Kaunietė stebisi: gražuolį gluosnį nukirto per kelias valandas

Kaunas

Kaunas portretas
Už nupjautus medžius savivaldybės UAB gauna dideles sumas. Kuo storesnis medis, tuo daugiau gauna. Žinokit už ką kitą kartą nebalsuoti. Užuojauta.

Nuomone

Nuomone portretas
Medziu pjovimas, tai didelis biznis kazkam, todel taip drastiskai ir pjauna.

Skūskis

Skūskis portretas
Nupjovė,kad reikėjo,o konservatorei nepatiko,kadel jos neatsiklausė.Brangioji sodinai šį medį?Kas sodino tas ir nupjovė.Skūskis mielam anū.......iui.

Nuomone

Nuomone portretas
Man pats graziausias medis gluosnis, tik reikia ji dazniau nugeneti, atauga graziai, sakos krenta, kiek eilerasciu sukurta, kiek giesmiu sudainuota, tik kazkodel bezdzionzmogiams jie netinka, jiems geriau patinka betonas,

gluosnis

gluosnis portretas
kaip mediena tai niekam netinkama,o ir šis medis yra labai trapus.Jei liks kelmas,tai medis ataugs,nes šitie medžiai yra labai gyvybingi.Tada jam ataugant galima jį formuoti ir neleisti augti aukštam.Šio medžio šakelės tai puikus augalų šaknų stimuliatorius.Tereik keletą šakelių užmerkti ,o po kiek laiko,kad ir po paros galima laistyti augalus.Beje,šio medžio nulaužtos šakelės,taip pat greit išleidžia šaknis.Tad vienintelė šio medžio nepaprasta savybė,tai gyvybiškumas.

Nuomone

Nuomone portretas
Parazitai, pjauna gerus medzius, o krumu, bruzgynu neliecia, nes uz juos pinigu negauna. Pas mus irgi ispjove geriausius medzius, o puvekus paliko, ir stovi kieme vienas nuvirtes, tik kelmas likes. Uz tai kvepuojam masinu, deginimo gamyklos smarve, neturim kur vasara pasislepti nuo saules ir lietaus, nera niekur suoleliu, kur prisesti pavargus. Uz tai ir baudzia zmonija uz tokius darbus, turim korone, gamta kersija.

GAL GALITE

GAL GALITE portretas
nukirsti senavos kapinese supuvusius gluosnius ,kurie veda is proto kapavieciu priziuretojus...

>blogai padarė< \\\\\...////

&gt;blogai padarė&lt;  \\\\\...//// portretas
Tave susuks kaip kuilio by...į.,balansuotojau---nelinkėk,tas medis galėjo užmušti žmogų.---Kai sakai,---galvok ką sakai.

Blogai padarė

Blogai padarė portretas
Tie kas nukirto -numirs nuo viruso.Visur turi būti balansas.

šį mėnesį medžius, krūmus pjauna, kaip maniakai

šį mėnesį medžius, krūmus pjauna, kaip maniakai portretas
tik bukapročiai nesupranta, kad augalai saugo mūsų gyvybes,- apsaugo nuo automobilių išmetamų dujų ir kitų nuodų. O tuščia vieta/ radeta visiems ponams nuolankiai duoda leidimus išnaikinti Kauno žaliąjį apsauginį rūbą

toke tiesa

toke tiesa portretas
Nieko nepakeisi kai valdzioja sedi isigimelis

up

up portretas
isksirskit medzius, kad virusui butu kur siauteti

Jonis

Jonis portretas
Žurnalistė matomai priklauso ekoteroristų chebrai. Plius, pagal žurnalistinę etiką turėjo paklausti ir savivaldybės ekologų, dėl kokių priežaščių reikėjo tą medį pjauti: kėlė pavojų praeiviams - buvo papuvęs, gadino komunikacijas - pvz. šaknys kimšo kanalizaciją. Dabar viena boba sakė.

Medinis

Medinis portretas
Jei medis yra avarinis tai jam apribojimai netaikomi galima pjauti ištisus metus,taip pat ir invazines rūšis, ir čia sprendžia ne tiedarbininkai o savivaldybės specialistai jie dirba savo darbą kas jiems nurodyta

UUU

UUU portretas
nukirto gluoni , ašaros byra miglei , o turėjo svyruonėlis miglytei ant čainiko užgriuti ...

Gerai padarė

Gerai padarė portretas
Iš kur tiek berazumių,kurie sugeba tik smerkti kitų gerą darbą.Nejaugi nesuvokiate,kad tokie nusenę medžiai,labai pavojingi aplinkai.Jie gali bet kada nuvirsti ir sužaloti žmones,apgadinti automobilius.Jų šaknys tiesiog griauna kanalizacijas,drenažus.Tokius medžius kaip topoliai, mieste neturėtų augti,nes jie ypatingai kenkia,tris kartus metuose šiukšlina aplinką.Šaunuoliai miesto tvarkytojai.O berazumiai zyzė ir zys.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Kas jums svarbiau , ar tvarkinga , gerai veikianti kanalizacija , ar bebaigiąs nupūti ir po kiekvieno stipresnio vėjo pasiruošęs nuvirsti senas pūvėkas , kai aplamdys kam automobilį ar iškūls namo langus vėl žliumbsite ,,kur žiūrėjo meras,, , medis ne karvę kainuoja , susumeskite pinigėlius ir pasodinkite jauną , gražų medį , o ne stūgaukite dėl kiekvieno supūvėko .

Senelė

Senelė portretas
Gražius šakotus, kuplius, augalotus medžius tuojau matysime tiktai užsienio filmuose, Lietuvoje mes nemylime, nesaugome, nesigrožime ir mums nereikia nei gamtos, nei mūsų pačių. Visuomet geriau tie nuvirbę, išsiklaipę užsienio medelynų medeliai - per mūsų medžių kančią plaunami pinigai, o juk pinigai svarbiausia.Kam tas jaukus medžio pavėsis ir jo žievės šiluma? Tiek pjūklas, tiek korona pjauna, o kas ir su kuo liks?

Patyres

Patyres portretas
kauno klerkai lengva ranka dalina leidimus pjaut medzius . mediena pjovejai pasisavina nors tai miesto nuosavybe. greiciausiai dalis pajamu nubyra leidimu davejui. sitaip jie naikina gamta ir mus apvagineja.

reikia patikrinti, kur jie veža sukūrenti

reikia patikrinti, kur jie veža sukūrenti portretas
kas čia prasuka bizniuką mūsų sveikatos sąskaita ?

Piktas

Piktas portretas
Kaip galima pasitiket autorium kai jis uzvede elektrini pjukla? Nuotraukose bent viena benzinini maciau. Gal tada buvo ir nebe gluosnis? Gal tada jau nebuvo jos toks nekaltas? Nes jei zmogus sugeba uzvest elektro pukla jis manes jau niekuo nebestebina.

Autorei

Autorei portretas
Eikit į Kleboniškį, ten medžių iki valiai... atsigausit...

Atstovas

Atstovas portretas
Visi parasai buvo surinkti, kad medi nupjaut. Ne karta luzo ir krito sakos ant automobiliu. Dauguma kaimynu buvo uz , medzio nupjovima viskas atlikta teisetai. Medzio saknys buvo ispuvusios ir buvo tik laiko klausimas kada jis nuvirs. Teksto autorius visiskai prasilenkia su realybe, nezinodamas nesamoniu pripasakojo.

Eiguliai

Eiguliai portretas
Nu ir ką jūs tam merui padarysite? Medžiai reguliariai pjaunami kievienam rajone.Sveiki medžiai.Vis po medį,po medį.Jei nežinojot,meras turi biokuro katilinę,kuri šildo miestą.Ir kaip matot,šildomas nemokamai,mūsų kiemų medžiais.

Vatiniai

Vatiniai portretas
Jums viskas blogai.medžiai seni.teisingai daro.mašinu nėra kur statyt.vaziuokite pad putkina ten grazu.ačiū koncervatoriams uz dideli indeli Lietuvai.

A.Šančiai

A.Šančiai portretas
Reguliariai visuose rajonuose pjaunami medžiai.Ne tik pas jus.Arba kažkas turi lažkokią asmenišką neapykanta jiems,arba šiais medžiais kūrenamos mero bio katilinės.

senai niurzgai

senai niurzgai portretas
ačiū pasakytu kad nupjovė, nes norint pačiam nupjauti gauti leidima yra sunku.Pas mus toks gražuolis sveikuolis po stipresnio vėjo ant mašinu nugriuvo gerai kad žmoniu nebuvo

Kaunas

Kaunas portretas
Kai savivaldybei dzin tada kas nori kur nori nupjauna vienus kad lapu maziau reiktu griebti kitus trukdo verslui gautame sklype statyti kitiems lengviau saligatvi pakloti ir t.t. o kad mieste medis vertingas del pavesio vasara ir del to kad valo ora tai niekam nerupi nuodijames nuo uzterstumo visi nuo mazo iki seno..valio greiciau iskeliausim trumpiau reiks valstybei pensijas moket...

Apie gluosnio nuvirtimo pavojų

Apie gluosnio nuvirtimo pavojų portretas
Aplinkos tvarkytojų darbą turi PROFESIONALAI reguliuoti. Jie žino, kiek koks medis gyvuoja, žino, kaip atpažinti ligą, moką išgręžti kamiene skylę ir patikrinti pjuvenas - ar sveikas medis iš vidaus (o paskui ją užtaisyti). Iš išgręžtų pjuvenų žinos, kiek metų jis dar stovės tvirtas. Dabar elgiasi, kaip Berija - „žmonių keliamas problemas” sprendė juos išžudydamas arba ištremdamas. O šie dar gudresni - puvėkus, kurie tikrai ilgai netrauks, jie palieka stovėti. Pjauti išsirenka gražiausią medieną užsiauginančius medžius! Triguba nauda - a) už darbą (nupjovimą), b) už itin paklausią medieną, c) už naujo medžio pasodinimą nupjauto vietoje. Va, čia, tai BIZNIS.

Prilygsta nužudymui

Prilygsta nužudymui portretas
Kada ž tokią „aplinkos tvarkybą” REALIAI BAUS?? Ne 100 €, o 10.000 € ar ir belange? Gluosnis kieme, tai romantika, tai jaukumas, tai itin estetiška erdvė pabūti su savimi! Kaip kiekvienais metais laukiame, kad a,sprogs gluosnio pumpurai! Juos matydamas kiekvienas jaučia pagyvėjimą. Kiek metų reikia tokį gražuolį užauginti! Žala padaryta neatlyginta - juk tie, kas laukdavo, kada už jo lango gluosnis jam pamos, jau nebesulauks daugiau jo pamojavimo, nes tam mažiausiai 30 m. reikia

Alis...

Alis... portretas
tas medis miestui netinka,- labai pukuojasi... pasodinkite vietoje jo liepaitę ar kaštoną...

Kaunas buvo žalias miestas

Kaunas buvo žalias miestas portretas
prie krabų gaujos taps cementine dykyne.

Galėjo

Galėjo portretas
užkristi ant šitų besiskundžiančių, būti dvi problemos išspręstos.

be sąžinės

be sąžinės portretas
Urodai dirba....

Petras R. Cvirka

Petras R. Cvirka portretas
medį nukirsti ir pasodinti naują,Lietuvoj kainuoja 1700eur.Tai ir kerta kiek begalėdami visoj šalyje.Ne išimtis ir Kaunas

Palaukit

Palaukit portretas
toliau dar gražiau bus! Kol visi skiedalioja dėl viruso, galima ramiausiai ir medžius iškirsti, ir "niekieno" sklypus pasiglemžti, ir dar daug ko pridirbti. Net keista, kaip čia tam virusiniam beprotnamy kažkas kertamą medį pastebėjo...

aišku

aišku portretas
kad tai valytojų tinginystė ir skundai kur reikia, kad nukirstų. Pas mus kieme buvo tas pats atvejis. Pirma ant medžio šaknų pylė druską, o po to pergalingai nupjovė, parodydami, kad čia jų tvarka ir niekas jų nesustabdys.

Anonimas

Anonimas portretas
teisingai , nes negalėtu spec transportas atlikt gelbėjimo darbų

O

O portretas
Konservatnykams kiekvienas darbas gedingas.

...,

..., portretas
Dendrofilai vis debileja puvekus saugo o zmoniu nekencia.

čia gal karstams ?

čia gal karstams ? portretas
godi gauja naują bizniuką pradės ?

>SOS< \\\\\.../////

&gt;SOS&lt;  \\\\\...///// portretas
Pačiulpk tam "krabui" b...............Durnius.

Negalima kirsti gražuolio gluosnio

Negalima kirsti gražuolio gluosnio portretas
Reikia palaukti, kol gražuolis gluosnis nuvirs pats!

SOS

SOS portretas
Kaune medžius kerta kaip išprotėję. Krabai nekenčia nieko, kas gyva.

Žalias \\\\\.../////

Žalias  \\\\\...///// portretas
Yra 2 nuomonės,---vėtra nuvirto,pridarė nuostolių,kodėl nenukirto.Kol dar niekas neįvyko,---velniai,kodel kertat.---Ar ne juokinga??????????????

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
GLUOSNIS BUVO KOVID 19-19 DRAUGAS todel nukirto,reikejo KOVOTI PRISIRISTI PRIE KAMIENO

tai mat

tai mat portretas
jo bsvanco darbas pagal velnio uzsakyma viska naikint?

seniai Kaune žinoma

seniai Kaune žinoma portretas
krabas žalumos nemėgsta

Joana

Joana portretas
Nuo kovo 15 dienos iki rugpjūčio 1 d. pagal naują aplinkos ministro įsakymą, miestuose negali būti vykdomi medžių kirtimo darbai dėl paukščių perėjimo. Bauda priklausytų.

matyt

matyt portretas
pradės šituos pjovėjus pjaustyt ............. pradėjo medienos ieškot - dėžes kals karantino pabaigos nelaukdami

...

... portretas
Krabas jaučia silpnybę bet kokios rūšies žnyplėms ir naikinimui (ryt pas jus ir laiptų turėklus nuims).

OT Taip

OT Taip portretas
Gyvenar chrusciovkose valdiskose .Viskas yra valdzios tai ir nesiskuskit...Nusipirkit savo namuka salia miesto tada savo sklype ir galesit sodinti,auginti medzius..

Nustebusiai kaunietei

Nustebusiai kaunietei portretas
Kaip ir kazkas pastebejo, tai labai menkavertis medis. Is isores dar gali atrodyti geros bukles, bet viduje jau buti visas ispuves. Ne be reikalo ji nuojove. O, tai kaunietei siulyciau labiau praplest savo akirati ir matyti daugiau, nei vien kas tik matosi pro jos langa

sodininkas

sodininkas portretas
Šis medis išaugo labai pakrypęs į pėsčiųjų taką. Jis kėlė pavojų gyventojams. Reikėjo nupjauti, nelaukiant, kad jis virsdamas ką nors užmuštų.

pomidoras

pomidoras portretas
kokia odė gluosniui.... žmonėms tiek neskiria

kazys

kazys portretas
gerai kad sutvarke-o tai butume nelaime prisisauke

Js

Js portretas
Menkavertis medis bei grozis nei malka nei gaminys tik siuksles uz tat ir prasiau savivaldybes ukio Kad ji pasalintu

Gyventojas

Gyventojas portretas
Trukdė, labai trukdė. Su kaimynais kreipėmės, kad tą medį nupjautų. Jis buvo labai pavojingas.

Kornelijus

Kornelijus portretas
Sirgo Korona tai ir nukirto...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių