Karantinas – nė motais: koncertas svarbiau?

Fobas

Fobas portretas
Gaila, kad dauguma šios mokyklos mokytojų yra antivakseriai ir homofobai :)) Užuojauta Jūsų vaikams.

Styginių instrumentų katedros vedėjas

Styginių instrumentų katedros vedėjas portretas
Nereikia tuomet NMG skelbti, kad jie ruošia pagal bendro ugdymo programą - nes jos ten nėra. Man šiaip visiškai normalu, kad antivakseriai ir nevyke mokytojai gins šią mokyklą savo pečiais, bet jei ne aš, tai kas nors kitas ateity pasakys koks šios mokyklos lygis bendrojo ugdymo prasme. Atsakant į Jūsų komentarą, kad Jūs žinote kurie yra pabaigę ir sėkmingai tęsiantis savo studijas ne muzikinėje krypty - gerai, bet tai vienetai. Aš asmeniškai baigiau šią mokyklą ir gailiuosi, kad čia studijavau. Absoliučiai prašvaistyti 12 metų niekams - tik įstojus į universitetą supratau, kad viską ką supratau šioje mokykloje yra ydinga - Jūs greičiausiai klausite, kaip man pavyko įstoti - tai , ėjau jau papildomai ir tik taip pavyko pasiekti rezultatų - be to, žinokite, ne aš toks vienas buvau :) Jei tėvai skaito ir nori leisti savo atžalą į Naujalio mokyklą - nedarykite to. Nuveskite jį į gerą bendro ugdymo mokyklą ir greta leiskite į muzikinį būrelį. Pasiekti daug geresnių rezultatų.

Klausimas

Klausimas portretas
Idomu, kur gerbiamas direktorius dėsis, kai neužilgo baigsis direktoriavimo kadencija. Gal liks J.Naujalio gimnazijoj ūkvedžiu? O kur pasirodymus su privataus verslo mokiniais organizuos direktorienė? Prie kito direktoriaus niekas valstybinėj mokymo įstaigoj saviveiklinio kolektyvo vakarėlių rengti neleis.

Gi

Gi portretas
Remontai galėtų būti ir geresni, bet iš didelio skurdo padaryta tai, kas galima. Mokinių mažėja visose mokyklose - jums, kaip intelektualui, tai, tikėtina, naujiena - mažėja ir menų mokyklose. Visose, visoje Lietuvoje, ir ne tik, . Menas nebėra absoliutaus prestižo profesija, o sąnaudos tikslui pasiekti milžiniškos. Jūs, tikėtina, geras darbuotojas iš tos mokyklos. Neironizuoju....jums rūpi. Tikėtina dar nepabėgote...junkitės su geraisiais, siekit rezultato...anoniminiai komentarai tikrai nepadės, kaip ir purvini nevykę straipsniai...

Anonimas

Anonimas portretas
Bėga iš šios mokyklos ne tik vaikai,bet ir geri darbuotojai. Vertėtų ne tik pinigus skaičiuoti, bet ir stipriai komunikavimo,lydetystės kompetencijas tobulinti.Tiesa,remontus vykdyti tikrai geba,geras ūkvedys ne ūkvedžio pareigose.

Anonimas

Anonimas portretas
Styginių instrumentų katedros vedėjau, jūsų bendrą erudiciją atspindi žinojimas, kur prasideda sveikas protas ir kiek jo turi būti ;) Ar tai nėra mokykla ruošianti mokinius muzikinėms studijoms? Man žinomi sėkmingai studijuojantys bioinžineriją ir programavimą šios mokyklos absolventai, taip pat baigę šią mokyklą anksčiau dirba teisininkais, ekonomistais, valstybės tarnyboje. Panašu, kad jums reiktų nefrustruoti, net jei ir tam turite priežasčių...linkiu susitvarkyti problemas.

Styginių instrumentų katedros vedėjas

Styginių instrumentų katedros vedėjas portretas
Mano katedra sveiko proto skyriuje - gaila, kad čia nepateksite. Pasikartosiu dar kartą. Bendras ugdymas labai prastas, muzikinis geras - tačiau, gerai asmenybei reikia erudicijos, o ne vienos "siauros" srities išmanymo. Švietimo ministerija turi atkreipti dėmesį į šios mokyklos mokinių paruoštumą ne muzikinėms studijoms - manau jie nustebtų kad čia nėra taip viskas rožėm klota :)

Gi

Gi portretas
Styginių instrumentų katedros vedėjau...kokiame rūsyje jūsų katedra...gal įmonėje "Nutrūkusi styga" vedėjaujate? Apgailėtina, jei čia kas iš VDU ar "Gruodžio mokyklos"... plintusų matuotojas...

Gi

Gi portretas
"kultūros židiny", ar bandėte pats/pati pasisveikinti su direktoriene...tikėtina, tokia mintis, jums labai kultūringam, nekilo...pabandykite, nustebsite žmogaus šiluma ir nuoširdumu.

Gi

Gi portretas
Kodėl tik minima mokykla...reikėjo salės tarptautiniam kultūros renginiui, nuomojome tiek Gruodžio, tiek Naujalio mokyklos salę. Kokios sveikatos bėdos žurmnalistę užpuolė, kad toks keistas straipsnis publikuojamas.

"Kulturos židinys"

"Kulturos židinys" portretas
Naujalio administracijos bendravimas,kaip socializacijos centro. Raštininkė gimnazijos veidas :) Direktorienės sveikintis po siai dienai nieks neismokė. Kultūringo elgesio su žiburiu nerasi.

Styginių instrumentų katedros vedėjas

Styginių instrumentų katedros vedėjas portretas
Puse šitos mokyklos mokytojų prieš skiepus. Man jie - žemiau plintuso, neverti net menkiausios pagarbos. Tokia ta Naujalio mokykla. Tarp kitko - bendras ugdymas žemiau parengiamosios grupės, mokytojai neturi nei menkiausios kompetencijos.

Nuomonė2

Nuomonė2 portretas
Saviems mokiniams groti ir mokytojams dirbti negalima, bet Suzukiams visos durys atviros. Toks jausmas, kad pastaraisiais metais Naujalis tapo Suzukio filialu. Tiek kadrais tiek renginiais. Todėl neaišku kieno interesus gimnazijos direktorius labiau atstovauja - ar savo mokyklos ar suzukio? o gal daro kaip žmona liepia?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Niekaip negaliu suprasti tų, kurie nori keršto siekti kitų rankomis, per spaudą. Protingai direktorius padarė, jog dvyliktokų norus apribojo. Nepagalvoja vaikeliai, kas laukia jų ateityje, jeigu netikėtai per šimtadienį kažkas pasigaus virusą. Ką tada reikės kaltinti? Kas bus atsakingas? Juk jų laukia valstybiniai egzaminai, nuo kurių rezultatų gali keistis ateitis. Manau, jog žurnalistai turėtų pagalvoti ką rašo, kodėl rašo ir kas užsakovai. Šlykštu taip terorizuoti žmones, dėl kažkokių išsišokėlių.

Mąstantis

Mąstantis portretas
Šitie paranojikai užkniso juodai. Bijai vilko, neik į mišką. Bijai covido, sėdėk namue su kauke ir po antklode.

Tiesiog

Tiesiog portretas
Kas nesupratot - straipsnio esmė yra, kad saviems direkcija nieko neleidžia daryti, bet žmonai galima. Už simbolinį mokestį išsinuomoti salę ir daryti renginį, nors koncertavo mokiniai visai iš kitos mokyklos.

Tėvai

Tėvai portretas
Mes už vaikus ir jų koncertus. Kas per varžymai ir kas per užsakomieji straipsniai. Ar neliko kitų temų...Vaikai lai groja, bent tiek jiems džiaugsmo šiuo laiku.

Suinteresuotas tėvas

Suinteresuotas tėvas portretas
Aš už tai, kad mano vaikai grotų! Kas prieš - dėkitės prie šitos žurnalistės.

Kawenskas

Kawenskas portretas
Kas per užsokomasis straipsnis? Kokia dar ten žurnalistė lerva drysta karjera daryti per vokelį gautus pinigus! Nėr problemos ta korona! Tik valdže tuom naudojasi, kad geriau suvaldyti kiekvieną žmogų!!! Covid tai amžiaus afiora...

Kur einame???

Kur einame??? portretas
Pirmą kartą vaikai, jų tėvai ir mokytojai aprašyti kaip nusikaltėliai už... koncertą! Analogo tikriausiai nerastume net Baltarusijoje. Šalin rankas nuo šviesiausios visuomenės dalies!

ano

ano portretas
tai karantyniniu idijotu konfederacija kuo daugiau prisiplest maro metu ir dar ta mara iskelt i A lygi kad is baimes numirtu ir viska paliktu?..... j e m s.....

Kauniečiams

Kauniečiams portretas
Labai geras įvykis, .Muzika nugali globalistų sukeltą beprotybę. Nustokit traumuoti vaikus.Šita nesamonė greitai baigsis .Ačiū, organizatoriams.

Lukas

Lukas portretas
Svarbu pinigai o paskui nors tvanas Tokia renginių veikėjų morale

Kauno diena

Kauno diena portretas
pradeda garsėti ,,žurnalistais".Negi visai žlungat?

Salė centre už 20 eurų

Salė centre už 20 eurų portretas
Būtų įdomesnės temos apie nepotizmą, neskaidrius konkursus į pareigas, “pilkąją kardinolę” (sutuoktinę iš “suzuki”) ir apie tai, kaip dėl nekompetetingo direktoriaus kažkada buvusi prestižinė gimnazija eina velniop ir tampa privincijos (pvz. Jiezno ar Panevėžio rajono) lygio mokyklėle, nesugebančia sukomplektuoti net vienos pirmokų klasės.

taigi

taigi portretas
policija viešai paskelbė, kad nebaus šeimų maršo dalyvių, kad buvo be kaukių ir nesilaikė atstumų, nes tų dalyvių...labai daug. Tai dabar nusitvers muzikuojančių vaikų, kadangi kiti, nemuzikuojantys, gimnazistai paskundė, kodėl jų salė užimta?

Anonimas

Anonimas portretas
kažkoks tuščias "išpūstas" straipsnis. Gal tiesiog reikėjo laikraščio plotą užpildyti...

To bausti

To bausti portretas
Visus i kalejima ir jums bus ramu,ar ne? O žurnalistė žemo žemo lygio

Sugrojo kažkam ant nervų.

Sugrojo kažkam ant nervų. portretas
Bausti negalima,pasigailėti.Bausti,negalima pasigailėti.

Bausti

Bausti portretas
ir tėvus, ir pedagogus, kurie nesirūpina nei savo, nei vaikų sveikata. Kuo jie geresni už MAMA dalyvius?

Kas čia

Kas čia portretas
Per žurnalistė? Pavydi,kad nemoka groti???

Tai kauno diena

Tai kauno diena portretas
Dirba su policija? Eikit pažiūrėti,kaip degradai ir jų vaikai gyvena, o nestvarstykit už rankovių inteligentų. Lygis žurnalistės,tyliu!

Gėda

Gėda portretas
Persekioti žmones ir užkrauti baudomis. Tikrai, maximoje pasižiūrėkite,koks žmonių tankis....

ccgcf

ccgcf portretas
gerai daro uzkniso karantinas

Skundikas

Skundikas portretas
Pavyduolių kerštas

Maximoje neužsikrečia

Maximoje neužsikrečia portretas
O koncertas sukėlė trydą žurnalistams
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių