Kaunas gali patrigubėti rajono sąskaita – nusitaikyta ir į Karmėlavą bei Garliavą

O tai kieno sąskaita didėti?

O tai kieno sąskaita didėti? portretas
Miestas privalo augti, jeigu norim stiprėt, pajėgt konkuruot su kitais didmiesčiais. Ir neturėtų būti jokių balsavimų. Čia valstybinis reikalas. Ne kaimo bojarinai turi spręsti.

Petras

Petras portretas
Tik už Kauno rajono gyvenviečių prijungimą prie Kauno miesto ir kuo greičiau.....

Palaikom prijungimą

Palaikom prijungimą portretas
Puiki idėja, miestas tvarkosi puikiai, kam tas rajonas???

Onutė,KLINIKINĖS ligoninės reabilitologė

Onutė,KLINIKINĖS ligoninės reabilitologė portretas
Labai blogas susisiekimas visuomeniniu transportu KAUNO RAJONE paz.iš GARLIAVOS nera susisiekimo su ŠILAINIAIS/KLINIKINE LIGONINE/ su KAUNO KOLEGIJA iki URNO BAZES-Labai sunku studentams iš GARLIAVOS rytais pasiekti KAUNO KOLEGIJĄ esančią prie URNO BAZES.....Vargstame rajono gyventojai,nors dauguma mūsų dirbame KAUNE......

Margarita

Margarita portretas
Matijošaitis tegu apsidairo ir pamatys dar daug neasfaltuotų gatvių Kaune.Vien Kleboniškyje,priklausančiame Kaunui,yra daug neasfaltuotų gatvių- Vasarvietės, Undinės,Vaistariškių ir t.t.Gyventojams siūloma asfaltuoti,patiems užmokant 50% sumos.

kai

kai portretas
kelnės pradeda smukt tada bando į medį lipt , kad į užpakalį kas neįkąstų ............. neišdegs , visko neapžios

Antanas

Antanas portretas
Dar nepamirškim ir automobilių draudimo - miestiečiams gi jis brangesnis. Kodėl apie tai nekalbama?

Rajono gyventoja

Rajono gyventoja portretas
Gerbiamas mere, ar daug nusiskundimu ir prasymu gavt del prisijungimo? KOKIA moraline teise turejot pradet svarstyti si klausima savivaldybeje neapklause gyventoju?Cia bus kaip Lietuva pasiprase Rusijos priimti i jos sudeti..UZ teikiamas paslaugas mes susimokame patys Kauno aptarnaujanciom imonem(Siuksliu isvezimas , v,kanalizacija , vandentiekis).Uz darzelius moka patys tevai .IS KUR TA empatija rajono gyventojams?.Patikekit nors mus ir laikot atslikusiu kaimu ,labai aiskiai suprantame jusu gruobuoniska interesa.Ateina didziules investijos ir jas reikia su Skvernelio palaiminimu susigriebti.Kaip gali nepakilti mokesciai? Ka jus atsakysite kaunieciams ,kurie moka didesnius mokescius?Ka atsakyste mums kur nebus troleibuso linijos?Gobsumu pradedat prarast savo nebloga varda ir pasitikejima.Palikit mus ramybeje ir pats turek Ramybe!

Nepritariu

Nepritariu portretas
Miesto meras turėtų pirmiausia susitvarkyti miesto pakraščius, nes dabar akivaizdu, kad ten jovalas išskirtinis. Nei įvažiuot nei išvažiuot iš Kauno neina. Vasarą keliai išvis buvo uždaryti, miestas buvo įkalintas chaotiško darbų organizavimo gniaužtuose, visi keliai Į Kauną ir iš jo buvo uždaryti. Susėskit su rajono meru ir išsiaiškinkit kaip pasiskirstyti racionaliau dirbančių mieste "rajoninių" pinigus ir nereiks čia viso rajono siutinti. Rajonas didesnis ir balsas stipresnis, nesutiks rajonas jungtis su miestu būkit ramūs ir galvokit kitą sprendimą iš kur gauti pinigų stadionams statyti. Rajonas nefinansuos šių projektų...

Arunas

Arunas portretas
Tai jai lietuviai dirba Anglijoj , tai ją prijunkim prie Lietuvos, mokesčiai ir panašiai....

mo

mo portretas
kaip beziuretum Garliava jau Kaune.

Del susisiekimo

Del susisiekimo portretas
Visiems lojantiems ant rajono valdzios del susiekimo, tai siaip kaino miestas neisileidzia rajono mikriuku, nebent tam tikromis trasomis.miestas uzdraude pvz 97 vaziuot iki bazes, leido tik iki pilies!taip kad tai buvo plano dalis.o kad as naudojuos miesto komunikacijom-, uz tai sumoku kiek priklauso.nematau jokio pliuso jungtis.

kaunietis

kaunietis portretas
Labai gerai. Miestas kai pradėjo nuo centro , taip eidamas į pakraščius ir tvarkosi. Tad problemų nebus, nes "pakels ūkį" ir kaimiškuose, prijungtuose žemėse. Geras sumanymas.

Gėda

Gėda portretas
Kauno pakraščiai TRAGIŠKI, Negeba miesto sutvarkyti, o užsimanė dar rajono. Palemone nėra šaligatvių, normalių gatvių, autobusų stotelės - tik vamzdžio stulpas, geležinkelio garso slopinimo tvorų nepastato, parduotuvė grynas košmaras, susisiekimas su centru tragiškas... Pirma susitvarkykite, o tada svaičiokite

Gerai

Gerai portretas
Matau tu irgi prie tų kurie neturi ką veikt.

gerai

gerai portretas
Gerai , kad kauniečiai TURI ką veikti , o rajoniniai sėdi namie ir komentuoja...Todėl jų čia tiek daug.

Emmа23

Emmа23 portretas
Kviečiu jus į privatų lietuviško sеkso klubą - www.vplan.com/emma23 Tai geriausia vieta susirasti sеkso partnerį!

tai

tai portretas
grobuonskas durnynas ne daugiau.....

Klausimas

Klausimas portretas
Merui trūksta žemių plėsti šeimos valdoms :)?

Joris

Joris portretas
Matijosaiciui savo sveikata reikia rupintis,o ne kaip rajona prisijungti.

neįsisvajokit apie pagerintą susisiekimą

neįsisvajokit apie pagerintą susisiekimą portretas
jei prijungtų. Mieste transportas tragiškas, savaitgaliais pusė maršrutų nevažiuoja. Darbo dienomis važinėja pustuščiai 24, 33, o kur tikrai reikia, ten maršrutų neskiria. Grafikai sudaromi taip, kad stotelėse vienu metu susigrūda 5-6 autobusai ar troleibusai, o paskui vėl 12-15 min tarpas.

Komentaras

Komentaras portretas
Ir dabar rajonas tvarkos puikiai Garleva Karmėlava Raudondvaris Noreikiškėse kai viskas sutvarkyta tai kiekvienam p reikia dar mai praplėsti savo kiemą o jei reiktų investuoti į tuos miestelius tai kažin kuris norėtų kisti pinigus ir prisijungti. Matai reikia miesto biudziata papildyti o ką rajonui tuomet daryti jam biudžeto papildyti nereikia? Kiekvienas savo kišenės žiūri dar jam mažai. Tai gal visa Kauno apskritį prisijungia prie miesto. Ir Lietuvoje bus dvi Naisių ir Kauno grafystės.

kaunietis

kaunietis portretas
Būsimas kaunietis, kuo esu labai patenkintas . Labai gerai sugalvota.

Nupušęs senis

Nupušęs senis portretas
Gal noretu Vilniu prisijungt prie Kauno,o gal Trakus-dar mazai prigrobė!? Yra posakis-frajeri godumas pražudė.

Ežiukas rūke

Ežiukas rūke portretas
Sveikintinas ejimas... Visiem nauda tiek miestui tiek rajonui. Visi kaip atsako kad Kaune gyvena nors gyvena rajone. tai telieka tik iteisinti.

To tribuna

To tribuna portretas
Pats supranti tribunini ką čia parašei? Gal bent į Kauną kada atvažiuok apsidairyti, pamatysi kaip blogai gyvename ir kaip mums reikia rajono... Iš kur tokiu veisiasi...

Tribūna

Tribūna portretas
Tai jau iš Kauno visi išsilakstė, kad reikia rajoną griebt kad kažkiek pagerint statistiką ir finansus? Kiek ten dabar Kaune, 260 tūkst. galvų beliko? Ir visi geriausi sklypai jau paimti. Jo, reikia rajono, Raudondvario dvaro, Garliavos su parkais, stadionais, Karmėlavos. Suprantam.

Sigita

Sigita portretas
Iš Jonavos žmonės taip pat važinėja dirbti į Kauną, gal tuomet ir Jonavą prijunkit :) O jei rimtai, prijungus rajonus prie miesto, esu tikra, rajonai investicijų nematys. Didžioji dalis bus skiriama Kauno miestui, o prijungti rajonai kažkaip turės išgyventi. Apie naujus kelius, parkus ir kt galėsim pamiršti.

Lile

Lile portretas
Gerb. Kauno mere laikykites ir nepasiduokite Kauno ponu spaudimui. Mieli Kauno rajono zmones saugokite ir tausokite savo aplinka. Jus galvojate kaf jei prijunks rajona prie Kauno bus geriau? Deja. Apsizvalgykite aplinkui dirbu pati ugdymo institucijoje ir matau kokios aplinkos Kaune ir rajone. Kiek ugdymo istaigu apleistu nesutvarkytu. Rajone ir tvoros naujos ir aiksteles ir lauko priemones graziausios. Prijunks prie Kauno nieko negausite. O susisiekimo klausimu tai padekokite Kaunui kuris neleidzia transporto marsrutu i rajona ypac i Garliava. O be to brangieji pridekite ranka prie sirdies ir pasakykite patys sau ar labai jau patys vazinesite tuo valdisku transportu jei vaikus vezate madinomis iki pat ugdymo istaigu duru.

To ghfdf

To ghfdf portretas
Kaimai ir taip turtingi. Kaimai nenori šelpti miesto ir likti nustekenti. Rajone kuriamos naujos mokymo įstaigos - nes daugėja gyventojų. Ir daugėja ženkliai, o miestas traukiasi... kam poto rūpės kaimo gatvelė, nioliktą kart perdarysit laisvės alėją geriau.

Vv

Vv portretas
Bulšit. Mano vaikai eina į šiemet atidarytą naują mokyklą, kurioje įsikūrusi ir meno mokykla (t.y. vaikai gali lankyti muzikos mokyklą, dailės). Mano kaime yra visi įmanomi būreliai - nuo šaškių iki baleto. Aš naudojuosi rajone veikiančios gydymo įstaigos paslaugomis. Kaime yra gimnazija. Prie mano namų išasfaltuota gatvė prieš kelis metus. Darželis renovuojamas. Kaime gimsta nauji verslai. Kuo aš nepatenkinta? Prireikė rajono pinigų miestui - negausit. Mes kovosim!

Hgfdf

Hgfdf portretas
Bet tų kaimų gyventojai, nuo to tik praturtės. Jeigu tik padaro, kad tie kaimai jau Kaunas, tai žemės kaina automatiškai sukils. Nezyskit, kad blogai čia Matijošius daro, turi jug Kaunas plėstis.

Anonimas

Anonimas portretas
Asilui o Grenlandija vaikus i Kauno darželius veda ir Kauno infrastruktūra naudojasi.

Kodėl ne?

Kodėl ne? portretas
Dar gerai būtų prie to paties prisijungti Grenlandiją, Aliaską ir kokią Islandiją!

O

O portretas
Tai malačius dvarininkas! Nusipirks daugiau kaimų, išsirinks dar turtingiausius... Kumetyną įsteikim iškart. Kažin Kauno rajono gyventojai žino kiek tas " gyventojų skaičiumi prilygsime sostinei " jiems ištuštins kišenę....

Povilui

Povilui portretas
Nelendi statyti mašinos? Ir dar kaip lendi! O jei ne tu, tai kiti miesčionys, kurie Kaune gyvena, bet LEZe dirba, tokių nors vežimu vežk! Ir savo vaikus kai į Mastaičių baseiną mokytis plaukt atveži, taip pat lendi. Ir nezyzk čia dėl mokesčių. Kaunui prisijungus rajono plotus, visi buvusių "kaimiečių" mokesčiai visada ėjo ir eina "centrui", o dabar net nebe šiaip centrui, bet matjopšaičių šeimynai, tik bėdžiai naujai iškepti "kauniečiai" už tuos padidėjusius mokesčius nieko negauna - kaip asfaltavo gatveles susimetę už savus, taip ir asfaltuoja. Arba be asfalto gyvena.

Aldona

Aldona portretas
"susirūpino" caras rajono gyventojais... o kaip miesto - Vilijampolės, Rokų, Vaišvydavos, Palemono... gal per prasti miesto rajonai, kad nereikia rūpintis, gatvės skylėtos, duobėtos...O rajonas tikrai gerai tvarkosi

veteranas55

veteranas55 portretas
... nu kažkoks briedas...kažkam gal reikia daktarus aplankyt :)

Aš portretas
Kad tik dantys krabui neišbyrėtų per didelį kąsnį atsikandus.

kaunietis

kaunietis portretas
Senai reikia . 1. mažiau biurokratų. 2. taupomos lėšos.3 didesnė tvarka.4.dar lengviau pritraukti investicijų. 5. priartėtumėm gyv. skaičiumi prie sostinės [ dabar apie 300 000 , mažiau apie 100t. po nepriklausomybės atgavimo, o būtų apie 400 t.]būtų vienodas [ daug maž ] gyventojų "aprūpinimas-aptarnavimas" mokyklomis, darželiais, darbu, transportu, ... VISKAS tikrai būtų LIUKS.O ir dauguma miestiečių bei ne miestiečių [kol kas ] pasisako UŽ PRAPLĖTIMĄ, miesto didinimą.

>Jonas

>Jonas portretas
Joneli, Joneli tikras tu kv.....is-politikas [ ar politologas?] Pirmiausia skirtumas tame , kad TEN kita šalis-agresorius-okupantas užgrobia kaimyninės valstybės teritoriją. Šiuo atveju - valstybėje perbraižomos administracinės linijos [ tiksliau dar neperbraižomos, o vyksta pradinė diskusijų fazė ] , kas yra vidinės šalies problemos.

kaunietis

kaunietis portretas
Ar mažai bardako Kaune?

Rajonietis

Rajonietis portretas
O kodėl ne atvirkščiai? Gal Kauną jungiame prie rajono, krabą - velniop, Makūnas meras?

palto saga

palto saga portretas
Citata:už miesto ribos gyvenantys kauniečiai nėra patenkinti rajono gatvių ir šaligatvių būkle, nėra patenkinti darželių trūkumu prie namų, nėra patenkinti viešuoju transportu ir kitomis paslaugomis. " Taip taip, o jau kauniečiai viską jau turi

Jonas

Jonas portretas
O kuo tas referendumas skirsis nuo Krymo referendumo

Tvarkytojas

Tvarkytojas portretas
Lampėdžiuose ir Šančiuose jau pasitvarkė, tai dabar norėtų įsisukti ir į Kauno rajoną

Virgis

Virgis portretas
Neduok tu dieve,prisijungė Rokus prie miesto,mokesčiai išaugo bet jau tokio kavardako ir burdako su kelių tvarkymu nuo Nepriklausomybės dar nebuvo!Gal kas važiavo Rokų g.? tvarkė pjovė asfaltą 1,5mėnesio o ką padarė?Pravažiuokit,absurdo teatras!Pinigų plovimas ir nieko daugiau.

Darius

Darius portretas
Kauno r. visai nenori,kad butu prijungtas prie miesto.Visu pirma susitvarkykit su Kaune jau esanciomis gatvemis,komunikacijomis,o ne kankinti zmones,kaip gudaus kaimo saligomis zmones.Susitvarkykit,ka apziojot

taigi

taigi portretas
Tai jis norėtų ir Vilniaus rajoną prijungt

rajoninis

rajoninis portretas
joo visvaldybei pritrūko mieste laisvų vietų verslui statyboms ? o rajone oi kaip yra gerų kasneliu geruose vietose...Matijošaičio teiginiai apie nepatenkintus rajoniškius dėl kelių ar šaligatviu, tai kelia tik šypseną,- tvarkosi Makūnas su viskuo, tame tarpe ir su darželiais ir mokyklomis...o jei vienas iš tėvu dirba mieste ir gal anksčiau mieste gyveno, todėl ju vaikai ir pasilieka įprastose vietose ..

Rasuole

Rasuole portretas
Nusiimkit rožinius akinius chebra.Matiośiui jau mažai užvaldyto kauno,reikia rajonu,cha cha cha.Galvojat prijyngus kas nors pasikeis?.tik mokescius didesius uz viska mokesim.argi del žmoniu ka nors daro?ne.tik del saves

otto

otto portretas
Ne viskas šiuo atveju būtų puiku. Keistųsi dalies gatvių pavadinimai. Kaune yra Vytauto pr. ir Algirdo gatvė. Garliavoje taip pat Vytauto gatvė. Tokios gatvės yra ir Naujasodyje. Tektų perregistruoti visą nekilnojamą turtų. Būtų neblogas uždarbis Registrų centrui.

Problema

Problema portretas
Ta, kad Matijošaitis negali taip šeimininkauti rajone kaip mieste. Kita problema:žmonių skaičius nuo 90 iki 2019 stabiliai mažėja. Žmonių sumažėjo kokiais 200000. Kaip jums tokie skaičiai? Trečia problema: bet kuris save gerbiantis jaunas galvotas lietuvis gyvens name, kotedže, bet ne Šilainiuose, ar kitur kur nėra kur mašinos pastatyti. Ketvirta problema: parkavimas mokomas visame mieste, net Akre tuoj mokės. Taigi, rajonas turi šansus nuimti Kauno pinigus pvz. Pastatęs kokį didžiulį prekybos centrą su nemokamu parkavimu. Kur nors Giraitėje, Romainiuose, Karmėlavoje, etc. Juk laisvės alėja užmušė vienu šūviu Akropolis, tad be problemų užmuštų koks nors centriukas su turgumi, kino ir teatro salyte, vaikų žaidimų erdve ir t.t. Sėkmės verslui.

O tai seniunai

O tai seniunai portretas
Tokie kaip miesto bus?Neduok dieve,gal tik Aleksoto normalesne,o siaip profanai.Rajone irgi yra,,operuotu,,bet mazuma

Abu be skrupulu

Abu be skrupulu portretas
Diktatoriskai valdo savo teritorija-idomu bus paziureti kaip jie draskysis.O mokesciai kils bet kokiu atveju,bukit ramus

Buvo sapaliojama

Buvo sapaliojama portretas
Kad ir dali Vilniaus rajono prie Vilniaus prijungs.To niekada nebus,nes nebus-arba turexim kariauti du Lenkija.

Audronis

Audronis portretas
Manau kad patys gyventojai turetu spresti kam jie bus pavaldus. Mes Garliavos gyventojai ne baudžiauninkai, kad kas nori ir kur nori mus pardavinėtu. Turetu ivykti gyventoju referendumas šiuo klausimu ir tik po to galėtu buti priimtas sprendimas. Vokietijoje pilna miestu tarp kuriu nera jokiu tarpu, bet administraciniu poziuriu tai atskiri miestai.

>Skaitytojas

>Skaitytojas portretas
Tamsta esi neteisus...Tada daug buvusių kaimų, kurie dabar yra miesto ribose...būtų kaimai...Gal pergalvok savo prastą mintį dar kartą...

pilietis

pilietis portretas
Sąžiningas ir teisingas pasiūlymas [planas].

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Ar nori ar nenori būti prijungti prie miesto ir mokėti kaip miestas už nekilnojamą turtą ir mokesčius turi spręsti žmonės o ne valdžia. Ir tik žmonės turi teisia išreikšti savo valią. O ne kai kurie kurumpuoti valdininkai kuriems jau mieste vietos per maža užsimanė prastumt savo įpėdinis į rajoną tada jau prasidės porceliavimai. Gal jau gana viso to šūdo kas ir kokie interesai už to slėpėsi. Sėdi mieste ir sėdėk.

>Rajonas

>Rajonas portretas
Tai ką dvejetukininke, dabar parašyk kada tuos Rokus prijungė ? Dar parašyk , kas ką nudirbo tais laikais mieste ką nors gero...Vėliau galėsi , jei būsi teisus, putotis , kad ši valdžia nieko nedaro arba , jei daro , bet ne pas jus, patarsi iš kur paimti daugiau pinigų, kad nudirbti daugiau darbų...

Puiki idėja

Puiki idėja portretas
Bet tai labai šaunu - pagal gyventojų skaičių aplenktumėm Vilnių ir ne tik ŽŪ ministeriją čia atkeltumėm, bet ir Seimą su vyriausybe. Tik prezidentūrą ten paliktumėm, kad paradus priiminėtų.

GIEDRA

GIEDRA portretas
MAKUNO SAPALIONES .Seniai atejo laikas prijungti tuos priemescius prie Kauno juk viskas taip integruota i miesta. Pageretu susisiekimas dabar iki autobusu stoties is Garliavos kaip nuvaziuot ?Apskritai rajonas panaikino mikroautobusus i II-a ligonine,klinikas,Resp. Kauno ligonine zmones pusantros valandos gaista kol su persedimais nuvaziuoja i darba net i Savanoriu pr.niekas nevaziuoja.Baisu . geda Kauno rajonui kaip viduramziais

>nesusipratėlei

>nesusipratėlei portretas
Matai, toje Vaišvydavoje...tik ta , kurią asfaltavo, gatvė ir yra...Be to vietoje padėkojimo, priekaištauji. Juk galėjo ir tos neasfaltuoti, NES reikia nudirbti visus praeitų valdžių nenudirbtus darbus arčiau miesto centro. Manau aiškiai paaiškinau ir supratai...

Rajonas

Rajonas portretas
Jei kam kyla klausimu, ar ale pageres gyvenimas prijungus prie miesto, pravaziuokit pro kazkada prijungtus Rokus, tik atsargiai, nepameskit padangu vaziuodami. Jus Matijosiiui busit kaip suniui penkta koja. Jam reikia rajono ekonomikos ir nieko daugiau

kai zjb

kai zjb portretas
LIUKSOVAI, mano kaimas bus kaunas. Jo liuks Matijošaiti, išgelbėk musų kaimą nuo Makūno. Priasfaltavo jis čia nesamonių, pridarė dviračių takų, kur kaimiečiai jais važinės- turi būt kaunas. Karves į ganyklas galima vedžiot ir ne dviračių takais. Sušiktas kaimelis yra labai šaunus- aplinkui miškelis, o vidui kaip kaunas !!!

Sanciu,,kibiras,,

Sanciu,,kibiras,, portretas
...ir sudikaus Karalius su Kunigsiksciu del ,zemiu,vergu ir duokles,ir lakstys streles i ietys,ir sbu lauks pastiprinimo is Viniaus,dabar galingesniu sajungininku turi Karalius,o po rinkimu matomai dalis kariuomenes perbegs pas Kunigaiksti.O vergams koks skirtumas,kas dul-kina.

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai portretas
smegenimis apdovanoti visi, tačiau ne kiekvienas išstudijavo jų instrukciją.

kauniečiui iš kaimo

kauniečiui iš kaimo portretas
O iš ko jūs sprendžiate, kad kūdikiui, o ne jums smegenys niežti?

Kaunietė

Kaunietė portretas
Tai, kad tarp Raudondvario, Karmėlavos ir Garliavos nėra jokio tarpo. Tai koks ten dar rajonas? To rajono reikia tik "darmajiedams" - valdininkams.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Laikinai padaro garliava miestu, Rajono miestelius), o kauna rajonu (kaimu)

Inga

Inga portretas
Pirmiau, miesto mere susitvarkykit savo daržą, pavažinėkite Vilijampolės gatvelėmis, pavaikščiokit šaligatviais, aišku, ne pagrindinėmis... Mums gerai ir rajone gyvenasi, tvarkosi, nemanau, kad jei prijungsit prie miesto, vistiek vaikai eis į darželius ir mokyklą pagal gyvenama vietą, čia jūsų interesai visai kitur, o ne, žmonės

jo

jo portretas
Tai papraščiausiai nesišvengiama. Ar anksčiau ar vėliau...

Mikibos

Mikibos portretas
Ir sudu bus daugiau mieste.bus trasos zemei

vaje

vaje portretas
važiavau taksi į Vilijampolę, prie tilto buvo kamštis, tai vairuotojas nuo Raudondvario gatvės pasuko į šonines gatveles. Niekada nesu jomis važiavęs, tai stebėjausi, ar čia dar miestas - žvyrkeliai išbaladoti. Didžiajam asfalto klojėjui darbų mieste per maža, į rajoną taiko?

Lukaa

Lukaa portretas
Kauno diena, būtų etiška prie straipsnio įdėti lentelę palyginimui kokius mokesčius moka Kaunas ir kokius Kauno raj. Kai pamatysit kiek reikėtų mokėti už namus , žemę, o tuoj dar ir parkavimą Garliavoj visur kur apmokestintų, tai ne tik kad nenorėtumėt prisijungti prie miesti, dar barikadom nuo miesto atsitvertumėt. O dar jeigu paskaityumėt i tą projektėlį "Darnus judrumas Kaune"kurį pasirašė įgyvendinti Matijošaitis iki 2030 metų dėl taršos, kur apmokestins daugiabučių kiemų aikšteles, tipo kad visuomeniniu transportu važinėtumėm,,,, tai ,,,

nesusipratele

nesusipratele portretas
vaisvydava jau kiek metu prijungta, o ar isasfaltavo daug gatviu ?kazkaip nesimato, apart, pagrindines

Antanas-+fizikos mokytojas

Antanas-+fizikos mokytojas portretas
KAUNE tikrai geras susisiekimas,bet mes kalbame apie susisiekimą visuomeniniu transportu iš Garliavos į Kauną ir pageidaujame mikroautobusų iš Garliavos į Šilainius ir į Hipodromo gatvę.....

Garliavos studentai

Garliavos studentai portretas
Garliavai reikalingas normalus susisiekimas visuomeniniu transportu/mikroautobusais /su Kaunu...... Rajono valdžiai tai visai nerūpi,gal miesto valdžia būtų dosnesne Garliavos piliečiams kas rytą keliaujantiems į studijas ir darban visuomeniniu transportu

Labai gerai

Labai gerai portretas
Siuo laiku Kaune labai patogus susisiekimas..autobusai,troleibusai kursuoja labai patogiai.Galima persesti is vieno i kita be papildomu mokesciu.Kaimieciai dziaukites ir dekokit Kauno Merui kad jis jumis rupinasi..Gyvensit Europiniam mieste.Tik turesit prie Kauno nusivalyti,nusiplauti meslinas kojas bei ratus.

Antanas-+fizikos mokytojas

Antanas-+fizikos mokytojas portretas
Taip visai nera susisiekimo visuomeniniu transportu iš GARLIAVOS ir su Šilainiais ir su KAUNO KLINIKOMIS ir su Respublikine ligonine/Hipodromo gatveje/o GARLIAVOS apylinkese tiek daug senyvo amžiaus gyventojų...... NORS VALDŽIOS VYRAI PAGAILETŲ SENYVŲ ŽMONIŲ -ir leistu kursuoti mikroautobusiukams iš GARLIAVOS į Šilainiius klinikinę ligoninę ,į Respublikinę ligoninę /Hipodromo gatveje/į Kauno Klinikas........

Patarimas choziainui

Patarimas choziainui portretas
Jei trūksta šaibų, galima tas pačias gatves ketvirtą kartą ardyti ir perasfaltuoti.

-medicinos slaugytoja Onutė

-medicinos slaugytoja Onutė portretas
Labai gerai, tegul greičiau prijungia GARLIAVĄ prie KAUNO, gal nors visuomeninio transporto reikalai pageres.........Gal mikroautobusiukų maršrutus iš Skriaudžių iki 2 klinikines ligonines/Šilainių /102 mikro autobusiuko maršrutą atstatys. O kaip būtų gerai žmonems iš Garliavos į2 klinikinę ligoninę /tiesioginiu/mikroautobusu nuvykti...... Koks blogas susisiekimas iš GARLIAVOS .Nera tiesioginio susisiekimo su ŠILAINIAIS,su 2 klinikine ligonine su Respublikine/buvusia 3 ligonine/ Rajono valdžiai gyventojų susisiekimas visuomeniniu transportu su miestu,su miesto ligoninemis visiškai nerūpi.........

Povilas

Povilas portretas
Tiesa tokia...kokią pasakė senesnis komentaras , kad tai istorija - Kaunas apsibrėžia ribas pats , kur centras ,o kur priemiesčiai ...O ANTRAS variantas, daryti kaip sostinėje, lai gyvena rajone BET UŽ VISKĄ [transportą, darželius, automobilių statymą , ir kitas paslaugas] pareikalauti MOKĖTI. Juk labai visuomeniška, ekonomiška ir BŪTINA sąlyga. Juk aš , gyvendamas mieste, nelendu pas jus į kiemą statyti mašinos, į jūsų [ kur trūksta vietų] mokyklas, darželius vaikų nevedu,galiausiai "nezulinu" jūsų kelių, šaligatvių ar nekišu nosies į kitus jūsų reikalus...Ane ? BET jums gerai viskuo naudotis , bet nemokėti...Ar Kauno įvaizdžiu girtis kaip gerai pritraukiate investicijas, aprūpinate darbu žmones [???]...KODĖL tokių "darbų nenudirba" Šveicarija [ kaimas Jonavos r. juk pavadinimas liuksusinis, pasaulyje gerąja prasme žinomas ] ??? TODĖL jog jis nesiriboja su miestu, nesinaudoja jo geru...

Kauno merui

Kauno merui portretas
Tu gyveni nuo kauno 30klm? Zmones nori ten isstumpti kur jonava at vilkija? Pirma sukurk kad zmonem mieste butu gera gyventi.Rajonas uz tave nebalsavo? Susitvarkyk pirma centra...

Izolda

Izolda portretas
Gal reikia pirma pasidaryti tvarką mieste.

Gal tu

Gal tu portretas
Mat tvaju šaiti, užsiimk savo silkėm, nelindęs kur nepriklauso?

Garliava

Garliava portretas
Saunuoliai! Garliava, Karmelav, Ramuciai seniai jau tape Kaunui, tiktai dokumentaliai nesujungti. Tikiuosi, kad greitai viskas pasikeis

PETRAS

PETRAS portretas
TIK PAGALVOKIT, KAD MATIJOSAITIS NORI PRISIJUNGTI RAJONA , KAD, atseit, KITAIP NEGALI ISASFALTUOTI RAJONO VIETOVIU ZVYRKELIU, REMONTUOTI IR RESTAIRIOTI KELIU IR RAJONO DARZELIU... OT PUPU DEDE ATSIRADO, KAD IS PRIJUNGTU TERITORIJU PINIGELIUS KAUNUI IR KRABUI , O RAJONO ZMONEMS PO 360 spygu taukuotu kas menesi ir nieko daugiau. JAU DABAR KAUNIOKU VAIKUCIAIS UZKISTI DARZELIAI IR VIETINIAMS REIKIA LAUKTI TRIS METUS!! DABAR RAJONO LESOMIS PER 4 METUS PADARYTA DARBU KO NEBUVO IKI TO! KAS RAJONE GYVENA, TIE ZINO IR NIEKADA NESUTIKS SU MATIJOSAICIO IR SKVERNELIO ISMISLAIS. MERE MAKUNAI, JUMS JEGU IR TOLIAU TAIP DIRBTI ZMONIU GEROVAI! KA DAROTE YRA NUOSTABU IR DZIUGINA BE GALO. MATIJOSAITIS NE BANGINIS, O RAJONO ZMONES NE PLANKTONAS.....

As

As portretas
Bl Kauno miesta ikiso i skolas dabar nori is rajono ismelzti visus pinigus! Salin rankas nuo rajono!

1

1 portretas
Vagis lenda į rajono žmonių kišenę

Istorija

Istorija portretas
Tai Kaunas taip ir susikūrė: prisijungdamas artimiausius kaimus: Slabodke, Šančius, Aleksotą.

Anonimas

Anonimas portretas
Skandina miestą skolose . Nebėra projektų afioroms . Belieka rajonai .

Tokia logika

Tokia logika portretas
Nezinau ar yra kur tokia savoka, kaip "rajonas" ir ka ji reiskia? Didmiesciai, tokie, kaip Kaunas, Vilnius, Klaipeda, Siauliai ir Panevezys yra su miesto centru, turi senamiescius, mikrorajonus, kotedzais apstatytus kvartalus, turi ir priemiescius, kurie uzima net apie 30km spinduliu esanti plota. Milijoniniai miestai turi dar didesnius priemiescius, kur isikurusi gamybine bei logistikos zonos, nuosavu namu kvartalai ir t.t. Cia jau miesto reikalas apsibrezti savo priemiescio ribas, ivertinant ateities miesto pletra. O valdymo prasme yra labai neracionalu laikyti rajonu-rajoneliu struktura Lietuvoje.

Ponas pomidoras

Ponas pomidoras portretas
Duokit Rajonui 10 metų ir tas pats Miestas bus prijungtas prie rajono. Mieste žmonių mažėja, rajone didėja. Žmonės bėga ten kur geriau o ne ten kur blogiau. Pats miestas kaltas kad gyventojai bėga iš jo. Mieste užterštumas ir triukšmas didelis. Daugiabutis prie daugiabučio. Butų kainos mieste - kaip naujo nuosavo namo. O ką Matijošaitis ir melagių kompanija kalba - reiktų perkošti tris kartus.

kaunietis

kaunietis portretas
Manau logiškas pasakymas , juk Garliava , Karmėlava ...jau važiuojant iš miesto centro , beveik nematyti kur yra "tarpas" ...Kas dėl Raudondvario , tai jis atskirai. Geras dalykas ir pasakymas , kad MOKESČIAI NESIKEIS, nes nemažai trolių-snarglių, pažemibndami bet kurį miestiečių pasiūlymą, šitą dalyką mėgsta prikaišioti. Kas dėl to pačio prikaišiojimo, jog nedaro šaligatvių, norėčiau paminėti kad ...nedarė ankstesnieji. Dabar matyti aiškiausiai , kad dirbama visu frontu - ir centre, ir pakraščiai [ Panemunė, Petrašiūnai link Pažaislio, Ateities pl,... ] BET nenorėkite kad viskas iš karto būtų padaryta - Maskva iš kart nepasistatė. Jei ankstesnieji būtų "bent ką" padarę, dabar liktų mažiau darbų ,o ir jie nusikeltų į dar tolimesnius miesto pakraščius. Ar ką nors supratote opozicijos liurbiai ?

Dalia

Dalia portretas
Tai kad Kauno gatvių nesutvarko,vieškelių neišasfaltuoja kauniečiams,o jau į rajoną nusitaikė.

tvarkosi

tvarkosi portretas
vienas geras dalykas būtų, kad 6 autobusas į Garliavą važinėtų bent kas 15 min.

cioce

cioce portretas
o tai kas meras būtų, nes tos prijungtos teritorijos tai už Matjošaitį nebalsavo, jis ir jo vieningi negali atstovauti prijungtų teritorijų, turėtų vykti nauji mero rinkimai

pilietis

pilietis portretas
Kiek supratau, tai Makūnas neneigia Matjošaičio išsakytos "bėdos"Ta prasme, kai dabartiniai ne miestiečiai naudojasi miestiečių teisėmis [ mokyklos, darželiai, susisiekimas, transportas...] ir [ar] pinigų švaistymu , statant ir plečiant tokius pat objektus kurių , jei būtų vienas administracinis vienetas, nereikėtų pinigų mėtyti į juos. O pasakymas "rūpi" visos šalies žiedinės žemės ar "Europoje yra kitaip" - savo pozicijų rūpinimasis.Koktu gyventi tokiu laiku , kai kiekviena įstaigėlė [ šiuo atv. Kauno raj., kitu - ŽŪM ] rūpinasi savo siaurais , o ne visos šalies mastu , interesais.

ups

ups portretas
Turbūt Matijošaitis žemių prisipirkęs tuose rajonuose. Bus miestas kainos pakils. O kas dėl darželių, tai vaikai eina pagal registracijos vietą. Kaune - kauniečiai, o rajone - rajone registruoti vaikai.

Felčerka

Felčerka portretas
Ko greičiau padaryti to geriau būtų o Ne Makuno sapalioniu klausyti!

ŽINGEIDUSIS

ŽINGEIDUSIS portretas
Apetitas kyla bevalgant, oho tai nacionalinio lygmens klausimas.

Cha

Cha portretas
Prijungimas prie miesto gali patikti tik tiems rajono gyventojams, kurie trokšta mokėti trigubai, o kai kur net dešimteriopai didesnius mokesčius ir nieko už tuos mokesčius negauti. Nemeluoju, iš patirties žinau, mus irgi kadaise Kaunas prisijungė...

Taigi

Taigi portretas
Matijošaitis suprato, kad Kačiūniškės dvaras jam per prastas ir užsimanė Raudondvario

lampėdis

lampėdis portretas
Grobuoniškos plėtros idėja. Pasižiūrėkit į Lampėdžius

Laima

Laima portretas
Reikia prijungti Raudondvarį, Domeikavą, Giraitę, Garliavą, Noreikiškes. Tai nors miestas bus normalus. O rajonas tai - Čekiškė, Vandžiogala ir pan.

Paulius

Paulius portretas
Teisingas ir logiskas zingsnis. Nuo tada kai buvo padarytas esamas administracinis suskirstymas, Pakaune labai isaugo, situacija labai pasiekeitusi.

Krabo apetitas beribis

Krabo apetitas beribis portretas
jam mažai miesto, kuris jau beveik įsidėtas į kišenę. Ne mažiau godūs palikuonys nusitaikė ir į rajoną ?

Kurmis

Kurmis portretas
Giraite irgi taps miestu.Tik be saligatviu.

O

O portretas
Tai ir Raudondvaris yra Kaune.

Na

Na portretas
Jei Grikiškės yra Vilniuje, tai Garliava, Domeikava, Karmėlava irgi yra Kaune.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių