Kaunietis prekybos centre pasigedo dezinfekcinių priemonių: tai – komedija

Juokinga

Juokinga portretas
Pasakykit, nuo ko reikia dezinfekuotis, kai eini į prekybcentrį? Juk prekės ten nesumestos ant grindų, o gražiai sudėliotos į lentynas (stelažus). Štai kurjeriai kai atveža prekes ir palieka lauke už durų, ir žmogus pats turi parsinešti siuntinius su visais neįskaičiuotais virusais, spjaudalais ir keturkojų ekskrementais, tai jau šiokia tokia tragedija. Juk kurjeriui uždrausta kontaktuoti su gaunančiu siuntą asmeniu, kad jie neužkrėstų vienas kito, o, pasirodo, kad siuntinį tiesiog palikti ant žemės, kol gavėjas ateis pasiimti, - tai žymiai saugiau. Ir apie jokias dezinfekcijas nekalbama. Gal virusai vieni kitus ryja? Dieve, duok, kad taip būtų, tačiau, mano manymu, jeigu tokiu būdu bus perduodamos siuntos jas užsisakiusiems asmenims, tai covid-19 užkrato ilgai (o gal ir niekados) neatsikratysime. Sveikatos visiems! Ypač gaunantiems siuntinius lauke, už durų!

gal pavogia?

gal pavogia? portretas
gal atsinesa kokie gudrociai buteliukus ir susipila? O papildyti parduotuve nespeja?

Stepas

Stepas portretas
Ale ir gajus kai kurie piliečiai. Įlipa į autobusa ir dezinfekuoja. Prieš išipdami vėl dezinfekuoja. Parduotuvėse vėl tas pat. Įeinant ir išeinant. O jeigu tai akropolis ar Mega tai kokia 10 kartu . Darbe taip pat kas kokį pusvalandį. Ir nieko. Gyvena...

FTW

FTW portretas
O lidl siulo patiems dezimfekotis vezymus

...

... portretas
Nuo ko saugosies, nuo to ir užsilenksi.

Anonimas

Anonimas portretas
Tik neisprotekit nuo psichozes.amzini beduliai ir skundikai

blusa

blusa portretas
Ajazau kaip baisu ir blogai, o jatus jatus beda beda....Nei purškiuos nei einu iš proto. Durina cia jus. Nėra jokio viruso, nepastebėjot?

kelmas

kelmas portretas
dAR VIENAS VISKO BIJANTIS SKUNDIKAS atsirado

bobutei

bobutei portretas
Savo turėk pirštines, nieko neatsitiks. Ir taip visur plastmasės per akis....

Ot

Ot portretas
Aš jei per tą idiotišką karantiną ir einu iš namų, tai prieš išeinant pasitrinu delnus kuo reik ir panosę pasitepu kuo reik (nesakysiu kuo, nes ir tų priemonių vaistinėse nebeliks), kad nuo viešų dezinfektantų ar pirštinių kokio brudo nepasigaučiau. O kai pareinu, tai pasikvarcuoju ar bent batus ir viršutinius drabužius pakvarcuoju. Rankas, aišku, irgi plaunu. Tie visi privalomi antsnukiai, pirštinės ir kiti karantino išmislai - tiesiog išmislai, saugotis ir kitus saugoti reikia kitaip. Bet kad koks policijantas (pats be antsnukio) neprisiknistų, tenka viešose vietose antsnukiu puoštis, nors tai ir nesveika. O šiaip tai tas karantinas daugiau žmonių pribaigs, negu pats virusas.

Taip

Taip portretas
visos priemonės veiksmingos, daugiau ar mažiau, tik nustokite viską neigti...

taip

taip portretas
Visko yra, tik nereikia verkti.... Rimi puikia tvarkosi, ten perku kas savaitę...

bet

bet portretas
koks žmonių kvailumas tas samagonu trenkiantis skystis sugrauš odą, iššauks alergiją, ypač kenksmingas vyresnio amžiaus odai, o jie mat dezinfektanto pasigedo. tai turėkit buteliuką su avim jei jau tokie bailiai

vytautas777

vytautas777 portretas
psich. sutrikimų tikrai daugėja, žmones virsta į biozombius kaip WALKING DEAD , jūs pasidomėkite visų pyrma išanalizuokit situaciją kaip jus dūrina............ Dezinfekcinis skystis, tai jūs dar greičiau užsikrėsite tą bonkutę čiupinėdami, ja per dieną nučiupinėja aibės žmonių. Ten pabrūžines truputį skysčio, ir jūs galvojate rankos jūsų dezinfekuotos, jum tada su galva tikrai kažkas negerai. Dėl kaukių, tai jos neapsaugo, kalbėta , rašyta buvo dešimtis, šimtus kartų................. Jos netgi kenkia sveikam žmogui, jo širdžiai, kvėpavimo, gerklės visai sistemai

SAVAS irgi be dezinfekcijio skysčio

SAVAS irgi be dezinfekcijio skysčio portretas
o pasižiūrėkite kas dedasi SAVO tualete (vyrų) - visa savaitė (jei ne ilgiau) tualete esantis rankų dezinfekavimo skysčio indelis tuščias !!!

JOOOO

JOOOO portretas
Tai nuaikit i Silo parduotuves tai is viso baisu...vaiksto visi bekaukiu ir niekas nekreipia demesio,skyscio nera na apie hihiena nera ka nei kalbet...EI SILO PARDUOTUVIU VADOVAI....

Ir vėl Rimi!

Ir vėl Rimi! portretas
Nieko nepasimokė arba visiškai spjauna į klientų saugumą, nes juk būtent Rimi parduotuvė buvo uždaryta dėl susirgusių darbuotojų! Kur žiūri tikrintojai?

Bobute

Bobute portretas
Rimi jau koki menesi pirstiniu nera, siulo aiselius mautis!

BAISU...

BAISU... portretas
Nors vandens pripiltu.

problemos

problemos portretas
Lankausi prie namu esancioje IKI parduotuveje. Ten dezinfekuojanti skysti paskutini karta maciau pries pora savaiciu, be to pastoviai per vietini radio taska pranesa, kad vezimeliai visada dezinfekuojami po kiekvieno pirkejo. Visiskas melas. Nera nei dezinfektanto, nei pirstiniu, nei kas nors dezinfekuojama.

Irena

Irena portretas
Nera ir nebuvo dezinfekciniu skysciu Kaune Norfoj ir Iki, i tokias PC net nr net keliose vietoseeinam. Maxima ir Lidli visada yra ir dar net keliose vietose.

Anonimas

Anonimas portretas
ko verkiat neikite i ta RIMI ,,,jai taip blogai ..ten brangu .....

Dija

Dija portretas
Kodėl Kaune Rimi parduotuvės nedezinfekuojamos? Krepšeliu rankenos! Bardakas

Anonimas

Anonimas portretas
SAVO RIMI buvo dezinfekcinio skysčio,bet vienkartinių pirštinių niekur nebuvo,net vaisių-daržovių skyriuj,o ten visada būdavo kol nebuvo pandemijos.Kaip ir akcijos,visur yra,tik RIMI to nepraktikuoja.Labai prasta parduotuvė.

Korona

Korona portretas
Ermitaže,prie bazės nėra pirštinių.Ar ir jos jau deficitas?Vienas pastato vežimėlį,kitas paima. Jokios vežimėlių rankenų dezinfekcijos....

Vaida

Vaida portretas
Šilainiuose Baltų pr. "TAUPYK'e niekada nebuvo ir nera nei dezinfektanto rankoms, nei vienkartinių pirštinių.

Anonimas

Anonimas portretas
klientas ateina rankas dezinfekuoja ir iseina taip taupo

dURnas bl

dURnas bl portretas
Tau sakė Veryga kad muilo ūkiško nešiotums kišenėi

Anonimas

Anonimas portretas
Tu priemoniu beveik niekur nebeliko. Atstumu nesilaikoma, kaukiu nedevima. Buduliu salis

...

... portretas
Savo atsinešk jeigu tau reikia.

...

... portretas
ŽILVINAI R. baik nesamoningus straipsnius rasyt

Apmysk

Apmysk portretas
Ir bus dezinfekcija

...

... portretas
tai paspjaudyk i delnus

heq

heq portretas
juk daug kur nera,nei rimi,nei maxim, tik norfoj vinkartines pirstines prie iejimu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių