Kaunas kreipėsi į miestą palikusius kauniečius: gal jau laikas namo?

kaunietis

kaunietis portretas
JAU KAUNIETIS 4,5 METŲ ir tikrai nesigailiu. Gana lengvai visur pasiekiu ne tik savo transportu [ automobiliu ] kada skubu , bet ir dviračiu ar pėsčiomis. Laisvadieniais apeinu gerą "gabalą" pėstute [ pasivaikščioju po miestą ] ir per tas valandas [ nuo 2-4 ] vis grožiuosi kaip miestas auga, gražėja, Teisybės dėlei , transporto kamčių irgi daugėja. Bet nereikia kaltinti vieno valdininko, ...jei visi turintys auto važinėjasi būtinai su juo ir visada po vieną... Persėdus į visuomeninį transportą , kauniečių gatvės atlaisvėtų.

Patriotai

Patriotai portretas
Gera akcija, jei ir keli procentai Kauno isdaviku novavilnieciu sugris, vis pliusas.

krabui pritrūko baudžiauninkų ?

krabui pritrūko baudžiauninkų ? portretas
koks asilas grįš į krabastaną ?

Lukaa

Lukaa portretas
Kol Keras sėdės ,tol Kaunas skęs į liūną. Dabar dar tik mes išsikraustėm gyventi į Kauno raj. ir į darbus važinėjam į miestą, bet jei toliau miestas bus "sodinamas" į amžiną nesibaigiančią spūstį, kai stogas nuvažiuoja kol parvažiuoji namo, tai ne tik mes bėgsim iš miesto, o panašu kad ir ofisai ir įmonės bėgs. Kaunas anot Kero -pėsčiųjų miestas ir viskas tik dėl jų saugumo ir gerovės, o automobiliai Kerui -blogis Nr.1

kol

kol portretas
prezidentas nesusodins visa mafija neribotu /atostogu/ tol nera tikslo grizt i si bardaka.....

nunu

nunu portretas
Grįšk prie žagrės pilieti , laisvės alėjoj po šūdą nebraidyk....

pilietis

pilietis portretas
Mykit nemykę, bet prieš kelis metus ir dabar esančio Kauno net negalima lyginti. O kas bus dar po kelių metų... Todėl nepatenkintieji kurpkite pasakas atidžiau , nes žmonių jos neveikia [ akis gi kiekvienas turi]. Vien pažiūrėjus į namų atrestauravimą, gatvių sutvarkymą, pilnus sutvarkytus parkus...Ir būsimą naują stadioną bei halę...Ets., nabagai ...Neturite ką veikti , tai pasakas kuriate. Nors jos nelabai kauniečiams patinka.
Anonimas portretas
Kol kaimiečiai už nariuotakojus balsuos negrįšim...

Pasidalinkite informacija

Pasidalinkite informacija portretas
Kuriame valstybiniame darželyje yra laisva vieta 3 metu vaikui?

Senbuvis

Senbuvis portretas
Atgal į apkasus?

Nigga

Nigga portretas
Kaip bebūtų kai atsimenu koks buvo Kaunas kada vadovavo tas kreivasnukis pridurkas tai didelis pliusas ponui Matjosaiciui!

juodas humoras

juodas humoras portretas
ANEKDOTAS. Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis nusipirko dvarą Kauno rajone (Kačiūniškės), o pats ragina visus sugrįžti į išdraskytą Kauną. Į Lampėdžius ar Šančius?

1

1 portretas
Mane asmeniškai iš Kauno į rajoną iškraustė kvailiojimai su šildymo sezono pradžiomis ir pabaigomis - Kupčinskas absoliučiai nepaisė jokių teisės normų, termometro parodymų ir t.t. Remdavosi kažkokiomis prognozėmis, siūlymais rinkti parašus ir kitokiais vėjais. Ar gali normalus, dirbantis, auginantis vaikus žmogus du kartus metuose eiti per kaimynus rinkelioti parašus, nešioti pirmyn-atgal tepalinius radiatorius ir mėgautis plėkstančių namų kvapu ? Tada ir nusprendėme keltis į rajoną, nes tada atrodė, kad civilizuotam žmogui Kaunas - ne vieta. Dabar belieka srėbti pasėkmes, linkiu tokių klaidų daugiau nedaryti :)

Chebra grižkit

Chebra grižkit portretas
Nėra kam Vici kotedzu parduoti

P. Edikas

P. Edikas portretas
10 Kauno įsakymų: 1. Neturėk kitų merų tik Visvaldą vieną 2. Netark Kauno vardo be reikalo 3. Švęsk akropoly 4. Gerbk Megą ir Molą 5. Saugok kauniečio gyvybę 6. Negeisk kauniečio (-tės) 7. Saugok Kauno turtą 8. Atsakyk už bazarą 9. Negeisk svetimo miesto ir jo mero 10. Negeisk Viči turto

Alexotas

Alexotas portretas
Kabink plakatus nekabinęs, vis viena Kaune gyventojų mažėja, o Kauno rajone daugėja. Problema ta, kad Kaunas užgriozdė geriausias vietas biurų pastatais, o Viljampolės ir Aleksoto dykros stovi apleistos, čia pilna žvyrkelių, visokių apleistų sandėlių ir medinių bakūžių. Neužtenka tik sutvarkyti Laisvės alėją, reikia protingos urbanistinės strategijos. Deja, ta strategija - vieno žmogaus galvoje.

QQ

QQ portretas
Ne, nwlaikas...

paskaičiuokit

paskaičiuokit portretas
...išlaidas (plakatai, vietos stendams išnuomavimas, reklamistai, reklaminio ploto spaudoj išpirkimas, sav. tarnautojų darbas) ir paklauskit, ar kauniečiai mokesčių mokėtojai pateisina tokias jų pinigų išlaidas, Ir kodėl iš tos pačios savivaldybės žmonės šauna dirbti ir gyventi į sostinę?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių