Kasmet Kauno mariose masiškai gaišta žuvys, bet taip ir lieka neaišku – kodėl?

Grįžti į straipsnį

žvejys

žvejys portretas
Taspat ir Kuršmarėse, Nidoj būdavo pakrantė nusėta,ne paslaptis,ka lietutis nuplauna žemdirbių herbicidus,Lituviai juk ypratę partizanaut, viską daryt priešingai,ko iš jų prašoma.

ALGIS

ALGIS portretas
Citata -''...randama pusšimtis ir daudiau žuvų ''.., ar tai Kauno marioms tikra tragedija , ar žuvys dėl amžiaus negaišta , o gal tai buvo sužeistos kitų plėšrūnių , arčia ne tas pat kaip su klimato ''atšilimu , kai gegužės pabaigoje , negali dar nieko sėti darže , nes naktimis vis būna šalnos , gal tai pati gamta reguliuoja .

Labai teisingas "Ccc" pastebėjimas

Labai teisingas "Ccc" pastebėjimas portretas
Tikrai, Kauno marios ne Atlanto vandenynas ir galima buvo skersai ir išilgai perplaukti. Pėsčia aplink apeiti galima buvo. Juk ne pirmas kartas, kai gaišta žuvys. Armija valdininkų, kuriuos išlaiko mokesčių mokėtojai. Bet ką jie daro? Juk paprasčiau patupet krūmuose ir pagauti nusikaltėlį su keliomis žuvytemis.

senis

senis portretas
žūvys serga nuodais kuriuos kauno vandenys išleidžia į marias aš taip mastau ,nes ko jom gaišt tada juk žvejai ju tai ne nuodija.

Gamtos inspektorius

Gamtos inspektorius portretas
Žvejai, kreipiuiosi į jus. Turėkite visada su savimi grynųkų pinigų.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Putino darbas.

Norma

Norma portretas
Lietuvoje tapo normalu milijoninius pažeidimus išteisinti, o už menkas žuveles iš peties bausti. Gaila, kad ši vyriausybė tęsia niekšiškas tradicijas.

Ccc

Ccc portretas
Apgailėtinas aplinkosaugos darbas, tai jie Klaipėdos Grigeo nematė ir kaltų valdininkų nebuvo, tai dabar nesugeba išsiaiškinti. Garsiausi darbai tai pavieniai žvejai sugauti sau žuvis ne tas pagavę.Tai kam ta armija valdininkų su mokslininkai priekyje, juk marios tai ne Atlanto vandenynas, per tiek metų skersai, išilgai galėjo ištirti.

matomai LGBT-istai

matomai LGBT-istai portretas
trusikus ir stringus plaut pradejo mariose...

Anonimas

Anonimas portretas
kas nemunu tekejo 60 metu nuosedos likomariu dugne isnuosedu issiskiria metanas ir kitos kekmingos medziagos visa tai atsiliepia gyvuniniai

Budulis

Budulis portretas
Kai tokios griežtos žvejybos taisyklės, tai žuvelės pradėjo mirti natūralia, senatvės mirtimi...

tai

tai portretas
tie gamtosaugininkai, ka jie baige, kad nesugeba istirti nuo ko masiskai zusta zuvys, jie tikriausiai p;apirkti kaip ir visi kiti, tu kurie tersia ir pila chemikalus i mares, kaltu kaip visada nerasta b et jei sugaus zveja sugavusi 2 zuvis tai jaum cia baisus nusikaltimas, bauda 1000 euru

O todėl

O todėl portretas
Gobšios rubuilės vietinės gyventojos iš rajono nugraužė žuveliokus dar iki užkibimo žvejams. Suvartojo, taip sakant, be tarpininkų. Tiesiai nėrė vandenin ir ėdė vietoje.

Gamtosaugai

Gamtosaugai portretas
Kasmet Bebrų įlanka paseklėja po 10-15cm iš žiglos upelio pilamo šūdo. Kitose upelių ištakose kurioe teka pro gyvenvietes - tas pats. Sovietmečiu visi turėjo lauko tualetus ir srutas išvešdavo. O šioje sąjungoje visus privertė prisijungti prie kanalizacijos kuri nuleidžiama į marias. Gamtosauga atsisako ką nors daryti argumentuodami, kad politikai ir biznieriai jiems surišo rankas. Todėl ir užsiėma chuinia...

Netikiu

Netikiu portretas
Prieš keletą metų pažįstamas buvo priblokštas, pamatęs baisu vaizdą prie jachtklubo. Buvo patalas negyvų žuvų. Galėjai kibiru semti. Bet tada taip ir nebuvo išaiškinta, kas kaltas dėl tokio žuvų gaišimo. Netikiu, kad nenustatyta priežastis. Tikrai netikiu. Ir keista, kai už kelias žuvytes žmogus baudžiamas taip, kad maža nepasirodo. O čia žūsta nesuskaičiuojamas kiekis žuvų ir niekas nežino priežasties. Gal draudžiama žinoti?

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Nesugeba surinkti ir nuvežti į laboratoriją ištyrimui?Tegul nuveža ir sužinos,kodėl.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių