygsta.Kai trumpam parvažiuoju į LT siaubas.Čia dar nieko,aš matęs tą durnyną gatvėse,bet kaip pasijunta tikras užsienietis, vokietis,anglas,prancūzas,pamatęs tą lietuvišką bezdžionyną.Tikriausiai gryžęs be psichologo neišsiverčia.---Kuo daugiau 'trikojų'.

Tomas

Tomas portretas
Del to turbūt ir perspėja, kad nelakstytu.

Jolanta

Jolanta portretas
As noreciau situ jaunuoliu paklausti.Jaigu kazkoks marozas lekdamas dideliu greiciu nukirstu ju kazkoky giminaity ir stipriai suluosintu arba uzmustu,ka jie tada darytu ? Ar vistiek stovetu ir laikytu ta zenkla ?Visai neseniai Juozapaviciaus pr.buvo uzmustas jaunuolis ejes per pereja,tai pagal juos cia gerai ?Man gaila ju nes jie nesuvokia ka daro,kol nenukentes patys tol ir mals suda.

Tam> Klausyk Trikoji< \\\\\.../////

Tam&gt; Klausyk Trikoji&lt; \\\\\...///// portretas
Mėšlavabali,negązdyk,darbą turiu ir turėsiu,ne tu man jį davei,ne tu atimsi.Bet 100 proc.garantija po savaitės Anglijoje, kvaišale, pavažinėjęs,gryžtum be teisių ir pinigu su mikriuku už skolintus.Blogai kai tokie toliau savo vištidės nebuvę tik tiek ir žino, kas po savo mamytės sijonu daros ir vaizduoja patrijotus.

Klausyk Trikoji,

Klausyk Trikoji, portretas
sėdi savoj Anglijoj ir sėdėk. Eik geriau anglams toliau šiknų valyti čia nerašinėdamas, dar darbą prarasi. Kaune apie tokius kaip tu sakoma "anglas-ligonis"

Nuomonė

Nuomonė portretas
Liandzbergmečio debilų karta užaugo. Reikia ne trikojus statyti, o kūno bausmes įvesti kaip senovėje. Vietoj 50 eurų baudos , pavyzdžiui, 20 kirčių bizūnu per subinę. Kitaip smegenyse proto neatsiras.

>Girinis< \\\\\.../////

&gt;Girinis&lt; \\\\\...///// portretas
Aš Kauno Dieną palaikau.Jei nbūtų straipsnio ir nuotraukų (negerai kad užtušuotos),tai ką mes būtume sužinoję apie tuos mėšlavabalius.Tarp kitko informacija ir pareigūnams,nes pamatė kiek dar žudikų važinėja gatvėmis.

Kawenskas

Kawenskas portretas
O dieve kiek bukų budulių, kaip avinų banda palaiko juos pačius naikinačius valdžią.Policija turi statyti įspėjamuosius ženklus, kad stovi trikojei! Budulei galvoja, kad trikojei tik greitį matuoja....CCTV yra dar ir toks dalykas. MALADEC VAIKINAI!!!

AŠ portretas
Kam tokiu bukagalvių dengti jų snukius? kaip tik reikia rodyti,kad Lietuvoje pilna buku .

Girinis

Girinis portretas
Kaip Kauno diena gali palaikyti zekų mentalitetą propaguojančius budulius ? Pačiam laikraščiui reiktu iškelti baudžiamąją bylą.

Sąjūdžio partorgas

Sąjūdžio partorgas portretas
Tu iš tarybinio laikmečio nesityčiok. Tarybiniais laikais visi turėjo darbo Lietuvoje, o kas norėjo vietoje 200 rub. uždirbti 1500 - galėjo važiuoti į Tiumenę naftos siurbti. Ligoninėse eilių nebuvo, darželiuose irgi (tik Kaune to nėra). Mokyklos buvo pilnos vaikų, teatrų salės žiūrovų, bažnyčios tikinčiųjų. Vilniaus Žalgirio stadionas lūžo nuo žiūrovų ir emocijų. Kauno Žalgiris 1986 m. žaidė Eurolygos finale, rudenį laimėjo Džonso taurę, o Kauno Granitas 1087 m. laimėjo IGF rankinio taurę. Šilainių rajoną per 6 metus pastatė. Iki anų dienų laimėjimų šiandien kaip iki debesų.

Geriau

Geriau portretas
eitu dirbti,zemes uki kelti tai galvoje maziau butu kvailu minciu,nes dabar is neturejimo ka veikti siena ravi

bumeris

bumeris portretas
nevirsiju greicio ne daugiau nei 5-7km/val ir nei trikojai nei astunkojai man nebaisus.. o jaunikaiciai su savo ale gera ideja kaip tik atitraukia demesi nuo vairavimo ir kelyje nedadeda saugumo..

R

R portretas
o kam reikia prieš juos kovoti, ar jie kandžiojasi? Jei kovoji prieš trikojus, tai kovoji prieš tvarką, teisingumą, kultūrą, pagarbą kitam žmogui. Tai prieš ką ta kova? Ar mes norim eiti į priekį su visu pažangesniu pasauliu, ar ristis atgal, tarkim, kad ir į tarybinį laikmetį? Aš suprantu, kad čia tik viso labo pajuokavimas.

Norge

Norge portretas
Na taip,nieko blogo,kad bus ispejimas apie trikoji...tai veikia kaip zenklas.

L?

L? portretas
Čia naujieji karbauskiai, skverneliai, narkevičiai... Jau dabar "dėjo" jie ant taisyklių, įstatymų, moralės... Bet gi kai kam patinka, kai juos kaip gaidžius zonoje, tai ir pritaria.

Nu

Nu portretas
Akivaizdu, kad trukdo tik tiems, kas viršija greitį. Vagims trukdo apsaugos kameros- tai gal jas uždrausti? Mąstykime plačiau. Jaunimas dar subręs ir supras, kad tai nebuvo teisingas poelgis. O kol kas tegul pakvailioja.

Kawenskas

Kawenskas portretas
Būtų mano valia kaip kažkoks ten valkata išsireiškė, tai aš visus neigiamus komentatorius kurie skleidže negatyvią pravesčiau pamokas po kurių daug reikėtų baltų gėlių. Vaikinai maladec! Taip ir toliau! :)

S

S portretas
Paziureciau ar tie debiliukai stovetu su tuo plakatu jaigu koks beprotis lakstunas nutrenktu ji perejoj,ar jo artima,manau rektu visa gerkle kad trikojai reikalingi.

O jei rimtai

O jei rimtai portretas
Nou kada gejams trikojai patinka?gal primena triko?atsilupe plugai ir tiek

Siaip

Siaip portretas
Tie ne kvailiai o paprasciausi debilai. Ir aisku ne cigaretes ruko

Užpatentuokit,

 Užpatentuokit, portretas
pinigais paremsim, geriau Jums, negu seimo vagims... Sekmės.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Tie šūdvabakiai 'revoliucijonieriai',patys save demaskavo,nes pagal jų suvidurevimą ir kvailam aišku,kad 'trikojai' būtini ir kuo daugiau.---Dėl jų buvimo vietos informavimo tai tų bepročių asiliuko svajonėmis tepasilieka.---Visoj Vakarų Europoj ta kontrolė vykdoma ir jei tenai tokie šudvabaliai išropotų į gatves,kelius su savo plakatais,garantuoju ,mažai nepasirodytų,,užsidirbtų BAUDŽIAMĄ bylą.---Aš gyvenu Anglijoje viską puikiai matau,---S I A U B A S,kas Lietuvoj daros.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ar galima durneliams dėkoti?

Anonimas

Anonimas portretas
sis laikrastis padare siuos vaikinus tautos didvyriais,aprase kaip kovotojus uz laisve.Geda turetu but,policijos vietoj rimtai reaguociau uz nusikaltimu propogavima.Kur ritasi valstybe?

[ne] piktas

[ne] piktas portretas
Mano nuomonė tokia, trikojai reikalingi, nes vairuotojų nesilaikančių greičio taisyklių yra nemažai, kaip ir nemažai jų yra ..."žudikai' arba kitaip luošinantys praeivius, kitus vairuojančiuosius ar kitų turtą... Pagal statistiką , tai daugiausia avarijų sukeliantys 'šoperiai". Tačiau šie vaikinai , tai kaip banditų "torpedos"-pastumdėliai , atliekantys "vierchų" pavedimus, tik kad ...nedaro [ kol kas ] nusikaltimo ir kaip paaugliai , laikosi 'bandos instinkto", viens kitam atrodyti "krūtesnis"... Sutinku su rašiusiu , kad jie daugiau blaško vairuotojų dėmesį , nei jų "priešas"-trikojis, besirūpinantis kitų saugumu.

uz trikojius

uz trikojius portretas
tegul vaziuoja leistinu greiciu nereiks ziureti i trikojius tas kas raso kad trikojis sukeltu avarija tas ira keliu gaidelis

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Trikojai vairuotojams netrukdo. Laikosi taisykliu ir net nekreipia demesio i trikojus. O stai tokie pienburniai - dykaduoniai, dar kazka rezga. Visus i Pravieniskes dar dadedant baudas.

Ryškiai

Ryškiai portretas
Neturi ka veikti bernužėliai.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Anarchistų gauja.---Matai 'tikojis' blaško dėmesį,o būrys surinkę su plakatais besmegenių ne.---Tai jie ir blaško dėmesį,nes vairuotojas pamtęs susibūrimą, šūdvabalių, su plakatais nejučiomis užsižiūri,kas ten vyksta,ir gali įvykt avarija.---Dar suskiai pasirinko liūdnai pagarsėjusį mirtinomis avarijomis (DĖL GREIČIO) Juozapavičiaus pr.---Kur policija ???,tiems bepročiams anarchitams įkrėst bananų,palaikyt areštinėj 15 parų (apsiraminimui) ir po keletą tūkstantukų eur.baudeles,nes atsirado bepročių finansiškai remti.---Gyvenimo ŠIUKŠLES,nusikaltėliai.

Sanciuose ir liko tik stai toki

Sanciuose ir liko tik stai toki portretas
nedanesioti evoliucijos nuograuzos , su sifilio apgrauztom smegenelem...

pav ;Airijoj -stovi kelkrasty

pav ;Airijoj -stovi kelkrasty portretas
autobusiukas [mikruske] su ant sono emblema ,jame tas ,,trikojis,,, pravaziuojancius visus fiksuoja ir visus pazeidejus nufotkina ....niekas nelipa aiskintis nei snukius draskyt ... gauni laiska su nuotrauka ir baudos dydy kury turi susimoket , nesutinki !!!.... eini y teisma ir aiskiniesi , ten gali dadet gali ir sumazint...joki pridurkeliai ,,,mazorai,,, aplink ta autobusiuka nesokineja ir pasiutpolkiu nesoka ...

Baudų planai vykdomi:)

Baudų planai vykdomi:) portretas
Kaune žalia juosta sureguliuota taip ,kad ją pravažiuoti reikia mynti 60-70 KM per valandą greičiu ,o štai trikojis leidžia tik iki 60km.anksčiau ir žiguliais be ABS sistemų važiavimo 60ir nieko,o dabar 50km.

Highlaner

Highlaner portretas
nelabai aišku ko čia vaiposi tie snargliai. Įsivaizduoja kad labai šaunūs, o iš tikro tik padeda kelių chuliganams, kurie, galbūt kitą dieną nutrėkš jų motiną ar kitą artimą

Stai

Stai portretas
per tokius kietuolius, o is tikruju niekselius, kencia daugybe niekuo nekaltu vairuotoju ir eiliniu pesciuju.Del ko jie dydziuojasi ir svaigsta?Cia ju supratimu, visuomenei naudinga veikla.Bet, ar jie supranta kas yra visuomene ir naudinga veikla jai.

Baisu

Baisu portretas
Hamasiekai.

Kostas

Kostas portretas
juos BAUSTI po 1000 euru uz tai kad stovi susiglaude kaip svelnus vyrai

mimis

mimis portretas
Supraskit skystapročiai, trikojis gatveje daug geriau nei trikojis su vainiku prie tavo karsto.

Soboras

Soboras portretas
Keturi buduliai. Nedarykit gėdos Kaunui. Esat tikri turginiai mužikai.

Prižiūrėtojas

Prižiūrėtojas portretas
Tie kas palaiko tuos keturis treninguotus chalopus patys yra chalopai. Jie priešinasi įstatymams, kurie surašyti būtent žemo intelekto ir zekų mentaliteto žmonėms. Normaliems žmonėms nei nustatytas greitis, nei kažkokie trikojai gyventi netrukdo. Prieš įstatymus burba Pravieniškių klientūra ir jiems prijaučiantys.

Kestas

Kestas portretas
Trikoji ne ta koja atsikėlei? Nusiramink fafli ir gerk kefyro. Sveika.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Tik bepročiai taip elgias, kaip jo kvaila makaulė šviečia.---O tam >Visais< pasilik ant grabo tuos eurus,kai nuskins toks dalbajobas,kuriuos palaikai.Matyt toks pats esi.---Matai jiems KET pofik.Nėra žodžių---durnių durniai.

STEPAS

STEPAS portretas
Būtų mano vale aš tokiems kovotojams apribočiau teisę vairuoti ( ar laikyti egzaminus) kokiems penkiems metams. Na rimtai ar būtų išduotos teisės piliečiui kuris egzamino metu pareikštu, kad jeigu policininkas nebudi gali ir greitį viršyti ( kiek nori) ir per raudoną važiuoti, ir pėsčiųjų per perėją nepraleisti ir iš vis kam tos taisyklės reikalingos........

Visais

Visais portretas
Laikais buvo lakstančių,žmogžudžiu ir tt ir bus...o kad mus valstybe pisa per visus galus tai jau perdaug)))liuks vaikinai,pamatysiu duosiu eu!!!

VIZIJA 0

VIZIJA 0 portretas
TAI TEGUL MENTAI PATYS PASISTATO SI ZENKLA, KURI BAHURIUKAI LAIKO SAVO NORU. SENAI VISUOMENE PAGEIDAVO, KAD PRIES PERKELIAMUS MATUOKLIUS TAIP PAT BUTU ISPEJAMIEJI ZENKLAI. KAD MENTAI ISAISKINO, JOG TAI NERA PRIVALOMA, KAIP IR ESMES NEKEICIA. TAIP PAT KAIP IR NIEKO BLOGO SU NEPRIVALOMA SIU BAHURIUKU INICIATYVA. O PAGAL NEPATENKINTUJU KOMENTARUS TAIP ISEINA, KAD GERA NUO BLOGO SIAME BAHURIUKU ELGESYJE SKIRIA TIK NEDIDELIS REGLAMENTAS? APGAILETINA IR JUOKINGA. ATSEIT JEI IVESTU PATAISA, JOG PRIVALOMA STATYT ISPEJAMAJI ZENKLA PRIES TRIKOJI VISI CIA NEPATENKINTIEJI SLIAUZTUMET BAHURELIU ATSIPRASYTI? JUOKINGI ESAT. VISU AVARIJU KELIUOSE NESUSTABDYSIT.

K

K portretas
Pas mus dar vadovauja milicija jie like ir vadovauja

Kawenskas

Kawenskas portretas
Maladec vaikinai.Nekreipkit į dėmesio į neigemus komentarus, supuvėlei prasmirde ten rašo! Norit mentai bausti už greitį, prašom stovėti gatvei ir dirbti, kad visi matytų, o ne krūmuose sėdėti prigėrus vodkės.

..v

..v portretas
Galetu dazniau matuot ir daugiau. Kas nesugeba laikytis taisykliu, tegul nevairuoja. Yra viesasis transportas

To Teisine valstybe

To Teisine valstybe portretas
Ne jie holopai, o tu esi supistas klumpakojis-vergas daune tu.

taip

taip portretas
Waze naudokit o naudojantys netingekit pazymet trikoji!

Bronx

 Bronx portretas
Tryda paleido „normaliems vairuotojams”

Chi

Chi portretas
Kai tų neapsiplunksnavusių viščiukų artimieji nukentės, tada galės trikojį apsikabinę kūkčioti.., bet bus po laiko..

Reikia

Reikia portretas
daugiau tokių vaikinų. Kad kiekviename kelyje ir keliukyje stovėtų su trikojo ženklų ir drausmintų tuos, kuriems kelio ženklų neužtenka. Yra gi keistuolių, jeims kelio ženklo neužtenka, kad leistina greitį pasirinkt, jiems reikia arba policininką pamatyt, arba trikojį arba vaikinuką su plakatu. :)

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis  \\\\\...///// portretas
Sujudo šūdvabaliai.Trikojis normaliems vairuotojams netrukdo,trukdo tik nedajobkom.---Siūlau,mieste greitį viršijus 50 km/h.,anuliuoti med.pažymą ir siūsti pas pschijatrą pasitikrint sveiktos,nes pilno proto žmogus taip nesielgia.---O tuos nedastumtus 'revoliucijonierius' griežtai bausti už viešosios tvarkos pažeidimą.

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
O jūs vairuotojai nesidairykite į pagrivius, dėmesį kreipkite į trąsą ir nepastebėsite trikojų, jaigu sąžiningai vairuojate tai jums turėtų būti nusispjaut į trikojus, matyt jūs norite padaryti tai kas draudžiama, todėl ir pykstat ant trikojų. Aplamai tai labai geras dalykas tie trikojai, iškarto matyt rezultatas jog kelių Gaideliams tai nepatinka, cha, cha, cha...

Anonimas

Anonimas portretas
pažiūrėčiau į jų šypsenas kai jų artimieji nukentėtu nuo lakstančio gaiduko

Anonimas

Anonimas portretas
Keturi komunarai stovi visiem reiketu israsiti po 500 €uru baudelias kad daugiau taip neisidirbinetu :-)

Anonimas

Anonimas portretas
Durneliu kompanija....

Durneliai

Durneliai portretas
Reik kovoti su kelių ereliais o ne su juos gaudančia įranga, asiliukai jūs

...

... portretas
vaikai eikite tevyne gint

Debilizmas

Debilizmas portretas
Kauno durneliai,šustausko anūkai

debils

debils portretas
kaunas ira kaunas

samas

samas portretas
Lietuvos gėda, ne kitaip.

Aš portretas
Norėčiau kad toks trikojis atsirastų prie mano kaimo kriukuose šakių rajone. Leisdamiesi nuo kalno, vairuotojai išgelbėtų biudžetą nuo skolų.

nepykit bet jus

nepykit bet jus portretas
nesubrende d u r n i u k a i .

Docentas

Docentas portretas
Tas kur plakatą laiko, greičiausiai kokioj zeko šeimoj augęs. "Triochpoloskiniai" treningiukai, "driušliokas" ant makaulės. Jo vieta "prie parašos". Kokia žiniasklaida, tokie ir straipsniai.

Teisinė valstybė

Teisinė valstybė portretas
Daunai, daugiau nieko. Po 15 parų arešto kiekvienam ir tegul šluoja gatves. Žemas lygis. Chalopų mentalitetas.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas laikosi eismo taisikliu ir nevirsija greicio nebaisus jokie trikojai o jie ira reikalingi jeigu ju nebutu tai gaidelei lakstitu kaip akis isdege as uz trikojus taskas :-)

greicio megejas

greicio megejas portretas
kaip jauciasi tas savaitgalinis kaunodienos adminas. tiesiog dvokia jo maroziski straipsniukai :)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių