Prieš laikinumą sukilęs Kaunas žengė į Europos kultūros sostinės metus

Grįžti į straipsnį

Beveik be žodžių

Beveik be žodžių portretas
Pripratote prie dirbtinų cholesterolinių krabų lazdelių, priprasite ir prie kartoninio Kauno pašto vartymo rankose. Visa kas tikrai jau senokai praeityje, dabar aukščiau visko rūdys - rūdys ant pastatųm rūdys ant gazonų po miaro langais.

NB

NB portretas
Šiuo metu vyksta dideli tarptautinės bankinės sistemos pokyčiai ISO20022 pagrindu pritaikant XRP blockchain sistemą, kuriuos vykdo IMF ir WEF. Tad yra didžiulis potencialas. Dalinuosi, nes noriu pagelbėti kitiems, pats tikiu potencialu, norisi, kad ir kiti bent jau žinotų apie tai ir turėtų pasirinkimą, ką daryti. Siūlau pasiskaityt: facebook(.)com/informacijaxrp (ištrinti skliaustelius).

hmm

hmm portretas
o padlaižiams moka iš europinių ar savivaldybės pinigėlių ?

KAUNIEČIAMS atsikračius p a s m i r d u s i ų KONSERVŲ,

 KAUNIEČIAMS atsikračius p a s m i r d u s i ų KONSERVŲ, portretas
miestas tapo EUROPOS kultūros sostine,--nors dalis užstrigusių - prišalusių u o d e g a s KONSERVATORIŲ iki šiol k a u k i a VILKO balsais s k ę s d a m i kgebisto OŽIO s m a r v ė j e.

vartotojas

vartotojas portretas
juden raus :)

Kažkokia nesąmonė

Kažkokia nesąmonė portretas
Renginyje nebuvo nei vieno tikro kultūros atstovo, tų žmonių kurie kuria Kaunui, kurių darbai vertinami... nebuvo jų pagerbimo. Kažkokia politinė parodija...

Boria

Boria portretas
O kaip dėl kaukių? Vėl neskiepyti bus kalti? Kas čia darosi? Kažkoks balaganas.

Rasa

Rasa portretas
Grandiozinis atidarymas. Labai patiko.

Jonas

Jonas portretas
Pandemija nesibaigė, nesibaigė draudimai, koks gali būti žmonių susibūrimas ir organizavimas tam .Nereikia Lietuvai Europos kultūros centro,jos žmonems reikia algų europiniu,atlyginimo kas savaitę, garbingos pensijos ir išmokų europinių.Nereikia Lietuvai jovalo is Europos ,JAV.Neikite ,nedalyvaukite protestuodami prieš ši narko biznio planą,norinčių paversti masę žmonių zombiais.Ne to reikia Lietuvai, jai reikia Lietuvos kultūros renginių, lietuvių kalbos klestėjimo o anglų sr kokios kitos.Labsi keista visas pasaulis žmones žemina atindami teisę laisvai judėti, dirbti ,mokytis ,studijuoti ,žmonės kažkokių skiepų popieriumi suskirstomi kuriems kažkas galima, kuriems negalima ,Ar čia valstybė ,kas koją kelią i Lietuvą ,tie kurie pažeidžia LR Konstituciją o gal ji jau neturi galios prieš neveikiančius ,pažeidžiančius įstatymus ??? Neklausykite ,neikite i tokius jovalo ,susibūrimus ,nes toliau busite nuodijami masiniuose susibūrimuose.Sakys paūmėjo virusas reikia 4-5-6 skiep taip toliau

cha cha

cha cha portretas
gera schema- liberastas ministrėlis Kairys, pasėdėjo mero užantyje, tada projektėlis ES pinigams įsisavinti ir milijonai euriukų plaukia laisvai- tik kažkam (ministerijai ir merijai) žinoma kryptimi ?

gal tikrai prasidės SUKILIMAS ?

gal tikrai prasidės SUKILIMAS ? portretas
prieš GODUMĄ, DIKTATŪRĄ, PINIGŲ PLOVIMĄ ? Linkime Žvėriui sėkmės- nukąsti drakono galvas.

Mykolas Angelas Buonarotis

Mykolas Angelas Buonarotis portretas
Šiandienos esminis bruožas - totalus, nesibaigiantis pezėjimas. Peza visi ir visur - feisbukuose, internetiniuose puslapiuose. Nuveikia, sukūria praktiškai nieko, o tik peza, peza, peza... Ir dabar vienas kažkojį "virpėjimą" jautė, kitas plepys apie kažkokius prancūzus ir britus kažką papezėjo. O juk reginys buvo visiškas niekalas. Visiškas.

Cia buvo

Cia buvo portretas
Lt pingvinu olimpiados atidarymas.

och

och portretas
Kas su šiuolaikiniu menu atsitiko? Vyrauja ir garbinama visiška chaltūra ir anti menas, keliantis šleikštulį ir depresiją. Negi neliko talentų.ir tikrai kūrybingų žmonių?

Vastietis

Vastietis portretas
Laikas sukilti prieš diktatūrą Kaune

Antan Martinaitis

Antan Martinaitis portretas
Apgailėtinas reginys. Bet nieko kito ir negakima tikėtis iš gyvaplaukiais apžėlusių, sportbačiais apsavusių dabartinių "menininkų". O jau Ziemkės žvėris prie funikulieriaus, tai žemiau plintuso. Kažkoks marmalas. Bet ko daugiau tikėtis iš tokių veikėjų. Tik totalios chaltūros. Ir tokiau bus tas pats.

Duonos ir žaidimų

Duonos ir žaidimų portretas
Man tik įdomu, kiek ištratins pinigų...

Visai

Visai portretas
Nieko bet kai rėžė prezikas kalba tai baisu kas jam rašo tekstus.30min kažkokie pasisakymai.ne Lietuviu anglu kalba.

Jo..

Jo.. portretas
Sakyčiau ok, jei tai padarė per 1-2 mėn. Dabar ruošėsi 5 metus…. Vėlgi visa renginių visuma su visokiom lemputėm- jei tai būtų pvz. Kupiškis - super, o dabar Kaunas…. Nebuvo labai blogai, buvo vidutiniškai. Bet per tiek metų galima buvo padaryti wow! Žodžiu - atidarymas šiaip sau. Žiūrim kas toliau

Rūta

Rūta portretas
Ačiū organizatoriams, buvo išties įspūdinga! Labai graži šventė, įdomiai sumąstyta ir pateikta! Kaunas parodė, kad yra modernus ir sparčiai besivystantis europinis miestas, tikras Lietuvos kultūros centras. Verta didžiuotis ir džiaugtis, kad turime tokią puikią galimybę turiningai praleisti ateinančius metus kultūros pilname mieste.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek galima kartoti 90sek šou prie finikulieriaus.Gal chebrytė užpylė?

Jo

Jo portretas
Atvaziavo piktas zydas is afrikos nupaise apleistas kitu zydu kapines pakabino salia metalini kibira kibire itaise radija kuri kazka groja sako cia menas kita is amerikos atleke pritempe grabu irasa su pauksciukais paleido dar vienas menas idomu kas uz ta chizofrenija jiems moka istaskyti tukstanciai kad ta lazerini idiotizma pablykciotu durniu laivas kazkoks

Ot duoda

Ot duoda portretas
Tokia šou per TV ir spaudą...Gerai kad komentus paskaičiau..Šūdas ir tiek..

Kas

Kas portretas
Kauno pristatymo vinjeteje negras. Ką jis turi bendro su Kaunu? Šitas renginys neatstovauja Kauno.

Liūdna

Liūdna portretas
Labai liūdna....

Actas

Actas portretas
Buvo grazu , netiketa, Bravo!

Normalus

Normalus portretas
europinių pinigų įsisavinimas.

Anonimas

Anonimas portretas
Maldauju - antro ir trečio, jei nežinot kaip tai ir nedarykit. Paaukokit geriau tuos milijonu vaikų namams, tauta tikrai supras. Nes šito briedo tęsinio tai tikrai niekam nereikia. Sukilot ir užteks, laikas pasiduoti. Kultūra ir be jūsų išgyveno ir išgyvens.

Anonimas

Anonimas portretas
Ėjom į šventę. Bet šventės nebuvo. Taip, tai buvo grandiozinis kino seansas, kur 15 min. gyrėsi kokie jie kieti (abejoju ar kieti), o jam pasibaigus mes ir daug kas taip ir nesuprato ar tai jau viskas? Išsiskirstėme slogiomis nuotaikomis.

Totalus pravalas

Totalus pravalas portretas
Šūdinesnio atidarymo net neįsivaizduoju ar kas dar galėtų suorganizuoti. Visur tik darbo įmitacija, bilietų niekas net nepaklausė, eik kur nori, saloje salofaninės juostelės ištampytos - tipo sektoriai matyt turėjo būti po 500 ar 1000 žmonių, nei kaip į juos pakliūti nei kaip išeiti, tai visi kiaurai per tas juosteles ir lipo. Kai Junesko atstovė kalbą rėžė tai garsas išvis dingo. LED ekraną bent jau kokį nors galėjo pastatyt, kad nors į Nausėda su meru pažiūrėti. 30 min kalbų kokie jie matai krūti, o tada kažkokia psichodelinė nesamonė nei minties, nei pradžios, nei pabaigos. Nesupratot? Tai durni esat, ne jums aukštasis menas. Bet 1,2 mln jau įsisavinta.

garsiai kaukia ne zveris

garsiai kaukia ne zveris portretas
O persigere kaunieciai...

LT

LT portretas
kazkoks psichodelinis renginys,truko tik parodyt vakcinacija dar,zmones lauke fajerverku kuriu nebuvo..

Organizatoriams

Organizatoriams portretas
Sunku buvo leisti žmonėms nusileisti į krantinę, ar pasinaudoti akropolio pastatu?

Organizatoriams

Organizatoriams portretas
Prastesnės organizacijos nesu matęs. Suvarė avinus į vieną vietą, o šie kaltina nekultūringumu visus kurie stovi prieš juos. Kažkoks chaosas. Net vaikučiai su liemenėmis visiškai pasimetę. Toks vaizdas, kad reikėjo kažkaip paimti tuos ES pinigus, o dirbti nesinorėjo...

Buvusiam,

Buvusiam, portretas
o kada nors, LT grandioziškesnio regėjai? Kiba, Čigonų tabore Vilno?...

lukka

lukka portretas
užmiestyje gyvenam. valandą sukiojomės po kauną su viltim nors kokią skylutę rasti parkavimui. visiškai neorganizuotas renginys. reikėjo tada jau jei uždarėt centrą daryti parkavima aleksoto aerodrome ir organizuoti visuomeninį transportą. ar čia tik valdininkam , elitui ir miestiečiams? bet jei ir taip info apie tai perkant bilietus nebuvo. reikėjo parašyti kaimiečiams draudžiama.

Buvau

Buvau portretas
Liūdnas vaizdas. Ar čia nedavė pinigų arba juos išplovė, bet, kad parodyti kiną, tai galėjo ir internetu. Buvom ir labai pasigailėjom. Tokia tam Kaune ir kultūra, jeigu šitoks š….inas atidarymas…

>pagyvenusiai

>pagyvenusiai portretas
eik, geriau, pa 'reiugek', prie "vykdomuju" klombų

realist

realist portretas
Buvau. Pamačiau. Pralaimėjau. Apsoliutiška nesąmonė.

Pagyvenusi moteris

Pagyvenusi moteris portretas
Nuoširdžiai džiaugiuosi kad nevažiavau į ten. Pusę laiko pažiūrėjau per TV ir supratau, kad šis menas yra ne kas kito, o tai, ką mes, hipiai, jaunystėje vadinome psichodelika. Ištisinė gedulinga oratotija ir... raugiau nieko. Trūko tik nuo prie saviavldybės mero langų sukrautų surūdijusių skarbonkių. Klombomis vadinamų.

Kažkaip,

Kažkaip, portretas
žmogenai nedrysta įvardint to renginio grandioziškumą LT, mastu: Super...

Ona

Ona portretas
Gražus renginys ,pagarba Kaunui ,padėka organizatoriams ir dalyviams ,kad nepabūgo vėsaus oro Klumpakojų laikai baigėsi,smagių ateinančių metų

Geras jausmas

Geras jausmas portretas
Didžiausi sveikinimai Kaunui, puikus renginys. Manau šie metai suvienys visus Kauniečius stengtis ir kurti gėrį ir grožį savo mieste.

Prie

Prie portretas
ko čia Dulkys, durneli eik išsipagiriot,..

Viktoras

Viktoras portretas
O dulkys neisprotejo nors kaunas byby dejo anto dulkio
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių