Kaunas mažina vicemerų skaičių: kodėl būtent dabar?

Koziol \\\\\.../////

Koziol  \\\\\...///// portretas
Mere, Kaune jau yra Žemkelnio-lynzborgo gatvė (kuria tūkstančiai šlykštisi),Siūlau, jei jau Tamsta jiems lendi į šikną be muilo suteikti,vietoj Laisvės alėjos TSRS profesoriaus,KGB pagrindinio stukačiaus wė wė wė Fon lianzperdžio vardu ir sutekti Kauno m.garbės piliečio vardą..Savo laiku buvo Laivės A Stalino prospektas,kodėl nepratęsti tradicijų,pavadint kito žymaus TSRS veikėjo vardu .---Nazad v SSSR.Neblogi buvo lakai,tą pripažino ir Popiežius Jonas Paulius antrasis.

Anonimas

Anonimas portretas
Oi kaip pasikeitė laikai...tarybiniais metais koks šulas bebūtų,jo pavaduotojas tik vienas...o dabar be trijų nelabai išsiverčia,o seime-reikia net 6-ių.Betgi anais laikais visi buvo draugai,o dabar visi PONAI.Ponams reikia daugiau tarnų?Ar aš čia ko nors nesupratau?

G

G portretas
Kodėl, nu todėl, kad baigėsi sąrašas tinkamų vicemerų. O netinkamo ar neparankaus parinkti negalima.

Taigi

Taigi portretas
Kam tas meras reikalingas,jeigu viska padaro pavaduotojai ir tos dvi krasavicos ... Tegul ir toliau jis sau sedi karantine kaciuniskese prie auksinio tuliko...

Manau

Manau portretas
Kad ir daugiau tų dikaduonių yra,reikia visur mažinti ne tik Kaune,bet ir pačiame seime.Ten tų patarėjų knibždėte knibžda,ir nieko gero neveikia.Gyvename skurdžiai vos galu su galu suduriam,o jie pinaičiai lupa iš mūsų paskutynį kąsnelį ir mėgaujasi kurortais vartosi kaip inkstai taukuose.Argi čia normalu tokioje mažoje šalyje? O Matijošaitis puikiai mato ko reik ir ko nereik.Tačiau žmonėms vis negerai.Džiaugiuosi išgražėjusiu Kaunu,nes čia nebuvau dešimt metų.

Anonimas

Anonimas portretas
Eiline Korumptuotu Koncervatoriu nepasitenkinimo banga komentaruose. Viskas kas daroma jiems blogai. Ilgisi tu laiku kai galejo vogti is Kauno biudzeto...

Na taip

Na taip portretas
Ta iš dantračio išimta parteklinė detalė - švietimo įstaigos ir sveikata. Puikiai čia miestiečiams...

VISVALDAS - GUDRUS GŪSIS

VISVALDAS - GUDRUS GŪSIS portretas
Kam jam pudrint smegenis trim , kad užteks ir dviejų , kai reikės savąsias makles prastuminėti....O palaikymo tai reiks !

Matijošaičio sekėjams

Matijošaičio sekėjams portretas
Kaip lengva ir patogu, ane: Kaskart priminti ir lyginti Kupčinską kai tik kažkas pakritikuoja Matijošaitį :))))) Gal jau chebra baikit tuos ''gasdinimus su Kupčinsku'', nes banalu darosi, kai jau antra Caro kadencija eina... Šiaip Matijošaitis dar įspūdingiau atrodytų jei jį lygintumėt su kokiu Čeliabinsko meru ar kokiu Mongolijos meru.... atrodytų kaip auksas, o ne meras!

Gidas

Gidas portretas
Neminėkit šito Kupčinsko vardo, tokio bardako kaip per jo valdymą Kaunas nė nesapnavo, kad tokių puskvailių gali būti.

Puikus pavyzdys

Puikus pavyzdys portretas
Prisiminkite konservatoriaus A. Kupčinsko laikus - buvo užpildyti visi vicemerų etatai ir dar daugumai savivaldybės įmonių teko prievarta įdarbinti nemažai savivaldybės narių su dideliais atlyginimais, nors jie realiai jokio darbo neatlikdavo

O kam

O kam portretas
O kam tie mero vasalai reikalingi? Jokios naudos - viską sprendžia šeima.

Sarginis kačiukas

Sarginis kačiukas portretas
Taigi trečiasis mero PAVADUOTOJAS yra Šis laikraštukas - Kauno diena! Taip giliai į vieną tamsią vietą Kauno valdantiesiams lendančio laikraščio dar reiktų gerai paieškoti... Kaip kokioj Druskininkų kunigaikštyjoje :) Daug UAB Kauno savivaldybė pinigėlių numeta KD?

Koziol \\\\\.../////

Koziol  \\\\\...///// portretas
Apie gerb. Matijošaitį buvau LABAI geros nuomonės,gerbiau.Bet kai jis pasakė,kad lianzborgas yra Kauno pasididžiavimas,pakeičiau nuomonę.---MARIJONETĖ.---Fui.---Jis kaip vadovas o'kei,bet dėl lianzborgizmo fui.---Suteik ir Kauno m.garbės vardą.Džiaugsimės iki apsiši.....o.---Ačių mere praradai pasitikėjimą.Sėkmės lyst į užpakalį.Žiūrėk kad neužsiraugtų.

O

O portretas
Kokia ten bobulka šalia Matijošiaus!?

Antinelegaluinvazija

Antinelegaluinvazija portretas
Kodel zlugdote britanikos griuvesiu tvarkyno projekta? Ar ne todel, kad krwbo sunais viesbuciui konkurencijos nebutu?

jo

jo portretas
Sunku rasti marionetę

aišku kodėl

aišku kodėl portretas
todėl, kad godžioji šeimynėlė nebesuranda buko ir be sąžinės padchalujaus, kuris nečiaudėdamas vykdytų juodus darbus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių