Kauniečius papiktino pareigūnų vairavimo stilius: jiems KET negalioja?

Vairuotojas

Vairuotojas portretas
Visai teisingai!!!!Aiškiai jiems taisyklės negalioja.Dar pridėsiu.Viešąjį transportą patys policijos pareigūnai neišleidžia prioritetine tvarka išvažiuoti iš stotelių.Mauna irgi be jokių švyturėlių,važiuodami įprastine tvarka.Tai ko norėti iš eilinių vairuotojų?Jie iš viso neturi teisės tikrinti KET pažeidėjų.Pačius juos reikia "išrūšiuoti" ir pasiųsti mokytis kelių eismo taisyklių.Ar yra kas juos kontroliuoja?Ar už jų tik dangus?

Dominykas

Dominykas portretas
Ne, negalioja.

Ne vietinis

Ne vietinis portretas
Kodėl straipsnio autorius nepamini, kad tai ne netoli MC donalds aikštelės, o pačioje aikštelėje šis ženklas, kurį ignoruoja kas antras, kodėl apie juos niekas nerašo? Ne kiekvienas sustoja prie šio ženklo, labiau jis simbolinis, nes nuosavybės ribose yra. Kodėl klinikose yra ženklas ir stovėti draudžiama ir įvažiuoti prie priėjimo bet niekas nepaiso, kiekvieną reiktų bausti ir ką, vargšai apsauginiai kurie turi lakstyti. O jai vairavimo kultūra Kaune tai neduok Dieve. Moterys niekad neatsikalba, kad net kelyje reikia kalbėti sudarant avarines situacijas, nepaiso net kai jas fotkini, kol ko neužmuš. Per dūmus net nematai kokia priekyje mašina važiuoja, kaip diskotekoje dūmai, nuodija praeivius, be šviesų ir su keliom nedegančiom lempom. Taigi gali vardinti ir vardinti tas problemas ir ką. Gal pasimokome kultrūs kad visiems ūtų gerai.

Taipo

Taipo portretas
Vykdė užduotį todėl neturėjo tam laiko.

ersi

ersi portretas
Oi, atrodo čia visi tokie balti ir pūkuoti, laikosi visų taisyklių. Įžvelgiat krislą kito aky,o savoj vežimo nematot. Šlykštu skaityt.

Anonimas

Anonimas portretas
Farai visai pasileide, laksto kaip gaidziai, perejos, sviesoforai jiems negalioja. Keliu gaideliais patapo .Kur ziuri ta ju virsininkija. Ar Bilotaite taip leido?

Kamai

Kamai portretas
Čia yra Farai,kurie skaito savęs Dievais,o jiems negalioja jokie istatymai.Reik suprast jų niekas nenubaus.

Mes

Mes portretas
Policininkai dažnai ir kaukių -apsaugos nedėvi ,tiek automobiliuose,tiek tarnybos vietose,jiems įstatymas negalioja...?Kitus tik "saugoja"...?

manau ten ne pareigunai o

manau ten ne pareigunai o portretas
pagal rusiska zargona NACIALNYKAI.

Nekaziolaiauskas

Nekaziolaiauskas portretas
Sitie galimai alkani buvo, o vakar prie hiperio maximos nuo siaurines puses yra zenklas kad is desines i Uosio ir is kaire i Uosio nu ir ka? taip teisingai is is desines i kaire i Uosio vo taip
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių