Kauno mero kėdės pokeris: į eilę rikiuotis neskuba

Jis juk supermenas

Jis juk supermenas portretas
Ponas gerb Matijošaitis padarė tiek daug gero: pats pirmas sutaisė gatves vičiūnuose, Kauno centre stato verslo centrą savo firmai Viči, padėjo sūnui makdonaldsą pastatyti netoli, pagaliau prie pat centrinės bibliotekos pastatė paminklą pinigų kalnui, kur dar užrašyta viči, už savivaldybės pinigus nusipirko žiniasklaidą, savo nuotraukų viešinimui. Ir pinigų jam nereikia, nes turi tokį fabriką didelį didelį Rusijoje. Va čia tai kandidatas! Ką čia lygintis visokiems mažyliams su tokiu.

kauniečiams reikia propgandinių dievų

kauniečiams reikia propgandinių dievų portretas
Kauniečiai net nesugeba pagalvoti kad Kaune dar yra daugiau ptotingų žmonių.Kaunas -kaimas balsuoja už gelbėtojus Šustauskus,Venskienes ,Pūkus,Uspskixus,Paksus,valstiečius Karbauskius MatijošaičiusKupčinskas buvo blogas?bet už jį balsavo dvi kadencijas.Atsipeikėkit kauniečiai-merai renkami ne tam kad juos vien tik dievinti ir garbinti o tam kad jie dirbtų ir būtų kritikuojami. Jeigu milijonus Matoijošaitis skiria piariimuisi ir propogandai -reiškia jis taip slepia savo blogą darbą-arba nedarbą.

Negi

Negi portretas
Negi tikrai matot, kad Matijošaitis gali būti prezidentu??? Juk ūkvedis ir užsienio politikos veikėjas yra visiškai skirtingos pareigybės!

o kada

o kada portretas
islaikytiniu beretnyku laidotuves?

Kas gali pasakyti?

Kas gali pasakyti? portretas
Nuo kada ir kur savivaldybėje prasidės registracija į mero laidotuves?

Zigmas

Zigmas portretas
Tikiu, kad Matijošaičio, Mačiulio ir Kreivio bent kiek mastantys kauniečiai nerinks.

kaunietė

kaunietė portretas
Kaip norėtųsi kultūringo, inteligentiško mero (toks buvo A. Kupčinskas). Kaunas juk nusipelnė. Ar gali medžių, t. y. miesto plaučių, naikintojas, paminantis garbingų kauniečių norus, kariaujantis su inteligentais, kultūros žmonėmis, svarstyti apie prezidentūrą? Kur transporto problemų sprendimai? Kur nauji troleibusai? Nejuokinkite. Per kadenciją jau prabudome, dingo pasitikėjimas.

Ginekologas

Ginekologas portretas
Sakyčiau, Kaunas jau patvarkytas...

kas nors gal galėtų padėti tam ligoniui,

kas nors gal galėtų padėti tam ligoniui, portretas
nes darbuojasi čia vienišas,- "nu ir nukvake beretines prietrankos, ..Kupčius, ..o silpnaprociai beretes..,gerb. landsbergininkai atsilupeliai....." Gal kas pakviestų GMP ?

Anonimas

Anonimas portretas
valdymo stiliumi Kaunas panašėja į Šiaurės Korėją, Belieka pasikliauti kauniečių sveika nuovoka ir išsirinkti inteligentišką, išsilavinusį merą, nes jau nebejuokinga.

:)))

:))) portretas
nu ir nukvake beretines prietrankos :)))

Cha cha cha

Cha cha cha  portretas
Mero kėdę Matijošaitis pasisavino iki gyvenimo galo. Todėl kalbos apie eiles į mero kėdę – kvailos. Pasiūlymas: pirmiau savivaldybėje pradėti registraciją į mero laidotuves ir tik po visko svajoti apie eiles į mero kėdę.

Kupčius

Kupčius portretas
apsiši-kite runkeliai, bet Matijošaitį lyginti su daunu Kupčiumi yra nesąmonė

Politolologas

Politolologas portretas
Manau, kad šitam merui p...ec jau. Šitiek žmonių supykdė savo sprendimais. O į prezidentus jis irgi neis, nes iš Krabauskio mato kas jo laukia. Bėda, kad Kaune iš vis nėra ir nebuvo normalių politikų. Ką daryti?

Egidijus

Egidijus portretas
,jeigu lopas Kupčinskas būtų skyręs tiek tūkstančių piarinimuisi ,propogandai,Kauno bobutės ir diedukai tai ir Kupčinską kauniečiai ir kt. buduliaibūtų dievinę nemažiau>Nes tik tarp mūsų /nesakykit niekam/ na autobusų stotis ,laisvės alėja ,Panemunės tiltas,tiltas per Nemuną i Europos prospektą ,pats Europos prospektas,Juozapavičiaus prospektas,Šančių kareivinės,parodos kalnas ,troleibusų linija į Vilijampolę,na gi ir bene geriausi sporto Žalgirio rūmai /ne tik Lietuvoje/ ir dar net nežinau yra ir daugiau darbų-tai Kupčinsko laikais jei nebaigti tai suprojektuoti ir pradėti darbai.Gal galite pavardyti Matijošaičio eros darbus be parkų ir gatvių išasfaltavimui sukištus milijonus ir Kauno negrąžiausiai eglei???

Александр

Александр portretas
Putino parija "Vieninga Rusija"-Единая Россия,o Kaune Matijošaičio "Vieningas Kaunas'.Čia filialas ar kaip suprasti??Ko milijonieriai Uspaskixas

Kęstas

Kęstas portretas
Matijošaitis kauniečius laiko žiopliais ir asilais>Ant kiekvieno kampo stendas Kaunas tvarkosi.Matijošaitis galvoja kad kauniečiai dundukai ir nemato ar tvarkosi ar ne???????????Reiškia nori paslėpti po savo propoganda -užzombinti žmones.KIekvieną minutę kalama kad tvarkosi tai nori nenori turi patikėt.Žmones pavardinkit ką gero adarė Matijošaitis-apart sukištų milijonų parkų asfaltavimi ir gatvių-kuriose jau duobės lenda kaip ir prie Kupčinsko.

Vika

Vika portretas
Neatiduosime musu mero. Jis mums reikalingas. Tik jo ir jo suburtos komandos deka Kaunas prisikelia is griuvesiu. Nebenorime, kad miestas ir vel patektu i konservatoriu nagus. Tik gerb. Matijosaiti matome mero kedeje ir labai tikimes,kad jis ten ir liks.

o silpnaprociai beretes

o silpnaprociai beretes portretas
dar neatsikando labai veiksnios kupcynsku dunduko komandos :)))

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tikiu kauniečių sveiku protu ir manau jau atsikando Matijošaičio ir jo neveiksnios komandos, neveiksnios, nes nieko komandos nariai nesprendžia, tik spaudinėja mygtukus. Paminėta Šnapštienė , už vice merės kėdę viską darys kad įtiktų Matijošaičiui, tas pats su Mačiuliu, juokas ima jo klausantis. Liberalas Kairys ir kiti liberalai, apsimelavę, išdavę dešiniąsias vertybes, nuėjo su Matijošaičiu dėl postų, puikiai žino kaip vykdomi projektai, kad tik greičiau įsisavinti pinigus, kokybė ir kauniečių nuomonė nesvarbu. Tikri kauniečiai viską mato ir ateis laikas, teks atsakyti už padarytą Kaunui žąlą.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Koks pokeris, kokia eilė? Mero kėdę Matijošaitis pasisavino iki savo gyvenimo galo. Kol kas eilė gali būti tik į mūsų mero laidotuves. Kas neaišku?

gerb. landsbergininkai

gerb. landsbergininkai portretas
bet jus ir ligoniai....:). dievazi - visiski proto atsilupeliai. bent vienas apynormalis yra, ar ne?:)

povilas

povilas portretas
sis veikejas net nesugeba suskaiciuoti nuveiktu darbu mieste -tai apie ka galima su juom diskutuoti....eik i pradine klase ivanuska

zita

zita portretas
maniau kad vdu rimtesni ppolitologai-apsirikau

nukvake beretes

nukvake beretes portretas
vel nori kusynsko...

Kaunetis

Kaunetis portretas
Didybes manija serga musu meras, Kaune kuriami vien Vasiukai,.Geriausia tai jam sekasi prekiauti zuvu pirsteliais...

as

as portretas
normaliai parašė politologas, normalus žmogus nesupranta , kodėl už duobių sumažinimą Kaune, , taip aukštinamas meras? o kas į tas apklausas atsako ir kas tuos liaupsinančius komentarus pila, kas žino, gal tai sava chebra, viešieji ryšiai dirba išsijuosę? gerai, pagirtina, tokio mero neturėjom, bet kad iš jo čiut ne šventajį daryti, tai tikrai nėra už ką

eina jis n,,,

eina jis n,,, portretas
Tegu gryzta kuo greiciau tas krabas i savo krabine ce nesmirdejes!!!

kaunietis

kaunietis portretas
politologo komentaras -eilinis paistalas ir tiek ,,,zmogelis absoliuciai nesiorentuoja situacijoj .paraso kazkieno tai apmoketa niekala ir dziaugiasi savo ismone ,kuri niekine,,,,idomu,kokius mokslus baige sis rasinetojas

pastabusis

pastabusis portretas
Vis naujus gradiozinius projektus kuria, o mieste apleisti stovi buvę gražiausi pastatai, vidury Laisvės - baisi Merkurijaus duobė, Vienybės aikštėje - duobė, prie Mickevičiaus gatvės vaiduoklio Britanikos viešbučio - duobė, Kauko kavinės vietoje-duobė...Vis nedagriauna Respublikos viešbučio, nors reklamavosi ir žadėjo. Pastatė Ąžuolyne kažin kokius paminklus su pinigais ir su kūju, visiškai netinkančius šiai vietai, žada suniokoti dar neblogai išsilaikiusią. Sporto gatvę, užstatyti neaiškios paskirties pastatu teniso kortus, išplėsti stadioną nenumatant normalių įėjimų bei įvažiavimų, ir visa tai - progresas? Gal tie mero patarėjai - padėjėjai netikę? Gal pirmiausia reikėtų sutvarkyti tai, kas griūva, byra.

Nestebina

Nestebina portretas
Nieko nuostabaus,kad Matijošaitis su pavaldiniais elgiasi chamiškai-juk šitaip jis elgiasi ir savo baudžiauninkais,,Vyčiūnuose''.Juk neeilines pareigas ėjusio milicininko mentalitetas ne taip lengvai išgyvendinamas.Mentalitetas atsiskleidžia ir demonstravimu savo turto ,ko niekada jam nebus gana.Todėl tokie draugiški ryšiai ir su žemgrobiu Karbauskiu,nes toks tokį pažino...

gerb Mazylis

gerb Mazylis portretas
tinka istorinius detektyvus nagrineti ir knygas rasyti-meru buti visiskai netinka

Ha ha

Ha ha portretas
Norėčiau pažiūrėti, kiek balsuotų už tokius mygtukų spaudytojus, kaip Šnapštienė, Mačiulis ar Puidokas. Būtų tikrai juokinga :) Dėl kitų kandidatų irgi tragedija, na nebent Mažylis.

ZOSELE

ZOSELE portretas
TAI GAL VEL KUPCINSKIUKAS? TAIP VISKAS BUVO SVARU,GRAZU,UZLOPYTA, PASTATYTA, SURINJKTI CIUCIU PALIKTI PAPUOSALAI.......

Z

Z portretas
toks kaip matijošaitis tik šuns šūdams rinkt , o ne miestui ar šaliai vadovaut , taip pat tam priskirčiau ir miesto tarybą kurie su meru pažeidinėja konstituciją , negina valstybės interesų , daro finansinę žalą valstybei , specialiai veikia arba yra durni ir dėl to specialiai veikia prieš nepasiturinčius asmenis ar vidutines pajamas gaunančius asmenis .

Kaunui tiesiog butinas naujas Meras

Kaunui tiesiog butinas naujas Meras portretas
Nekoks meras buvo ir Kupcinskas, bei Matjosaitis pagal intelekta ir kultura nelabai ka skiriasi nuo Šustausko, tik, kad Sustauskas buvo daug sazyningesnis.

Minto

Minto portretas
svarbu ,kad testu pradetus darbus! Ne vichiunskis pradejo siuo metu daromus darbus- tai Kupchynskio idirbis! Tupas kaunietis nesupranta,kad projektai negimsta per metus.Sudieviba oligarcha ,kuriam rusu sankcijos negresia, kai visa Europa negali parduoti rusui maisto, o vichi prekiauja, kas paneigs , kad Motyjoshis ne Rusijos statytinis,koloborantas? Raudondvario plentas si pavasari isbyres istrupes,nes ant smugio isasvaltuota.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Jeigu V.Matjošaitis save gerbia tai jis nekandidatuos į prezidento paraigas. Manau jis žino prfrazuotą l.liaudies patarlę "geriau savo kaime pirmas nei dideliame mieste pirmas tik teoriškai " Prezidentu turėtų tapti asmuo turintis tarpatautinio darbo patirtį-amabasadorius, EP narys, gerai mokantis kelias užsienio kalbas tai asmuo vaikščiojąs tarptautiniais koridoriais ir sveikinesis su kitų valstybų vadovais lyderiais, plojęs jiems per petį ir pan. klai dabartinė LR Prezidentė. Užtaisyti gatvėje duobę, ar išvaikyti tinginius iš savivaldybės ,o likusius priversti dirbti gera savybė , bet jos neužtenka tapti Prezidentu, nors LR piliečiai gali išrinkti ,jie būtų išrinkę Venskienė jeigu tuo laiku būtų rinkimai, arba Šustauską .

Haris

Haris portretas
Kauno miestas yra visų miesto gyventojų o ne tų, kurie sėdi šiuo metu savivaldybėje.Jų elgesys toks ,lyg būtų Kauno miestas jų nuosavybė.”Tvarką” daro taip kaip jiems norisi o ne taip ,kaip kad būtų geriau to miesto gyventojams.

garchas olis

garchas olis portretas
koncervu olgarchai,neskit KUOGREICIAU is kauno pas anukeli i seima=Kaunas dar sveikiau KLESTES!!!!!!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kelia nuo nustekenimo Kauną ,tačiau su miesto gyventojais nesiskaito.Savanorių prospeką padarė apmokamą automobilių stovėjimą ,pažymėjo žaliomis zonomis. Dėl to Žemaitės gatvė pasidarė prikimšta automobilių , gyventojams nepakenčiama ,nuo išmetamų dujų negalima atidaryti langų,langų stiklus neįmanoma nuplauti.Nežinau,per kokią vietą yra dabar tvarka.Buvo rašyta savivaldybei,atsakingam asmeniui,jis nemato problemos.Miestą tvarko kaip jam atrodo turi būti o ne gyventojams.

Is Kauno

Is Kauno portretas
Geresnio mero isivaizduoti negalima. Meras Matijosaitis ir jo komanda kelia Kauna is baisaus nustekenimo. Aciu jiems, paleisti Mera i prezidentus tikrai nesinori. Likite Kaune,tvarkykite Kauna norisi prasyti Mero. Na o del konservatoriu tai tikriausiai p.Starkevicius yra neblogas zmogud,gal ir gaspadoriskas,bet aplamai tai as pries konservatorius. Visi matom kas vyksta seime,intrygos,kaltu ieskojimas ir t.t. Negraziai atrodo anukelio komanda. Konservatoriai visada stojo piestu uz turtinguosius,o daugima kaunieciu yra eiliniai zmones,nerinks kas jais nesirupina. Gana kaip nustekeno pensininkus.

ALGIS

ALGIS portretas
Kas nemato Matijošaičio padarytų daug gerų darbų ,tas gali paisalioti ką nori ,bet aš niekada nenoriu matyti konservų , nes per visą , vadinamos nepriklausomybės , laikotarpį taip nustekeno Kauną , kad toliau nėra kur ,o kad Kupčinskas išeina į seimą - ,Kaunui tik į naudą , o iš seimo taip ar taip naudos kaip iš ožio pieno ,SĖKMĖS MATIJOŠAIČIUI IR JO BENDRAMINČIAMS .

Oligarchas

Oligarchas portretas
Ponas meras yra tikras diktatorius. Tarybos posėdžio metu yra ribojamas laikas klausimui užduoti. Jokioje demokratinėje valstybėje tokių cirkų nevyksta. Klaiku žiūrėt, kai tarybos narys bando užduot klausimą kai staiga mikrofonas yra išjungiamas. Neduok Dieve tokiam oligarchui valdyti, nes visur bus diktatūrą kaip milicijoje. Demokratinėj valstybėj reikia demokratiškai mąstančių politikų.

komentuokit

komentuokit portretas
komentuokit ir tursokit namie-siandien-- 1Kaunietes rinkimai- muzikiniam teatre 2.zalgir aren-konc TAVO AKYS

to As

to As portretas
Šuns balsas į dangų neina

As

As portretas
Matijosaitis ne Prezidentas ir nebalsuosiu uz ji.O merus dar pamastysim.Norinciu daug i silta kede.Tik ziurekit,kad nebutumet kokiu mergsiu apkaltinti priekabiavimu.Mat dabar susidoroti lengva,nes sugalvojai anonimiskai paskambinai ir gyvenima sugadinai.

supratome Bernarą

supratome Bernarą portretas
situacija gali kardinaliai pasikeisti, tik jei savo darbą dirbs VSD, FNTT, STT ir prokuratūra? O šiaip, Kaune liko tik liaušiai kaimiečiai ir jiems svarbu, ką ponas pasakys ?

su kovo 8

su kovo 8 portretas
dar yra bilietu siandienai i Zalgirio arena-koncerta TAVO AKYS

kauno rupestelis

kauno rupestelis portretas
vel piarinasi ir skuba susitvarkyt savo reikaliukus.Tik laiko klausimas kada visa tai islys i pavirsiu.O,reikalu privires,kad ojjojoi....

Anonimas

Anonimas portretas
Na jam didybės manija,dar ir viduramžio vyro krizė,taigi nesistebėkim,tik būkim akyli,nes jis subūręs panašius į save.O tie turgelnykai labai pučiasi,neadekvatūs iš tos didybės.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Puikus "Vieningu kiauliu" kandidatai - mentu politrukas, tepliorius, sugebejes darbo savivaldybeje laiku mokytis doktoranturoje LEI, ir politine perbegele, ieskanti kur daugiau duos.

užmigusiems

užmigusiems portretas
laikas pabusti ir prisiminti prieš balsuojant , kur, kokioje pusėje kandidatai buvo 1990 kovo 11 d. ir 1991 sausio 13d.

jo

jo portretas
Ir vėl Kaunui artėja skurdus laikas...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių