Kauniečiui trūko kantrybė: taromatas vėl neveikė, o darbuotojai niekuo nepadėjo

Hmm

Hmm portretas
Vaišvydavos Maxima iš viso piktybiškai neaptarnauja taromato... paskutiniu metu iš 5 bandymų visus 5 kartus taromatas darbo metu neveikė, buvo užrakintas ir išjungta šviesa... Galėtų įpareigoti parduotuvių personalą tarą priimti rankiniu būdu, jei nesusitvarko su taromatu arba iš viso pabaigti šį cirką ir panaikinti depozito sistemą.

Jolanta

Jolanta portretas
Labai truksta tvarkos toje Raudondvario RIMI parduotuveje,ten ne tik taromato problemos,truksta aptarnavimo kulturos,ypac prie kasu......turetu pardes vedeja labiau pasistengti,na bet is kitos puses tai kiek moka taip ir dirba...

Anonimas

Anonimas portretas
A pasiutot jus visi su tais taromatais.is pat ryto po konteinerus o 22 i taromatus skubat.kodel kasos turi jums tvarkyti taromata.a ponia Renata turbut net ne nutuoke ape darba pc

Bardakas

Bardakas portretas
matyt vadovas ar vadovė visiška višta, kad taip prastai tvarkosi: kas kada nori išeina, nedirba, su pirkėjais nekalba

Tai kad

Tai kad portretas
visi tie pažangūs išmislai tik pinigams plaut tinka. Ar kas matėt, kad nors viena modernybė dirbtų be sutrikimų - taromatai, bankomatai, esveikata, ereceptas, evmi ir panašiai?

Pritariu

Pritariu portretas
Raudondvario pl. Rimi taromatas yra blogiau negu blogai. Kiek nueinu, vis neveikia ir reikia į Promo važiuot. Nu užknisa juodai. Susitvarkykit vieną karta, jo majo. Galėtų uždaryt tą parduotuvę mėnesiui, gal tada pakrutintų savo storas s*nes ir pradėtų tvarkytis.

Arnas

Arnas portretas
Taromatai visada aplipę, smirdantys ir dažnai neveikiantys. Tenka aukoti tuos 2 - 3 eurus per mėnesį ir mesti tarą į rušiavimo konteinerį, kaip dariau ir iki taromatų atsiradimo.

ALGIS

ALGIS portretas
Taromatų patalpose kvapas kaip myžalynėje , nesinori užeiti

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ne pardavėjų pareiga tikrinti taromatų darbą. Iškilus būtinumui yra informacinis taskas kuriame turi padeti pirkėjui išspresti kilusius klausymus arba apsauginiai turi padėti. Tai ir viskas. Daugumoje taromtų nera tvarkos ,patalpoje tvyro blogas tvaikas ,skilnda blogi kvapai,matonai patalpos prastai arba visai neprižiūrimos.

Prokuroras

Prokuroras portretas
Nieko sau tvarkelė.Kasininkė aptarnavusi pirkėjus, turi bėgti tvarkyti taromatą.Gal dar grindis plauna ir šikinykus tvarko?Po to vėl bėga pirkėjus aptarnauti,nespėjusi rankų nusiplauti???Baisu tokiuose centruose lankytis.Tegul pasilieka kas nors iš administracijos, iki RIMI darbo pabaigos ir tvarko taromatus.Kodėl dešimt darbų dirba tie patys žmonės,atlyginimas keturi šimtai į rankas.Nedirbkit,tikrai nedirbkit dešimt darbų,o pirkėjai patys pasirinks kokiuose prekybos centruose lankytis.Turėtų būti gėda RIMI administracijai ,nesugebančiai tinkamai organizuoti darbus,mokėti už tai atitinkamus atlyginimus.

Komentarai

Komentarai portretas
Inkčia mažiau gerkit alaus

kolukiete

kolukiete portretas
autobusu stoty tas pat -laukia kol paliksi tara

butelnikas nuo karjero

butelnikas nuo karjero portretas
nutruko mano kantrybe ,ar susiusit kas ?

Vardenis pavardenis

Vardenis pavardenis portretas
Studentų gatvėj irgi amžinai neveikia

o tas

o tas portretas
taromat tai o palyginus su zmoniu susidoroimu sovietfarui isakius tai mat job svancas sovietmuziko kilmes?

ciapajevas

ciapajevas portretas
taromatai geriausi mano draugeliai

Anonimas

Anonimas portretas
Ką jūs galvojate seimas nustatė kiek reikės surinkti o jei perdaug veskite prie seimo rūmų ir ten palikite seimūnai susirinks eidami namo jiems juk trūksta lėšų naujiems rinkimams

Artas

Artas portretas
Gal norit prekybos darbuotoju streiko ? ... Vieniems pigus vergai, kitiems nemokami tarnai ...

Marija

Marija portretas
Prie p.c. Savas labai dažnai neveikia taromatas, o pretenzijų galima nereikšti, parduotuvės darbuotojai tik maigo pečiais. Tad tenka su tara grįžti namo.

Artas

Artas portretas
Cia privatus verslas... Noriu superku noriu ne, ir nenurodysit kiek turiu supirkti ir kada dirbti Nepatinka eikit kitur...

S

S portretas
Begale kartu esu atvaziaves i Ramuciuose esanti taromata ir jis neveike, niekas nesiteike jo sutvarkyt veziojau smirdancius bambalius bagazinei ant karscio visa savaite. Galiausiai vel atejus radus nedirbanti palikau tris simtinius maisus pilnus bambaliu prie taromato bomzam . Nuo to laiko viska glamzau ir metu i bendras atliekas. Dzin.

žinau

žinau portretas
kol konkrečių lervų nepradės pyzdečint- tol ir maustys kaip odelę ant pimpalo.

Vaje

Vaje portretas
Koks siaubas - Kaune vienintelis taromatas - ir tas neveikia

samas

samas portretas
Aš kitoje Rimi nuolat susiduriu su ta pačia problema. Priduodu Šile, kuris toliau nuo namų. Turbūt firminė Rimi liga.

Ciungaciukas indėnų draugas

Ciungaciukas indėnų draugas portretas
Pasidomekite koks veikėjas ir iš kokios partijos gavo leidimą taromatus įdiegti dar su ES parama depozitas uždėjo visiems buteliams skardinems bet pasirodo taromatai kur prietarai tada eini pinigų tik į tą parduotuvė tara visos Lietuvos o taromatai kiekvienos parduotuvės reikalas aš visalaika sakau reikia tokius veikejus ir partinius daužyti šaudyti ir kitaip naikinti Lietuvos parazitai encefalitines erkės.

Kopustas.

Kopustas. portretas
Visada pardese sudas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių