Konservatoriai: „Kauno energija“ vengia kauniečiams grąžinti permokėtus 15 mln. eurų

kupciau

kupciau portretas
tave ne i seima,o i belange uz isvogta kauna.BEGEDIS dar rodosi.SLYKSTU.

VYTAUTAS

VYTAUTAS portretas
ponas kreivasnuki.jau laikas suprasti,kad į KAUNO MERUS TAU KELIAS VISAM LAIKUI UŽKIRSTAS.GALI UŽ SAVO LĖŠAS PASISTATYTI DAR VIENĄ AUKSINĮ ŠIKANĄ IR TAPTI JO GEĖNERALINIU DIREKTORIUM.DAUGIAU PROTO IR SUGEBĖJIMU PAS TAMSTĄ NERASTA.MIESTĄ PO TAMSTOS SUBOMBARDAVIMO JAU BAIGIA ATSTATYTI.TAIP KAD ČIAU BRAŠKE....

))) islindo Pilypukas ,pries rinkimus

))) islindo Pilypukas ,pries rinkimus portretas
PAZADUK AR PRISIMENI KA laidoje diagnoze pries keleta metu zadejai kad kaune bus bio katilines ir siluma miestieciams pigs)))))))) melagis tu,nustekenai kauno miesta, slykstu ziuret i tamsta.visiskas nulis.

kalti

kalti portretas
tie kurie skaiciuja pinigus ir tie kurie tai liepia daryti.....

matom

matom portretas
kad vengia. Jau seniai laukiam, kada ledai pajudės. Įdomu - išmokės ar tyliai numarins šią permoką?

šilainiškis

šilainiškis portretas
Kupčinskiuko laikas visos miesto komunalinės įmonės dirbo nuostolingai, visą laiką kėlė kauniečiams paslaugų kainas... Kai Visvaldo komanda sutvarkė tas įmones, išvalė nuo partinių veltėdžių, sumažino sąnaudas, normalizavo veiklą, sukaupė rezervus ir atrado galimybių mažinti tarifus, tai Konservai tai vadina "neatsakingu valdymu" ?! Būtų juokinga, jei ne būtų graudu.. APGAILĖTINA ! Jeigu Kupčinskiukas nors kiek nutuokia apie miesto ūkį, tai aš marsietis.

Anonimas

Anonimas portretas
PATS PRIDIRBO SKOLAS TEGUL IR PATS GRAZINA O NEIESKO KAS TURI GRAZINTI

Kam kalbet,o jam tai patylet

Kam kalbet,o jam tai patylet portretas
kada sis konservatoriu elito vaikezas,pastates Kauno mieste tulika uz baisinga kaina irgi grazins i miesto biudzeta pinigines lesas.Jo darbai mieste labai gerai zinomi- absoliutus nieko neveikimas. O MAT DABAR PRIES RINKIMUS VEL ISLINDO PILYPUKAS IS KANAPUI. Vadovavai miestui dvi kadencijas tai taip nugyvenai miesta,kad gatvese masinos suluzdavo duobese,nesijaute,kad mieste yra valdzia.

kaunietis

kaunietis portretas
Pradžioje maniau , kad tai politinis pranešimas [ na, "įkasti" dabartiniams...]. Tačiau , paskaitęs , jog "elektrikai" šiemet pasiėmė tris milijonus dividentams...PER METUS - TURI BŪTI IŠMOKĖTA ir jokių kitokių pasiaiškinimų...Jei dar galą su galu sunkiai sudurtų, tai galėtų kalbėti apie "gumos tempimą", bet ne dabar.

ar

ar portretas
cia sitas sneka kuris Kauno gatves buvo menulio krateriais pavertes ?

Juokiasi puodas, kad katilas juodas

Juokiasi puodas, kad katilas juodas portretas
Kai Kupčinskas buvo nublokštas į užribį, jo buvę draugai išdrįso papasakoti, kaip Kupčinskas atkatus kimšo į abi kišenes. Dabar vaizduoja teisuolį, svieto lygintoją. Moralas - pasižiūrėk į save, o tik tada lipk ant bačkos!!!

kaunietis

kaunietis portretas
Kaunas tvarkosi, ar ne? Privalo grąžinti. Gal reikia kurti peticijas, telktis, kreiptis į teismą? Geruoju nieko nebus, tik mutins, žadės.

AnnWendt556

AnnWendt556 portretas
Pradekite uždirbti 80 euru per valanda dirbdami internetu namuose 4-5 valandas per diena ... Gaukite savaitini mokejimo buda. Jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, interneto ryšio ir laisvo laiko. . Aplankyti .....===========>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m

taigi voge ,,kauno energija,, kada meru buvo

taigi voge ,,kauno energija,, kada meru buvo portretas
kupcinskas .... dabar kupcinskelis is save lipdo sazininga konservatoriu reikalauja grazint permoka --o ko vogei ir leidai vogt ??

Smalsuoliui

Smalsuoliui portretas
taip, Matijošaitis.

Smalsuolis

Smalsuolis portretas
O kas valdybos pirmininkas Kauno energijoj? Ar ne Matjošaitis?

Alis Petkus...

Alis Petkus... portretas
o kur anksčiau buvai?... reikėjo savo laiku geriau tvarkytis, tai ir dabar, gal būt, valdytum...

Jonas

Jonas portretas
Artėja rinkimai, konservatoriai griebiasi už šiaudo...

Nepartinis

Nepartinis portretas
Nemokėti du mėn už šyldimą visam Kaunui ir taip išlyginti 15 milijonų.

Anonimas

Anonimas portretas
koncervu troliai puola

Jau vėlu

Jau vėlu portretas
Petrauskas sakė tuos 15 milijonų pasidalins su kauniečiais...jis jau išėjo iš darbo...matyt pasidalino su ,,Ypatingais kauniečiais"? Neliko paprastiems?

aha

aha portretas
apsaugok Dieve nuo naivių kauniečių, nematančių, kaip dabar yra lupamas jų kailiukas, keliant visas paslaugų kainas, imant paskolas monstriškiems projektams, už kuriuos visi mes būsim įklampinti jau ilgam. O carui kas, visi juk žinom kokia nauda yra tiems, kas užsako tokius projektus.

optimum

optimum portretas
Gerai Kauno energija paaiskino: Del sekmingos bendroves veiklos ankstesniais metais, sutaupyta beveik 15 mln. euru pajamu. :) Na o Valstybine kainu ir energetikos kontroles komisija nurode, kad tai kaunieciu permoka uz sildyma, priskaiciuota gyventojams Kauno energijos. O kas gi bendroveje KE buvo ir yra Stebetoju tarybos pirmininkas? Tai tas, kuris deklaruoja, kad labai myli Kauna

godumas

godumas portretas
apsaugok dieve kauna nuo dedules sutves ir sito buvusio mero kuris pagal partijos nuostatas visiems ir visada taikosi igelti o savo nesvariu darbu nepastebeti

:)))

:))) portretas
kelis metus sekmingai miegojes kupce pries rinkimus stebuklingai pabudo...

Klausimas

Klausimas portretas
Kokiu budu sugebejo atsirasti tokio dydzio permokos?,ar tai skaidrios veiklos rodiklis?Jeigu verslo subjektas ar privatus asmuo, sugebetu, maxinacijomis,apgaules budu,ar aplaidzios buchalterijos vedinas pasisavinti bent jau penkiolika tukstanciu euru, tai greitai atsirastu teisme.O gal but ir kalejime.Kokios cia dar diskusijos gali buti,gal grazinsim,o gal ir ne,gal po penkiu metu,gal po desimt.

Matomai

Matomai portretas
Už savo pažadą - grąžinti kauniečiams 15 mln , turėjo palikti savo postą

w

w portretas
neminėkit kauniečiams kupčinsko pavadinimo , tai BLOGIS , partija turi išmesti ji , baisu kad jis dabar seime

Auksinis ŠIKANAS

Auksinis ŠIKANAS portretas
Kupcinsuki kaunečiai neužmiršo tavo dveju kadenciju KAUNE valdimo metu nekišk savo bjauro snukio i KAUNA nes gausi i snuki su plita!!!!!

kodėl

kodėl portretas
tas vagis kupsinskas dar ne cypei ?

nunu

nunu portretas
Pasisavint sugebėjo, gražint bais sunku, ašaros byra pinigus grąžinant...

vvv fon l

vvv fon l portretas
kupciau,kada grazinsi isvogtus pinigus.

Šilumininkas

Šilumininkas portretas
Patraukit tą snukį iš eterio - vemti verčia žiūrint. Veltėdis, parazitas.

Kaunas

Kaunas portretas
Planuoju kreiptis į prokuratūra dėl viešo intereso gynimo. Kauno energija pavogė iš kauniečių 15 milinonų o mes tylime. Turi būti nedelsiant išiešoti pinigus iš Kauno energijos ir regresu iš Kauno energijos atsakingų darbuotojų. Ne vagims spręsti kaip jiems grąžinti pavoktus pinigus.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Išlindo kaliausė net nupurtė nuo kreivasnukio vaizdo geriau jis nelystų į akis labai gerai atstatinėja Kauną po kreivasnukio griovimo darbų gerb. Matijošaitis.

vatnykai- vagių ir aferistų gerbėjai.

vatnykai- vagių ir aferistų gerbėjai. portretas
vatnykai demonstruoja pagiežą konservatoriams ir ploja dėl įžūlios vagystės iš miestiečių kišenės

kaka du, nebūk patologinis melagis

kaka du, nebūk patologinis melagis portretas
kupčinskas atpigino šilumą trečdaliu.

Konservai vagys

Konservai vagys portretas
Atiduokit pensijas senukams

Liopardui

Liopardui portretas
Meras sakai tvarko Kauną..nu nu...bet gyventojus tai ant 15 000 000 patvarkė?

Pranas

Pranas portretas
Buvęs Kauno savivaldybės direktorius Petrauskas sakė- dalinsimės tuos 15 milijonų su gyventojais...matyt pasidalino ir gyventojams neliko? O meras juk Kauno energijos Stebėtojų tarybos pirmininkas...gal irgi pasidalino?

kakadu

kakadu portretas
rinkimai ant nosies...Pseudopolitikai arba vaikus pradeda gelbėt, arba mūsų pinigais susirūpina.Kiek pamenu, prie Kupčinsko mokėjau tokius pinigus už šildymą, kad net dabar karšta pasidarė.

Jei jau skaiciuojam

Jei jau skaiciuojam portretas
Kas suskaičiuos koncervų žalą Kaunui ir kauniečiams? Kaip jų "valdymo" metais buvo "tvarkomasi" savivaldybės įmonėse? Kaip naudojami biudžeto pinigai? Kiek jų laikais kainavo pastatyti vieną tuliką?

Linas

Linas portretas
Jeigu iš kauniečių buvo privogta per metus, tai ir grąžinti privalo per metus, o ne per 4. Kitaip akivaizdus gyventojų apiplėšimas. Gerai, kad nors viena partija mato problemą.

jomajo

jomajo portretas
vėl prasižiojusio Pilypo didelės ausys iš po krūmo išlindo. Rinkimai artėja? Tėtukui ir visai "familijai" lendančiai į savivaldybę manai padėsi? Deja, tiek prisidirbai su savo Co, kad geriau jau nesirodyk Kaune.

...

... portretas
CHA, geri cirkininkai toje KE dirba, tokia žodžių ekvilibristika kad net kvapą gniaužia. Va: "Tai leis amortizuoti gamtinių dujų ir biokuro brangimą bei užtikrins vartotojams konkurencingas šilumos kainas" - GAL galit pasakyt KAIP mes galim pasinaudot tomis 'konkurencingomis' kainomis, jei mes it baudžiauninkai (nors - kam čia tas 'it') ir toliau PRIVALOM nešti jūsų šildymo jungą?.. Ir dar - jūs čia a'priori teigiat kad dujos ir biokuras BRANGS, nors - buvo teigiama kad SGD terminalas tą dujų kainą sumažins, o biokurą rinkotės kaip ESĄ panacėją mums? O ir toliau - it patyrę telefoniniai sukčiai, žodžių ir skaičių TIEK daug kad net nėra kada pamąstyt, TAI teigiat kad "Dėl bazinės šilumos kainos perskaičiavimo AB „Kauno energija“ kreipėsi į Valstybinę kainų ir energetikos kontrolės Komisiją dar beveik prieš pusantrų metų", bet... ir toliau nieko aiškaus, O ir - kas iš tos 'bazinės' kainos, jei realiai ją keičiat KIEKVIENĄ mėnesį pagal SAVO užgaidas, taip kad: NE baudžiavai!

otto

otto portretas
O kaip su neteisėtu pinigų rinkimu už teritorijų valymą, kai meru buvo Kupčinskas?

savas

savas portretas
Išlindo varle iš po lapu ,geradaris kuris tik sedi ir ora gadyna geriau tyleti.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Dievuli, apsaugok mus nuo bado, maro, Kupčinsko ir dar gal nuo Putino.

Chaa

Chaa portretas
Tavo vietoj aš nerodyčiau fizionomijos ne tik Kaune, bet ir Lietuvoj.

lijopardas

lijopardas portretas
Leiskit mierui dirpti. taigi tvarko kauną.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių