Kaune planuojama sutvarkyti dar vieną parką: darbai kainuos apie 2,8 mln. eurų

Grįžti į straipsnį

Ramybė

Ramybė portretas
Kada pagaliau sutvarkys Ramybės parką? Nors ir buvusios kapinės, bet geresnį parko vaizdą galėtų suprojektuoti dizaineriai ir aplinkos prižiūrėtojai. Pasodinti žydinčių krūmų, rododendrų, jiems pavėsis tinka, sutvarkyti prie mečetės aplinką , suolelius pastatė o duobės ten ir takeliai likę nuo sovietų taip ir nepabaigta juos užasfaltuoti. Galbūt ten įrengti ir keletą sūpynių patiems mažiausiams vaikučiams. nes mamos dažnai ten vaikšto su mažiukai ir vežimėliais. trūksta kažkokio bendro želdynų atnaujinimo. toks nykus parkas, o randasi centre, tiek gerbtinų postamentų pastatyta, trūksta tiesiog tvarkos, gėlių, želdinių. Suoleliai jau ukrainiečių moksleivių nudremžti, aprašinėti, šiukšlinės sulaužytos, gal reiktų sutvarkyti, perdažyti.

Omg

Omg portretas
Joks ten ne parkas.Kâ ten tvarkys už 2,8limono?

konservuotam KGBistui

konservuotam KGBistui portretas
dėl ko esi tokioje psichozėje,- nuolat vaidenasi ožiai ? Esi kremliaus trolis, bukas vatnykas, dar kojų nepakratęs stribas ar sovietinis obxs,- vis sukyla panika, kai supranti, kad lietuviai nepasiduos ruzkiams ir godiems ruZkių kolaborantams ? Kodėl nesikreipi į psichiatrus, niekas nebepadeda ?

konservatKGB-tai ! - pigiausias būdas apsiginti,

konservatKGB-tai !  - pigiausias būdas apsiginti,  portretas
nuo " puolamų rusų " ; -esate labai p a s m i r d ę OŽIO smarve , tačiau PILNAI rusus atgrasysite ir būsite saugūs, kai pastoviai vaikščiosite prikrovę į KELNES -- nuo s m a r v ė s bėgs ne tik rusai, net apginsite VILNIŲ ir nuo lenkų-- ir n e r e i k ė s jokių papildomų lėšų.

inai

inai portretas
Šilainiuose krabai nesiveisia, todėl tokiam gausiam rajonui- BBD

ina

ina portretas
o kur Šilainiuose buvo suplanuotas parkas dingo? Atėjo nepriklausomybės laikai ir suplanuotas parkas dar tarybiniais laikais liko neįgyvendintas. "Gerieji" atėję į valdžią nusprendė , kad jo nereikia Šilainių mikrorajonui , o dabar ten kažkokie baisūs garažai. ir tie naujoviški pastatai baisūs.

Ema

Ema portretas
Laikas pradėti tvarkyti gatves ,kur nėra šaligatvių,kur tikrai nesaugu nei vaikams ,nei suaugusiems.Viskas tik centui.O kur Rokai,kur Vaišvydava .

Praeivei

Praeivei portretas
Tikra tiesa, po kiekvienu tuo už mūsų pinigus brangiai daromu ir brangiai reklamuojamu projektėliu slepiasi nagla, sukta prichvatizacijų ir otkatų schemutė.

Praeive

Praeive portretas
Ant griovio krašto pabaigtas statyti namas,kuris buvo pradėtas praeitame amžiuje ir jau griuvo Galime numatyti kieno pastangomis tie griaučiai vėl atgijo ir įgavo namo pavidalą . Tai kaip kompendacija jiems bus sutvarkyta aplinka už mūsų visų pinigėlius . Nueikite ir pasižiūrėkite į taip vadinamą parką vaikuciams

Vytas

Vytas portretas
Kada bus sutvarkyta Rokų gyvenvietės saligatvei niekas jų netvarko nuo rusų laikų žadėjo kai jau šiemet bet matyt matjosius per mažas biznis tai ir tyčiojasi iš roku gyvenvietės žmonių geriau parkus tvarkyti tai nors daugiau nubyra

:)))

:))) portretas
kaimo beretsudziai ir vel nepatenkinti

to >

to > portretas
Būtent, su ta Bučos mokykla lygiai taip kaip konservos Afganistane "sodino" ąžuoliukus, cininkai ir vagys. Bet stebina jiems pritariantys dzebilai ir akli kurmiai migla užpiltomis akimis.

Belekas

Belekas portretas
Kas suvaldys šiuos godžius,įžūlius bepročius?
Anonimas portretas
Na jei už milijonus parkus tvarko, pensijų fondus išvagia, nepastatytus stadionus stato, o ne ginkluotę perka, vadinasi galite būti ramūs- karo ne bus. Juks kokia prasmė būtų visa tai statyti, jei bus čia pat sugriauta. :)

>Stiklainiai barška2024 m. vasario 11 d. 21:11:49

>Stiklainiai barška2024 m. vasario 11 d. 21:11:49 portretas
Istirti galetum kaip joncervatoriai pavoge 35 milijonus skirtus Vilniaus stadiono statybai. Taip pat 38 milijonus atstatyti mokykla Bucoje Ukrainoje. Kuriuos buvo suaukoje Lietuvos zmones.

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuoliai!

Stiklainiai barška

Stiklainiai barška portretas
Būtina ištirti, kur nuplauks milijonai, skirti tokio niekingai menko plotelio "pasitvarkymui".

išliekamoji vertė

išliekamoji vertė portretas
puiku, daugiau grožio, mažiau depresijų

to kuzmičius

to kuzmičius portretas
Neišmanėliams - pagal Lietuvos respublikos įstatymus - miestų gatvių tvarkymui lėšos naudojamos iš vienos eilutės,o parkų ir miesto erdvių tvarkymui lėšos naudojamos iš kitos eilutės, lėšos turi būti naudojamos griežtai tik pagal paskirtį, miesto erdvių tvarkymui lėšas negalima nukreipti kitur, nebent gali kazino pralošti kaip vilniečiai, tada jau kas kita, tirs ilgai ir nuobodžiai iki senaties termino.

Dar viena Matijosaicio

Dar viena Matijosaicio portretas
Kadensija ir Vilnius Kaunui ner ne konkurentas linkiu Vilniuj isirinkti Kupcinska !!!!:)))

Konservatorių partija

Konservatorių partija portretas
Super,šaunuolis Kauno meras,Kaunas grazeja dienomis!

puiku

puiku portretas
Tik tinginiai nieko neveikia, jei yra pinigų, tai tik pirmyn :D

Kreipiamės į STT, FNTT

Kreipiamės į STT, FNTT portretas
Ar su šita pinigų plovykla viskas tvarkoje ???!!!

kuzmičius

kuzmičius portretas
gal geriau gatves sutvarkyti, o tik po to parkus

kaunietis

kaunietis portretas
Tiek sukišti į duobę,kurioje nėra kuo kvępuoti...

kur pamatyti

kur pamatyti portretas
ta ipatingai uzslepta dokumenta kur surasyta eile kur ir ka remontuos.

to ona

to ona portretas
nuo ko tu tepile gintis žadi?

gal

gal portretas
gal pirma pabaikit tvarkyt A. Samulevičiaus - Samuolio skverą, iškniso pernai viską ir dingo

to kaina

to kaina portretas
Skaičiuok - Vilniuje vien smėliuko neva "palūdimio" supilimas sezono metu miesto centre kainavo berods 60 000, o už tiek pat ir to Vilniaus kačių sumyšto smėliuko išvežimas, ir tai tada kai nebuvo infliacijos. Dabartinėmis kainomis pvz Šhimonko kalėdinis vakarėlis rėmėjams kainavo 100 000 eurų.

Ot

Ot portretas
O aš norėčiau, kad pirmiau neasfaltuotas gatves išasfaltuotų! Naugardiškių parką puolė "tvarkyt" be jokio reikalo, o gatvės aplink žiemą dumblinos, vasarą dulkinos. Man būt mieliau namo grįžt švariais batais ar ratais, o parkas ir taip neblogas buvo, kol "tvarkytojai" neįsisuko. Gražu bus, kai "sutvarkys": brendi sau per tokią maždaug Klausučių ūlytėlę čiū-drū-dralialia per tą gilų purvynėlį vai kukū, oi lylia - vien tam, kad į asfaltuotą parką patektum?

N

N portretas
Milijonai švaistomi rašote,bet svarbiausia,kad ne visi pavagiami.O Vilniuje štai viskas pradingsta ,milijonai nuseda ponų kišenėse ir tylima.Cia daug kas prasuko,negali atskleisti

Ginyba prioritetas

Ginyba prioritetas  portretas
Stadionai, parkai, skverai, filharmonijos ir arenos- po kremliaus huntos žlugimo

Viltautas

Viltautas portretas
2,2 ha (22000 m2) pateikiama kvadratiniais metrais, kad sudaryti įspūdį.

Ona

Ona portretas
Taigi gynybai neranda pinigų?o čia tokius pinigus parkam skiria!

Ginyba prioritetas

Ginyba prioritetas  portretas
Ne stadionai, parkai ar filharmonijos

alis...

alis... portretas
ant laiptų pripylė tiek neaiškios druskos, kad jie aptrupėjo ir vietom net prakiuro... kažin, čia specialiai pylė ar iš tingėjimo valyti sniegą mechaniškai saujom pylė druską ant laiptų... o į upelį vis kažkas periodiškai brudą pavaro... na, nuostabus parkelis bus,- su kvapu ir sugadintais laiptais...

Anonimas

Anonimas portretas
2,8 mln? Mus jau pripratino prie nenormaliai aukštų kainų? Nes šiaip tą aikštelę be vargo galima sutvarkyti už 700 000 €

kodėl

kodėl portretas
neklausiama kauniečių, kas jiems aktualiausia, o švaistomi milijonai.

Vida

Vida portretas
-Visas duobes pradės vadinti parkais, kad tik išvaistytų milijonus. Geriau Kaune bent vieną parką normaliai sutvarkytų. Visos aikštelės tik vaikučiams iki 10 metų. O kas jaunimui, tėvams, pensininkams kaip buvo Vytauto parke kur suauge supdavosi supynėse, karusėlės.

raiktu

raiktu portretas
fidelio kastro biusto-mahatmos gandzio jau yra draugystes parke

zuokas

zuokas portretas
Dipolis pavirto į Tripolį.

taip

taip portretas
si sorospurviasklaida ir toliau tyciojasi is vargsu pensininku su visais /igniukais smaugdami padoria tauta ir vietoje to kad palaikyt E Vaitku propoguojamas /tutnatynis/karinis isverstaskuris karofanas kai zmonems reik ramybes o zydeliai ir toliau krausto biudzeta 2 /zydpilieciai/ jau po mlr turi o /kukli/ bet faina kgb prokurore /pamirso/ kad 3 syk nori pinigu is niekuo nekaltu zmoniu o fasistynis bunderstogas/ okupuoja zemaityja ir viskas vyksta ne paciu rusu o situ parazytiniu sionsatanystines kgb saikos /vertybinemis/ jegomis svabu idvasintomis plesiku gaujomis ka ir matome bet dar tykime sviesiom dienom be siu zemes parazitu zppp=0

Bl

Bl portretas
3 limonai? Uz ka bl.

Šnipiškės

Šnipiškės portretas
Auginam kiaules, lesinam vištas.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
VIieno kvadratinio metro kaina 127,27 euro, , ar ne per RIEBIAI .

yja

yja portretas
reiketu atkurti Vytauto parka su visom jo pramogom vaikam ir suaugusiem

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Vyriausybė visa gerkle rėkia KAM- jai REIKIA PAPILDOMŲ 400 MILIJONŲ , nes ruošiamės rusų puolimo atrėmimui , o švaistomos lėšos parkų , skverų stadionų statyboms ir tvarkymams , jeigu užpuls , nereikės nei tų parkų nei skverų , MANO SIŪLYMAS BŪTŲ VIENERIEMS METAMS SUSTABDYTI BET KOKIAS STATYBAS IR LĖŠAS SKIRTI ŠALIES GYNYBOS PRIORITETUI , SIŪLAU PAIMTI IR LES'O PAGROBTUS 160 MLN, , NES MES NEPAJUSIM AR MUMS GRĄŽINO , AR DAR GRĄŽINS .ARBA KALBAMA APIE PIEVŲ PLOTŲ DIDINIMĄ NES NAIKINAMI VABZDŽIAI IR KITOKIA GYVŪNIJA , O PANEMUNYJE , PANERYJE IR PAGAL KITOKIUS UPELIUS V I S K A S RAUNAMA , PJAUNAMI DIDŽIULIAI MEDŽIAI , TAI ČIA JAU NENAIKINAME GAMTOS , ČIA'' VSIO ZAKONNO''

chutin puilo :DDD

chutin puilo :DDD portretas
Ir vis tik tai, koks dabar maskvoje oras?

Kaunietis.

Kaunietis. portretas
o kada, nors po truputi bus tvarkomi daugiabučių kiemai, įvaziavimai į kiemus.

nuomonė

nuomonė portretas
koks ten parkas - duobė, kur sėda išmetami mašinų teršalai ir kiek ten tų vaikučių ateis jais kvėpuoti, geriau ąžuolyne atnaujinkit "karusėlių" parką, tai dar ir iš kitų miestų vaukučiai atvažiuos

Rūtenis

Rūtenis portretas
Tik koncervatom nepatinka Kaunas,

puiku puiku

puiku puiku portretas
aciu merui, kazin, ar jis kandidatuos treciai kadencijai?

..../

..../ portretas
Norisi ramaus parko su tik žemės takučiais ,be žvyro , betono ir jokių parke prigrustų laipynių.. na nors vienas parkiukas SENJORAMS ... ramus ir su paukštukais ir pasisėdėjimais.... vien gamta ir suoliukai....

To chutin puilo

To chutin puilo portretas
Atvaziuok i wilno, pamatisi

chutin puilo

chutin puilo portretas
Kažin koks dabar maskvoje oras?

Arkitektas

Arkitektas portretas
Jeigu ne meras Matijošaitis, Kaunas būtų kaip wilno avuliškės.

artui

artui portretas
iki šnabės pardavimo liko mažiau nei pusvalandis.Padarysi 100-gramį,bus lengviau ir nesąmonių nerašinėsi.

Artas

Artas portretas
Pereinama prie ATVIRO melo ... Sekantis zingsnis represijos?

...

... portretas
Nors tvarko šaunu.

Kauniečių balsas

Kauniečių balsas portretas
Šlovė Visvaldui Matijošaičiui ! Jei ne jis - ir toliau Laisvės al. augtų krūmai, o A. Mickevičiaus g. nakti būtu tamsu kaip šykn... j !

Galerijos

Daugiau straipsnių