Kauniečiai skundžiasi – visame mieste bėga juodas vanduo

Na

Na portretas
rašysim Kauno vandenims pretenzijas ir reikalausim,kad iš ES lėšų ir už žmonių sunaudotą vandenį susimokėtų patys Kauno vandenys už tą drumzliną,juodą ir dar tą, kurį reikia nuleisti ilgai ir kantriai,kad nors kiek švaresnis pasirodytų susimokėti turėtų,ir padengtų kitus nuostolius: sugadintos buitinės technikos ir audinių.Jei yra ES pinigai įsisavinami,tai tegul deda filtrus,kad žmonės nepatirtų nuostolių ir nebūtų gadinama sveikata.Kiek žmonių sveikatai galimai pakenkta,kas nustatys?

Aš*

Aš* portretas
Tai jus toliau verkit, lokit ir bėdavokit. Esat nupezę nevalos ir nesugebantys susikurti sau tinkamo gerbūvio, tai nekaltinkit kitų. Kaip ir sakiau, jums tik duok ir duok. O jei kas ne taip, tai verkiat ir prašot to ko nepametėt. Taigi aiskiai visiems buvo pasakyta, kad vykdomi renovacijos darbai. Dėl jūsų bukapročių juk tai ir daro, kad būtų svaresnis vanduo ir nekiltų avarijos. Bes jei kiltų, tai jūs dykaduoniai darytumėt vėl tą patį, ką mokat geriausiai-verktumėt ir kitus kaltintumėt. Aš pasidariau max ką galiu iš savo pusės ir man visada bėga švarus vanduo. Ir nereikia dėl nieko sukti galvos.

Tarp kitko

Tarp kitko portretas
Kodėl už nekokybišką vandenį turėsim mokėti, kaip už gerą ? Tai nenormalu! Jei paslauga nekokybiška, turi būti ir mokestis adekvatus.

Anonimas

Anonimas portretas
Filtrais turi pasirupinti geriamo vandens tiekejas, o ne vartotojas. Vandenu atstovas sake, kad per savaitgali pageres vandens kokybe.Jau turbut visiems pagerejo?

Aš+

Aš+ portretas
Turiu pasistatęs pačius papraščiausius mechaninius filtrus ant įvado ir to per akis užtenka. Jei esat buki ar šiaip dundukai, patys ir kalti. Aišku... filtrą keičiu kas mėnesį, nes pasidaro baisiai rudas, bet jis kainuoja tik kelis eurus. Užtat vanduo visad bėga švarus. Taigi blin ne grybą jie kainuoja, o susimontuoti užtruksit apie valandą. Aš tame nieko neraukiantis ir tai pasidariau. Nevalos jūs tinginiai... Dėl visko verkiat ir viską jums tik duok, duok. Dėl jūsų runkeliai juk ir tvarko, ne dėl ko kito. Pajudinkit šiknas patys kiek nors, kad jums būtų dar geriau. Pasistatot pigius filtrus ir gyvenimę panašių problemų nebus. Ir nereiks kitų kaltinti dėl to, kad jūs tinginiai.

Aliarmas

Aliarmas portretas
Čia tyčia padarė V. Matijošaičiui ir V. Šiliauskui kai jie nuvažiavo pas popiežių. Baisu pagalvoti kas bus kai V. Matijošaitis su V. Šiliausku sužinos, kad butuose bėga juodas vanduo

Anonimas

Anonimas portretas
galetu gerasis meras uzfundyti geriamo vandens

26

26 portretas
Jums keičia vamzdžius kad turėtumėt gerą vandenį visados. Per senus vamzdynus ir atsiranda visokie meningokokai, ir metalo skonis. Pakentėkit savaitėlę, nėra tas žalios girios bambalis toks jau brangus.

galima mazdaug tokia schema

galima mazdaug tokia schema portretas
Kad butu paprasciau, galite grupes ieskini pateikti namo bendrijos lygmeniu. Tarkime, bendrija samdo eksperta, kuris istiria vandens kokybe ir nustato tam tikras vertes, del kuriu vanduo netinkamas vartoti. Toliau skaiciuojate, kiek kiekvienas bendrijos narys isleidzia, reguliariai pirkdamas geriama vandeni prekybos centre, paskaiciuojate visas papildomas islaidas ir t.t. Tada samdote advokata, kuris pateikia savininku bendrijos (ar net keliu bendriju) grupes ieskini geriamo vandens tiekejui, nevykdanciam savo pareigos.

Anonimas

Anonimas portretas
Jei norite teisinio kelio, toks yra. Turite nustatyti zala (eksperto isvada) ir pateikti ieskini Kauno vandenims. Geriausia ta daryti ne po viena, o pateikti grupes ieskini - tuomet ir suma bus reiksminga, ir kartu galesite pasisamdyti net ne viena advokata. Taigi, burkites i grupes, samdykite teisininkus, ekspertus ir pateikite ieskini.

susidomėjusi

susidomėjusi portretas
kaip tuos skundus paduoti ?Gal galima internetu ?

vergai ko tylite

vergai ko tylite portretas
Dėl prasto vandens Kauno vandenys tegavo 8 skundus. Reiškia, Kaune vanduo yra labai geras. :)

Kodėl

Kodėl portretas
reikia mokėti už nekokybišką vandenį? Jei aš parduodu nekokybišką prekę, tai privalau arba grąžinti pinigus, arba pakeisti prekę. O čia "atsiprašau"? Tai kodėl tada ne taip, kad nemoku už tokius cirkus ir atsiprašau? Gal jau atėjo laikas ir šitas nesąmones susitvarkyti?

kad visiems butu grazu

kad visiems butu grazu portretas
Spalvotieji "Kauno vandenys" kol kas neturi kitos spalvos, tik juoda. Kad vartotojai nepyktu siulyciau isigyti kokiu nors pasteliniu is "Senuku", gal geltona, zalia... ir pamaisyti, kad juodo taip nesimatytu.

Diedas

Diedas portretas
Lopų lopai mes, mums dergia į vandenį, atsiprašo už nepatogumus ir paima už tai pinigus :)

abejojanti

abejojanti portretas
ar įmanoma piniginė kompensacija ? Teisininkai gal žinotų kelius ?

lorenzo

lorenzo portretas
jeigu jie ima pinigus už tokį vandenį vadinasi jie yra organizuoti nusikaltėliai-aferistai ir turėtu būti baudžiami pagal BK kodeksą

iš močiutės pasakojimo

iš močiutės pasakojimo portretas
per karą kai vokiečiai užnuodijo šulinius,vistiek tautai jie buvo vokietukai,žodžiu,buduliu gimes žmogumi su savigarba netapsi

prausiasi tiktai tie

prausiasi tiktai tie portretas
kurie tingi kasytis

Bet mokėti vis tiek reikės..,

Bet mokėti vis tiek reikės.., portretas
Senamiestyje su pertrūkiais jau antras mėnesis toks vanduo. Visi filtrai kemšasi. Nei normaliai nusiprausti, nei maisto pasigaminsi. Ir nieko negali prisikviesti. Bet mokėti tenka kaip už gerą. Velniop tokį Kauno tvarkymasi...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Turint fekalini mera, nesitikekit svaraus vandens.

to as

to as portretas
Kreiptis ne į Kauno vandenis, bet į merą V. Matijošaitį. Jo Vieningo Kauno valdyba vadovauja Kauno vandenims.

as

as portretas
Visi su pretenzijomis kreipkimes i KAUNO VANDENYS: sugadinta skalbimo masina, vandens filtrai, uznuodytas organizmas . Reikalaukime kompensacijos!!! Kreipkimes i tarnybas! Nemokekim uz gruodzio men.!

Kavine

Kavine portretas
Vargas kavinems barams. Turejome pirkti vandeni. Nuostolis!

Ups

Ups portretas
O kas kompensuos uz zala. Pvz. pas mane uzsikimso skalbimo masinos ir unitazo filtrai, o isvalymui turejau kviestis meistrus. Parduotuveje, del "Kauno vandenu" akibriksto, pirkome vandeni uz 6 eur. ir pan.

...

... portretas
Ach tai va dėl ko pas Onytę juodas vaikas gimė - čia viskas dėl vandens. ;D

Petras

Petras portretas
Senamiestis ir pajuodes nuo tokio vandens.

As

As portretas
Esame Europos sajungoje, as net neisivaizduoju kad tokia situacija vyktu Vokietijoje ar kitoje civilizuotoje salyje. Visgi pripazinkime kad nemokame kovoti uz savo teises, vis tylime ir tylime.

o kodel

o kodel portretas
Neperspeta,kad ziurekite,gali buti pamazgu?Juk ne visuomet prisileidi buteli ir ziuri pries sviesa

Nemeluokit

Nemeluokit portretas
Kad nevisame mieste

jaučiu

jaučiu portretas
dabar gaunam juodą vandenį, o po to už vandenį dar ir brangiau mokėsim.

Anonimas

Anonimas portretas
Jau mažiausiai 40 metu kartas nuo karto keliom dienom Kaune toks vanduo būna ir dar nei vienas nenumirė dėl to... Bėt sutinku su nuomone jog už toki vandenį Kauno vandenys pinigų gauti neturėtu. Ne rusų laikai, yra vartotojų teisės.

tikrai

tikrai portretas
Panemunėj kelinta diena juodas vanduo.Nei skalbinius skalbt skalbyklėse, nei maudytis, nei, tuo labiau ,maistui naudot.Manau, už vandenį bent šį mėnesį gyventojai neturėtų mokėt.

Laima

Laima portretas
Pritariu ,kad reikia vienytis ir reikalauti zalos atlyginimo.Kodel turime pirkti vandenįparduotuvėje ir mokėti už nešvarų vandenį''KAUNO ENERGIJAI''?

magnolija

magnolija portretas
Uz spalvota mokesit runkeliai dvigubai.

Anonimas

Anonimas portretas
bet uztai koks geras vadovas... miestas tvarkosi, vis grazesnis, daug statybu, net vanduo spalvotas. murma jie vis kazko nepatenkinti - dziaukites, prie konservu taip nebuvo.

LT

LT portretas
Amerikonai instaluos nauja vandentėki reik palaukt)

atsiprasant pagerejo

atsiprasant pagerejo portretas
Kokybe pageres, kai bus isleista 20 limonu ir, zinoma, vadai atsipraso uz juoda vandeni, o tai yra svarbiausia. Po tokio grazaus atsiprasymo geriamo vandens kokybe mieste tikriausiai atitinka visas normas?

idiotizmas-

idiotizmas- portretas
20 milijonu bus ,,isleista,,o ne kiek padaryta?

sanciu,,kibiras,,

sanciu,,kibiras,, portretas
Nekniskite proto,antra savaite tikrai sudas bega,maudziau anuka,sakau-kiek menesiu nesimaudei,sako 3 dienas.Kai paleidi-nesupranti,o kai vonia uzkimsi-matosi.Nebutumet parase,nedasustu,kad pamazgose murgdomes,geriama. O tai ,,plaunat,,per skaitliukus?Dar mazai EU ,,przplovete,,?

Anonimas

Anonimas portretas
Žmonės gali nusinuodyti. Kas per briedas. Toks vanduo turi būti nemokamas.

...

... portretas
Negi krabams toks vanduo patinka?..

Senamiescio gyventoja

Senamiescio gyventoja portretas
Tokie gudus laikai atejo! Jokios informacijos apie galima nekokybiska geriama vandeni negauname, o aiskina valdininkai, kad skelbta Kauno dienoj! Kokia pensija ir kokia dienrascio kaina? Reikia skaityti tinklalapius, teigia valdininke. O kaip pensininkei kompiuteri nusipirkti ir uz interneta kasmenesi moketi? Kas atlygins nuostolius uz isleista be reikalo vandeni, uztersta boileri?

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
senamiestije tas pats nesvarus

Koks Specialistas

Koks Specialistas portretas
"Tikisi kad išsispręs"...rimtas"specialista", tikriausiai pas būrėją atsakymo ieškojo....O žmonėms parašysim atsakymus, kax viskas tik jūsų gerovei, labai atsiprašome...Net vandeniu nesistengia atvežti...Gal tas a' la inžinierius negirdėjo apie tokį technikos stebūklą -filtrą, kurį įdėjus prieš namo įvadą nereikėtų būrimo iš kavos tirščių...reikia visiems susivienyti ir vieną kartą teisminiu keliu prisiteisti visus nuostolius už tokiss patyčias....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių