Kaune iškilo aukščiausias Lietuvoje kryžius

Grįžti į straipsnį

...

... portretas
Visus kryžius - į Grūto parką... šalia kitų okupacinių simbolių; šlovė Perkūnui!

Vila

Vila portretas
Ar Lietuvoje nebera blaiviai mastanciu? Kuo jums uzkliuvo tas kryzius? Jeigu esate bedieviai, neikite i baznycia, bet netrukdykite dziaugtis tiems,kurie tiki i Dieva.

tas

tas portretas
gyvenimas kaip kryzius tai ko noret is veidmainiu?

...

... portretas
Reikia ant kiekvieno kryžiaus po 'konservą' prikalt.

Liuteronų bažnyčios be prabangos

Liuteronų bažnyčios be prabangos portretas
Liuteronų bažnyčios be prabangos ir maldos iš širdies ....Krikščionys mokykitės. Didybės manija kam ji PAVARGUSIAM žmogui tikrai jos nereikia

taip

taip portretas
Homikai užsimanė pinigų,užsidirbti reikia o ne poteriauti.Gyvenkite pagal 10 gyvenimo padorumo įstatymus,nereikės nei kryžių.O dievas neatleidžia,už nuodėmes paskiria bausmes,karmas.Už padarytą blogį ,teks atsiskaityti kiekvienam.

Tgb

Tgb portretas
Nesugrąžinsite žmones į viduramžį,nepaversite vergais, kad ir labai norisi.Tikėti reikia ,bet tokiam nuprotėjimui nepritariu.Kam tas kryžius,norėtusi paklausti.Jeigu puodynės tuščios tai kryžius nepadės.Sako,durną ir bažnyčioje muša,įsidėmėkite,tai tiesa.

jau kaip anonimui ir NAgaiNAI

jau kaip anonimui ir NAgaiNAI portretas
trūksta raudonų žvaigždžių, obeliskų :) Na nebebus jau, apsiraminkit politrukai, galit kalinigrade ir bielorusijoj nusipirkt atvirukų ir pasidžiaukt .

Jelena

Jelena portretas
Atsiprašau, nenoriu pažeisti tikinčiųjų žmonių jausmus, bet man tokie "piniginiai-prekiniai santykiai" prie šventasio altoriaus nesuprantami. Mažai pinigėlių negu 100 euro ir Dievas tavę nemyli?

NA NA

NA NA portretas
šilainiams pasisekė ,turės labai gerą žaibolaidį ,------------galima tik apgailestauti ,vietoj žaidimo aikštelių ,ar šiaip Kauniečiams reikalingos aplinkos ,Kauniečiai yra varomi į bažnyčias ,ar dar per mažai bažnyčia prisideda prie Lietuvių kvailinimo , kad balsuotu už landsbergių gaują , prie landsbergio kulto ,,,sėkmės , dalintis patirtimi ,po atviru dangum

Anonimas

Anonimas portretas
Dar jiems mažai tų kryžių...

ALGIS

ALGIS portretas
BŪTINA APMOKESTINTI BAŽNYČIŲ LĖŠAS , O TAI NEŽINO KAIP ŠVAISTYTI , PER TELEVIZIJĄ SURINKTOS AUKOS APMOKESTINAMOS

ALGIS

ALGIS portretas
Durnių gigantomanija, bus paukščiams kur šikt , davatkoms reikės plauti.

Aja

Aja portretas
Pritariu , del zmoniu ,,glusumo,, statant tokias nesąmones...cia kaip Vilniaus ,,vamzdis,,prie Neries... Liudesys... O butu galeję medziu pasodint.....

tuštybė

tuštybė portretas
Musu baznycia turi but -iausia, ne tokia kaip kutos, aukokit. O gal geriau tiktų kukliausia?

Vakar

Vakar portretas
Mačiau. Retas architektūrinis košmaras.

Siaubas

Siaubas portretas
21 amžius, o bažnyčia niekaip neišsigydo nuo beprasmio lėšų švaistymo ir tuščios pompastikos. Ir tempia paskui save glušpetrius. Sakot bus dar vienas Jėzaus atėjimas ir teismas? Nenorėkite, nes pirmoje eilėje bus nubausti būtent bažnyčios tarnai už šimtmečių sukčiavimą, veidmainiavimą, prabangos ir tuštybės demonstravimą. Vietoje išlaidų šiam kryžiui geriau būtų bažnyčia padėjusi kokiems ligotiems ar panašiai.

Jelena atsako "To Jelena"

Jelena atsako "To Jelena" portretas
Sumokėkyt prašomu 100 eurų ir galbūt jus irgi "pašventins". Tikras verslas. Kas čia gali buti švento ir prasmingo? Tikėjimas turi buti širdyje, o ne piniginije...

...

... portretas
Taaaip, gerai tie sutanotieji Tautai smegenis išplovė, ieško durnelių ir toliau.

Regina

Regina portretas
Bažnyčia statoma TIK IŠ SUAUKOTŲ LĖŠŲ! Aukos ir renkamos: per Šv. Mišias šioje parapijoje ir kitose, aukojama įprasminant savo intenciją, vardinėm „širdim“, kreipiamasi į verslininkus, į mecenatus Lietuvoje ir užsienyje. Tai gali užtrukti keletą metų, deja. Nebent atsirastų fundatorius/iai – šių laikų grafai Pacai, kurie padėtų pastatyti bažnyčią greičiau. Aukoti, dalintis - tai tokia misija, kuri praturtina žmogų. Ne kiekvienam žmogui nutinka tokia laimė per gyvenimą – statyti bažnyčią! Mums pasisekė! Aukokim ir statykim savo bažnyčią prie šio kryžiaus ir savo širdyse! Gera pradžia - šis aukščiausias šalyje kryžius jau pastatytas ir pašventintas! Gera pradžia – pusė darbo...

mmm mmm

mmm mmm portretas
"tačiau dėl sudėtingos konstrukcijos ir reikalingų papildomų atramų kėlimo metu, jo iškėlimo darbus teko vis atidėti. Būta nuogąstavimų, kad nepavyks laiku pastatyti ir teks šventinti gulintį kryžių." Padarė pasaulius, lemia kiekvieno likimą, prikelia numirusius, nuverčia kalnus, o va nuosavą aparatą pakelt niekaip. Ai, dar ir pinigų nemoka užsidirbt tie jų dievuliai, vis išmaldos prašo.

To Jelena

To Jelena portretas
Jelena, ar Tamstai yra kas prasmingo ir švento?

...

... portretas
Šalia tokio 'švento' kryžiaus ir inkvizicijos laužas būtinas...

pagal komentarus matosi

pagal komentarus matosi portretas
kad tikrai velnias kryžiaus bijo.

Na jo

Na jo portretas
Paskaitai komentarus ir supranti... serganti tauta su savo mentalitetu

Jelena

Jelena portretas
"Naujojoje bažnyčioje suplanuota širdžių siena, kurioje plaks visų aukotojų, paaukojusių 100 eurų ar daugiau statybai ir norinčių įprasminti savo intenciją bažnyčioje, širdys. Medinėse plokštėse bus išraižomos vardinės ar proginės širdys..." Ir čia tik noras pasipelnynti...

samas

samas portretas
Verslas, tamstos, verslas ir nieko daugiau. Už tarpininkavimą santykiuose su dievu reikia mokėti. O verslui reikia reklamos, šiuo atveju kryžiaus.

pagonis

pagonis portretas
Niekur nesu girdejes kad katalikybe kur nors atnese taika, ramybe ir geri. Visur karai, skausmas, netektys ir asaros.

Ruta

Ruta portretas
Gal geriau tuos 150k išleiskite darbingų žmonių reabilitacijai, nes kelialapio nemokamai gauti neįmanoma, o taško visokių sektų poreikiams.

KADA KAUNE BUS

KADA KAUNE BUS portretas
VANDENS ATRAKCIONU PARKAS

Anonimas

Anonimas portretas
Apgailėtina. kad jaunimas tam pedofilijos klanui ir toliau ruošiasi turtus krauti.Matyt prastas išsilavinimas ir mokslo pažinimas ir leidžia mulkinti. Tikėkit pomirtiniu gyvenimu, o kunigai mėgaujasi rojum dabar.

Silainiai

Silainiai portretas
mums tikrai nereikia to kryziaus. Geriau jo vietoje butu vaiku darzelis. Nesuprantu kam tos baznycios? Kad jose bujotu kunigai, kurie guli su davatkomis?Lai eina dirbt kaip visi zmones

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Taškosi ale dievo tarnai . Čia tipo turtuolį pamaitint ?

Apgailėtina,

Apgailėtina, portretas
kad taip yra paveikęs ir protus,ir jausmus sovietmečio ateistinis auklėjimas.

Kretingoj

Kretingoj portretas
auksciausias kryzius ,Kaune kryzius ,nesuprantu ir kam ju tiek reikia

Be s tabų

Be s tabų portretas
Negi dar mažai išgarsėjome pasaulyje? Šiurpiausių vietų dešimtuke kryžių kalnas užima 4 vietą.

Italas

Italas portretas
"Pamečiau piniginę su visa alga. Nuoširdus prašymas radusiajam - nekvatoti"...............

zombinino

zombinino portretas
politika runkelistane isitvirtina :)))))Kas tiki i baznytines nesamones-tiki ir i seneli salti.Nera nei vieno pagristo teiginio,alie baznytinius kliedesius.tik pasakos.

mergele marija

mergele marija portretas
Jums nereikia kišti eurú į metalo stabus, ar diedama į dėžutes. pasimelsti galit bet kur, be "vadybininko" ar stabo. geriau už eurus susitaisykit dantį, nueikit masažo ar paplaukiot baseine. Mylėkit save, o ne lankstykitės tiems, kuriems dzin.

mergele marija

mergele marija portretas
Jums nereikia kišti eurú į me

...

... portretas
Laimut, toks gražus, pagoniškas vardas, bet mąstymo nerasta: KIEK šio kryžiaus šešėly buvo mūsų šventųjų vaidilučių išgvaltavota, kiek jų GYVŲ paskui buvo laužuose sudeginta, ar ne nuo to kryžiaus nešėjų mūsų protėviai atkakliai gynės? O ir - KIEK dabar to kryžiaus priedangoj mūsų vaikiukų yra išniekinta prie jo prikaltajam nuolankiai tylint. Juk kryžius - kankinimo simbolis; kas tu, mazochistė?..

Laima

Laima portretas
Is kokios aborigenu genties sie komentatoriai?! " ÁLGYS, eXPERTAS IS Wilno IR TRECIAS BEVARDIS KURIAM TIKEJIMAS OKUPACIJA!! BEGALVIAI JUS BEGALVIAI.

yra kur tobulėt

yra kur tobulėt portretas
Rusijos pagrindinis popas gyrėsi, kad į parą pastatomos trys cerkvės pas juos... O jei rimtai-nematau kuo čia didžiuotis. Liūdna...

Algys

Algys portretas
Yra aukstesniu kryziu-statybose i bokstini krana paziurekit...kuom ne kryzius,dar ir zmogus ant jo kruta!

Expertas iš Wilno

Expertas iš Wilno portretas
Visas svietas veržiasi į ateitį,o lietuvaičiai į tamsią praeitį.

...

... portretas
Lietuvos religinė okupacija tęsiasi... kada išsilaisvinsim, KADA pavergimo simbolius nusimesim!?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių