Kauniečiai stebisi: skaitiklių tikrintojai veržiasi ir per karantiną

pastebejimas

pastebejimas portretas
net paskiepyti gali užsikrėsti, bei kitus užkirsti, o kas liečia vandens skaitiklių, tikrintojus, tai tikrai vieni aferistai vaikšto ir žiūri kaip tą žmogų apgauti, skaitikliai geri,kam juos taip dažnai keisti o be to juk yra naujas įstatymas kas 6-metus pakeist skaitiklių, ir išvis kam juos keist jeigu jie gerai sukasi, laužo tuos vamzdžius ir stengiasi kuo daugiau nuobaudų išrašyti, parodyti, kad jie gerai dirba! vagys prakeikti! neisileisiu daugiau pro duris jų,vieną karta pareiškė kad vamzdžiai blogi, nesilaikys skaičiukai, leido savo draugams užsidirbti pinigų, sekantį kartą stiklas pasirodė per tamsus nufotkino, o nuotraukoje matosi tik juodas stiklas, uždėjo baudą nežinia už ką,parazitas kūnas visas istatuiruotas,baltos vietos nesimato,baisu tokį ir į vidų įsileisti dar ir aferistas, galima galvoti, kad ten visi tokie dirba! nes neteko skaityti apie juos nei vien gero komentaro, baikit su tais patikrinmais, ar dar mažai žmonės moka už vandenį? apgavikai

Viber fiber foto moto Jokių problemų.

Viber fiber foto moto Jokių problemų. portretas
Skaitiklius pakeitė nors po namo renovacijos buvo nauji,uždėjo senus kurių vieno kaičiai prasikeičia,tai čia tikriausiai patikra?

yoyo

yoyo portretas
nespėjau 50 kubinių metrų vandens sunaudoti, o skaitiklį jau pakeitė... mat terminas keitimo atėjo.

babule

babule portretas
Taigi sitiek dykaduoniu sedi ir alga gauna, tai nori pasirodyti kad jie irgi dirba, tikrina kas puse metu, tai cia labai jau pareigingi, kad taip gydytojai gydytu ligonius, o tai po puse met u laukti reikia kad pakliutum pas specialista

Viber

Viber portretas
Man tai paskambino, paklausė ar galiu atsiųsti skaitiklių foto el. paštu ar per viber. Jokių problemų. Taip dar geriau

capalas

capalas portretas
nesuprantu - kame problema: prieš pusantro mėn keitė dujų skaitiklius: susitarėm tel. skambučiu, atėjo tvarkingai, su darbuotojų pažymėjimais ir kaukėm, vienkartiniais batų užvalkalais. procesas užtruko gal 20 min. nebuvo ko net šluoti po to. viskas. galite durų neatidaryti, nesitarti, neįleisti, vistiek kada nors reikės tuos darbus padaryti.

"...tikimybė užsikrėsti virusu

"...tikimybė užsikrėsti virusu portretas
ypač maža."Tai ponia E. Švažienė siūlo žaisti loteriją iš mūsų sveikatos ir gyvybės.Čia,kaip rusiškoje ruletėje,iššaus revolveris ar neiššaus.Ar pilno proto žmogaus paraminimas?

M

M portretas
Aš už savo pinigus dar 1996 pirkausi skaityklius karšto ir šalto ,tai ir nuėmė ir isinese jau geguzės 12 d ketvirtą kartą keitė šalto,karšto nekeitė sakė turi perimti iš šiluminių tada keis,dar ir tais pačiais metais už savo pinigus pirkau dujų skaitykli,tai ir gegužės 12 keitė į naujus bet mano isinese ultilizuot,dzin buvo kad ir karantinas jiems liepta ir eina ir keice,man pasuko iš dujų pasakė kad ateis keist,pasakiau karantinas atšalimas ir ką jie su pirstinem ir kaukem,vieniems galima kitiems ne

Jan_na

Jan_na portretas
Jei viskas gerai ko cia neisileisti,visokiu velniu pridare del to ir bijo,kas priklauso tas priklauso

NORI PINIGU, PAMATO NUBRUZINTA VIRSU AHA VOGEI MOKEK

NORI PINIGU, PAMATO NUBRUZINTA VIRSU AHA VOGEI MOKEK portretas
JIEMS NUSISPJAUT.

virginija

virginija portretas
kad jie gedimu taip skubetu tvarkyt,o siaip kauno vandenys isivaizduoja,kad jie karaliai,todel nera prasmes net diskutuoti...

vr

vr portretas
Man tai keista kodel keicia tik salto vandens skaitiklius,tai vadinasi karsto vandens nesidevi. Tada sudekit abu karsto vandens ir keisti nereiks! Del tikrinimo manau yra budu tai padaryti neuzeinant i namus,nebent yra itarimai del sukciavimo.

ALGIS

ALGIS portretas
Keistas pasakymas ''pusę metų netikrinta , daugiau laukti negalim'' , KLAUSIMAS VYRIAUSYBEI , AR JOS NUTARIMAI KARANTINO KLAUSIMU JIEMS GALIOJA .

senolė

senolė portretas
Vaikai lankyti negali, kaimynai kalbamės telefonu, o čia vienu metu lankantys keliasdešimt butų gali užeiti.. Keistas pasakymas - 10 minučių, bet juk čia uždaros patalpos, viruso perdavimui kelių sekundžių užtenka.

Nu

Nu portretas
tai tik dar vienas irodymas, kad visi ziuri tik saves ir visai nesvarbu kas atsitiks su kitais. Tie tikrintojai ko gero visi paskiepyti arba persirge.

Anonimas

Anonimas portretas
Klaipedoje isvis per karantina atejo ir be kaukes...

asfalatas

asfalatas portretas
pirkau uz savo pinigus naujus skaitliukus,menesi pasinaudojau, ,,,atejo nueme mano skaitliukus uzdejo savus -o mano naujus pasisavino.as buvau darbe o zmonai prikabino makaronus,nuostolis 40 euru,ir dar kas menesi moku uz skaitliuka mokesti.

pypenas

pypenas portretas
Užsikrėsti tikimybė maža,bet ji yra.........????????????
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių