R. Masiulis: dėl Centrinio pašto laukiame racionalių pasiūlymų, o ne emocijų

PILIETIS

PILIETIS portretas
Išeina, kad prastai dirbo, parazitavo, viską atidavė ar pardavė privatininkams, kurie dabar iš pašto paslaugų turtingai gyvena. Tai reikia LP paskelbti bankrotą, atimti visus prestižinius pastatus, kurių LP nepirko. Tai kodėl dabar JIE turi parduoti? Pritariu NUOMONEI.

:)

:) portretas
Kodėl ten dar niekas neprisirakino?

lijopardas

lijopardas portretas
Krabinės lervos prasisuks ir viskas bus sutvarkyta. kaip ir su ktu.

Ignas

Ignas portretas
lietuvoj,tai sudega,tai vamzdziai prakiura...,kaunieciai jau praziopsojot tulpe,metropoli....

Žiniukas

Žiniukas portretas
Žiniukas Masiulis viską žino. Jis puikiai išmano pinigų srautus, nes pats kaip energetikas puikiai naudojosi energijos srautais. Įdomu, o ką jis padarė Lietuvai išskyrus žaidimą "visi kalti". Kokį objektą Masiulis sukūrė. Gal jis turėjo būti STT vadas, o gal KGB?

Nuomone:

Nuomone: portretas
O kiek LT centrinis pastas mokejo uz Kauno pasta, kad dabar nori ji parduoti??? Sio pasto, kaip ir kitu centrinis pastas nei state, nei pirko. Tai kodel jie nugyvene kauno pasta turi ji P A R D U O T I ??? Jis turi buti P E R D U OT A S t.y. grazintas Kauno miestui. O Kaunas, tikiu, ras galimybes si Kauno prestizini pastata suremontuoti ir skirti ji prestizinei miesto veiklai. O del lesu - musu meras tikrai ras galimybes ji suremontuoti. Tikiu, kad kaunieciai pasitiki savo meru ir jis tikrai ras lesu sitam istoriniam sedevrui.

...

... portretas
Anais laikais milicininkams GERAI buvo smegenys išplauti: "Pasaulį seną išardysim..." - tai dar ir dabar krabas šiuos komunistinius priesakus vykdo.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar taip galima? ar taip galima viska išparceliuoti, išdrąskyti viską, kas brangiausia, ar taip galima? Ar galima taip išbarškinti viską? Viską, kas tūkstantmečiais buvo brangu mums, Kaunui, kauniečiams? Ar reikia taip parceliuoti viską?

Laikas

Laikas portretas
Griauti ta puvėka ir pastatyti originalios architektūros pastatã

Verslovicius

Verslovicius portretas
Man asmeniskai tai sloikas graziau atrodytu vietoj pasto griuvesiu ;)

Ekvilibristika

Ekvilibristika portretas
Padarys aukcioną,kad sužinotų kainą.Ar jūs durni ir nežinote kaip vyksta tikras aukcionas,ar kauniečius tokiais laikote?Šito susisiekimo ministerio gebėjimai surinkti painias schemas,pravesti "viešas procedūras",viską papuošti demagogiais pareiškimais,manipuliuoti viešąja nuomone,o galiausiai padaryti elementarų bizniuką,jau žinomi senai.Darbo Ernst&yuang kompanijoje patirtis tokioms "maklėms"praverčia,nesvarbu ar tai Klaipėdos nafta,ar Lietuvos Geležinkeliai,ar Lietuvos Paštas....

Miela autore,

Miela autore, portretas
Kai rašote ne apie pa-us,o apie rimtus dalykus,skirkite porą min.paskaitymui,ką parašėte.Kauno dienos žurnalistų/korespondentų publikacijos beveik visada buvo rašomos gražiai,taisyklingai,lietuviškai,o ne vien bendratimis.Per dvi min.tokio svarbumo informacija savo aktualumo tikrai nepraras,o skaityti bus daug maloniau nei delfinių ar lietrytinių beraščių rašliavas.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
O ko neparašėt kur ir kada persikėlė pašto vadovybė su darbuotojais , kokia kvadratūra esamo ir nuomojamo , ir kiek moka už nuomą , ir kiek kainuoja šito išlaikymas . Rašant skundą negali paduoti pašto skyriuose , o reik važiuoti į nuomojamas patalpas už n kilometrų , pagrindiniam pašto skyriuje nėra vadovybės , mirk iš juoko aferiugos . AKIVAIZDU kad sprendimus priiminėja durniai arba Lietuvos priešai , o nuo visuomenės slepiama informacija , kad suklaidinti visuomenę .

R

R portretas
Visiski kliedesiai apie issaugojima pardavus.

Architektas

Architektas portretas
Visi ploja delnukais, kad Nemuno saloje bus statomi nauji modernūs pastatai ir išleidžiami mil. O pabandykite Pašto pastatą pritaikyti mokslo pasiekimų laboratorijų bei konferencijoms ir neapleiskite mūsų paveldo pastatų. O įrašius į UNESCO reikš, kad negalima bus prisiliesti prie patalpų išplanavimo/kooregavimo ne tik Laisvės alėjos pastato dalies bet ir prie šio viso komplekso ir iš Ožeškienės g. Taip atsitiko su Kauno klinikomis, kai norint modernizuoti centrinį jų pastatą yra uždėtas paveldosaugos apynasris ir reikalaujama nieko neliesti ir galima kosmetiškai padažyti. UNESCO leis tik kosmetinius pagražinimus ir pritaikymą visuomenės poreikiams tampa super brangus malonumas.

bus išsaugotas

bus išsaugotas portretas
kaip Metropolis. Le crepe -Vici koldunea ?

Driežas

Driežas portretas
Naivuoliai: paštas bus tiek sunaikintas, kad jį būtų galima nupirkti už 1 eurą. Kauniečiai žino ir pirkėją. Balsuokite už sąrašą Nr.9: neturėsime Pašto, bet turėsime vienintelį pasaulyje Mokslo muziejų. Tęsiam. TĘSIAM tai, ką pradėjom, nedaug ir beliko, Petrikas mums patars ir pritars.

Xcfvg

Xcfvg portretas
Kodėl viską reikalinga parduoti,pardavus išorę gal ir išsaugos bet viduje viskas keistusi.Pastatas automatiškai pagal vidinį projektą niekam netinkamas,lubos aukštos,patalpos tokios, kad jas sunku ziemos metu apšildyti,brangiai kainuoja ,erdvė didelė,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių