Kauno abiturientams skamba Paskutinis skambutis: negaili sparnuotų frazių

Grįžti į straipsnį

Ingrida

Ingrida portretas
Kas tai? Nacionalinis mentalitetas? Tautinis charakteris? Užuot pasveikinę jaunus žmones su švente, pasidžiaugę dėl jų, apipilate patyčiomis, priekaištais? Jei jau norite jaunimui palinkėti subtiliau juokauti, patys parodykite pavyzdį.

Mokyklai

Mokyklai portretas
antireklama...

Aušrokas

Aušrokas portretas
Nuostabi švente, labai džiugu kad turi tam tikras tradicijas ir jas tesia....

Rasa

Rasa portretas
Atsipeikėkit, didieji komentatoriai. Tarytum patys nesimokėt mokykloje ir esat kosmose. Jaunimo visais laikais buvo ir bus įvairaus. Rimtuoliai, klaidos užrašuose - ne neraštingumo ženklas, o tiesiog jaunatviškas pokštas. Kaip ir kasmet, pasitaikė ir nesąmonių ir kas jų nedaro? Pažiūrėkit į suaugusius seimūnus, už kurių veiksmus dažnai gėda, apsidairykit aplinkui ir ypač į save pačius. Kažkaip reta tobulybių, išmintingų sprendimų, padorių asmenybių. Į mokyklas jaunimas ateina iš šeimų. Šeima savo pavyzdžiu geriausiai ugdo jauną žmogų, todėl nekaltinkit mokyklos už visas jaunų žmonių nuodėmes. Daugiau pagarbos vienas kitam!

.

. portretas
Sveiki atvyke i gyvenima,toliau viska patys turesite pasiekt,dirbt,gerai but jaunam,tik ne permainu laiku.

Kaunadiene

Kaunadiene portretas
Galėjo netingėti, pajudint užpakalį ir pasidomėt kitų ir kitokių mokyklų abiturientų tradicijomis. Gal netektų taip nusivilti.

Ta proga

Ta proga portretas
Abiturientai galėtų padaryti kažką gražaus, o ne kvailystes. Labai prastas skonis

Naujovių

Naujovių portretas
Primityvios tradicijos. Pavažinėti aprašinėtomis mašinomis, pasignalizuot ir gerai prisigert. Nieko naujo. Sugalvokit ką nors originalaus, jaunimas. Nekartokit to paties metai iš metų.

Gal metas keist tradicijas ?

Gal metas keist tradicijas ? portretas
Abiturientų lakstymas po miestą su balionais nukabintais auto ir signalizavimas- neskoningas, prasto skonio vaizdas... Net baikeriai jau atsisakė sezono atidarimo sventiniu, miestą drebinanciu kolonų mieste. Suprato, kad daugelį miestiečių mocu garsas trigdo, kelią eismo dalyviams nepatogumus. Nejaugi abiturientai neturi daugiau fantazijos, nei vien tik paspaust mašinos garso signalą...?

močiutė

močiutė portretas
Jūs man pasakykite, kaip jie išlaikys egzaminus ,jei jie tiek daro gramatinių klaidų? GĖDA ,GĖDA,GĖDA.

Dabil

Dabil portretas
Bet vapse jus zmones nesuprantat bajeriu, uzsipuolat neturit ka veikti. Kad musu jaunimas moka pajuokaut tai nereiskia kad mes esam debilai uzaukit 60 meciai

Guvyte

Guvyte portretas
Cia bajeris mes mokam rasyt durnei jus

Nebekliedėkit

Nebekliedėkit portretas
Bet rimtai jūs be humoro jausmo.. susirenka pasibėdavot ir palot. Skandinavijoje abiturientai sušoka į sunkvežimius ir yra uždaromas eismas mieste, nes tą dieną jie yra svarbiausi. Juk prasideda naujas etapas gyvenime. Reikia džiaugtis jaunimu, o ne kliedėt.

ta kuri

ta kuri portretas
susirupinusi jaunimo vertybemis, tai gal tegul valdziagyviai parodo pavyzdi savo vertybemis, imdami kysius ir niekad nepakaltinami

tai cia

tai cia portretas
tokiems valdantiesiems reikejo dar geresniu fraziu, kas dabar rupinasi tuo lietuvos jaunimu, dabar viskas tik ukrainieciams, galejo uzsirasyti kalbininku iteisinta keiksmazodi, tai butu labai pagirti valdziagyviu

Nu

Nu portretas
Valstybinė mokykla. Ko norėti. Atitinkamas kontingentas

Koks

Koks portretas
Abiturientų lygis šitaip rašinetis... Kur tikrosios vertybės pasislėpė? Ar jų Aušroj neugdo?

na jeigu

na jeigu portretas
net,,ausriniu,,toks rastingumas,tada is vis-sedziu kamputyje ir rukau

Yjai

Yjai portretas
kai žmogus neturi jumoro jausmo - tik belieka jo gailėtis...

kestutis

kestutis portretas
Kodėl niekas nė pasiuntė rusų laivo? Kažkas naujo

idomu kiek

idomu kiek portretas
bus išgerta vodkos .ir nusikaltimu

Elena

Elena portretas
Nematau čia nieko blogo...Puikus jaunimas .Visiems linkiu pasiekti savo svajones...Gero vėjo- taip linkėjo mano laikais...

yja

yja portretas
esu "sužavėta" 12-okų raštingumu. Gėda turėtų būti vaikams, tėvams, mokytojams už nemokėjimą/nemokinimą valstybinės ir savo gimtosios kalbos. Na o jei iškraipyta tyčia tai dviguba gėda už nepagarbą lietuvių kalbai

Pritariu miestietei

Pritariu miestietei portretas
tuštybių mugė netgi ir tokiais sudėtingais laikais, kai visai šalia vyksta karo veiksmai.Kas iš tų mokslų, kas iš tų žinių, jeigu nieko kilnaus, tauraus, gražaus nėra širdyje jauno žmogaus.

Tiesiog įdomu

Tiesiog įdomu portretas
Ar gerai įsisavino liberastinius dalykus, ar grupinį seksą visi jau įvaldė ? Ar moka šiena ravėti š kanapių ?...

Paf

Paf portretas
Tai kad tiesa. Kad ta mokikla ir tie diplomay gereusiu atveju tevams ir giminems bei kaiminams pasigirti tetinka.

Ernestas, Neringa.

Ernestas, Neringa. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių karo kurstymas, propoganda. Lietuvos REespublikos Velnio išpažintojų, išdavikų-žvalgų antieuropossąjungos atsišaukimų platinimas, eurosąjungosfikacija. Lietuvos Respubikos Velnio išpažintojai lietuviai, veikė Lietuvos teise, vardu, slėpdami teisybę. Lietuvos Respublikos Kauno vpk, Darius Žukauskas Mindaugas Baršys. Gintautas Žaliagiris, Aloyzas Venckus, Evaldas Radzevičius. Valdas Adamkus, Andrius Kubilius. Danguolė Šermukšnienė, Lidija Burbienė, Vytautas Krikščiūnas, Gintaras Gelčys. Imei 863962026043742, 63892112. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.

Miestietė

Miestietė portretas
Labai liūdna ir skaudu, kad tokios lėkštos ir su klaidomis rašliavos puošia dvylika metų mokykloje besimokiusių automobilius. Nesvarbu, kad galva tuščia, kad beraščiai, bet turi BMW. Ir vėl bus kalti mokytojai, mokykla, kad neišmokė. Gėda žiūrėti į nuo ankstyvo ryto gatvėmis važinėjančias, jokių taisyklių nesilaikančias, pypsinčias mašinas. Nusiritome į visišką bedugnę. Apsaugok Dieve, kad nors išvengtume mirčių, baisių auto įvykių ir nelaimių.

Dabar madoje

Dabar madoje portretas
Net ant sienu rašo idi na....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių