„Kauno dienos“ studijoje – D. Dargis: 16-mečio žudiko istorija

Taigi

Taigi portretas
Ar dar negana kalbos apie banditus

Doctor

Doctor portretas
Zemo lygio zurnalistika tokiem pat adaptuotiem

Ada

Ada portretas
Kurybines sekmes siam idomiam ir drasiam zurnalistui.

Kazkaip

Kazkaip portretas
Užstrigęs banditų amžiuje. Kada tai buvo? Prieš 30 metu gal. Nebeidomu

Dailius

Dailius portretas
Dailiau. Iš savo rožkės labai užnesi į Ganusauską. Panasiai, kaip tavo knygų pezalai... nu nors kokios čia knygos - labiau žurnalai!

Liudvikai

Liudvikai portretas
Jei tu neskiri knygos nuo leidinio, belieka tik apgailestauti tavo pacios skoniu, panasiai sulyginai, kaip cirka nuo teatro. Kazkam, tai yra vienas ir tas pats, kitiem, kaip diena ir naktis.

Liudvika

Liudvika portretas
O man patinka jo knygos,jūs tik mokate apkalbėti žmogų,kadangi esate nemokšos.Toliau rašyk Daliau,tegul jie sau skalina.Sėkmės.

Mėta

Mėta portretas
Klouno fantazijos...

na, ne

na, ne portretas
Nė vienos šito rašeivos apie nusikaltėlius kepamos knygiūkštės neskaičiau, na, netraukia, nors tu ką. Nesuprantu, kodėl jis per laikraščius vis skelbiasi. Gal niekas neperka.

Užtenka tik pamatyt rašinio antraštę

Užtenka tik pamatyt rašinio antraštę portretas
Ir vėl šitą fizionomiją kišat. Nusibodo. Neįdomus. Prastas rašliavų lygis. Bet vis lenda į portalus. Vis pinigų mažai, ane? Dargy; paskaityk komentarus ir daryk išvadas.

Rolas

Rolas portretas
Uzteks rasyt brolyti!nebeidomus jau tu!nebent kaimieciams arba emigrantams kurie ,ar taip ar kitaip uzsiknise savo problemose.

Anglas

Anglas portretas
Molodec Dalius rado gisla kaip uždirbti pinigu

Qq

Qq portretas
Jei p Dargis pradetu rasyti detektyvinius romanus, kaip koks Malukas ar Kaleda, daugiau uzdirbtu. Dabar “ sugedusiu telefonu” zaidzia, kas ka pasake boba vienaake.Nekomentuociau jei konkreciai nezinociau, is kokio veikejo , gaudavo informacijos, apie daktaru sagai rasyti, ir tas veikejas konkreciai issibalino savo fufaike, nes pasakose vienu , keliais zodeliais tik pamynetas...Kas viskiuka stato, to giesme gieda... fui

Artūras

Artūras portretas
Iš tikro, tai jo knygos-kliedesių ir jo fantazijų kratinys. Niekas jo šlamšto neperka, tai dėl to ir reklamuojasi. Normalūs žmonės nepirks ir neskaitys gavę nemokamai, O kiti kuriems įpirštu savo kliedesius, arba prasigėrė, arba narkomanai, kurie tam neturi pinigų.

kaunietė

kaunietė portretas
Gėdingi pezalai, gėdingas užsiėmimas reklamuoti tuos, kurių aukos geriau ir įdomiau parašytų. fe...

Fricas

Fricas portretas
galiu pastebet kad Daktaras yra geresnis rasytojas jis rase prisiminimus, o dargis ka dargis, is to ka gavo is milicioneru

To kaunietis.

To kaunietis. portretas
Bet sako, kad tu dabar rašai iš zonos - ir esi tenai niekinamas kitų “apatinės grandies gaidukų” sektoriuje... prisipažinsi?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Idomu kada parašys apie save? Nes vieni sako, kad jis pats sėdejo Pravieniškėse kiti kad nesedėjo, įdomu sužinoti teisybę. Tai sedėjo ar ne ?

Fantastas

Fantastas portretas
D.D. Fantastas ir tiek. Ir cia ne knyga, o leidinys... eilinis reklaminio tipo triukas. Tik kvailiai siuos isleistus pezalus gali skaityt. Geda is tokio zurnalisto, kuris, net lietuviskai taisyklingai kalbeti nemoka. Fantaste tu - 2003 metai sakoma: du tukstanciai treciais metais, o ne du tukstantis treciais. Nuo kada daugiskaita sakoma, kaip vienaskaita aaaa?

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
išaugau, kad skaityčiau pasakas

Kolegos padeda .

Kolegos padeda . portretas
Knygos reklama.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių