Kaunietį suglumino autobuso vairuotojo elgesys: akimirka, ir galėjo nutikti nelaimė

kaunietė

kaunietė portretas
O jūs pažiūrėkit, kas vairuoja Kaune autobusus ir troleibusus. Nupezę diedukai ir klimaksinės bobos. Todėl ir aptarnavimo kultūra sovietinė. Jie jaučia psitenkinimą, kai uždaro duris žmonėms prieš nosį, nes kitu būdu pasitenkinti jau nebesugeba.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
tegu tas kaunietis eina padirbėti vairuotoju , į tokių parazitų vadovaujamą uab , kai vairuotojai vergai , o grigelis ir meras su taryba tuo patenkinti

gintaras663

gintaras663 portretas
o kam stoti į kišenes ar šaligatvio jei išvažiuoti iš stotelės jau praktiškai neįmanoma , niekas nepraleidžia . tuo išleisti keleiviai bus viduryje gatvės

To Keista

To Keista portretas
Prie borto jie nestoja, nes stotelės nepritaikytos autobusams. Autobuso ilgis 12m, kai kurios stotelės kisenes (ypac kreves pr, kelios Siaures pr) yra gal 14m, autobusas su priekaba yra 18m, tai kaip jus norit, kad jie privaziuotu su normaliu autobusu, kai dazna stotele yra per trumpa islyginti 12m autobusa. Dabar kita problema - per auksti bortai. Autobusai zemagrindziai, o prie daugelio stoteliu bortai yra per auksti privaziuoti jo nekabinus. Autobusai nauji todel niekas nenori ju apgadinti ivaziuojant i per trumpa stotele su per aukstais bortais. Galit kaltinti durnus projektuotojus, kurie sugeba suprojektuoti stoteles kurios net nepritaikytos autobusu eismui.

Anonimas

Anonimas portretas
Birute. Neprivaziuoja vairuotojai prie saligatvio tikrai didele problema ,nes kaip issoka jaunimas ,as taip jau nebesugebu.

Keista

Keista portretas
autobusai-žemagrindžiai, gatvės daugmaž sutvarkytos.Tai kodėl autobusai sustoja toli nuo šaligatvio?

Bet

Bet portretas
norit tikėkit, norit ne, o Kauno rajono autobusų vairuotojai visada malonūs, bent kiek teko matyti man. Viešuoju transportu, tiesa, naudojuosi retai, bet kol kas nemačiau nė vieno nemandagaus rajono autobuso vairuotojo. O autobusėliai tai senoviniai, turbūt jų vairuotojams bėdų daugiau nei palyginti naujo miesto parko vairuotojams...

Taip taip

Taip taip portretas
Vairuotojai pagrinde pensininkai su pairusiais nervais, jaunimo nėra nes maži atlyginimai, tai gal Grigelis pagaliau pakeltų algas, o ne tik savo artimam ratui priedus issimokėtų, nes aptarnavimo kultūra tragiška, o kartais vairuotojai išvis neadekvatūs. Paprašai, kad įjungtų kondicionierių, nes langai neatsidaro, atšauna, kad nemoka ir t.t.

. KELEIVIS

. KELEIVIS portretas
Autobusu parko administracjai reiketu pagalvoti apie telefonu karstosios linijos steigima kuri padetu suvaldyti autobusu vairuotoju darbo kultura .

ramunei

ramunei portretas
o padavėjai ne kyšininkai, tik arbatpinigiautojai ubagautojai argi ne? Atsiskaičius t y įdėtus į jų knygelę pinigus greit pasiima, bet grąžos laukt tenka ilgai. Teko net pareikalaut, kad atneštų

kaunietis,75m.,

kaunietis,75m., portretas
Kaip sakoma, nevyk Dievo į medį. Palyginus su ankstesniu autobusų darbo organizavimu,tai dabar tiesiog puiku. Autobusai nauji ir važiuoja tiksliai pagal grafiką. Gal tik reiktų perimti patirtį iš kaimynų ir nustatyti stotelėse vietą kur turi sustoti autobusas, kad nereiktu bėgioti iš galo į priekį.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Keleiviai vatnikai

UFONAUTAS

UFONAUTAS portretas
Kauno autobusu vairuotojams ,jeigu nepatinka vezti keleivius ufonautus . Tai reiketu keisti darba ,VEZTI MALKAS KURIOS NEDEJUOS DEL KULTUROS STOKOS .

liudas

liudas portretas
sokolovas su kazimieru ,tegul pavairuoja ,tai pamatys

Purmaliai

Purmaliai portretas
Pats dirbu autobuso vairuotoju.tokiu ufonautu keleiviu prisiziuri net bloga darosi !

. KELEIVIS

. KELEIVIS portretas
Kauno autobusuose neskelbiami dispeceriu, telefonu numeriai Keleiviai atsitikus nekulturingam keleiviu aptarnavimui ar kitam hamiskam autobuso vairuotojo elgesiui galetu paskambinti dispeceriui kuris registruotu incidentus ir gale menesio butu ivertinta autobuso vairuotojo darbo kultura . Tai butu prevencine priemone . . Su dabar esancia autobusu vairuotoju kultura keleivai taikstytis nenori ,nes tai perzengia visas padorumo ribas , Tikimes kad siuo klausymu administracija pasirupins.ir bus priimtas sprendimas. .

B a i su

B a i su portretas
Nu jo tokių vairuotojų ,nenormalių senokai nemačiau,negi sunku paspausti VIENĄ mygtuką ir atidaryti VISAS duris.Prie stotelių bortelių irgi neišeina privažiuoti. Tik pletkinti moka kiek arielkos per išeigines išlakė Fui bl

STEPAS

STEPAS portretas
Nuotykis gal prieš porą metų. 43 autobusas, Juozapavičiaus pr. , Geležinkelio g-vės stotelė. Durys jau uždarytos, bet vairuotojas, pamatęs atskubančią mamą su dviem mergaitėm ( 6-7 metų) atidaro galines duris. Mergaitės pirmos net nestabtelėjusios neria prie priekinių durų. Vairuotojas atidaro ir jas. Paskui vaikus pro priekines su pirkiniais įlipa ir mama. Mama dėkoja, o vairuotojas pašpilkuoja gerą auklėjimą. bet kuris suaugęs ir būtų lipęs pro galines duris, tačiau vaikai žino kad lipti reikia pro priekines ir to laikosi.

Rapolas

Rapolas portretas
Kauno autobusu vairuotojai greit dirbs uz minimuma,tai koks gali but suinteresuotumas dirbti,stengtis,as manau kad ne vienas turi pazystamu vairuotoju,galit paklaust uz kiek dirba ir kokiu tempu turi dirbt dabartinemis salygomis kaip visas miestas barikados...vadovams turetu but gėda uz mokama toki atlyginima....

kazimieras

kazimieras portretas
Priminimas administracijai Kaunas ruosiasi tapti kitais metais kulturos sostine .Kauno autobusu Vadovai su tokiu keleiviu aptarnavimu netelpa i Kauno miesto keleiviu aptarnavimo nuostatas .

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kuo šiose situacijose neįtiko vairuotojai, taip ir nesupratau. Pirmiausia, įlipti reikia pro priekines duris, o ne bėginėti pro šoną kažkur link galinių. Juolab, kad jei ten stovėjo troleibusas, tai ir taip aišku kad bėgo link jo. Kodėl vairuojant turėjo žūtbūt atsiliepti į skambutį, jei negirdėjo ar neturėjo laisvų rankų įrangos? Ar šis pilietiškas pilietis gali nurodinėti, į kada kam kalbėti telefonu? Ir kaip suprast vairuotojui, kad kažkas išlipęs iš autobuso, ketina į jį tuoj pat sugrįžt??? Gryni paistalai.

Pilietis

Pilietis portretas
Nauji Kaune autobusai, bet vairuotojų ,,kultūra" liko sena. Ne kartą 23 autobuso vairuotojai šaukė ant žmonių, tai galines duris pamiršta atidaryti, o kad privažiuotų stotelėse prie krašto labai retas atvejis. Sunku ypač vyresniens žmonėms važinėti tokiu viešu transportu. Gal laikas vairuotojams mandagumo kursus palankyt ar atlyginimus jiems kelkit, kad miesto vaizdo negadintų ir žmonėms nervų netampytų grįžtant po darbo.

tikrai

tikrai portretas
gerumas vis dar lietuviams nebūdingas, vis dar prasimuša sovietinis chamizmas

Piktas

Piktas portretas
pasirodo kiaulės vairuoja autobusus

Anonimas

Anonimas portretas
Autobusu parko atsakingi vadovai turetu susirupinti . j .ypatingai . vyresniosios kartos autobusu vairuotojais .vairuotojai jauciasi kaip karaliai nebaudziami ir kad administracija jiems nuolaidziauja . Mano atveju invalida su ramentais neisleido is autobuso .nuveze vienu sustojimu toliau nors keleiviai ir sauke prase isleisti invalida .Nera keleiviu .aptarnavimo kulturos ,Nekalbant apie geltonus sviesaforus ,, kalbejimus telefonais be laisvos kalbejimo irangos .. Pasiulymas isteigti slapta vairuotoju kontrole siais klausimais. . Keleiviai jauciasi bejegai pries vairuotojus karalius .Keleiviu aptarnavimas PAPRASTAI KALBANT ZIAURUS .. .. . . . ,

dviratininkas

dviratininkas portretas
O judraus durnumo apaštalai toliau propogavo visuomeninį transportą...

Ji

Ji portretas
Kai taip retai važiuoja viešasis transportas, bet koks vairuotojo nematymas keleivio ar tai būtų bandymas spėti ilipti po žalio šviesaforo signalo, ar peršokti iš kito autobuso per galines duris ,jei vairuotojas didelis viršininkas, palieki laukti mažiausiai pusvalandi kito autobuso, nes vairuotojas negali laukti, kol atbėksi iki priekinių durų. Suprantama dabar labai dideli krūviai vairuotojams, bet taip buvo ir seniau ir čia labai priklauso nuo vairuotojo geros valios ir ar jis nekalba mobiliu.

Ramunė

Ramunė portretas
Niekada nesuprasiu chamų vairuotojų, kyšininkų gydytojų ir biurokratijos Lietuvoje.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių