Kauno rajono gyventojų skaičius sparčiai artėja prie 100 tūkstančių

kaunietei

kaunietei portretas
rajono įsteigimo pradžia 1955 -ieji, atidžiau skaityk tekstą. 1962 m. tik praplėsta teritorija...

matomai cia Kauno ir Kauno rajono

matomai cia Kauno ir Kauno rajono portretas
gyvwentoju skaicius arteja iki 100 tukst, gyventoju bendrai paemus...

ANONIMAS

ANONIMAS portretas
NETIKIU-NES STATO MIRTIES FABRIKĄ ŠALIA RAMUČIU IR PRIE PAT DAINAVOS MIKRORAJONO-KVEPUOSIME ŠIUKŠLIU DEGINIMO GAMYKLOS UŽTERŠTU ORU IR DIOKSINO NUODAIS APIPILS ŽEME

Persikėlęs

Persikėlęs portretas
Kauno rajone oras švaresnis - kiaušiai sveiki, kotai kieti, moterys sočios.

Alexotas

Alexotas portretas
Abu merai, Makūnas ir Matijošaitis, dirba gerai, rezultatai akivaizdūs. Tik mieli kauniečiai, prašau nerinkite daugiau tokių "jaunų ir energingų", koks buvo Kupčinskas

Valda

Valda portretas
Gyvenu Kaune Palemone ir svajoju gyventi Kauno rajone. Aisku labiausiai Kacergineje, Kulautuvoje - kurotinese teritorijose, bet ne as viena tokia gudrute :)))) Kauno rajonas tvarkosi nerealiai. Tik ne taip krenta i akis nes teritorija baisiai didele, kiek ten sako pervaziuot nuo krasto iki krasto 100 km. O Kaune be gatviu kurias vel reikes perasfaltuoti nes jau pilna duobiu nematau nieko ipatingo, ai dar stadionas. Nu kaip ir viskas. Stkliasku daugeja, gyvenotoju mazeja.

...

... portretas
Stengiasi Pūkas, nenurimsta...

as

as portretas
Miestas ar rajonas,o tai tik saskiu stumdymas.Del to Lietuvoje zmoniu nepadaugejo.Zmoniu genai uzkoduoti - griztame prie zagres.

Politologas

Politologas portretas
Du administraciniai vienetai yra gerai: Kauno valdžia rūpinasi miestu, o Kauno rajonas - priemiesčiais ir pakraščiais. Tik nereikia pavyduliauti ir pyktis. Manau, kad centralizacija pakenktų, ypač labiau nutolusioms teritorijoms. Kitose Europos šalyse irgi yra žiedinės savivaldybė, dar vadinamos "miesto lašiniais", kur daug individualių namų, miegamųjų rajonų, rekreacinių zonų. Pavyzdžiui, Paryžius. Čia kuriasi labiau pasiturintys žmonės, jaunos šeimos. Panašūs procesai vyksta ir pas mus. Tik mums trūksta protingų sprendimų. Manau, pirmiausia reikėtų sukurti bendrą transporto sistemą su elektroniniu bilietu. Dabar gi Kauno miesto savivaldybė, turinti transporto įmones, šantažuoja Kauno rajoną ir renkasi tik pelningiausius maršrutus, o Kauno rajono savivaldybė priverstas dotuoti nuostolingus. Taigi, reikėtų daugiau galvoti apie žmones, o ne apie teritorijų jungimą. Klaipėdai ir Klaipėdos rajonui kažkaip pavyko susitarti, tik Kauno Visvaldas viską sprendžia iš jėgos pozicijų.

Raudondvaris

Raudondvaris portretas
Kad Matijošaitis norėtų prisijungti Kauno rajoną, tai akivaizdu: jau ir Kačiūniškės dvarą nusipirko, tik gal per mažas? Reikėtų Raudondvario... Žinoma, dar svarbus ir gyventojų pajamų mokestis, ir naujos žemės statyboms. Tik ar viso to nori Kauno rajono žmonės? Juk Kauno rajone mokesčiai mažesni, ir daugiau dėmesio mažiems miesteliams.

Saulius

Saulius portretas
Skaitau ir galvoju, kad būtų juokinga, jeigu nebūtu graudu matant kai kuriuos komentarus.. Vilniaus-Kauno Dipolio idėja jau buvo viešai eskaluojama ir kaip matom baigėsi niekuo. Dabar eskaluojama Kauno m. bei Kauno rajono absurdiška jungimo idėja. Gerb. komentatoriai, pasidomėkit apie žmonių nuomonę dėl jungimo kurią atskleidė mokslininkų darytas tyrimas. Tada ir "ekspertiškai" komentuokit. Juk kažkam norisi "priglaust" kitų nuopelnus.

Karmėlava

Karmėlava portretas
Juokinga klausytis "ekspertų" sapaliojimų apie įvažiavimo į miestą apmokestinimą Kauno rajono gyventojams. Tada Kauno rajone esanti Karmėlaos seniūnija turėtų neleisti kauniečiams skraidyti iš čia esančio oro uosto, dirbti Sergeičikuose esančiame LEZ-e, Ramučių logistikos parke, Kumpių verslo zonoje. Kačerginė pastatytų užtvarą ant dviračių tako ir neleistų maltis iš Kauno atvažiavusiems pacukams Nemuno žiede. Taurakiemio ir Samylų seniūnai draustų kauniečiams maudytis mariose ir vaikščioti po Kadagių slėnį. Zapyškis ir Ežerėlis - grybauti ir uogauti. Raudondvaris neleistų kauniečių į dvarą, oranžeriją, menų inkubatorių ir čiuožyklą. O pirmiausia reikėtų atimti iš Matijošaičio Kačiūniškės dvarą, nes tas ponulis čia, Kauno rajone, patogiai įsitaisė. Tai kas ir kieno sąskaita parazituoja?

Joris

Joris portretas
Manau, kad nereikia priešinti Kauno miesto ir Kauno rajono, nes tai naudinga tik Vilniui. Yra dvi gerai dirbančios savivaldybės, tai tegul ir dirba, tarpusavyje pasitardamos, kaip geriau tvarkyti transportą, gaivinti laivybą Nemune, sutvarkyti Kačerginės trasą, kartu tiesti dviračių takus. Jungti į vieną vienetą būtų neprotinga, nes pakraščiai liktų apleisti.

Taigi

Taigi portretas
Kauno rajono valdžia rūpinasi jaunomis šeimomis, atnaujina mokyklas, o Kaune jos naikinamos. Tik biurai ir makdonaldai dygsta kaip grybai.

Kauniete

Kauniete portretas
“...o pries 65 metus - 1962 metais kovo 31 diena...” Tai dabar jau 2027? Ar kazkam su aritmetika nelabai?

Gediminas

Gediminas portretas
Reikia tikėtis,kad per ateinančius 5 metus Kauno miestas ir rajonas bus sujungtas. Tai labai būtų naudinga gyventojams pritraukrumeme daugiau investuoticijų taip pat pagerėtų infrastruktūra

expert

expert portretas
Faktas,anksciau ar veliau bus panaikinta Kauno raj savivaldybe,prijungiant ja prie miesto.Rajono gyventojai,kaip erkes prilipe prie Kauno kuno,buto mano valia apmokesticiau kiekviena ivaziavima i miesta,tegul sedi savo lauku kotedzuose!

labai

labai portretas
puikus zmogus Kauno r.Meras.

Petras

Petras portretas
Štai ir atsakymas,kad Kauno rajonas auga ne tik Kauno miesto sąskaita ,kaip bandoma sakyti Į rajoną plaukia gyventojai iš visos Lietuvos ir užsienio.Tai faktas.Tuo reikėtų ir džiaugtis,nes tas kraštas irgi Lietuva.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių