Kauno policija kraustosi į pogrindį?

Keistas konkursas

Keistas konkursas portretas
Prieš 2 metus jau buvo kažkokia įmonė laimėjusi,bet kažkaip sutvarkė,kad nuitraukė konkursą,gal ne tie laimėjo,ir vėl naujai paskelbė,gal kokį vasario mėn.o dar dabar neišsirinko rangovo.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
a yra didelis skirtumas darbo kokybei ? jei ten asilai arba Lietuvos priešai dirba

Kažin kodėl

Kažin kodėl portretas
nei teisma, nei prokuratūra į pogrindį neiššėjo, policija taip giliai įlindo į pogrinďį, kad jau nėra kur giliau, bet čia ne tik Kauno policija, bet ir beveik visas apolicijos departamentas ir tai jau keletą metų, kad net mane patį nustebino policijone pradirbusi daugiau, nei 20 metų.........man dirant tiek policijos padalinių, tiek juose dirbančių darbuotojų darbiniai kontaktai vješojoje erdvėje buvo laivqi visiems prieinami.....

:)

:) portretas
Tai kad jie iš to pogrindžio taip ir neišlindo

Pritariu

Pritariu portretas
Maniau, kad policija pati operatyviausia įstaiga. Deja... Kaimynė pasiskundė, kad jai reikia naujo paso, sakė girdėjusi, kad Šilainių paspartizacijos poskyris išsikėlė iš ankstyvesnės vietos. Pasižadėjau sužinoti, kur šiuo metu šis poskyris bazuojasi. Kompiuteryje radau nurodytą adresą Ateities plene prie troleibusų žiedo. Daviau jai ir nurodytą telefono numerį. Labai nustebau sužinojęs, kad ne pirmos jaunystės moteriškė duotu telefonu nieko neprisiskambino, o nuvykus minėtu adresu sužinojo, kad Šilainių pasų poskyriaus reikia ieškoti Juozapavičiaus gatvėje.

Nu jo

Nu jo portretas
Po tokio straipsnio aš jau visko matęs... jūs čia rimtai ,Kauno diena?!? :-))))))

turbut

turbut portretas
reiks grindis lupt jei i pogrindi isikrauste

L?

L? portretas
O kam jums policijos prireikė? Kad išsikrautūt ant policininkų? Yra 112 ir susitvarkai visas problemas.

reformatorius

reformatorius portretas
po pernavo reformos policija dirba notaru darba, uzregistruoja ivyki. Vagiu niekas negaudo. Pats kaltas tas is kurio pavoge.

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Žmonai norėjau užsakyti naują tapatybės kortelę...kur važiuoti fotkintis pažiūrėjau internete- rodo kad Šiaurės pr. šalia Troleibusų parko...skambinu ten nurodytais telefonais-atsako kad tokių telefonų nėra. Toliau žiųriu- punktas kortelių išdavimo- Taikos/Pramonės sankryžoje, skambinu ten, neatsiliepia. Prisiminiau pažįstamą -jam skambinu...sako visi tie skyriai migracijos susikėlė į Juozapavičiaus pr. buvusią VMI.Va tokia komunikacija kaune.

Aš portretas
Tai gal lentelę ant durų parašykit, kur persikėlė nvrs, negi taip sunku...

trumpasis numeris

trumpasis numeris portretas
69

Tam piliečiui

Tam piliečiui portretas
Pats supratai ką parašei

jo, "skubi" 112

jo, "skubi" 112 portretas
Kol dasiskambinsi, gali sudegti bagažinėje.

Anonimas

Anonimas portretas
geras putin+gabrielius

Visu pirma

Visu pirma portretas
Yra 112, kai reikia SKUBIOS pagalbos.

pilietis

pilietis portretas
1.Ar tikrai viską reikia sakyti žurnalistams [ kiti juos vadina pletkininkais, paslapčių išdavikais, neramumų kurstytojais, kenkėjais šaliai ir pan. epitetais ]. 2.Paimkime jų žinojimą ir skelbimą apie perbėgėlių dislokacijos vietas. Imigrantus vis vien kažkur reikia apgyvendinti [ tuo labiau, jei valstybė turi kur , nes neima iš savivaldybių pastatų, apsaugos...], tačiau pletkininkų, destrukcijos vykdytojai "pataria" vietiniams gyventojams kas , kur, kaip...kovoti "už savo teises" ??? 3. Iš kitos pusės, šalis menkai apgyvendinta, tad surasti "laukymę", tikrai dirbant , ieškant ir pasistengus, galima. 4. Straipsny išpūstas reikalas daugiau nei pridera...Kam reikia suranda, o kad "daugeliui reikia" , tai nesamonė...Aš net nepamenu kada man reikėjo į policiją...

Bile Koks

Bile Koks portretas
Taigi dabar slaptoji policija, lozungas: nedirbti, apgauti, netiri....

Iš Būsto mokosi

Iš Būsto mokosi portretas
vienas tel.Nr ant Lietuvos ir užsi...t.

Arvus

Arvus portretas
Tam aha atsargiai rašyk apie valdančiuosius pasodins jie kgb metodus geriau išmano

aha

aha portretas
Reikia prisiminti LTSR ir milicija. Kazkas panasaus. Reiketu visuomenei info kiek buvusiu milicininku (sovietiniu okupantu kolaborantu) dirba dar policijos strukturose. Taip pat kiek milicininku palikuoniu dabar sedi policijos strukturose?

Nuomone

Nuomone portretas
Tai kad cia viskas gerai ko cia isterikuoti turbut ziniasklaidos virsuneles uzliete arba uzsakovus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių