„Kauno dienos“ studijoje – pokalbis su mokslininku: ar už tokią laisvę kovojome?

Ne svarbu

 Ne svarbu portretas
Оккупация у теперешнего поколения в голове

Nausiedenc

Nausiedenc portretas
Pagaliau sušvito, kad "KAUNO TIESA" - vatnykų irštva !

norisi keiktis

norisi keiktis portretas
Priviso pseudo mokslininkų kaip valkatujančių šunų kadaise,Tik tuos vargetas sugaudę į prieglaudas - o šituos lojančius paleido į žmonėms smegenis kvaršinti.

kalausimas?

kalausimas? portretas
kiek profesoriui metų?

runkelis

runkelis portretas
Tai plepalu "mokslas". Veltedziai. Dirbtu zeme, o laisvalaikiu filosofuotu...

ATSIKRATYKIT VAIDUOKLIŲ

ATSIKRATYKIT VAIDUOKLIŲ portretas
KAS DAR ŠNEKA APIE TARIAMAI ESAMUS KGB VALDŽIOJE,TEGUL PASIMOKO MATEMATIKOS.ŽMONES.ŽIŪRĖKIT Į PRIEKĮ.DABARTINIAI SUKČIAI PERSPJAUNA VISUS BUVUSIUS,

Kęstas

Kęstas portretas
Plepūs italai nemoka vogti. Tai teigia konservatorių/liberalų Vyriausybės Lietuvoje ministrė Gintarė Skaistė. Girdi, plepūs italai bandė pavogti Europos Sąjungos dalijamus milijardus eurų, bet išplepėjo, todėl Italijos vyriausybė krito. Anot ministrės, konservatorių/liberalų Vyriausybė Lietuvoje nori ir tuos milijardus eurų išvogti, ir valdžioje likti, todėl daro tai su lietuvišku sumanumu: dalinasi milijardus eurų slaptai. Daug, labai daug gražių ir labai brangių automobilių tuoj bus statomi Vilniaus gatvėse. Moka žmonės gyventi... Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Ha

Ha portretas
Net valdzios strukturose yra ir buvusiu KGB agentu, kuriu kazkodel nieks nenori viesinti, aukstus postus uzima ir buve komunistu lyderiai, komjaunimo auksciausi sekretoriai. Tai todel dar ir kvepuoja Lietuva ta sovietine dvasia, biurokratija klesti.

Ožys \\\\\.../////

Ožys \\\\\...///// portretas
Lainzbirkinis "rojus",greit laisvai keliausim po Rusijios platybes,kaip ir anksčiau (nemokamai) Stolypino vagonais),kaip ir keliavo vytuliulas L.... po (supuvsį) kapitalistinį pasaulį.Nereiks nei 75 metų laukti.Pajusime jau greitai.KGB stipriausia organizacija P A S A U L Y J E,vytuliuks tai žino ir uoliai tarnauja.Kxe kxe kxe šunauja.Šalom.

po galais

po galais portretas
duokit kgb sarasus

Kolukio pirmininkas is Naisiu

Kolukio pirmininkas is Naisiu portretas
Prie ruso buvo geriau.

Vakarų mada. Į pensiją 72m.visus suskiepyti

Vakarų mada. Į pensiją 72m.visus suskiepyti portretas
Rudenį vėl uždaryti, nes bus nauja atmaina sugalvos iš kokios šalies gal Brazilijos. Nesidziaukit, jei galvojat, kad vakarai padeda. Vakarai nori ATSIKRATYTI

Anonimas

Anonimas portretas
Kas visais laikais buvo laisvas, laisvas ir dabar. Kas liecia privilegijas , dabar privilegijuotu luomas desimteriopas. Ubagais buvom ir tais laikais, bet gyvenom ir dziaugiames viskuo ka turejom. Dabartiniai laisvunai nemoka nei dziaugtis nei bendrauti, nei svesti, bet rusiskai keikiasi kasantras . Vadinti vieni kitus visokiais galit, o ka istikro gero darot del kitu ir savo laisves ir geroves - nieko.

Anonimas

Anonimas portretas
aiskinu atsilupusiam stribvaikiai tai kurie uzslaptino kgb archyvus raudonkoncer

Suskiai "paleckiniai"

Suskiai "paleckiniai" portretas
Vaziuokit i ta rasieja ir ten supukit, stribvaikiai.

Už ačiū iš vakarų mes negavome nieko

Už ačiū iš vakarų mes negavome nieko portretas
Pirmiausiai atidarė sienas - į vakarus plūstelėjo pakankamai išsilavinusių rytų europiečių, kuriems už darbus mokėjo nepalyginamai mažiau negu saviškiams, pridėtinę vertę jie jau kūrė jiems. Pramonę, AE reikėjo žlugdyti - atsirado pakankamai didelė rinka jų prekėms. Ir tai truks pakankamai ilgai, nes dabar kolegijos, universitetai ruošia geriausius specialistus jiems, blogų jiems nereikia. Dar blogiau - jie kėsinasi į mūsų kultūrą, moralines nuostatas.

nieko gero

nieko gero portretas
Jei laisvė matuojama tik galimybe pasibacinti į rudmėsę.

Kiek jam metu?jei dabar 40 tai prie ruso jam buvo 10 m

Kiek jam metu?jei dabar 40 tai prie ruso jam buvo 10 m portretas
Ka gali toks vaikas 10 m suprasti apie gyvenima prie ruso?zymiai laisviau buvo negu dabar!

Pritariu autoriui citavusiam J.Marcinkevičiu

Pritariu autoriui citavusiam J.Marcinkevičiu portretas
Tarybiniais laikais elitas buvo partijos komitetas, vykdomasis komitetas, buchaesas ir be kalbų saugumiečiai. Jie naudojosi visom įmanomom ir neįmanomom privilegijomis. Tai buvo varnai, kurie vieni kitiem akių nekopojo. O dabar į valdžią atėjo šeimos iš tų privilegijuotųjų. Jau net anūkai. Kas dabar vyksta, jau net nerašysiu. Aėjus konservatoriam padėtas taškas.

laisvė

laisvė portretas
be atsakomybės yra anarchija.

kaunietis

kaunietis portretas
ar manome,kad gyvenimas yra vizitas pramogų parke ar toks sau dirbtinis papludimys,pabėrus smėliuko ant visos istorijos ir tautinės savigarbos,laisvei gresia pavojus išsigimti,jei ji nesuvokiama kaip atsakomybė

idomu,o grišin tėtušis už ką kovojo

idomu,o grišin tėtušis už ką kovojo portretas
dar vienas čmil variantas

Kovas ir balandis

Kovas ir balandis portretas
Arvydai, papasakok mums daugiau apie tas tavo laisves kovas.

Arijas

Arijas portretas
O tas grisin kovojo uz musu laisve? Kodel jie visur nepatenkinti ir nori revoliuciju?

Senis

Senis portretas
Depresinis nykius souvietus jaunimui kiša

kaunietis

kaunietis portretas
Be šnekų prie sovietų daug geresnis gyvenimas buvo

SNIECKUS

SNIECKUS portretas
LTSR - AUKSO AMZIUS ! dabartine lanzberg svolaciu valdzia turi tiksla sunaikinti lietuviu tauta !

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Taip blogai gyvenimą laisvoje Lietuvoje apibudina stribų vaikai,tie kurie vogė iš įmonių,tie kurie kumunistai nuokraujo.O žmonės kurie dirba ir nelaukia manos iš dangaus ir pašalpų.Tiems laisva Lietuva tai laisvas gyvenimas.

MAN ASMENIŠKAI TIKRAS AUTORITETAS JUSTINAS MARCINKEVIČIUS

MAN ASMENIŠKAI TIKRAS AUTORITETAS JUSTINAS MARCINKEVIČIUS portretas
Tai buvo tikras aukštuomenės inteligentas Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės šauklys. Prieš palikdamas šį pasaulį jis su apmaudu pareiškė: "Ne dėl tokios Lietuvos mes kovojome"...Šiandien galite ką norite aiškinti - Justinas pasakė TIKRĄ TIESĄ. Ir nereikia čia jokių pokalbių eteryje, kadangi visa purvasklaida tarnauja vienai teroristinei landsbergio chuntai. Šiandien ji jau tikrai TERORISTINĖ. Tai rodo atskleistas ir sustabdytas teroristinis aktas prieš Lukašenka. O kas globojo Cichanovskaja? Mūsų Gabriukas...

Jie zino kas raso

Jie zino kas raso portretas
Teisingai pasake. Tevai perdave savo vaikams! Tada klausimai. Kiek policijoje tarnauja buvusiu milicininku vaiku? Kiek teisesaugoje dirba buvusiu prokuroru, teiseju vaiku? Kur KGBistu sarasai ir kiek ju vis dar dalyvauja Valstybes valdyme? Kiek ju vaiku dirba Valstybei svarbiuose sektoriuose?

stilius

stilius portretas
gera barzda..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių