Kauniečių patogumui – dar vienas dviračių takas

Kauniete

Kauniete portretas
P. Vytautas, gal Kupčinskas ir bandė kažką Kaune nuveikti, deja jo darbu nebuvo matyti, na jų tiesiog negrąžo va Matijosius, nors ir nieko neplanavo, bet , darbai akivaizdus, Kaunas gražėja ir auga!!!!

Kada sujungsit

Kada sujungsit portretas
Vaisvydava su panemune ar nematot problemos ?

Kaunas atsilieka nuo civilizuotų ES miestų

Kaunas atsilieka nuo civilizuotų ES miestų portretas
Civilizuotuose ES miestuose dviračių takai daromi važiuojamojoje dalyje, kur važiuoja automobiliai, kur geras asfaltas, nėra bortelių ties įvažiavimais iš šalutinių teritorijų. O Kaune, lyg "Matijošaičio ubagyne" dviračių takai daromi bendri su pėsčiųjų, nelygūs, trinkelės išsikraipę.

11:48

11:48 portretas
Kodėl mikrorajonai vadinami miegamieji rajonai? Tai gal tik juose miega, o kituose rajonuose nemiega??

vytautas

vytautas portretas
mieli kaunieciai,ruosiant europos sajungos ekonomines paramos planus silpniau issivysciousioms salims projektai buvo ruosiami nuo 2007-2014m pirmas laikotarpis kur planus ruose buves meras grigaravicius . antras etapas buvo 2014-2020m planus tam laikotarpiui ruose buves meras kupcinskas ,o trecias etapas prasides nuo 2021m juos ruosias pats sau meras matijosaitis , todel noriu priminti mieliems miesto gyventojams , kad matijosaiti giriat be reikalo , nes jam darbus planavo kupcinskas, o matijosaitis savo projektais gales girtis tik nuo sekanciu metu . reikia dar priminti ,kad kupcinskas padare beveik dvigubai daugiau projektu nei igarbaravicius , o kirk pasidarys projektu matijosaitis tikiuosi suzinoti bent jau rudeni

MerasV. Matijošaitis žlibas?

MerasV. Matijošaitis žlibas? portretas
Meras V. Matijoraitis gal žlibas, kad banguotus , nelygius dviračių takus daro? Tik žlibas žmogus tokius nelygius kakus gali kloti.

Sanciu gatveles

Sanciu gatveles portretas
50 metu nemate remonto.Rusai sugrys,sutaisys.

dviračių takai Kaune įrengti pavojingai, atmestinai

dviračių takai Kaune įrengti pavojingai, atmestinai portretas
svarbu - išplukdyti pinigus. juk Krabas savo pūzro nei ant dviračio užkeltų, net šaligatviu paneštu. Todėl - BBD.

Paulius

Paulius portretas
Dabar durneliai sauks kad blogai.

kaunietis

kaunietis portretas
Saunuoliai.Senai laukem!

Gyventojai

Gyventojai portretas
Baseinai-čiuožykos-mokslo salos-dviračių takai-apžvalgos aikštelės plynės nejau tai pirmo būtinumo statiniai už mokesčių mokėtojų lėšas..? su visais Es lėšų įsi savinimais- otkatais ,švogerių firmomis..? Kai miestas tiesiog dusinamas nuo Es automobilių senienų daugiabučių kiemuose -suniokota gyvenamoji aplinka ,kai būtinos miestui-ams daugiaaukštės parkavimo aikštelės..,Nejau XXI a. valdžiažmogiams iki šiol tai kosmosas..? Krabams/Co "sportininkams"-"olimpiečiams"......nepelninga...kt. ?

eiguliu gatve

eiguliu gatve portretas
nu tai padarys vienpusi eisma ten gyvenantiem eiguliu gatveje ir sirvintu t takuose reikes saut i virsu ir apsisukinet viaduku prie technikumo kad paskui nusileist i jonavos gatve ir galima butu vaziuot i senamiesti ar klebarus?? nulis logikos

to Kaunietis

to Kaunietis portretas
ner ko sliauziot su vaikais dviraciu takais , pasiskaityt taisykles pries pykti liedamas !

Kauno valdžia neįrengia susisiekiančių dviračių takų mieste

Kauno valdžia neįrengia susisiekiančių dviračių takų mieste portretas
Lyginant su Vilniumi, Kaune ypač mažai dviračių takų. O tai yra labai blogai, kadangi dviračiu ar paspirtukus turintys kauniečiai negali jais naudotis, nes nėra kur važinėti. Pavyzdžiui nuo KTU studentų miestelio K. Baršausko gatve nėra galimybės nuvažiuoti iki miesto centro, kadangi ten nėra nei šaligatvio , nei dviračių tako . Aplamai Kaune valdžia nesirūpina, kad dviračiu ar paspirtuku galėtum dviračių taku važinėti po visą miestą, nes neįrengia dviračių takų, kurie tarpusavyje susisiektų.

tuoj tuoj tik baltų dažų nusipirks

tuoj tuoj tik baltų dažų nusipirks portretas
Paims baltų dažų ir perskirs šaligatvį per pusę:)Va jums ir visas įrengimas.Ir dar ženkla pakabins kad tas šaligatvis dabar yra padalintas tarp pėsčiųjų ir dviratininkų. Kaune kaip pastebėjau visi pėsčiųjų šaligatviai baltam juosto pripeckioti -neva šekit jums dviračių takai:)

bobutė

bobutė portretas
laabai mėgstu per lietų ir sniegą varyti dviračiu į vaistinę. Ir anūkai mėgsta šlapi nuo lietaus ant dviratukų į mokyklą, ir vaikai į darbą mėgsta šlapi, apsnigti keliauti. Tokie mes visi mazochistai.

Super

Super portretas
Tikrai labai miestui reikejo dviracio taku saunuolis meras!!

Oi kaip byra pinigėliai i kazkieno kišenes

Oi kaip byra pinigėliai i kazkieno kišenes portretas
Už tuos dviraciu takus , kuriais naudojasi gal 1/100-ji gyventoju....

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Kapeikos DIDELES byra ka maisot

Anonimas

Anonimas portretas
iš šaligatvio padaryt dviračių taką paprasta

Pilietė

Pilietė portretas
Tai tegul ir Dariaus ir Girėno aerodromas su akrobatiniais lėktuvais, savadarbėmis skraidyklėmis ir parasparniais naudojasi bevariklėmis priemonėmis, kodėl aviatoriai mieste yra išskirtinė kasta???

Matijošiau,

Matijošiau, portretas
daryk tvarką.Juk šiurpini piliečius neapgalvotai įrengtais dviračių takais.

Tai tik spaudoj gražūs darbai.

Tai tik spaudoj gražūs darbai. portretas
O iš tikro dviračių takai - tai visuomenės priešinimo įrankis.Apie kokį saugumą galima kalbėti,kai šaligatvyje ,atseit,dviračių takas.Dėl idiotų,lakstančių didžiuliais greičiais,net autob.stotelėse laukti pavojinga

Kaunietis

Kaunietis portretas
Laisves al. laksto kaip isproteja, baisu su mazais vaikas vaiskcioti, kad nepartrenktu. Teko matyti viena taip greitai vaziuojant kad net plaukai pasisiause ir baimes.Kol kokio nors valdininko ar mero pacio nepartrenks tol toks bardakas ir bus.

kauniete

kauniete portretas
tai kad Kaune dviraciais daugiausia vazineja tik vaikai arba dar energingi pensininkai, buduliai ir kiti sedi savo ratuose ir augina lasinius,

senelis

senelis portretas
Puiku! Ten tikrai reikia.

Nu

Nu portretas
Kad tie dviračių takai daromi tik dėl vaizdo-tam, kad pasigirti. Didžioji dalis jų nupiešiami tiesiog ant šaligatvio, padalinant jį pusiau. Pusė pėstiesiems, pusė dviračiams. Tai ir labai nepatogu, ir nesaugu. Tiek pėstiesiems, tiek dviračiams lieka siaura šaligatvio dalis, ir vieni ir kiti neišsitenka. Prasilenkti sudėtinga, jei šaligatviu eina daugiau nei 1 žmogaus kompanija (pvz. šeima) išsitekti tokio pločio takelyje nerealu. Jei jau giriasi, kad kažką daro, tai ir darytų. O ne išsidirbinėtų.

t

t portretas
neaktualu. jau planuoju pirkti automobilį nes kitaip Kaune sudėtinga keliauti
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių