Kauno taryba balsuos dėl iniciatyvos statyti paminklą A. M. Brazauskui

Grįžti į straipsnį

Čia potekstė aiški

Čia potekstė aiški portretas
statysime paminklą Mat jo šaičiui.

dainava

dainava portretas
ispurtusio ambalo vieta istorijos siukslynuose, kartu su kitais komuniagomis, vagimis ir kolaborantais. beveik neabejotinai ten kazkada bus ir dabartinis kauno kniazius, bet iki tol dar turi buti isaiskintos visos jo aferos ir rysiai su ruskynu.

Taip

Taip portretas
Kol nenuvirs draugystės viešbutis, tol brazauskui paminklas garantuotas. Tik nevispročiai stato paminklus nusikaltėliams ir didžiuojasi.

Kaip

Kaip portretas
Kokie paminklai vagimis? Kuo daugiau apšvarina Lietuvą, tuo didesnis paminklas.

pikta

pikta portretas
Kauno taryba tegul sprendžia kaip mažinti triukšmą miestą, nes po gatvių remonto sudėti pigiausi kanalizacijų dangčiai važiuojamoje dalyje, kurie kelia triukšmą užvažiavus kiekvienam automobiliui

jo jo

jo jo portretas
O bufetava dar gyva?

kaunietis

kaunietis portretas
Pats geriausias prezidentas po nepriklausomybes . ir techniskas ir ukiskas ir visur supranantis. Manau kad salia ir Adamkui pastyti reikia. Manau toj paciojj prezidenturoj tik parinkti atskira takeli.

nejuokaukite

nejuokaukite portretas
Kas buna kai LT valdo partiniai lochai, uztai ir daromos nesamones, nes smegenu pas partinius nerasta.

Lota

Lota portretas
Pirmyn į praeitį, mielieji.

pakraupęs

pakraupęs portretas
rado kam statyti paminklus.

Anonimas

Anonimas portretas
prezidentas....

000

000 portretas
Juk toks tokį pažino, tik su rašistais pirmasis ilgai bendravi, šitas "meras" draugauja dabar ir laukia rusų "saulės", kaip ir tas "prezidentas" atkatais gyveno, ir su dvien žmonom. Matyt čia eilinis kacapų užsakymas eina, kaži kiek gavo iš putkos?

žurnalistams

žurnalistams portretas
Būtumėt gyvenę sovietiniais laikais ir jūs, ponai būtumėt lankstėsi, o gal ir klupėję prieš sovietinius paminklus, kaip Valatka anais laikais lankstėsi partiniams.

anupras

anupras portretas
Kam ir kur Kaune statyti paminklą turi spręsti Kauno visuomenė, o ne kažin kokia taryba. Atsikvošėkit, Kauno savivaldybės ponaičiai.

neapsimoka

neapsimoka portretas
daug bronzos iseis-geriau bufetavai

Na ir lygis šūdpatryyyyjočių ..

Na ir lygis šūdpatryyyyjočių .. portretas
ir tokie pletkininkai save vadina patryyyjotais ? Gėda net skaityti . Feeee....Mėšliai . Konservatorių fanai .

Ir

Ir portretas
Šliundrai sukišo į tarpkojį milijonus, už viešbutį,mafiozinis valdovų rūmų statybas pasidalino su sovietine mafija, eilę metų dėjo gėles ant sifilitiko lenino paminklo ,lankstėsi bolševikų vadui sutrypė Lietuvos trispalvę vėliavą skuduru išvadino ,rietė nosį būdamas LKP CK vadas,ir tokiam išgamai kitas išgama paminklą statyti planuoja.

Liberrunkelyno bemoksliams

Liberrunkelyno bemoksliams  portretas
A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

> tipiškas šūdpatryyyyjočių cinizmas

> tipiškas šūdpatryyyyjočių cinizmas  portretas
kokie " vienintelių " patryyyyjotų , dabar valdančių Lietuvą , ryšiai :) Vienas giriasi pažintimis Kubos šakoje, kitos vyras pažintimi su ne kartą teistu viešnamių savininku ? :) kiti - lošėju pralošusiu ar ne 40 milijonų pensininkų eurų, dar kiti - įtariamuoju pedofilijos byloje , vandens vagys ir t.t........:) patryyyyjotinė jauna skaidruomenė :)

tarybines lietuvos pensininkas inzinierius

tarybines lietuvos pensininkas inzinierius portretas
dekui bus tarybai jei pritars sprendimui statyti paminkla pirmam atkurtos Lietuvos Prezidentui Gerb.BRAZAUSKUI .Nustokit dergti tarybiniais laikais gyvenusius dirbusius ir kurusius Lietuvai Saujele buozvaikiu ponu putoja ..Ko ilgisi smetonos nuskurdintu zmoniu ar naciu siautejimo /slubo vokiecio/laiku ATSIPEIKEKIT .Kas dabar ? viskas puiku?pavogti milijonai jankiu valdoma valdzia o greta oligarchu Maisto bankas pasalpos NA IR LEKSTE MALTIECIU SRIUBOS ...

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Nėra pasaulyje suaugusio žmogaus be nuodėmės,tad ir neturime teisės smerkti kitą ypač A T A A..Brazauską,kuris daug gero padarė Lietuvai,o Kaune vadovavo,statant Kauno HES,kuri apsaugo miestą nuo potvynių

Tipiškas

Tipiškas portretas
Lietuvos nepriklausomybės kenkėjas ir niekšas . Už tokį Lietuvos pažeminimą merui ruošti apkaltą ne savivaldybėje,bet visaliaudiniam kauniečių Išgama neturi teisės būti Kauno meru.

Gėda

Gėda  portretas
Troliai nemiega, neatostogauga, budi savo pono sargyboje. Kaunas Lietuvos širdis plaka raudonai.

Tikras Kaunietis

Tikras Kaunietis  portretas
Man atrodo kad meras ir jo saika pirmiausia turietu delto paminkla atsiklausti Kaunieciu!!!!

Jei taip nori , tai

Jei taip nori , tai portretas
Lai SAVO KIEME PASISTATO Matjošaitis !

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nenustebčiau jeigu mūsų miesto "protingiej"i pasiprašytų Putino globos. Brazauskas tik tenai matė mūsų saugumo garantą.

Politinės korupcijos byloje

Politinės korupcijos byloje  portretas
nuteistos partijos Liberalų sąjūdis atstovai vyriausybėje ir seime , mano nuomone , turėtų tyliai pasėdėti ir palaukti kadencijos pabaigos. Politiniai mėšliai.

Nekenčiatiems Lietuvos nepriklausomybės

Nekenčiatiems Lietuvos nepriklausomybės  portretas
LiberkonserVatoms ___A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

Taigi

Taigi portretas
Palaikau siūlymą,vis griauna ir griauna.Reikia pagaliau ir statyti.O Simonas Kairys tikrai neturi moralinės teisės kažko nepalaikyti,pats šitiek lėsų pasisavinęs iš valstybės

Kaip suprantu

Kaip suprantu  portretas
labiausiai nekenčia Lietuvos ir jos nepriklausomybės dabar save vadina patryyyjotais ? Ko laukiate niekšai ? Gvazdikus jau auginate liberkonsraVatos ? Pagaliau man tapo aišku kas tie vatos Lietuvoje ir kas nekenčia atgautos nepriklausomybės . LiberkonserVatos . Mėšliai .

neatsiklausus

neatsiklausus portretas
tautos tik savo kieme gali daryti ka nori

Tadas Padas

Tadas Padas portretas
Bet krabui visai myžalas smegenis užspaudė. O jei taryba nubalsuos, kad statyti paminklą brazauskui, tai tokia čia ir taryba.Krabo klapčiukai. Prie ko brazauskas ir Kaunas? O pasiūlyta vieta- Istorinės Prezidentūros kiemas- totalus kliedesys. Tokie pasiūlymai puikiai atspindi Kauno mero išsilavinimo lygį.

Nekenčiantys Lietuvos nepriklausomybės

Nekenčiantys Lietuvos nepriklausomybės  portretas
liberkonserVatos lauk iš Lietuvos ! Ruskynas jūsų laukia . A.Brazauskas vadovavo nepriklausomai Lietuvai kaip prezidentas (šias pareigas laikinai ėjo 1992–1993, išrinktas kadencijai 1993–1998), vėliau vadovavo šalies vykdomajai valdžiai kaip ministras pirmininkas (2001–2006).Būtent A.Brazauskas parašė ir išsiuntė prašymus, kad Lietuva būtų priimta į NATO ir ES.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Nėra gera iniciatyva statyti paminklą AMB. Žmogus padarė ir labai blogų, ir gerų darbų... Gal geriau pakeistų jo biustą į tikroviškesnį kapinėse. Manau, kad būtų pakankamas pagerbimas.

sugulove

sugulove portretas
Matiosiu s ir Brazauskas abu komunistai ,abu kurvininkai ,paleistuviai geda Lietuvai nuo tokiu padugniu

Taip

Taip portretas
Prisidirbo, ateina epopėjos pabaiga Visvaldui... Reikalų bus ohoho... Ir dar kauniečiai nepalaikys. Įdomu, kas pakišo tokią skaldančią įdėją??? Nemanau, kad mero.

Anonimas

Anonimas portretas
Matijošaiti eik nakui, jeigu dar nesupranti... su tuo paminklu.

Dzūkelis

Dzūkelis portretas
Mero iniciatyva statyti pirmajam atkurtos Lietuvos beveik visų lietuvių rinktam PREZIDENTUI sveikintina, bet konservatorių gauja, prisiuosčiusi senojo ožio kenkėjiškų bezdalų, darys viską kad to nebūtų, o vieta rezervuota apsišaukėliui, garbėtroškai, dar aršesniam komunistui, nei Brazauskas ir Sniečkus kartu sudėjus, didžiausiam Lietvos išgamai senajam ožiui!!!

Mokytojas

Mokytojas portretas
VILKIPEDIJOJE A.Brazauskas: Buvęs ūkio ministras Julius Veselka viešai liudijo, kad būdamas prezidentu A. Brazauskas panaudojo savo įtaką, kad „Draugystės“ viešbutį valstybė parduotų tuometinei jo meilužei bei būsimai žmonai Kristinai Butrimienei.

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Bet kaip bus įpaminklinta, kad AMB ,,grobė abiem rankomis" (Per TV ataip pareiškė buvęs jo ekonomikos ministras)?

Anonimas

Anonimas portretas
saunuoliai reik statyti tikram prezidentui o ne prisiustam ir kaune o ne vilniui nes vilnius jau rusiskas miestas

?

? portretas
VDA Profesorius Jonas Audėjaitis idėjos autorius?

Nereikia

Nereikia portretas
Nereikia statyti paminkla brazauskui . Nieko gero lietuvai nepadarė ir neidomu bus visiems ir pastatys bus nepanašus į brazauska ???

Nu

Nu portretas
Va ir paaiškės kas toje gentyje raudonas

Fritz

Fritz  portretas
Komunisto paminklas nuo mento Kaune. Turbut Kaune neliko kaunieciu, liko plugo rankenos populiacijos dauguma. Kazkas nesuprantamo ir baisaus vyksta Kaune.

Bbd ant kauno

Bbd ant kauno portretas
Būtina raudonų dažų pasiruošti

Galerijos

Daugiau straipsnių