Kauno centre – bendruomenių pilietinio nepasitenkinimo akcija

Esu įsitikinusi

Esu įsitikinusi portretas
kad visi tie, kurie priešiškai nusiteikę Ž. Šančiuose gyvenančių žmonių atžvilgiu, jau pasiruošę mašinomis ar motociklais burgzti pro pat mūsų langus ir teršti mūsų gryną orą. Gėda!

MES

 MES portretas
keistas "buntas" - Sanciu" k a i m o" bendruomene ,susidejusi su didmiescio centro bendruomenes likuciais gasdina prorusiskomis geltonomis liemenemis ir ketina Kauna paversti kaimu ;)))

Anonimas

Anonimas portretas
O kodėl Jūs su plakatais nestovėjot prie Kupčinsko? Leiskit žmogui tvarkytis.nelipkit ant galvos Rita

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai kad sutvarkys ,praplatins gatves,padaris salygatvius medzius susodins ,nes tas rajonas dievo uzmarsty likes ,ko jie ardosi ,nesuprantu.Visiems neitiksi,ir baikit viena syki niurzgeti.

Man

Man portretas
Man visai nepatinka aptriuses rajonas. Besivistant miestui, neverta palikti kazkurio rajono bendrame plane netvarkomo.

Jau net

Jau net portretas
Savivaldybės darbuotojai vis drąsiau kalba, kad tokio diktato dar niekad nebuvo. Perlenkė lazdą ponas valstybės tarnautojas MERAS!

Virginia Stroble

Virginia Stroble portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždiRbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Statistika

Statistika portretas
Lampėdžių, Kaniūkų, Romainių, Vičiūnų, Šančių apylinkėse Matijošaičio proteguoto Skvernelio gautų balsų procentas yra vienas mažiausių Kauno mieste. LABAI ĮDOMU KODĖL? :) Statistiškai matyti, kad tuose rajonuose, kuriuos palietė gerb. mero "plėtra", įvertinimai labai žemi. Pavyzdžiui, Vičiūnuose, t.y., mero namuose, su pačia tvirčiausia mero parama Skvernelis gavo vos 11,86%, (!!!). Lampėdžiuose - 11,28%, Šančiuose - 13,76%, Mažiausiai Skvernelis gavo Romainių apylinkėje - 10,55%

tik pesininkas

tik pesininkas portretas
Gyvenu Šančiuose daugiau 70 metų ir matau,kad Nemuno pakrantė šiame rajone keičiasi į blogesnę pusę. Manau, kad nesvarbu ar bus kelias ,ar jo nebus, bet savininkai turi gražinti valstybei nusavintą žemę, o pakrantė turi būti sutvarkyta.Taisant tvarkymo planus būtina atsižvelgti į tvarkingų pakrantės gyventojų pageidavimus. Pakrantė, kaip visada buvo, turi priklausyti visiems.

kavenski

kavenski portretas
kavenski "vieningai" gali rinkti tik MeraSaule. Taip jums ir reikia...tegul jus parduoda, uzstato ir paskui nusiplauna rankas, kaip padare karbauskis

Bus dar staigmenų

Bus dar staigmenų portretas
Šilainiuose Linkuvos dvaro, Mosėdžio gatvės gyventojai taip pat gaus nemalonią staigmeną. Pro juos planuojamas intensyvus eismas, o gatvės be šaligatvių, siauros.

>senjoras

>senjoras portretas
matyt pone senjore esi vienos radio stoties diktoriaus , kuris nustebo jog kauniečiai nebalsavo kaip sakė meras, tėtušis, nes...atrodai taip pat kvailai.Ar tikrai manai , kad mes jį rinkome dėl tų žodžių ? Arba kitas veikėjas , pavardina jo nuomone kai kuriuos miesto rajonus , kur yra paskutiniu metu yra vienokių ar kitokių problemų ir jau "tų rajonų miestiečiai DAUGIAUSIA nebalsavo...". Toks pats , kaip ir pirmieji paminėti... Miestiečiai ne vien tamstos nurodytuose rajonuose balsavo pagal save - savo nuomonę. Ir visai nesvarbu jie iš Šančių, Kalniečių, Šilainių ar Lampėdžių...

senjoras

senjoras portretas
o kada jis kalbėjo su miestiečiais? jis ir ji komanda patys protingiausi ir žino kuria linkme jie eina...o kad prieš rinkimus visur lindo ir vis kaip papūga kartojo vieną sakinį-aš myliu Kauną ir kauniečius- tai dauguma ir apgavo, kad jis viską darys dėl kauniečiu gerovės- jis ir jo chebra myli pinigus ir per savo gyvavimo laikotarpį išspaus iš miesto kuo didesnės naudos su visokiom naujom statybom , .. kažkodėl jis nemyli Kauno senuju pastatu, kurie ir sudaro miesto veidą? kodėl jie stovi apleisti? todėl kad pelningiau pastatyt stiklini monstrą geroj vietoj ir pinigėliai plauks, o į senus pastatus reik daug investuot..pvz centrinio pašto būseną žinot, kai pradėjo per visur skambėt, tai galu gale priėmė sprendimą išpirkt iš pašto, tai gal nespės sugriūti miesto vidury..

susirinko

susirinko portretas
supermamytes ,superteweliai , koncerwai ,asilai ,ir kitas sbrodas kurie kreiwasnuki garbino

G

G portretas
Nieko gero kai vienas žmogus nusprendžia, kas visiems geriausia. Bet meras pasakė, kad tuščių kalbų nemėgsta, nes jos trukdo dirbti darbus, taigi su miestiečiais dialogo nebus artimiausius 4 metus. Paskui jei patiks bus galima pratęsti :)

Tyla iš mero pusės negražiai atrodo

Tyla iš mero pusės negražiai atrodo portretas
Vis tik daug Šančių žmonių balsavo už Matijošaitį. Kažin ar jie būtų taip balsavę, jeigu būtų žinoję, kad su jais taip bus elgiamasi. Iki šiol meras viešai neištarė nei vieno žodžio apie šituos kontraversiškus projektus Šančiuose. Vyr. rinkimų komisijos puslapyje laisvai galima pasižiūrėti kaip sumenko valstiečių į prezidentus deleguoto Skvernelio palaikymo procentas Kauno mieste, lyginant su valstiečių balsais gautais Seimo rinkimuose. Ypač mažai balsų Skvernelis gavo Šančiuose, Lampėdžiuose, Žaliakalnyje. Bendruomenių ignoravimas ir arogancijos demonstravimas nedera su savivaldybės tarnautojų pareigomis. Ilgi teisiniai procesai nebus į naudą nei merui ir jo komitetui, nei miesto bendruomenėms.

Kaip tik kupcinsko

Kaip tik kupcinsko portretas
Veida pamaciau viskas tapi aisku ir padvoke konservais

Anonimas

Anonimas portretas
kas cia orgijos vyksta kauno centre

Ruth Caison

Ruth Caison portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gAli prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Vilma Ragauskienė

Vilma Ragauskienė portretas
Džiaugiuosi bundančiu miestu, kaip ir Jūs, tačiau ne viskas auksas, kas švystelna. Demokratija tai ir yra žmonių valdžia. Galbūt Jūs įsivaizduojate būrį žmonių su šakėmis, kurie nori perimti valdžią..? Mes kalbame apie bendruomenių įsiklausymą, kurios atstovauja piliečius. Meras ir jo komanda tarnauja mums, ar manote kitaip? Labai pritariu dėl formuluotės, jog žodį “valdžia”.. reikia keisti į “visuomenės tarnai”. Pati balsavau už Matijošaitį, todėl jaučiu turinti teisę išsakyti savo nuomonę. O mano nuomone, nepasaisyti savo pačių skelbtų tikslų ir uždavinių yra neatsakinga (“Vieningas Kaunas” tikslai ir uždaviniai 2016-2020m). Dar daugiau.. dėl miesto upių ir kraštovaizdžio yra nugulę oficialūs dokumentai.. Paskaitykite. Mes daug ko nežinome, pykstame ant Kupčinsko ir todėl “išteisiname” besąlygiškai Matijošaitį.., bet ar tikrai taip reikia? Ginti aklai? Aš tik apie tai..

To Šančiškiai teisūs, nes:

To Šančiškiai teisūs, nes: portretas
Ačiū už išsamų komentarą! Būtent tokių komentarų mums trūksta, kad mažėtų nesusipratimų tarpusavyje. Garsius ir piktus - visuomenė ignoruoja. Todėl, net esant prieš gatvę - mums būtina keliauti be negatyvo.., o tik šviesti ir kviesti domėtis. Ačiū dar kartą! ;)

Šančiškiai teisūs, nes:

Šančiškiai teisūs, nes: portretas
4) Patvirtintame Kauno bendrajame plane nauja gatvė nepažymėta, todėl savivaldybei tenka argumentuoti negaliojančiu 1929 m. projektu. 5) Galiojančiame Kauno bendrajame plane naujai gatvei tiesti naudojama teritorija turi skvero statusą. 6) Bendrajame plane pabrėžiama, kad Krantų gatvelių tinklas yra vienas svarbiausių Kauno funkcinių simbolių, todėl reikia saugoti jo vientisumą. 7) Bendrajame plane Krantų gatvės yra kultūros paveldo objektas. 8) Naujos gatvės projektas yra nauja statyba, o ne rekonstrukcija, nes nauja gatvė pailgėja nuo 444m iki 3.5km. Čia - tas pats, kas 1 aukšto namą "rekonstruoti" iki devynaukščio.

Šančiškiai teisūs, nes:

Šančiškiai teisūs, nes: portretas
1) Plentas palei Nemuno vandenį neišspręs srautų Juozapavičiaus pr. problemos. Papildoma juosta sukant į kairę (pvz., į Geležinkelio g.) galėtų paprasčiausiai atlaisvinti sankryžas, bet savivaldybės klerkams juk tai net neįdomu. 2) Per visą Šančių pakrantę yra laisva 100 metrų juosta, todėl kaltinti šančiškius "žemgrobyste" neišeina. Tai yra juokingas klaidinantis masalas visuomenei, siekiant diskredituoti šančiškius. Net jeigu ir būtų "žemgrobystės" atvejų, tai - joks argumentas tiesti magistralinį plentą esmingai bloginant miestiečių gyvenimo sąlygas, o veikiau savivaldybės neveiklumo iliustracija. 3) "Padarysime privažiavimą prie paplūdimio" yra blefas, nes daugybė (apie 15) asfaltuotų gatvių veda į jį.

Lauryn Bueno

Lauryn Bueno portretas
„Google“ už kiekvieną mėnesį už darbą internete sumokėjo nuo 18000 iki 25000 dolerių. Paskutinį mėnesį aš uždirbsiu $ 23618 iš „Google“ ir esu nuolatinis studentas, o aš laisvalaikiu dirbu nuo 2 iki 3 valandų per dieną. kiekvienas žmogus gali prisijungti prie šio darbo ir pRadėti uždirbti internete, kaip ir aš. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­J­­o­­b­­98.C­­o­­m

Ponas baubas

Ponas baubas portretas
Kada meras ateis isklausyti? Ar kas ji kvieciat??

Vietinis

Vietinis portretas
Kitoje Nemuno pusėje yra geležinkelis, kodėl ten nepadarius plačios krantinės.Nuo geležinkelio tilto panemune, be jokių sankryžų iki pat Panemunės, į Rokus kita puse nuvažiuoti galima. Padarius kelią Šančiuose išaugtų avaringumas, kiek Krantų gatvių 20 ? . ir visomis sankryžos su krantine? Ta krantine važiuojantys vilksis 30 km/h , o kas norės prie tokio kelio pleže pagulėti? , kad ir kaip jį įrengsite.

ir DAR

ir DAR portretas
Man labai įdomu, kai kai kurie "asabos" stengiasi visaip ....atrodyti raštingi... Na tokie veikėjai sako , kad Kaunas ne kauniečiams, bet ...tai grupelei [ bendrumenei ] ar kad tai "siauri kai kurių verslininkų interesai ' ar "merui reikia pasitikrinti" ....PASAKYSIU savo nuomonę. Miesto valdžia ŽIŪRI VISO MIESTO "VAIZDELĮ" ir atskirų grupių [ o ir dar užgrobusių, pasisavinusių valstybinę žemę sau ] interesų negina ir NEREIKIA JOG GINTŲ. Miestas turi vystytis pagal bendrą planą , o ne "man taip geriau" ...ir visi pagal jo [ ar kokios grupelės interesus ] turi šokti.Aš palaikau miesto plane numatytą kelio tiesimą. Na, o to "veikėjo" pasiūlymą merui pasitikrinti, kaip ir Skverneliui, manau nereikia to daryti, NES tai aiškus pinigų mėtymas į balą. Meras laimėtų didele persvara, kaip ir rinkimuose

kaunietis

kaunietis portretas
O ar visi nenori TO kelio ? Man , kaip šančiškiui, tas kelias GERIAU NEI BLOGIAU. Be to jis ne tik greičiau pasiekti namus po darbo [ ar iš namų į darbą...] padės visiems , gyvenantiems arčiau Nemuno, kai piko metu atsiranda automobilių grūstys... Kas dėl demagigijos jog "naikinama pakrantė" ar "niekas neprivažiuos [ nepateks ] į pakrantę"....PASAKOS. Čia galės atvykti ir poilsiauti bet kuris kaunietis, o ...ne tik grupelė, kuri TĄ pakrantę savinasi , lyg ji būtų jų. Dar , iki pakrantės priėjimas [ privažiavimas, jei dar padarys kelias aikšteles ] bus laisvas, nes ...krantinių nebus. Dar, bus nukrautas Juozapavičiaus prospektas , kuriame kelis kartus per dieną "neįmanoma" pravažiuoti

Misas van der Rogė

Misas van der Rogė portretas
O kas čia blogo, kad atsiranda daugiabučiai Ž. Šančiuose ? Geriau, kad lūšnos su lauko išvietėmis stirksotu ? Šito norite ? Baikit vieną kartą tas nesąmones. Ž. Šančiai atrodo klaikiai - gatvės be šaligatvių, o jau namų "architektūra" - totalus čigonynas. Kas kokį "materiolą" sovietmečiu "nupizd..." - iš tokio pasistatė. Dabar, vėjų iš Vakarų įtakoje, visą tai bandoma pavaizduoti kaip Šančių "identitetą". Eikit jūs peklon, su tokiu "identitetu"...

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Senai laikas ten kelia daryt .

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Tiems, kurie vaikšto Šančių pėsčiųjų/dviračių taku ir matė valstybinės "žemės užgrobimo" atvejus, jau seniausiai viskas yra labai aišku... Savivaldybė siekia nukreipti dėmesį nuo savo užmačių: 15 metrų pločio magistralinio plento, kurį visų mūsų biudžeto pinigais už 4 mln. eurų norima nutiesti verslo ponų interesams tenkinti. Visuomenei tik pasakei žodį "žemgrobys", ir ta jau puola neįsigilinusi kaip bulius raudoną skudurą. O tuo tarpu valstybinė žemė tyliai tampa privačių NT firmelių nuosavybe, tyliai pakeičiama žemės paskirtis iš visuomeninės į gyvenamąją, upės apsauginėje zonoje suprojektuojami dangoraižiai butų pardavimui, ir byra pelnas į kelių ponų kišenes. Tuo tarpu vietiniams - masė problemų: tarša, triukšmas, saugumas, transporto kamščiai. Savivaldybė elgiasi grobuoniškai bendruomenės atžvilgiu, tarsi dar būtų laukinio kapitalizmo laikai.

Audra

Audra portretas
Visiems, kam reikalingas kelias, lai išrausia jiį po upe! Nuo tilto iki tilto! Žali plotai ir skverai turi būti saugomi. Gamta - visų namai. Verslas, kuris yra nešvarus, nevertas ne menkiausio grasino!

Skvernelį

Skvernelį portretas
Kaunas nuleido ant žemės. Gal ir Visvaldui jau atėjo metas pasitikrinti klausą.

Puiku, kad bendruomenės buriasi

Puiku, kad bendruomenės buriasi portretas
Savivaldybė turėtų ginti bendruomenes, o ne bendruomenės gintis nuo savivaldybės verslo "projektų". Ko verta tokia savivalda, kuri atstovauja siauriems verslo interesams, o į žmones jiems nusispjauti?

Vsevolodas

Vsevolodas portretas
Mere, esfaltuok daugiabučių kiemus ką esi pažadėjęs dar prieš 5 metus, o ne per prievartą sprauskis į Šančius. Pažadams tęsėti neturi pinigų, o grobuoniškiems kėslams jų yra?

Pagaliau

Pagaliau portretas
ilgai to laukiau!

NORMALUS SANCISKIAI LAUKIA LABAI NAUJO KELIO IR TVARKOS PRIE

NORMALUS SANCISKIAI LAUKIA LABAI NAUJO KELIO IR TVARKOS PRIE portretas
O tie etatiniai protestuotojai protestuoja pries viska - bile protestuot ......

Antikorupcija

Antikorupcija portretas
Mielieji, pasidomėkite kas per firma ir kas per architektė keičia Vokiečių g. 166 sklypo Šančiuose detalųjį planą! Keičiama žemės paskirtis iš visuomeninės (yra lengvosios atletikos maniežas, kurį jau anksčiau sudegino) į gyvenamąją! Jau nupiešti 3 daugiabučiai su daugiau kaip 100 vietų automobilių parkingu butų pardavimui. Sklypas atidalintas nuo Šančių mokyklos, anksčiau žemė priklausė mokyklai. Šančių rajonas neteks ne tik maniežo, visuomeninės paskirties žemės ir žaliojo ploto, bet įgis daugybę problemų: kamščiai, triukšmas, tarša. Pinigai - siauram verslininkų ratui, problemos - vietiniams. ŠTAI TOKIA ŠANČIŲ REALYBĖ.

> Kaunietis

> Kaunietis portretas
Nesidžiauk. Skvernelio stogas niekur nedingo , tik visi pamatė koks jis purvinas ir skylėtas. Profesinis solidarumas “mentas mentui” ir meilė dideliems pinigams išliko. Ši meilė stipriau už grandinę laiko juos pririštus prie valdžios lovio.

Cha cha cha to Cha cha cha

Cha cha cha  to Cha cha cha portretas
Na, negražu taip grubiai mūsų mylimą merą su jo vieningaisiais pavadinti “Raudonskuriai”. Jie tik šiaip raudoni dar nuo okupacijos laikų.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Šaunuoliai Šančių, Centro bendruomenės! Negalima tylėti. Savivaldybei artimų verslininkų chebrytės dalijasi miesto žaliuosius plotus, kerta Ąžuolyną, mažina vandenviečių apsaugines zonas, formuoja sklypus apie Lampėdžių karjerą. Matijošaičiui suskambo jau varpas netekus Skvernelio stogo.

Audra

Audra portretas
Šunys loja, o karavanas juda. Ir gera linkme. Džiaugiuosi, kad Žemieji Šančiai, turi stiprią ir darnią bendruomenę!

zzz

zzz portretas
Sitas burelis nupuseliu tikrai neatstovauja daugumos Kaunieciu nuomones. Man rodos rinkimai tai puikiai parode, kad 80% kaunieciu pritaria dabartinei valdziai. O like 20% tik dangstosi orgausais ir nori tureti privacius priejimus prie upes. Vaikyt situs kenkejus!

A. Šančiai

A. Šančiai portretas
Nediktuokite savo privačių interesų miesto plėtrai

Luna

Luna portretas
Nemuno pakrantė yra visų Lietuvos gyventojų tame tarpe ir VISŲ kauniečių, tad tegul baigia šančiškiai ją savintis ir leidžia miestui tvarkyti kaip yra suplanuota

FU

FU portretas
Aoeisikeliams patiko gyventi sude nenori civilizuoto gyvenimo.Zemieji Saniai man asoijuojasi su cigonu taboru.

Fėja

Fėja portretas
Gėda Ž. Šančiu bendruomenei. Neturi ką veikti už tai ir piketuoja. Nemunas ne Ž. Šančiu bendruomenei priklauso, o Lietuvos Respublikai. Ir žemė ir pliažas nėra irgi Ž. Šančiu bendruomenės. Yra dauguma žmonių kurie nori asfaltuotos gatvės, vietoj žvyro kelio. Ir pliažo sutvarkyto, kad galėtų džiaukis senjorai, šeimos su vaikai, ir žmonės turintys negale. Nebūkite savanaudžiai Ž. Šančiu bendruomene.

Artūras

Artūras portretas
Runkeliai ir pensijonieriai fotografijoje...

jei ne

jei ne portretas
tos,kaip sako bobutės, ir Šančiai, Ir Panemunė taptų stiklinių sloikų rajonais be savo veido.Lai savo kiemą caras išasfaltuoja taip,kad nei augaliukas neišlįstų.

Ozys&Ozesnis

Ozys&Ozesnis portretas
Koncervu lervos pajuto kraujo skoni

otto

otto portretas
Gal tegul šančiškiai pirmiau nustoja šikti "nužnikuose".

jo

jo portretas
Čia prie Romo Kalantos paminklo šitos bobos susirinko?

Kaulas, Filia ir Mariakas

Kaulas, Filia ir Mariakas portretas
Apie ką kalbame ? Paklausykite ir tų, kurie nori, kad gatvė būtu. Įprato žmonės gyventi šūde, neįsivaizduoja, kad gali būti kitaip. Kada "krantai" paskutinį kartą uostė asfalto kvapą iki Matijošaičio ?! Kai dar Brėžnevas gyvas buvo ! O apie gatvių ženklinimą pirmą kartą aplamai prieš du metus sužinojo. Tuos "abarvancus" labiausiai gasdina tai, kad naujų daugiabučių namų Šančiuose atsiranda. Tuomet jų lūšnos šalia jų atrodo apgailėtinai. Tvarkykites nemitingavę...

Šaunuoliai

Šaunuoliai portretas
Labai puiki akcija. Miestas yra mūsų visų, mes visi jame gyvename ir norime , kad Kaunas būtų gražus. Savivaldybė , tai ne tik būrelis valdininkų, tai žmonės, kurie mano kad jiems viskas leidžiama. Ne , taip negalima, Orhuso konvencija įpareigoja.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Raudonskuriai

na

na portretas
dsvi bobutės ir akcija...ko niri tos bobutės? KLupčinskas išklausys ruošiasi grįžti

kauniečiai

kauniečiai portretas
Ačiū akcijos dalyviams. Jūs - Kauno garbė ir viltis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių