Kauno savivaldybės įmones iškels iš prestižinių sklypų?

Giedrius

Giedrius portretas
Jau pati idėja rodo, kad miesto vadovams tie patys miestiečiai, kurių tūkstančiai dirba šiose įmonėse, nerūpi. Ką reiškia tas iškėlimas. Nugrūs visus į užmiesti, kaip verslininkai, o kas tada atsikels ? Daugiabučiai ? Kaip tik valstybės įstaigos ir turi būti mieste, kur yra susisiekimas, salygos darbuotojams atvažiuot ne tik nuosavu transportu. Jau iškelta pakankamai - Kauno LEZ geriausias pavyzdys - niekas nevažiuoja iš viešojo, visi tik nuosavu transportu. O tai kaip tik prieštarauja pačiai miesto idėjai. Savivaldybė turi būti pavyzdys, kaip darbuotojams atvykti į darbą su miesto viešuoju, nes gatvės jau nepravažiuojamos. Bet akyse tik doleriai sukasi ir miesto viziją užstoja. Priešingu atveju tokių svarstymų net nebūtų viešoje erdvėje.

Jonas

Jonas portretas
"Kauno vandenų" teritorijoje jau yra numatytos "tylios" statybos ir juos numatę "garsūs bei garbingi" verslininkai Garbaravičius su Matijošaičiu... Čia iškils gyvenamų namų kompleksai, nes vieta AUKSINĖ.....

ALGIS

ALGIS portretas
Ruošiamas dar vienas gardus kąsnis buožgalviams

Nerijus

Nerijus portretas
Siulyciau, tuos pastatus isnuomuoti. Puikus pavyzdys, kai D. Britanija issinuomavo Honkonga, o dabar sis miestas priklauso Kinijai. Manau verta susimastyti.

Motyvai

Motyvai portretas
Motyvas - seni pastatai - reik griaut. Tai gal ir Kauno rotuse pasiulys perkelt? Ji tai labai sena.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
prasideda valstybės turto grobstymas , juk liko trupinukai tai kol yra galimybė šluojasi

Irma

Irma portretas
Štai lengvatikiams mazgote per jų tikėjimą, kad turtingam pinigų nereikia - rūpinsis kauniečiais. Nors, tiesą sakant, ir Matijošaitis su Matijošaitukais, ir verslininkai irgi kauniečiai. Vadinasi, nepasiteisino tik 50 procentų, kad milijonieriui Matijošaičiui pinigų nereikės.

hmmmm

hmmmm portretas
ar tai reiškia, kad kažkas prasuks neblogą varkę su sklypais?

ideja labai gera

ideja labai gera portretas
ideja labai gera, tik reikia pradet nuo valstybiniu istaigu, kurios isikure senamiesty ir centre, ir tik jas iskelus planuot ka iskelt is tolimesniu rajonu, tad kauno vandenys turetu but kokioj 15 vietoj eileje iskelimui

MIKAS

MIKAS portretas
PANAIKINOT TULPE ,NAIKINSIT PIENO CENTRA,VERSALI ,,O,KA,VIETOJ JU STIKLINES . GRIAUT -NE STATYT

nino

nino portretas
Kauno vandenys tai jau lyg ir paveldas turėtų būti .kieme stovi graži skulptūra ir tt nepalyginsi su autobusų parku ar švaraVandenys turi likti savo vietoje

dasigyvenom ......

dasigyvenom ...... portretas
.... Kauno istorines teritorijas apžėle orangutangai pradėjo parceliuot ......... matyt ir ZOO sodo likimas panašus - išdalins padarėlius ''globotojams'' nes pašarui ir priežiūrai miesto biudžeto pinigėlių neužteks ...........

Juozas

Juozas portretas
Gal reikėtų pajudinti centre įsikūrusias, bet nieko bendra su centru neturinčias įmones- Nacionalinę žemės tarnybą, registrų centrą, pasų poskyrį. Jie pritraukia daugybę klientų, todėl daug transporto gatvėse ir nepatogumų. Galėtų jos kurtis toliau nuo centro, bet kur galima ir automobiliu, ir autobusu privažiuoti.

nors

nors portretas
ir zemes po jais nedaug, bet ka tik ispardave universitetu pastatus dar labiau prestizinese miesto vietose, nei siu imoniu plotai. Ir ka gavo? Iki lemono, ar truputi virs. Tai ispardavius situs sklypus ka uz juos gaus? Irgi panasiai? Uz didesni plota kaip kokiu Autobusu gaus kokius 3 lemonus ir kas is to? Ka tai reiskia miesto biudzetui? Ar cia dabar toks pinigu badas mieste? (Nors siaip jo.. gi praskolinta, tik garsiai, aiskiai neskialbiama kiek tiksliai). O kas poto kai iskels? Pvz Autobusus iskels kur? Kur tie visi dyzeliniai salerkinai tures vazineti i koki gala? Kiek kasdien kainuos jiem vaziuoti i kazkoki uzkampi i/is parkuotis? Kiek visom kitom imonems padides transporto islaidos? O klientam, kurie ten lankysis? Jei blogi tie pastatai, neefektyvus, bei plotai, tai ok, galima ieskoti alternatyvu. Bet ne iskelti vien tam, kad iskelti, gauti kelis lemonus ir leisti verslinYkam pristatyti budu, ar prekybcentriu.

kaunietis

kaunietis portretas
O aš pilietį palaikau ,o ne algius ar zemlenykus... Matosi kas šios valdžios valdymo metu padaryta. TIKRAI "jie nusipirko sau" ir apleistą ketaus liejyklą, ir bituko plytų fabriko teritoriją, ir pabaigė "Žaliakalnio terasas" , ir Laisvės al. sau gražina, ir biurų pastatus prie makdonaldo, o dabar statosi prie Kalniečių plk. ir vietoje baldų fabriko, nesenai baigė ir prie "senų vartų"...ir viską "NUSIPERKA UŽ MŪSŲ PINIGUS"....?????? Tik zelemunčikai gali tokius briedus skalambyti. Vargšelis...

ALGIS

ALGIS portretas
Nejaugi , dirbantys žmonės , per langus turi matyti dykynes , sąvartynus , mat BURŽUJAMS prireikė slkypų , kur stovi jų darbovietės , pamatysite kas nusipirks tuos sklypus- tie kas statė auksinį tualetą ir panašųs į juos .

jo

jo portretas
kauno vandenis pačius pirmus iškelčiau

tema

tema portretas
numirė mero Broškė, o jūs čia apie kažkokius sklypus...

Šaunuolis Meras -Dieve,duok jam sveikatos.

Šaunuolis Meras -Dieve,duok jam sveikatos. portretas
Šaunuolis Meras

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Tu pilietis ir aš pilietis.Tik skirtumas tas,kad aš piliečių pilietis,o tu storamašnių interesų gynėjas-šiknalaižys.Ar žinai,kaip storamašniai,kauniečių.piliečių sveikatos ir darbų sąskaita savo milijonus daugina,apsimesdami nesavanaudžiais tiesiog geradariais nesikuklina iš vaikų,mokytojų,pensininkų burnų paskutinį kąsnį ištraukti.?Tikriausuai žinai,nes ir tau nevisai apgraužtas kaulas nuo jų stalo,tenka.

Centravikas

Centravikas portretas
Iš straipsnio supratau, kad vieninga Kauno valdžia siūlo optimizuoti savivaldybių įmonių dar vis sovietiškai valdomą NT. Tas leis ir komunalinių paslaugų tarifus mažinti. Nauda kauniečiams. Parduotose verslui teritorijose bus investuojama, reiškia daugės darbo vietų. Nauda kauniečiams. Iš pirmujų komentarų supratau, kad arba geriau nieko nedaryti (tai jau buvo prie konservatorių/socdemų valdžių), arba komentatoriai apie visus sprendžia pagal savo sugedimo lygį - jai pats vagis, tai ir kiti vagiai....

>hmmm

>hmmm portretas
...o dabar dunduli, prabusk ir sugrįžk iš praeities į dabartį...

pilietis

pilietis portretas
Žinote kas įdomiausia ? O gi, kad ...loja sovietikus mylėtojai. Kodėl taip sakau? Na, jiems gerai, kad pinigėliai [ miesto, MŪSŲ ] lėkdavo į orą išlaikant didžiulius, nereikalingus pastatus [ čia kalbu apie visus , ne privačius, kuriems išlaikyti reikėjo žerti maišais...]. Šie troliai pamiršo, kaip "gera" buvo prie sovietų - algas visi gaudavo, gamindavo sandėliams, keli valdininkėliai sėdėdavo didžiausiuose rūmuose, ir t. t. ... kol TA JŪSŲ GEROJI ŠALIS BANKRUTAVO. O dabar , kai nereikalingi pastatai parduodami verslui, kurie vėliau moka pinigėlius ir valstybei , ir miestui mokesčių pavidalu iš ko miestas dar labiau klesti, skalikams nepatinka. Geriau būtų kaip buvę - murzina, išdaužyta, šildomi "palocai" nenaudojamo didžiuliai plotai ir...vėl bliaunama "kaip blogai"...Bukagalviai vatnikai.

kaunietis

kaunietis portretas
Labai šauniai sugalvota.Senai reikėjo.Matant kaip Kaunas tvarkosi, kaip stipriai statosi biurai, tai tikrai labai geras sumanymas.Sakykim aplink "Švarą" ar arti jos statosi ar jau pastatyti net keli biurų ir gyvenamų namų pastatai [ vietoje buvusio "Žaibo", buvusios baldų parduotuvės, prie Makdonaldo, prie stiklinių bankų pastatų, sutvarkytas parkas ir..."švara" su savo kvapais...]. Tas pats sakytina ir apie "Kauno autobusai" vietą. Aikštė ar garažai vaizdelio tikrai miestui nepriduoda. Tuo labiau, kad netoli statys tiltą ir pro šią vietą važiuos daug miesto svečių. Ji tikrai galėtų būti reprezentyvesnė nei dabar... Ši valdžia tikrai ne kiek plepa , bet daro. Tai matosi ir dabar, nors šalčiai jau po truputi kanda ausis...

Anonimas

Anonimas portretas
Na ir veidmainiai. Juk tas vietas patogu pasiekti kauniečiams, ypač vyresnio amžiaus. Viiškai negalvojama apie žmones. Vairininkas vairuoja ten, kur jam reikia ir patogu?

Meras tvarkosi. :)

Meras tvarkosi. :) portretas
cinikas

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Šančių viedre.Aš gi nesakau,kad tu esi tas vienas šančių durnius.O ką ten stato yra nepagrindinis dalykas.Pagrindinis dalykas už kieno pinigus stato,Tai ir yra vienas iš kauniečių ,,geradarių''arba grupės kurių pingai ten dirba,,geradarių''.

Žurnalistei

Žurnalistei portretas
Žurnalistei - puiki žinia, tik nedidelė klaida įvelta. Sklypai negali būti prestižiniai. Tiesiog nebijokime sakyti, kad TAI BE GALO BRANGŪS SKLYPAI. Prestižą gali turėti tik žmogus, jei jis yra garbingas.

įveiklinimas

įveiklinimas portretas
Žaliakalnio mokyklą tai iškėlė iš prestižinio rajono, nors pasipriešinimas net per teismus ėjo (tiesa, jaunai direktorei davė vietą progimnazijoj - aukštesnė kategorija, svarbesnė direktorė)

Rokas

Rokas portretas
Tikiuosi, kad mūsų mielasis meras parodys iniciatyvą šiuos sklypus perprojektuoti, prie pastato paliekant minimalius kiemus, o likusias teritorijas suskirstys sklypais NUOSAVYBĖS GRĄŽINIMUI. Gi rūpi mūsų vadui kaip čia sąžiningai sugrąžinti nuo okupacijos nukentėjusiems piliečiams žemę. Negi kas nors galvojate kitaip? Tuo labiau, kad tie nukentėjusieji kankinami su nuosavybės grąžinimu dar ir trisdešimt Nepriklausomybės metų.

Baisu.....

Baisu..... portretas
Miesto viduryje šiukšles rūšiuoja....važinėja specifinis transportas....teisingai mąsto....administracijasumažinti..tegul įsikuria kokiam nors naujam ofise...o teritorijas pritaikyti miestiečių reikmėm....tik ne prekybcentriam arba kartoniniam a lia kotedžiukam..tai tada įrenkite senelių namus.....Vokietijoje.patogiose miesto dalyse daug .neužkampiuose daug senelių namų...kurie priklauso to miesto dalies bendruomenei.bažnyčiai.dalinai finansuojama valstybės

Paf

Paf portretas
Gudrus krabas matijosius, jis gi pats. Sau ir pasiliks tuos sklypus, arba savo chebrai parduos

kaunietis

kaunietis portretas
Iškels iš prestižinių sklypų, kris kaina. Kodėl ne privatizuojat dabar?

H

H portretas
O ten kur iškelsit su viešuoju tr. Bus normalus susisiekimas??

Biznis!!!

Biznis!!! portretas
Vietoj akių - eurai sukasi...

hmmm

hmmm portretas
vieningieji valdžiagyviai paliks Kauną pliką basą?

Aukciona ti paskelbkit

Aukciona ti paskelbkit portretas
Teisingai daro , iskeldint ir parduot

Ačiū ir dar kartą ačiū

Ačiū ir dar kartą ačiū portretas
Reikia būtinai iškelti tas įmones, o sklypus atiduoti investuotojams taip kaip Vienybės aikštę. Tegul jie stato požeminius garažus, o savivaldybei liks tik viršų papuošti granito danga, kaip Vienybės aikštėje, nes viską padarys investuotojai. Iki V. Matijošaičio niekas nežinojo, kad yra tokie minties galiūnai kaip Mačiulis ar dabar jį pakeitęs Palionis. Štai ką reiškia V. Matijošaičio darbas su masėmis.

palionyyyyy

palionyyyyy portretas
Yra tos stoties turgus,akciju dalis jums priklauso,tai tvarkyk ta siukslyna

uztat ir klausiu,

uztat ir klausiu, portretas
Durniau,zalemunsikniau,

universitetai

universitetai portretas
Mazdaug pradejo pries 25 metus su botanokos sodo,,prichvatizacija,,-kotedzai isdygo,dabar pastatus pardave,na ,,faniera,,per metus issidalins,miesras likucius ,,pasiims,,-o paskui -pofig,gali rusai pulti.

Nesinervuokit

Nesinervuokit portretas
Santakos būtų ūkis likviduotas prieš 10 metų,o Dariaus ir Girėno gatvėje iki šiol šiukšlynas.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Negi šančiuose dar gyvena bent vienas durnius,kuris tiki,kad tai daroma ne biznio,o kauniečių labui?

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
Kas per statybos vyksta Milziniskame plote Radvilenu plente?

G

G portretas
Daromos prielaidos paskutiniam išpardavimui, visko kas dar liko. Universitetai geriausius pastatus jau perleido į privačias rankas, dabar svaivaldybė sklypus privatizuos ir dar kaip gražiai pavadinimus sugalvoja: atversime erdves. Nėra šiuose pasvarstymuose nei Kauno nei kauniečių, vien brutalus verslo interesas.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Geras biznis oligarchui. Išnuomos savo pastatytus pastatus pastovioms bendrovėms, o jų vietoje pastatys namus ir juos brangiai parduos. Kas gali paneigti?

na žinoma

na žinoma portretas
reikia plotų bizniukui prasukti.

žemaitijos kaunietis

žemaitijos kaunietis portretas
Kauno,kaip ir visų Lietuvos savivaldybių klerkai,durnina kauniečius romantiškomis,rožinėmis iliuzijomis.Pirmiausiai iš Kauno ribų turėtų būti iškelti didieji prekybcentriai.Perpus sumažėtų transporto srautai,nes kartą savaitėje kauniečiai apsiprekinti važinėtų ne į centrą,o į pakraščius ir extra pritrūkusius maisto produktus pirktų mažosiose parduotuvėlėse gyvenamuosiuose rajonuose.Tai tik bendras patarimas,kuriuo pasidalinu su kauniečiais iš savo gyvenimo Kanadoje patirties prieš 22 metus.Tuomet kiekvienas prekybcentris konkuruodamas viliotų pirkėjus kuo didesnėmis nuolaidomis pastoviems pirkėjams.

LMS

LMS portretas
Kažin susimąstoma, kad kažkada ir Raudondvario pl., ir Žukausko g. buvo miesto pakraščiai? Suhebės rasti tokių pakraščių, kurie visam liktų pakraščiu? Šiaip dėl Kauno vandenų kategoriškai nesutinku. Pereis privatininkui, sunaikins jau ir taip apgadintą architektūrinį ansambkį.

lijopardas

lijopardas portretas
Vieningi gan-donai sklypus prasuks ir tiek.

Aiškiaregis

Aiškiaregis portretas
Geriausia Švaros įmonę su jos transportu ir pirminiu rūšiavimu iškelti į Vičiūnus. O kodėl gi ne?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių