„Kauno dienos“ studijoje – A. Butkevičius: įvykiams Baltarusijoje diriguoja Rusija

Tamstos vietoje patylėčiau

Tamstos vietoje patylėčiau portretas
Tu geriau papasakok,kaip būdamas "patriotu" ir dar Lansbergio gynybos ministru gyreisi,kad mes pasiruošią ,ant stogų mūsų snaiperiai.Taip kalbėjai per televiziją.O kaip Paleckis tai pakartojo,tai tą žmogelį net į cypę uždarė ir negali nei nuteisti,nes nėra už ką,nei paleisti,nes bus smūgis propagandai.Buvai ir liksi Garliavos felčeris ir nevaidink čia didžiulio politiko.Įeisi į gėdingą istoriją tik todėl,kad būdamas garsiu konservatoriumi ir ministru,už kyšio prievartavimą papuoliai į cypę ir ten sėdėdamas turėjai Seimo nario pažymėjimą. Atsėdėjęs cypėje nustatytą laiką,nukakai tiesiai į Simą.Tai žinoma negirdėta pasaulio istorijoje atvejis.Deja,mūsų tuometiniai "patriotai"tai sugebėjo.

paseno Butke

paseno Butke portretas
...jis matai, neturi, kam perduoti pinigus Belarusijoj..ieskok ir rasi...Putinas tai randa? Ar po Pociunio, pinigu jau nebegavot... Moldavijoje tiek darbo...ten, kaip tik Prezidento rinkimai

Ten diktatoriui ir jo kariaunai liko 5 dienos

Ten diktatoriui ir jo kariaunai liko 5 dienos portretas
Besaligiskai kapituliuoti. Po to bus sunaikinti visi. Baltarusijos prezidente paskelbe ultimatuma. Tik besaliginr kapituliacija. Kurie nesuspes pereiti i laimejusios prezidentes puse tiems bus hana.

Lietuviai

Lietuviai portretas
Ivykiams Belorusijoje diriguojame mes o ne Rusija. Ten i kova nesamos tokios veliavos kaip musu. Vytis!

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Nu Butkeviciu pas Kevecka samokslo teorijoje pasake , kad Lansbergis yra ozys, o baltarusiai debilai. Akivaizdu, kad kazkoks sveiko proto grudas pas ji nusimato, bet viena yra pliurpti, kita yra kazka padaryti. Kol kas Butkeviciau as tave stebiu.

ne

ne portretas
visada sutinku su jo komentarais bet siuo atveju jis teisus tik aklas nemato kad Baltarusija ir Rusija broliai nuo senu laiku ir ju tas pats mentalitetas jiems ne demokratijos reikia o kito batkos

Cha

Cha portretas
Niekšas, perversmų ir žudynių organizatorius

Una

Una portretas
O mes, kvailiai, galvojom, kad pagrindinė dirigentė yra Svetočka. Juk batkai tai ji pareiškė ultimatumą.

w

w portretas
ta melagis geriau uziciaubtu, bailys ir nevertas demesio buves kalynis.

tikiu

tikiu portretas
Kad di riguoja,nors vel klausimas,batka ne toks zmogus kad jam pilnai diriguotu,jam visur priesai kurie nori tin kenkti,ir ant tos rusijos prisivares nemazai,bet ji s sedi rusijos kiseneje,gamina tai ko kitiems nereikia,o rusai pasiima uz dujas dar kazka,ten net sienos beveik nera,be to jie ir pagal sielas,mintis,mentaliteta artimi,viskas cia normoj,dabar batkai nera prie ko slietis,priesu padaugejo,net rusija jis vadina vos ne sese,kur jam detis siuo momentu,ko jam i ta europa,jam ir rusijos glebi gerai,tik va baime kad nenuimtu nuo valdzios

kauniete

kauniete portretas
gerai kad diriguoja galinga turtinga šalis Rusija o jus galvojat kad galit tokiom didelėm turtingom didingom šalim diktuoti su nupezuseis lansberginiais storošiniais baidenai jus tik vagiu šaikos užgrobe ir alinantis ir amerika ir europa tik per jus jos ant išnikimo ribos Butkevičiuk ne tau loti ant PUTINO LUKAŠENKOS per durnas esi Savo storošine politika isikišk i kita gala

kauniete

kauniete portretas
Durnos tu lansberginiu kalbos gal tu butkevičiau pratesk senio darba eik prie astravo boikotuoti pasim to išpera pavilioni ar jau seniui neidomu mitingai baigėsi jau vien koja anukėlis prie valdžios vairo tu vargšas butkevičiau senio išduotas patupėjei bet proto neigijai

minde

minde portretas
reikia veikazka tikslingai o ne30m snekam jau uzkniso su tdapistom snekom.

Pagarba Butkevičiui

Pagarba Butkevičiui portretas
Lietuva, kaip ir eurosojūzas su savo CK labai myli ir gerbia sėdėjusius kyšininkus, vagis, korumpuotus, žmogžudžius ir visokius padugnes. Svarbu, kad jie painkštu kaip pristipę šakalai prieš Rusiją. Jei tik nustosite padugnės loti prieš Rusiją, pagarbos nebus.

Čiubaka

Čiubaka portretas
šitas per mažai ėmė, tik 15K todėl ir sėdėjo. Prieš imant reikėjo su masiuliu pasikonsultuot kokios stavkės vaikšto

ANONIMAS

ANONIMAS portretas
KLOUNAS

butkevičiaus ministravimo dalyvis

butkevičiaus ministravimo dalyvis portretas
Su Gruzija, Ukraina, apsišikom, gal nekiškim ten kur yra oficialios sandraugos šalių narių įsipareigojimai viena kitai ,ekonominiais, bei kariniais įsipareigojimais, kaip NATO, su eurosąjunga. Gal reikia mąstyti, o ne vien intriguoti ir kiršinti. P.s. ukrainiečius tik velkam į Lietuvą, o kokia iš jų nauda, tik darbo žmonių supriešinimas.

liurbiams

liurbiams portretas
vadovauja briusliubiai su jankiais,pilna lietuva tokiu suniuku,o kaimynus nori itraukt i rusijos glebi ir ta atbegus bulbu 'prezidente' dirba isvien su putinu ,tik ta ne visi izvelgia, ypac cia.

Anonimas

Anonimas portretas
Diriguoja visi kas netingi įvykiams Baltarusijoje, kurių galėjo ir nebūti, bet 2-3 bobos sukūrė tiek įvykių, kad niekas nežino, kam to reikėjo, ko jos nori (na čia lengvesnis klausimas: jos nori valdyti...kad nuvaldytų šalį lygiai taip pat kaip mūsiškę). Kam to reikėjo, jei šalis gyveno ramiai, gražiai,tvarkingai, tik nebuvo joje taip, kad vienas gyventų YPATINGAI GRAŽIAI, o keli centus skaičiuotų (kaip pas mus). Kam reikėjo sukiršinti ir sukelti neramumus? Kam mūsų žinomiems asmenims reikėjo kištis į jų gyvenimus, juos sukiršinti? Kam?

Cha

Cha portretas
NAujiena pasake, cha, cha

Čia rimtai?

Čia rimtai? portretas
Kauno diena, po to dar Tomaševskį su chebra pasikvieskit pakomentuoti.

Rusai

Rusai portretas
Pradejo Perestroika , Rusija ja ir tesia .

tam --Karys --von y buda.......

tam --Karys --von y buda....... portretas
trumpai ,aiskiai ,tiksliai.....

Jons

Jons portretas
Kokios demokratines jegos ,kokioj cia valstybej...? Lietuva dar zenge kelis zingsnelius i damokratijos puse , bet pasirodo ,kad tai vagiu puse ...ir lietuva skurdziausi valstybe ES.... ir sokam pagal jankiu dudele ...Jei vienas is ligotu kandidatu taps JAV Prezidentu /abu tiek prisidirbe ,kretantys seneliai/.JAV draugu neturi ,tik paklusnus partneriai . Rusai ir demokratijos ner...

Nuomonė.iš NTV žinių.

Nuomonė.iš NTV žinių. portretas
Kiek čia komentuojančių trolių.Jiems Amerika kiša koją.O Rusijos politikai teisuoliai.Tai kodėl Rusijoje Putiną veja lauk.? Važiuokit pas ji putininiai ir gyemkit sau ,,laimingi,,nes suprasit tada kas yra kas.Jei ne Putinas Lukošenka būtu seniai pasidavęs.Rusijos daugekio žmonės mato ,kad Putinas yra užvaldęs Rusija su savo gaują ir piketuoja .Veja lauk Putiną.

Moka

Moka portretas
Lietivai dorivuoja amerikox zydai

Faktas

Faktas portretas
Kenkėjas arba smulkus parazitas. Trokšta kraujo ir perversmų. Tarnavimas JAV viešpatavimo idealams tapo gyvenimo tikslas. Tik Rusija kliutis tam. Todėl JAV ir satilitai visame pasaulyje dirba tam kad kenkti Rusijai. Tai daro melo, prapogandos ir šmeižto technologijas. Jie aukoja savo gyvenimus kenkejiškai veiklai. Kitos gyvenimo prasmės nėra, ypač postsovietinių valstijų politikams.

Anonimas

Anonimas portretas
eme 15000euru sedejo zonoje .[tiesiog geras zmogus ,]

Anonimas

Anonimas portretas
Senosios demokratinės Amerikos jėgos,be supratimo kur įmanomi pokyčiai priskaldė tiek malkų su milijonais pabėgėlių ir šimtais tūkstančių lavonų su karinių konfliktų atsiradimu,ir pilietiniais karais,kad dabar dūsta visa Europos sąjunga.Baltarusija dar ne ta valstybė kurioje įmanomi demokratiniai pokyčiai,galutinis rezultatas bus niekinis,tik tarpusavio santykių paaštrėjimas.Remti ir padėti Baltarusių tautą reikia,bet per daug kištis suprantant kad nieko gero nebus,tai kenkimas pačiam sau.Kažkodėl didžiosios valstybės vangiai prie to prisideda,nes tai yra jau Rusijos įtakos zona,jie jau sotūs nuo tokių istorijų.

Karys

Karys portretas
Pagarba Ministrui!kaip visad aiškiai trumpai ir tiksliai!

Anonimas

Anonimas portretas
Pagarba Audriui! Vienas iš tikriausiu žmonių!

tautietis

tautietis portretas
jankiu cholope ,geriau pasakyk kas saude nuo stogu sausio 13,o baltarusiai kaip nors patys susitvarkys be snargliuotu kaip tu

Hihi

Hihi portretas
Pasla Tu nahkui b.

Anonimas

Anonimas portretas
Jei Butkevičius kaltina Rusiją, reiškia kalti amerikonai. Žinom šitą seną melagį...

Anonimas

Anonimas portretas
O kada lietuvei numes savo naštą nuo mūsų vagių valdzios

Išvada

Išvada portretas
Peršama nuomonė, kad negerai kad Lietuva ir demokratinės jėgos remia baltarusių tautą. Remiate? Tada padedate Rusijos imperijai sutvarkyti batkos Baltarusiją. Nesikiškite, nepadėkite Vladiimirovičiui įgyvendinti savo kėslus. nebeturėsite buferio tarp Lietuvos ir Rusijos. Ar ne taip mums perša? O reikia padėti baltarusių tautai - primti jos pabėgėlius, kleisti jų studentams studijuoti, ką dabar ir teisingai darome. O pati tauta nuspręs, kad reikia nusimesti valdovo jungą ir apginti savo šalies nepriklausomybę. Gi p.A. Butkevičiaus pamokymai yra oportunistiški.

Anonimas

Anonimas portretas
Niekada nekėlė šitas ponas pasitikėjimo.

Ryšys

Ryšys portretas
Peržvelkite Respubliką, ir jūs pamatysite, kiek ten aktyvus tas ponas politikos ekspertas. O Respublika, visi žinome, kieno yra ruporas. Yra Baltarusijos tauta, yra diktatorius ir yra autokratinė Rusija. Tai ką iš tų trijų jėgų pasirinksime, ką užtarsime?

nordland

nordland portretas
del baltarusijos, tai jis visiskai teisus, bet cia nereikia buti specialistu, kad suprasti kuo baigsis tas projektas, kuri parenge durniai su iniciatyva. sakote jis yra masiu valdymo specialistas ? bet ziurint i rezultatus, tai viskas gavosi negerai, kur tik jis dalyvavo ir patarinejo :)

Visa menantis

Visa menantis portretas
Visiška tiesa,reikėjo džiaugtis kad yra toks Lukašenka,kurio pagalba nuo mūsų buvo atitolusi Rusija su savo Putinu,dabar su tokia trumparegiška politika po Lukašenkos turėsime Rusarusija su Putinkašenka,ir už viską turėtų atsakyti dabartiniai amsėtojai,kurie ir prišauks tą bėdą.Aišku jie po to dės į krūmus,ir sakys kad niekuo dėti.Nereikia kišt nosies kur nereikia,ir po to užtraukt visiems nelaimę.

Dar vienas

Dar vienas portretas
durnas ruporas. Galvoja kad per kliedesius iškils arčiau prie pagrindinių partinių gaujų?

matomai -neisdege ,,polYTIniu texnologiju sexspertuj,,

matomai -neisdege ,,polYTIniu texnologiju sexspertuj,, portretas
riausiu maidaunu ir perversmu organizatoriuj , tiek pripudryt smegeneles is lenkijos ir lietuvos baltarusijos opozicijai , kad ta eme ir issilakste , na, o kitus beliko tik y cype milicninkams sodint....na o sio suorganizuoto bordelio pasekmes lietuvos baudziavinininkai pajus kada juos ims dulkint is abieju pusiu rusai ,ir baltarusiai .......na o sexspertas eiliny karta evakuosis kur nors toliau ..... gal jankiai vel kur nors pasius ,,,dermokratine laisve is antro galo pabarstyt ...,,,....

:)

:) portretas
Šitie komentarai" tik patvirtina Butkevičiaus tiesas.

Ona

Ona portretas
Visiško kvailas ir dezinformuojantis melagio spalvotojų revoliucijų organizatoriaus ir kyšininko Butkevičiaus "pamąstymas".Nebekviečia Butkevičiaus ,tai meluoja Lietuvos žmonėms?Protingi žmonės mato,kad diriguoja jo sovietiniai kolegos:komjaunuolis Linkevičius,banko klerkas Nausėda,plačiaburnis melagis Pavilionis,pienburnis Ksčiūnas ir Landsbegio šutvė.Rusija nesikiša,nes Lukašenka su papirktais išdavikais susitvarkys.

Klausimas

Klausimas portretas
Kokia sukūre aviacija?

* * * *

* * * * portretas
A.Butkevičiau,ar tu visai kvailas ? ar prisimeti - rusai neleis jankiams niekada paimti Smolensko ir priartėti prie Maskvos taip arti,nes reiktų Maskvą perkelti prie uralo.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Tiesiog pinigu mėgėjas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių