Kauno gatves ir aikštes valys dar neregėtos mašinos

Grįžti į straipsnį

JONAVA

JONAVA portretas
Jonavoje jau ketvirti metai toks agregatas vazineja ir kazkaip regeta ,o Kaunas rašo neregėta :),nuseskit jau perdaug isivaziavot ta jusu tvarkimosi propaganda

Kaunietis

Kaunietis portretas
Lietuvoje yra taip,nuperka techniką,ji yra valstybės turtas,po kiek laiko ta techniką atsiduria į privačias rankas.Pasidaro ”SAVŲ” ,UAB bendrovės turtas,tai ne naujiena,su šiomis gatvių valymo mašinomis nutiks tas pats.Pinigai tik miesto biudžeto,kažkas sau privačias kišenes pasipyldis.Dar vienas planas pinigų plovimui.Nors miestas skendi dulkėse ir nešluotomis gatvėmis ,šaligatviais išgriuvusiais,šluoti kelius,šaligatvius reikia būtinai ir ne tik šluoti ,bet vasarą reikia ir laistyti,taip buvo,tais ” blogais TARYBINIAIS laikais”.,

Gedas

Gedas portretas
"fui". Tau grožio reikia ar švaros -glusiau?

Kostas

Kostas portretas
Saunuoliai vyrai. Neveltui valgote duona. Vis prisimenu laikus kai vasara kas rytą Savanorių pr.plaudavo trys išsirikiavę Zilai. Rodos po truputį tvarka į miestą sugrizta

Simas

Simas portretas
Geriau brodwej būtų pirkę

Fuj

Fuj portretas
Kokios negražios starabenskos mašinos! Iš kokio šiukšlyno jas ištraukė? Ir dar giriasi tokiu šudu. Fuj, už dyką niekas jų neimtu. Ar čia technika, kaip prieš karinė!

Tadas

Tadas portretas
Pagaliau Kaunas turi mera:) Sekmes ir stiprybes p. Visvaldai!

Tik nejuokinkit

Tik nejuokinkit portretas
Tai kas kad įsigijo naujų mašinų, bet kad niekas nedirba, nevalo. Kaip buvo iki šiol, taip bus ir toliau. Mašinos stovės kaip stovėje Švaroj, o vairuotojai loš kortom, nurašys kūrą, kad tipo sudegino, o tą kūrą ne tik kad sau pasiima vairuotojai, bet dar ir su mechanikais pasidalina. Oj čia šaraškės kontora ta Švara, ir avis sveika, ir vilkas sotus. O gatvės ir šaligatviai dar nuo žiemos šluotų nemate.

Egidijus

Egidijus portretas
Gerai kad būtų valoma ne tik prezidentūra,bet ir gatvės bei gatvelės-,papūtus vėjui miestiečių burnos ir akys pilnos dulkių.Po mero rinkimų valymo techniką teko matyti dažniau.

Zilvius

Zilvius portretas
Jus Kupcinskiukai niekam neidomus.Niekas paie mera net neuzsimine, o jus visur jau saule vaidenas :) maziau zoles rukykit.

tikintis

tikintis portretas
LABAI Tikiuosi ----------- privačių kiemų šitie automobiliai NEŠLIFUOS. --------------------------------------------------------------------------------------------- TAUTA B U D I I!!!!!!!!!

Kaunui tai neregėtos mašinos

Kaunui tai neregėtos mašinos portretas
Ačiū jo šviesybei nepakartojamajam Kauno merui Saulei, kuris savo šviesa apšvietė visus miesto kampelius ir už 1,3 milijono eurų kauniečių pinigų nepasidrovėjo savo pasakas jiems aprašinėti:). Tokios "neregėtos" mašinos jau seniai dirba net Albanijoje, o kauniečiai vis dar žiauriai permoka už šiukšlių tvarkymą ir gatvių priežiūrą. . Ta permoka be jokios konkurencijos tampa Kauno švaros "pelnu" - kaip tik yra iš ko mūsų neapsakomo šviesumo saulės pijarinimui. Durnius ir Kaune ne tik Šustauskas muša :DDD

Džiaugiuosi

Džiaugiuosi portretas
Kad 85% ES lėšų panaudota miestui reikalingai technikai pirkti. Puiku! Kelininkai ir medikai turėtų pasimokyti, o ne grąžinti lėšas ,,duodančiai rankai" kaip nepanaudotus (gal nesutarus kaip pasidalinti?)

Džiaugiuosi

Džiaugiuosi portretas
Kaunas tikrai gražiai tvarkosi ! Sėkmės visiems, visiems, kurie savo darbais prisideda prie Kauno tvarkimo. Ačiū Jums !

pamažu

pamažu portretas
ir mūsų miestas tampa toks ,kad galėsime didžiuotis.Na o dabar pasisakykit tie kurie viskuo nepatenkinti

birute

birute portretas
baisi sandeliu gatve uz pervazos. nei asvaltuoja nei sluoja ni valo,tik siukslina.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Dar ta melyna ZIL a (laistymo) is Kauno vandenu isimkit i Kauno m. muzieju kaip eksponata, pleas.. Ir verkiant reikia siuksledeziu Nepriklausomybes a. Va tep.

Pirmas

Pirmas portretas
Valio!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių