Kauniečio patirtis Klaipėdos bare: paprašė čekio – išmetė į lauką?

Landyne

Landyne portretas
Ir tiek

Barmens buves

Barmens buves portretas
Nekniskit proto. Kiekvienam barmenui knieti prisidurt prie algos tai visko prisigalvoja ir praskiedzia ir nedapila ir siaip apipisa.

...

... portretas
Žmonės, Jūs esate mulkiai, atsilikeliai, kurie manot, kad tokio lygio baras, skiestų alkoholį, nedapilinėtų, tam tikro alkoholio kiekio į kokteilius. Kažkokiose šūdvietėse gal dar ir rastumėte šios stilistikos, o ne vakarietiškos mados pasisemusiame bare. Tai neužkniskit barmenų savo kvailais klausimais: “Ar čia alkoholio pylei?”. Ponas Vidai, o gal visgi Jums tik dėmesio stoka? Ar iš tiesų, užsisakęs vodkelės su spanguolių sultikėm tikites pajusti degtinės kilmę ir ingredientus?

Apsimysiu

Apsimysiu portretas
Is juoko nuo tokiu krapsynyku

Kęstas

Kęstas portretas
Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius nėra populistas. Kinija galėtų tapti viena pagrindinių lazerių technologijų eksporto rinkų Lietuvos įmonėms, sako šis Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministras V. Sinkevičius, kuris yra aukšto rango valstiečių partijos atstovas. Šiuolaikiniai populistai yra prieš Kiniją, nesąžininga konkurencija atimančią mūsų darbo vietas. Valstiečiai gi yra už prekybą su Kinija, už mūsų lazerinių aukštųjų technologijų ir darbo vietų atidavimą Kinijos komunistams vardan otkatų. "Kinijos meilė mūsų lazeriams yra sąlygota vieno tikslo - nukopijuoti technologiją! Jokio bendradarbiavimo, meilės arba seilės nėra! Visa ju sistema ant šito pastatyta! Mūsų glušas ministras to nesuvokia." Nėra geresnio apibūdinimo ir geresnio įrodymo, kad valstiečiai nėra populistai, o tokie pat globalistai, kaip ir visi Lietuvos politikai. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Gogi

Gogi portretas
Ale ir triznius tas kavenskas.

Taiskaja prostitutka

Taiskaja prostitutka portretas
Daug geresnis kokteilis Kaune nei Klaipedoje.. kokius penkis kartus babdziau tai nesusipratymas Klaipedos bardake su ledukais

durneliui rusofobui

durneliui rusofobui portretas
jei nebutum zombi-debilas, tai žinotum kad žodis «bardakas» yra turkų kilmės.

gal zmones zinot ''uab''ir ne tik

gal zmones zinot ''uab''ir ne tik portretas
kuriame butu visiskas skaidrumas atitinkantis Lietuvos Respublikos istatymus.Buciau baisiai pamalonintas turedamas tokia informacija.

E.

E. portretas
Kaip laivą pavadinsi, taip jis ir plauks (čia aš apie "Bardaką"). Kaip bebūtų, žmonių, ir juo labiau koientų daiktų laužyti, daužyti ir kitaip gadinti negalima nei bardake, nei ne bardake.

ir

ir portretas
pavadinimas atatinka bardaka tai ateiviu /rusu/ terminas ir tai ju tokiu kaip titov islaikomi BARDAKAI gadinantys aplinka ir kultura isvaikyt ....

Lucky

Lucky portretas
Kiek buvau klaipėdos bardake tai čekio nesu gaves,o apsauginiai daugumoje esami ar buve mentai,tai kokio teisingo tyrimo galima tikėtis

Uzdaryt

Uzdaryt portretas
Ta klubą

buves lankytojas

buves lankytojas portretas
Ko ten eiti? Alaus bokalas kainuoja tiek kiek butelis degtines parduotuveje, o i kokteilius pilstomas tik kaukolinis, nes gera degtine is gamyklos pilti neapsimoka, nera biznio.

Pamastymas

Pamastymas portretas
Paziurejau ta filmuka na bet ir keikiasi tie apsauginiai ar krepsini kai , kolioja ta zmogeli , vadina visaip, uzgaulioja.. Dabar musu visuomenei pasirodo priimtina trenkt per rankas ir balbonu bei mentu isvadint .. Kitasyk i galva o ne per rankas trenks ir pagaidins , tada gal policija sakys na negerai bet mes negalim nieko padaryt .. teiseta viskas

Verygos fanas

Verygos fanas portretas
Uzdraust alkoholi !!!!

Tam jonui

Tam jonui portretas
Gal tave pati inscenizuotai atbirbintu , tai ka tada sakytum :)

Ne pis kit pro to

Ne pis kit pro to portretas
Kaunas / klaipeda mir , druzba , balalaika

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Gi kaunietis,viskas tuom pasakyta.Atvažiuoja,mandravoja,patys prisiprašo,lai elgiasi,kaip svečiai tai ir bus pageidaujami.

Jonas

Jonas portretas
Remiantis vaizdine medžiaga galima daryti prielaidą, kad pats ponas Vidas nėra jau toks šventasis kokiu dedasi „liedamas“ savo širdį žiniasklaidai. Visų pirma, jis teigia buvęs ramus ir apskritai esąs ramus, tačiau paviešintame vaizdo įraše akivaizdu, kad nėra jis jau toks ramus. Čia vienas dalykas. Kitas dalykas - klientas nėra VISADA teisus, ką visiems paslaugų teikėjams bando įteigti darbdaviai. Būna situacijų kada klientas yra neteisus ir paslaugas ar prekes teikianti įmonė turi teisę atsisakyti suteikti paslaugą ar parduoti prekę tokiam žmogui. Lietuvoje negalioja prievolė, jog savo prekę privalai parduoti visiems be išlygų apart vienos - kaina negali būti taikoma vienam vienokia, kitam kitokia, t.y. skirtingi asmenys neturėtų mokėti skirtingos kainos dėl savo išvaizdos, pajamų ir t.t. Galiausiai matome, kad sudavus į ranką (ne į telefoną, ką teigia Vidas), telefonas vis dar laikosi rankose ir tik vėliau iškrenta. Manau, kad tai buvo insenizuotas išmetimas siekiant prisiknisti.

Bardakų bardakas

Bardakų bardakas portretas
Ten ne tik čekių neduoda, tačiau kartais, turbūt savaitgaliais arba koncertų metu renka pinigus už įėjimą ir neturint grynųjų, neleidžia prie baro už įėjimą sumokėti kortele. Tai ar čia ne mokesčių slėpimas?

Prisiminiau

Prisiminiau portretas
Čekijos bare matytą triptiką.Paveiksluose pavaizduota,kaip,į užeigą užėjęs ir prisitriukšmavęs karalius paryčiui išmetamas lauk.

Prisima barmenių

Prisima barmenių portretas
ne pagal išsilavinimą o iškilumus....

Nėra Lietuvoje krizės

Nėra Lietuvoje krizės portretas
Jei gali nueiti išgerti alaus 3x brangiau nei parduotuvėje į barą ir duoti dar jam uždirbti.

DĖL ČEKIO

DĖL ČEKIO portretas
DAŽNAI IR KAVINĖJE NET REIKIA AIŠKINTI,KAS YRA FISKALINIS ČEKIS.

DĖL ČEKIO

DĖL ČEKIO portretas
KODĖL VMI NEDARO PATIKRINIMŲ :VIENĄ KARTĄ NEDAVĖ-BAUDA,KITĄ--ATIMTI LICENZIJĄ IR VISKAS.O DABAR ŽAIDŽIAMA.JUK VISADA TURI PRAŠYTI ČEKIO TURGUJE.

ingrida

ingrida portretas
po tokio skundo vakaruose darbo inspekcija iskratytu viska nuo licenziju iki barnenu apmokymu yrodymu ir jei viskas padaryta paliktu versla ramybej; bet zinant Klaipedos darbdaviu santykous su darbuotojais abejoju ar viskas taip daroma. cia turiu mintyj pilt alkoholio tiek kiek reikia. vakaruose imones turi savo inspektorius kurie anonimiskai ivertina barmenu darba ir imone puikiai apsigina pries tokius skundus; bet kad klp ytariu viskas priesingai

Ir ka daryt

Ir ka daryt portretas
Matomai is krepsinio uzdarbiai menki kad prie duru .. stovi .

Gerai kad ne boksininkas

Gerai kad ne boksininkas portretas
Krepsini kas ismokes bauduoti per rankas taikliai :) jei butu boksininkas kas tada butu

Anonimas

Anonimas portretas
sutaisyti telefoną . O kodėl nenupirkti naujo , o sudaužytą lai pasiima ir lai atlygina patirtą žalą . Taip pat kas yra chuliganizmas ? Dėl čekio , keista kad baro savininkai negebėjo iškapstyti čekio . Dėl alkoholio kiekio pagal kameras , degtinė irgi gali būti skiesta , ar ne , gudručiai . Dėl pateikiamų alkoholinių gėrimų , meniu turėtu būti nurodyta alkoholio stiprumas kokteilyje ir alkoholio ir kitų sudedamųjų kiekis , o va kodėl to nėra čia jau aišku . Na ir mokesčių inspekcija , ar tikrino likučius bare ir sąskaitas ? aišku kad ne nes ten aferistų banda valstybės tarnyboje .

Garsusis krepšininkas

Garsusis krepšininkas portretas
Kad būtų tiksliau, telefonas kurio ekranas suskilo, buvo Samsung S6 Edge. Už jį buvo paprašyta atlyginti 2000€. Iki pasimatymo teisme.

Saulius

Saulius portretas
Taip zmones, eikit i Taboo ir Django, sio straipsnio autoriai ir uzsakovai jum patvirtins, ten saugiausia ir geriausia kaune, jie tiesiog sprogdina miesta su geriausiais vakareliais :D O realiai tik sprogdina bobutes ir interneto trolius su tokiais straipsniais.

Marekas

Marekas portretas
Video matosi kaip rekia pats Vidas, ateik cia, ateik cia :D O ant galo ekranas suskilo :( Taip ir reikia tokiem klounam, kurie ne atsipalaiduoti ateina, o prie visu girti kabinetis, nemoki kulturingai elgtis, sedek namie, skiesk pats vodke su sultim ir nebus problemu

Vidas Ufonautas

Vidas Ufonautas portretas
Prisigėręs kabinėjosi prie Barmenu, išprašė lauk, lauke kabinėjosi prie klientų, sudužo telefonas (aš taip pat ateidamas pasilinksminti ir atsipalaiduoti nenorėčiau būti filmuojamas kažkokio girto ufonauto prie durų stovinčio) Patikrinimai pradėti, pažeidimų nenustatyta, tai apie ką šitas straipsnis?

nuomone

nuomone portretas
Vakaru Europoje tai butu nesuvokiama. Rusijos lygis. Reiketu uzdaryti tokias skyles patikrinimams po kiekvieno skundo. Tikrinti ne maziau kaip menesi. Jeigu nebankrutuotu tai ateityje su klientais elgtusi ypatingai pagarbiai.

Zajb

Zajb portretas
Barmenas piz.dina:) Šefas turi piz.dinti ta kurys piz.dina pas ji:) O jai barmenas piz.dina šefui paliepus:) Tada VmI turi piz.dinti visa kabaka:) Karoče piz.dinam visus.

Vėtra

Vėtra portretas
Gerai pakračius visus naktinbarius - šalies biudžetas ženkliai išaugtų. Atsirastų pinigų ir pensininkams ir vaikams . Bet tai padaryti - misija neįmanoma. Todėl , kad visi jie yra saugomi pareigūnų , kurie turėtų juos kontroliuoti - ir dėl triukšmo ir dėl finansinių nusižengimų. Narkotikai , alkoholis ( skiestas ir kontrabandinis) , prostitucija - pelnai milžiniški . O mokesčiai ? Dideli , bet ne į biudžetą.

KALEDOS

KALEDOS portretas
viskas viksta kaip prie ruso bet skiesti alkoholi siais laikais negerai

Velniai

Velniai portretas
Velnynas... I tokias vietas einant patiems turetu aisku jog bus problemu... Prigeria pries kluba, jog ten daug nebereiktu pirkt jog desimust, ir davai "vaziuojam"... Tie blm patys apsauginiai problemu iesko, tiksliau ne problemu, o ka siaip atpi*dinti, lervas ileidineja 17metu nusispaklinusias kaip bezdziones ir jiem zb, gal pas kokia issimiegos...

reali padėtis

reali padėtis portretas
darbuotoja, dirbanti naktiniame bare, nežino kas yra kasos čekis, nes atseit tiek daug darbo, kad čekių nėra laiko kada mušti, o ir ateinantis kaip pastovus klientas VMI darbuotojas čekio niekada nereikalauja... VMI nearti dirvonai :)

Dalia

Dalia portretas
Tai dėl to ir vadinasi bardakas. Aplenkt ratu tokias landynes reikia, tegul bankrutuoja..

ir kaip Lietuvoje nebus "šešėlio"

ir kaip Lietuvoje nebus "šešėlio" portretas
jeigu, pagal straipsnio konkretų atvejį, akivaizdžiai visi Klaipėdos pareigūnai "gyvena" "šešėlyje". Pirma policininkus, teisėjus ir Darbo inspekcijas ištraukite iš šešėlio, o paskiau imkitės verslininkų. :)

faktas

faktas portretas
turi gera stoga, jei taip elgesi...gyvenam kaip rusijos provincijoje...korupcija

Q

 Q portretas
o galėjo ir suspardyt kaip uobuoly

Tomas

Tomas portretas

Ramus

Ramus portretas
Baro pavadinimas jau normaliems zmonems kelia itarima....

T

T portretas
Vat zmones per daug nori buti teisus ir kitas daktkas tos taisyjlea kaviniu yra durnos kas kaf paprase kazko tu neturi teises isvaryti zmogaus lauk net jei pasaksi koki zodi garsiau zmones yra susireuksmibe jiem visko gaila

>Tika

>Tika portretas
Gal išmok skaityti, irsuprasti kas parašyta... Rašoma , kad filmavimas ir visas TAS TYČIOJIMASIS iš piliečio buvo esamu laiku, ti kreipėsi į policiją blaivas...

miestelėnas

miestelėnas portretas
Klaipėdoje įsišaknijęs liberalizmas kelia pavojų visiems, meras su svita visagalis

Paziurejau filmuka kur idetas cia

Paziurejau filmuka kur idetas cia portretas
Ir nusistebejau . Zmogus aiskus, saugo bara i o darbo inspekcija sako ne cia nera nelagalaus darbo, o policija ziuri kai tranko per rankas ir sako na ne cia netycia .. Zemaiti gal nueinam i sita bara

Tika

Tika portretas
klausimas ar tik išprašytas iš baro pilietis kvietė policiją? Ne tokiu atveju reikėjo iškart kviesti, paaiškint, kad negrąžina striukės, kad neduoda čekių ir pan. Kad viskas užfiksuota būtų realiu laiku, o ne kažkada vėliau, nes tas vėliau jau ir sukelia abejonių. Dabar gali sakyti, kad buvai lengvai išgėręs, o realiai gal kitaip buvo. Todėl teisingiausia ir būtų situacija vertinti iš karto.

Tikrintojai rimti

Tikrintojai rimti portretas
Darbo inspekcija pasikviecia savininkus baro ir sako ar pas jus dirba nelegalai, tie sako ne.. va tau ir patikrino

Jonas

Jonas portretas
Matyt tyrėjai gauna pakankamai kokteilių kuriems čekis nereikalingas.

Justas

Justas portretas
Na, kad policijos darbuotojai neatlieka savo darbo,- tai čia ne pirmas atvejis. O šito baro darbuotojams ,už eilę pažeidimų,-teks riebiai papurtyti pinigines.Ir labai teisingai elgėtės p. Vidai, negalima leisti savęs taip žeminti.

Klaipediete

Klaipediete portretas
Idomu kokiu metu tikrino? Valstybininkai ne minutes virsvalandziu nedirba, jei tikrino diena, tai nieko nuostabaus,kad pazeidimu nebuvo, nes nei lankytoju nei pseudo apsauginiu tiesiog nebuvo...ateitu kokia 2 val sestadienio nakti, va tada gal efektingesnis patikrinimas butu... O del duomenu teikimo- jei iprastai darbuotojai gauna bonusus uz parduotas paslaugas,tai valstybininkai gauna bonusus uz nusleptas paslaugas...nes priesingu atveju "dirbti" reiketu ir analizuoti bei spresti situacijas... kai valstybej bardakas, tai ir visur bardakas...

pomidoras

pomidoras portretas
aš kažkada "mikriuke" čekio paprašiau, tai čiut kudašių išnešiau, būtų vairuotojas nudėjęs :D

Bardakas

Bardakas portretas
matyt bardakas ir policijoje, jei nepradėtas nė vienas ikiteisminis procesas

zosė

zosė portretas
a cia tas bars burdaks,ar tik ne geju bars.?

?

? portretas
Ieško tvarkos bardake

Anonimas

Anonimas portretas
ner ko prasyti !!!!!!!!!!! popieriu reikia TAUPYTI !!!!!!!!!!!! DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Anonimas

@Anonimas portretas
Prie ko cia Veryga? Jis tikriausia dziuagiasi, kad Bardakas jo politika stumia. Bet ka darbo inspekcija ir vmi? Abu kyšiais nutildyti? Tuos vietinius vadukus galetu STT paspirginti, nes visai baime prarado

Anonimas

Anonimas portretas
Kur veryga

Na matai kaip cia dabar :)

Na matai kaip cia dabar :) portretas
Na grazu - praso cekio ir dar alkoholio jiesko kokteilyje, nesusipratelis.. Kokteilis ir yra kokteilis kad kad kainuotu kosmiskai o gertum sveikuoliska gerima, no alkohol :) o cekiai tai aplamai nesusipratimas valdzios ...

sveiki

sveiki portretas
sekliai,geros dienos,bet ne cia tunot.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių