Kaunietis apie eismą Rotušės aikštėje: vis tiek visi važiuoja pažiūrėti Kalėdų eglės

KK

KK portretas
skundžiasi jis...o kaip namo davažiuoti nepažeidžiant ženklų, kai trumpam išleki iki parduotuvės, o atgal į pastatus už rotušės jau visi ženklai apriboja grįžimą? Šiemet savivaldybės atstovai itin nepersistengė planuodami kalėdinį eismą senamiestyje. Džiugu, kad panaudojamos lėšos, praktiškai nieko nemąstant, o tik numetant betoninius blokus. Kam tie blokai prie Vytauto bažnyčios? kokia jų funkcija? Kam blokai prie Getrūdos/Jonavos susikirtimo? kasmet tas mėnuo nuo eglutės įžiebimo iki Trijų Karalių - kažkoks košmaras. Ypač kai važiuoji namo, o visi atvykėliai iš rajonų ir miegamųjų rajonų į tave su neapykanta vėpso - mol ko čia važiuoji per galvas.

Vytautas

Vytautas portretas
Aš ten dirbu ir man nerūpi jokios plytos ten

Unitazas

Unitazas portretas
Užsikiš , pro kur avarinė pompa atvažiuos.

Na

Na portretas
Šiaip Kauno senamiestis,labai jau mažas,kitose valstybėse aplamai eismas butu uždraustas.Na pas mus dar laukinių laikai,jiems leisk jie ir į kavinę ivažiuotu

domas

domas portretas
Miško žvėrys svarstė iškilusius terorizmo pavojus ir nutarė, kad labiausiai reikia bijoti į pensiją išėjusių asilų

Edmundas Anonimui

Edmundas Anonimui portretas
... ar tu pats supratai ką parašei , patariu tau eiti į pirmą klasę pasimokyti lietuvių kalbos .

senamiesčio ligoniai

senamiesčio ligoniai portretas
senamiesčio ligoniai kiek ten jų daug gyvena ..... senamiesčio mulkiai niurzgliai kelkitės į kaimą ir gyvenkit .......jums miesto šventė blogai Kalėdinė eglė blogai Kaziuko mugė blogai.... KO lindot gyvent į tą Senamiestį..... ten žmonių PASILINKSMINIMO vieta ..... ne jūsų PIRDYLŲ ir ne Jums spręsti kaip kas turi važinėt švęsti VISAM Pasauly senamiestis švenčia visą PARĄ 24 val.

Sėkmingas darbas internete

Sėkmingas darbas internete portretas
Lengvai dirbdamas ne visą darbo dieną internetu iš namų per pastarąsias 4 savaites gavau 25836 USD, nes lengvai dirbau namuose iš namų. Aš esu nuolatinis studentas, dirbu ne visą darbo dieną iš namų ir uždirbu daugiau pajamų. Aš lengvai kasdien dirbu nuo 3 iki 4 valandų. dieną laisvalaikiu. visi gali atlikti šį darbą ir uždirbti daugiau pajamų ne visą darbo dieną internete, tiesiog atidarykite šią nuorodą ir vykdykite instrukcijas ... ....................>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­l­o­w­7­7.C­o­m

Sėkmingas darbas internete

Sėkmingas darbas internete portretas
Lengvai dirbdamas ne visą darbo dieną internetu iš namų per pastarąsias 4 savaites gavau 25836 USD, nes lengvai dirbau namuose iš namų. Aš esu nuolatinis studentas, dirbu ne visą darbo dieną iš namų ir uždirbu daugiau pajamų. Aš lengvai kasdien dirbu nuo 3 iki 4 valandų. dieną laisvalaikiu. visi gali atlikti šį darbą ir uždirbti daugiau pajamų ne visą darbo dieną internete, tiesiog atidarykite šią nuorodą ir vykdykite instrukcijas ... .....................>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­l­o­w­7­7.C­o­m

R

R portretas
Rado ką pamatyti. Baisi ia eglė:)

Kaunas

Kaunas portretas
Nu toks tas mūsų mentalitetas :)

DD

DD portretas
Šioje šalyje gera būti d e b i l u.

net per šventes

net per šventes portretas
žmonėms sunku užpakalius panešt

Vila

Vila portretas
Senamiestyje gyvenantys amzinai turi pretenziju. Cia tokia miesto dalis, kuri ziema vasara patraukli gyventojams ir jei kam nors nervai neislaiko, keiskite gyvenamaja vieta. Atsimenu pries kelis desimtmecius uzdare Rotuses aikste, masinos ivaziuoti negalejo. Ir ka? AIKSTE "NUMIRE", NEI LANKYTOJU, NEI KOKIO VEIKSMO. MASINU JUDEJIMA ROTUSES AIKSTEJE REIKIA RIBOTI, BET TEGUL TAS GYVENTOJAS ATSIPEIKEJA IR PRISIMENA,KAD ARTEJA KALEDOS, PAPUOSTA NUOSTABI EGLE IR ZMONES NE SIAIP SAU VAZIUOJA TEN. Uzkliuvo,kad Valanciaus gatve vaziuoja? Vaziuoja ten,kur galima. Ir jeigu neturite kantrybes, keiskite gyvenamaja vieta. Atsirado mat privilegijuotieji!

Šagtienė

Šagtienė portretas
Kvailas tu Laurynai su pakeistu vardu. Ko gi ten važiuoti į tą eglę žiūrėti? Šmidtienės darbai jau mums per gerklę lenda.

skundaliui

skundaliui portretas
Senai karo nebuvo... Dabar kai matai pazeidejus tai ne policijai bet zurnalistams rasai. Nes nu gi taip idomiau. Paskui uosvei pasigirt gali kad reporteriu padirbejai (nes zmonai ir taip jau jau senai igrysai su savo bobiskom skiedalionem). O dabar jeigu tik uzdes kokius nors blokus tai vel galesi skambint zurnalistam ir skustis kad spectarnybom pravazevimus uzblokavo. Ir va kaip faina. Vietoj alaus sliumpinimo ant sofkes jau gauniesi tikras zurnalistikos asas.

Akylas

Akylas portretas
Kumeliu g vien per savaitgali surinkciau kauno miesto policininku didesnems algoms.....

Ne nu

Ne nu portretas
Atsiranda va koks psichologiniu problemu turintis zmogelis ir dar sugeba straipsni padaryti is jo sapalioniu

Aš manau

Aš manau portretas
Per daug sureikšminta ta eglė, nu nebent kas mažų vaikų turi

Siulas

Siulas portretas
Nahalu ir apsimetusiu kad nemato zenklu kaune pilna ir kai visi tokie buduliai suvaziuoja i traukos objekta beda garantuota. Faktas kaip blynas jau isitikinau tuo ne karta nei savivaldybes atsakingi zmones nei policija situacijos senamiestyje NEkontroliuoja. Pradedant parkavimo organizavimu aplink senamiesti ir baigiant esimo tvarkos saugumo prieziura sioje zonoje.

Lana22

Lana22 portretas
Nоrite susіrasti mеrginą viеnai nаkčiai? Svеiki аtvykę - www.ujeb.se/lana22

noxci

noxci portretas
BUKI LABUSAI-KLUMPAKOJAI I EGLES VIDU NORI SU SAVO SKARBONKEMIS ILEKTI. NES JU SMEGENELES LABAI MAZOS....

Vytas

Vytas portretas
Tai gal tie patys senamiesčio gyventojai palieka mašinas Jonavos g. Ar Mindaugo karaliaus pr. ir kulniuoja kiekvieną dieną namuciu pėsčiomis į senamiestį. Su mažais vaikais tikriausiai labai nesunku nukeliauti tokį atstumą. Juk egle puošiama vaikams o ne kažkokiems seniems pirdaliams.

Lukaa

Lukaa portretas
Jonui:Du kartus su kastyliais ėjau dėl eglutės.Parkavimas gavosi toli. Slidu, nepatogu žmonių net vėlai nemažai. Dar tas akmenuotas grindinys. Juk parkuotis invalido vietoj gali tei kas turi pažymėjimą(nesvarbu kad pirktą), o ne ramentus.

Jonas

Jonas portretas
Rotuses aiksteje isvis uzdrauskite eisma isskyrus vestuviu kortezus,o tai jau subines maiso kelis simtus metru paeiti

mulkiui Senamiesčio gyventojui

mulkiui Senamiesčio gyventojui portretas
mulkiui Senamiesčio gyventojui reikėtų neleisti išvis važinėti mašina po Kauną, kiek tokių mulkių prilinde Senamiesty ir gadina "orą"

Norim

Norim portretas
Pamatyti kaip automobiliai per galvas važiuoja.Turėtų būti neblogas vaizdelis,visai tinkamas kalėdinėms pramogoms.

Aš portretas
Kam ta eglė , jei jos negalima bus pamatyti? Ar čia tik privilegijuotiems senamiesčio gyventojams? Matai, jiems auto kliudo.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nepaiso ženklų visai, daro kas ką nori.Kaune Žemaitės gatvėje viename gatves šone ženklas stovėti draudžiama,tačiau vistiek stoja ir laiko mašinas per naktį ,nors ir ženklas ,stovėti draudžiama.Butus toje gatveje nomuoja,privažiuoja iš kaimų ir į ženklus jiems nususpjauti,nors policiją galėtų uždirbti iš pažeidėjų.

E.

E. portretas
Kazkoks susisukes “senamiescio”gyventojas patogumas privaziuoti prie egles is visu pusiu turi buti pirmoj vietoj,tam ji ir puosiama kad kuo daugiau zmoniu ja pamatytu.

Justina

Justina portretas
Buvome prie eglutes su vaikais. Tikrai netvarka Valančiaus g. Per galvas važiuoja visu greičiu ir nežiūri ar vaikai eina. Kam tada uždarė puse aikštės? Kad per kita gala galima važiuoti.

Anonimas

Anonimas portretas
egle pastatyta o vidu egles negali ivaziuot kazkokia netvarka kiti pastatus parduotuviu taranuoja papult i vidu parduotuves .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių