Koronaviruso linijoje padirbėjęs G. Nausėda: jaudinausi, bet klausimą žinojau

ALKOHOLIKAS

ALKOHOLIKAS portretas
KAM LIETUVAI PREZIDENTAS SU TOKIAIS ĮGALIOJIMAIS , KAD NETIKUSIEMS MINISTRAMS NIEKO NEGALI PADARYTI , NEBENT PAKRITIKUOTI .

ALGIS

ALGIS portretas
PSICHAS VERYGA VIETOJ TO , KAD DIDINTI LABOTATORIJŲ PAJĖGUMUS , MAŽINA MĖGINIŲ PAĖMIMUS IR DAR GIRIASI APIE GERĄ DARBĄ, PSICHAS IR AFRIKOJE PSICHAS .

Graudu

Graudu portretas
kad vieni turi dirbti be atokvėpio ir naktimis,kiti surengia spektakliuką,dar pakritikuoja dirbančius (ieškančius išeičių).

n o r ė č i a u , kad NAUSĖDOS PATARĖJŲ brigada,

n o r ė č i a u , kad NAUSĖDOS PATARĖJŲ brigada, portretas
negalintiems apsirūpinti maistu SENOLIAMS, --pristatytų produktus į namus,- tai bent pagal paskirtį panaudotų brangius RESPIRATORIUS, kurių senukai n e t u r i .---tai būtų konkretus i n d ė l i s --žinoma prilygstantis STEBŪKLUI, kuriuo niekas netiki.--sėdintys PREZIGENTŪROJE stebūklus ŽADĖJO tik rinkimų kompanijos metu, kurie nieko bendro neturi su d a r a r t i n e gyvenimo realybe

iš PREZIDENTO Lietuvos gyventojai laukia

iš PREZIDENTO Lietuvos gyventojai laukia portretas
ne v a i d y b i n ė s paramos, o KONKRETAUS vieningo darbo su VYRIAUSYBE,-- KOVOJE su virusu ,labai keistai atrodo PREZIDENTO k r i t i k a adresu TŲ,kurie vieninteliai gelbėja žmonių gyvybes-VYRIAUSYBĖ

galimai Narcizas

galimai Narcizas portretas
Jei teisingai suprantu narcizo aprasyma, cia tipiskas atvejis.

na

na portretas
na jei ką rašo tiesa, tai baisu kada Prezidentas domisi linijom...kurių nėra.

ne prezidentas,

ne prezidentas, portretas
bet kažkoks klounas. Tokio litchujanijoje dar nebuvo iki šiol.

Algis

Algis portretas
KAIP GRAŽU...toks kilnus prezidento mostas...pasidžiaukime,bent tiek.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Lietuvos dešofkė . Lietuva apvaginėjama , o tas po ekskursijas laksto . prezidento parodija .

Anonimas

Anonimas portretas
Cha cha, ar ne pirmas rimtas prezidento darbelis

Azuolui

Azuolui portretas
Labai taikliai aprasete situacijua.

Kas cia? Prezidentas!

 Kas cia? Prezidentas! portretas
Keistai elgiasi musu prezidentas. Arkliu brastoje nekeicia,zaidimus zaidzia. Kalboje tariamoji nuosaka, kada reikia ,deja, kategorisku pasisakymu. Rupinasi Baltarusija. Idomu kodel vieni zmones kritiskoje situacijoje suspindi, o kiti atvirksciai?Keista, atrodo isislavines zmogus, apsiskaites,turetu susiorentuoti greiciau,cia zaisti nera kada. Su siaubu pagalvoju, kas butu jei prasidetu agresyvios kaimynines salies invazija. Bet ir dabar situacija panasi kaip kare,pandemija. Tarp mediku isryskejo daug stipriu asmenybiu,bet jie neturi kada politikuoti,dirba.

Misija ivykdyta

Misija ivykdyta portretas
Nuotraukos instagrame ,runkeliai patenkinti,prezikas grazuolis

Idėja

Idėja portretas
Gera mintis dėl pirmosios ponios labdaringos veiklos. Visi visais rūpinasi, globoja, tik senjorai palikti likimo valiai, tiksliau, pasakyta jiems tupėti namie. O ką daryti vienišiems senjorams, kuriems reikia nors kartą/savaitę apsirūpinti maisto produktais, vaistais, tiems, kurie pajėgūs savimi pasirūpinri, bet yra vieniši. Gal galėtų pirmoji ponia parodyti iniciatyvą ir padėti senjorams apsirūpinti vienkartinėmis kaukėmis ar respiratoriais, nes vaistinėse jų nėra.

Kaukė

Kaukė portretas
Karūna užkratas nepasitrauks lengvai, nėra tokios burtų lazdelės, kuria mostelėjus, koronė dingtų. Mokslininkai tyrinėja ir aiškina, kad pavojingiausi 20-čiai ir šiek tiek vyresni, nes jie gali nejausti simptomų ir tapti užkrato nešiotojais, užkratas organizme išsilaiko iki 50 dienų. Panašu, kad slaptas ginklas dar ilgai vaikščios tarp mūsų, todėl vienkartines kaukes privalu bus dėvėti iki rudens.

Gėda

Gėda portretas
Kauno mero nesigirdi nesimato....Savaitės "nuopelnas" - visus kultūros darbuotojus pasiuntė "ant bado dietos" vienintelis miestas Lietuvoje ir savaitgalį neišlenda iš savo "paauksuotos" pilies,jokios informacijos nei konkrečių darbų.Įdomu, ar dar liko to pono "gerbėjų"?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Sėsti už pulto nelaikas ir nevieta.Žmogus nerandantis,kur save realizuoti ar noras pasipuikuot?Populiarumo ieškokite kitur p.Prezidente.

Paieška

Paieška portretas
Kodėl kartu neatvyko Prezidentienė. Ar jinai tik į užsienį jį lydi. Tauta telkiasi, savanoriauja, kuria pagalbos fondus, o kur mūsų pirmoji ponia, kur jos indėlis šiuo sunkiu tautai metu. Būtų gerai, kad žurnalistai paskelbtų jos paiešką, prezidentą gi surado po skelbimo soc. tinkluose.

geriau

geriau portretas
aplankytum jurbarko mergina po bandito traumos ir pasirupintum /teisejos/ sprendimais kurie nesiderina nei su kodeksu tuo labiau zmoniskumu nes toks sprendimas tik atrisa rankas tokiems pat banditams ir ju puoseletuojams ir neapsimesk kad tai ne tavo reikalas nes tai visu padoriu zmoniu reikalas ir nebuk balta varna tarp ju ?... senjoras 83m...

taigi

taigi portretas
nelabai pateisintas važinėjimas, kai kiti turi sėdėti namuose. Geriau galvotų kaip padėti. Rinktų pinigus medikams atlyginti už riziką sveikatai ir gyvybei.

Azuolas

Azuolas  portretas
Veryga sako, kad mazeja atveju Taip, mazeja, nes mazeja atloktu testu. Jis arba naudoja narkotikus ir plaukioja padebesyse arba Karbauskis ir jo sutve liepia taip daryti ir sakyti. KUR NAUJOS laboratorijos. Valdzioje seni kuiliai ir ju uzpaliu laizytojai. Jauni, isilavine ir sveiko proto ones neprileidziami. Bloga nuo tokiu seslgiu ir panasiu vaiduokliu. Dievas mato. B udekime gerieji Lietuvos zmones, saugokimex, nes tos valdzios padugnes nesaugos.

Piarscikas .....

Piarscikas ..... portretas
kopijuoja Putina.........

uzdarykite pagaliau sienas!!!!!!!!

uzdarykite pagaliau sienas!!!!!!!! portretas
NESKRAIDINKITE DAUGIAU I LIETUVA ZMONIU.PABUSKITE!!!!!!! NEJAU NESUPRANTATE,KAD SU KIEKVIENU GRYZUSIU VIRUSAS PLINTA TOLIAU,IR TAM PLITIMUI NEBUS GALO,JEI IR TOLIAU SKRAIDINS I LIETUVA ZMONES.

Pil.

Pil. portretas
Savanorių yra ,bet tikrinanciu nesimato.

Taigis

Taigis portretas
KEISTA KEISTA KUR DINGO MEDICINOS - SEIMO- VALDŽIOS KLAUNAS VINKUS ???? TAIP JO FIZIONOMIJA IR PLIKĖ ŠVIETĖ KAIP SAULĖ TARP DEBESŲ.....

...

... portretas
Šaunuolis, Gitanai, klausimą žinojai, sėsk- 10

Vau kokios

Vau kokios portretas
Grazios nuotraukos gavosi manekeno instagramo paskyrai
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių