Kaip Lietuva sužlugdė Maskvos operaciją (išskirtinis interviu)

runkelis

runkelis portretas
kur nuotraukos ginkluotu vyruku ant stogu? kodel slepiamos?

Pagarba, Tau Audriau

Pagarba, Tau Audriau portretas
Dydis vyras buvai, Audriau. Savo pavydžiu įkvėpei ne vieną. Tuo metu man buvo dvidešimt keli, buvau ką tik vedęs, mažas vaikas, grįžęs iš Šiaurės laivyno MP (jūrų pėstininkai) dalinių ir ne nei sekundės nei aš nei mano jauna žmona nedvejojome suteikti pagalbą Tėvynei.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip visada, visas brudas reiškiasi komentaruose ...prieš visa kas pažangu, kas mūsų istorija, kas eina pirmyn... Nejau skalikai , jums vis neatsibosta loti ?

Audriau, taigi parsidavei bachureliams, uz ka

Audriau, taigi parsidavei bachureliams, uz ka portretas
ir sumokejai karjera. Kaunieciams nereikia makaronu kabinti, mes prisimename.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
pasakos leliukams

nebuvo kam

nebuvo kam portretas
iš kariškiu gint seimo tai šitas surinko Kauno kriminalus ir juos apginklavo..Vėliau kuomet savo pagrindini darba buvo atlikes Tata aną pašalino paprasčiausiai pasodindamas. /bijojo kad su savo banditais prieš jį nesugalvotu eit/

Zaja Bys

Zaja Bys portretas
O dabar tapome dar greitesni, taigi visi marš skiepytis, ir jungiam 5G.

Senas tremtinys

Senas tremtinys portretas
Sajūdzio pradžioje apie 1988m. teko dalyvauti Klaipedoje buvusioje rusų 2 vid. tremtinių susiejime. Pirmą kartą pamačiau jaunuolį su ūsiukais, kai jis lengvai užšoko ant scenos, eme drąsiai kalbeti. O aš išbuvęs 10 m. Igarkoj emiau žvalgytis, kur čia išejomas, nes neabejojau, kad saleje pilna saugumiečių. Beje pamačiau tiek daug pažystamų veidų, kurie pasirodo buvę tremimuose. Tai štai, koks drąsuolis jau tais laikais buvo gerb.A.Butkevicius. Pagarba Jam, tuo laiku tai buvo labai drąsus poelgis.

Klp

Klp portretas
Kaip geažiai susigiedojo vatnukai ir gandragalviai.Su vatnikais viskas aišku,o kolxoznikai parodė savo tikrąjį veidą

tegyvuoja sorošo degeneratų "laisvė" būti išnuodytiems

tegyvuoja sorošo degeneratų "laisvė" būti išnuodytiems portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

...

... portretas
rusai nenaudojo ginklu , nes nebuvo isakymo...tokia pati situacija buvo azarbaisziane.ten zude civilius be jokiu skrupulu.butu tada valdzioje buves putinas,niekas butu neleide lietuvai atsiskyrti...

Durniai lindo ,kaip visada po tanku,o ponai kavute gere

Durniai lindo ,kaip visada po tanku,o ponai kavute gere portretas
Kaip visada ponai laimi.

Tam ruskiai komentariai uzsiciaupkit

Tam ruskiai komentariai uzsiciaupkit portretas
Del to ir lindo po tankais,kad butu sviesiau ant akiu,gyvenimelis pageretu,bet lindo durniai,o protingi sedi seime siltai isirange.

ruskiai komentatoriai užsičiaupkit

ruskiai komentatoriai užsičiaupkit portretas
ruskiai komentatoriai užsičiaupkit..... mes ten buve Prie Parlamento dalyvave Viską matėm ir žinom..... ir Ruskių mėšlo MELO niekas netiki . Lietuviai ,kaip dabar Taip gerai niekada NEGYVENA. ..... Lietuviai labai gerai GYVENA..... nauji Namai Mašinos, net Studentai su savo mašinom į paskaitas važinėja

Ds

Ds portretas
Dėkite spauda internetine jau pradėjo viešinti dokumentus dėl landzbergiu žaidimo ietuviu žmones ,jo įsakymu buvo stumemi žmones po tankais sakykit internete info su nuotraukom

ALGIS

ALGIS portretas
Kodėl šis žmogus , daug prisidėjęs prie NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO PAMIRŠTAS , buvo padręs klaidą , bet ir valstybė padrė klaidą KALINDAMA PARLAMENTARĄ ,kuris turi neliečiamumą , galėjo pasirūpinti , kad tai nebūtų .

Anonimas

Anonimas portretas
Tik susirinkusių žmonių apie seimą dėka buvo pasiekta pergalė . Žmonės meldėsi ir tik Dievo pagalba buvo laimėta Lietuvos laisvė. Tik ne seime sulindusių seimūnų dėka . Jei ne suvažiavę iš visos Lietuvos žmonės , ir paklydęs ne į tą pusę nuvažiavę rusų siūsti tankai viskas būtų greit užimta. Sulindę šiltai sėdėot ir drebėjot ,o dabar įsivaizduojat kokius didelius darbus nuveikėt. Per 30 laisvės metų atsidūrė Lietuva prie bedugnės krašto.Išvogta ,didelė korupcija ,nesąžiningi teiismai , žiniasklaida nesiskaitoma su žmonėmis,naglai meluojama..Tai seime 30 metų sėdinčių pedofilų klano ir sistemos darbas. Naikinama Lietuva iki šiol.

tam --magyla- tu sunkaus gimdimo aukele ..

tam --magyla- tu sunkaus gimdimo aukele .. portretas
matomai tu yvykiu metu dar cypei tevo kiausiniuose prasydamas paleist tave y laisve.....

Įdomu

Įdomu portretas
Labai įdomu, kodėl V. Landzbergis sausio 7 d kvietė žmones ateiti prie parlamento ir pareikšti savo požiūrį į kainų pakėlimą, jeigu buvo žinoma, kad rusakalbiai gyventojai ruošiami šturmui? Mane labai išgąsdino toks jo kreipimasis- arba tai visiška kvailystė, arba bjauraus plano (bet kokia kaina nušalinti Prunskienę) dalis. Ir tikrai- susirinko Ivanovo pulkai, tada vėl V.L kvietimas ginti parlamentą. Tą pirmąjį kvietimą galite surasti to meto Lietuvos aide, transliavo radijas. Keista, kad Audrius to nepaminėjo, nors jis žymiai keičia tų įvykių supratimą.

Dar daug neaiškumų šioje istorijoje ,o jie dydvyriai.

Dar daug neaiškumų šioje istorijoje ,o jie dydvyriai. portretas
Kas čia nori Butkevičių padaryti didvyrių ?.Lansbergį taip pat tai pasakykit kokiais KGB, sąrašais nepasidalino šie piliečiai ir už ką vienas kita kaltindami pasodino Butkevičių .Kas duos tam atsakymą ?.Ne viskas kas politikoje blizga, tas auksas.

vargšas

vargšas portretas
tai kam Lietuvoe reikia "Maisto banko" ir aukoti pinigus , jei kovojom, o ką laimėjom?

Butkevičiau, ne apie tai kalbi...

Butkevičiau, ne apie tai kalbi... portretas
Geriau papasakok kaip tave V.Landsbergis į kalėjimą įkišo. Kai kas jau pamiršo, kaip V.Landsbergis visus šlavė, kas jam stojo skersai kelio. Papasakok apie pokalbį Palūšėje. Kai kas to net nežino...

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Butkevičius labai mėgsta pasigirti, todėl ne viską, ką jis pasakoja, reikia priimti už gryną pinigą. Tačiau nuopelnų iš jo neatimsi - mokėjo prie rusų kariškių su degtine ir kyšiais prieiti. Tiesa, ir pats kartą įkliuvo už palyginus nedidelį kyšį - 15 tūkst. dolerių. Buvo pagautas už rankos ir dviems su puse metų patupdytas - čia tiems nežiniukams, kurie teiravosi, už ką Landsbergis pasodino Butkevičių.

kapsas

kapsas portretas
Na nereikia mulkinti, juk tik vienas dėdulė atkovojo Lietuvai nepriklausomybę, vienas organizavo parlamento gynybą ir apgynė parlamentą, vienas drasiai atstatęs savo komunistišką krutinę, bailiai besislėpdamas už minios nugaros, atlaikė tarybinius tankus o dabar niekšiškai kovoje su tauta kuri jam nenori suteikti prezidentinių regalijų.

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Pranas Pričkus - išsigimėlis ar parsidavėlis. Lok nelojęs, kaulo negausi.

Pilietis

Pilietis portretas
Lietuvos vyrai buvo pasiruošę kovai, žinodami, kad pralaimės ir žus. Šlovė jiems per amžius.

Magyla

Magyla portretas
Versiją idiotams apie šaudymą į savus, kažkieno sukurtą praėjus keletai metų nuo įvykių, šiomis dienomis atkakliai kartoja idiotas, mėgstantis savo komentarus apšikti daugtaškiais.

Nesvaikit

Nesvaikit portretas
Baigėsi visos laisvės. Ateina Kinija.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
John Rambo, paklausk Aleksandro Nevzorovo, jis tau tikrai pasakys kas šaudė. Tas žmogus pakeitė ir pažiūras ,kai nustojo tikėti Kremliaus melu.

kodel po ,,,Laisves ,, atgavimo ,,patrijotai,,,

kodel po ,,,Laisves ,, atgavimo ,,patrijotai,,, portretas
ne su tauta glebesciavosi ir kure planus kaip lietuva padaryt dar labjau zydinciu krastu su laiminga pasiturincia tauta......o suoliais su Audrium priekyje paknupstom muve prie CENTRINIO ARCHIVO -SAVO [IR SVETIMAS] ASMENINES BYLAS VOGT ???tyse maisais ,tasem ir ragazem ...... matomai ,kad tauta nesuzinotu ankstesniu ,,,patrijotu,,, nuopelnu tautai ir tevynei ,ko gero KGB stukacius ,, Dedule,, tave ir ykiso y cype uz tuos archivus....

stebiuosi

stebiuosi portretas
kiek daug komentaruose raudonskūrių (greičiausiai ir šiklenkių) pasisakymų, kurie ale viską matė (ir prisidėjo prie žudynių organizavimo) - negi jie dar neišmirė? Dievas jau seniai tokius turėjo nusiųst pas demonus į amžiną ugnį

Tam Jonui lietuviui,kas is to,kad Lietuva Europa

Tam Jonui lietuviui,kas is to,kad Lietuva Europa portretas
Ka reiskia,kad Europa.Europa-ZOPA.Kuo galim pasigirti.

Tuta

Tuta portretas
Kai kgb'istines elitos panoro atsiskirti viena nuo kitos jiems prireike auku kad ligitimizuoti savo veiklas. Ania Audriau:) papasakok kas tave ikyšo i belange?

kauniete to lietuvis

kauniete to lietuvis portretas
apie kokia čia taktika debile šneki kuom tas butkervičius skiresi nuo masiulio tik tiek kad pinigai ne dėžutėje buvo viena patvarkė atsikratė ožys kita paštininkė grybė patvarkė ir vienas ir kitas kažka ne taip KGBistam leptelėjo Lietuvi protingasis subinlaižy nemalk šudo nes visa lietuva žino kad buvom kgb istu užgrobti ir jokios nepriklausomybės nera ir nebuvo

Sviniaus egzistencija iliusrtruja

Sviniaus egzistencija iliusrtruja portretas
musu galia ant kiek “toli”pazengeme,juk viduje ileistas batkos destruktorius tarnauja ssr.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Homo erektus ant dviejų kojų atsistojo prieš 1,5 milijono metų. Žmonės nuo baudžiavos Europoje atsikratė dar Napoleono laikais. Trampas žadėjo amerikiečius padaryti didžiais . Tik kuriuos,gal kam apie 50 ,nespėja žengti su šiuolaikine darbine kvalifikacija, laisvalaikiu geria alų ir šaudo į taikinius ? Ar tai įmanoma misija? Visi ,kurie nenori siekti gerovės siekdami mokslo , keistis , gyventi pagal ateities modelį , suklups ar prieš naują pažadų pranašą , ar kelyje į niekur ,kurį patys pasirinko. O Lietuva -tai Europa ir Azijos žinovams reikėtų komentuoti pagal kompetenciją.

John Rambo

John Rambo portretas
Įdomus pasakojimas. Visgi paslapčių dar daug liko ir jos kažkodėl labai slepiamos. Taip ir nenustatyta kas nušovė tuos žmones. Aišku, kad tarybiniai kariai nešovė. Manau kad patriotai "nuo stogų" irgi nešovė. Visgi kažkas tai juk šaudė

tuo metu jau buvo sajunginiu respubliku pirmuju

tuo metu jau buvo sajunginiu respubliku pirmuju portretas
partijos sekretoriu susirinkimas ir pasirasytas bendras nutarimas su Gorbociovo palaiminimu ,kad visos respublikines salys gali atsiskyrt nuo TSRS ... ta ir padare baltarusija ,latvija ,estija, ir lietuva ... tik stai lietuvos ,,,patrijotai,,, uzsimane ,kad jiems nereikalinga tokia laisve --Jie laisve nori issikovot....stai su CNN,Bi -Bi-Si , kitu uzsieniu info strukturu ir spec tarnybu uzsakymu ,suorganizavo sy SOU , susauke tevynes ,,,gynt ,,, visa tauta... kuria sustate pries tankus . o patys pasislepe uz muro sienu ,kad netycia y kaulus negautu ar koks nors ,,,patrijotas,,,nuo stogo y kupra neysautu..... [apie tai ir Paleckis kalbejo kury dabar uzdare kalejime be teismo jau pusantru metu laiko, beje apie tai atvirai kalbejo visa lietuva po tu yvykiu, tuo metu net per TV rodevezamus y morga nusautus zmones ir potalogoanatomu zodzius ,kas nuo kur sove pagal zaizdu struktura--ir jokia paslaptis tai tuo metu nebuvo]

Čia tik drebina žmonės va buvo sausio 13d.Lygiai, taip pat,

Čia tik drebina žmonės va buvo sausio 13d.Lygiai, taip pat, portretas
Kaip dabar įsijunk telika gąsdina kiekvieną dieną su korone. Tais laikais rusai ne važinėjo po visą Lietuvą, o pora tankų atlėkė prie televizijos bokšto kur žmonės, ten stovėjo ir viskas. Mūsų valdžia, kaip visada drebino žmonės ir drebina iki šių dienų.

Rimtpautas

Rimtpautas portretas
Laisvi esam... 30 metų... galim važiuot, kur norim - pažiūrėt, kaip kitur geriau... Laisvi būti skurdžiais, laisvi būti buduliais. Visi laisvi...

kazkaip audriukas net neuzsimine

kazkaip audriukas net neuzsimine portretas
apie ,,,patrijotu,,, porovokatoriu suvius nuo namu stogu y nugaras kitiems patrijotams ,su tikslu isprovokuot skerdynes ..... ir kur dingo sauliai kurie buvo sutikti jo aerouoste ir po pasaudymo nuo stogu islydei y aerousta....skaityciau ,kad siuo atveju tai Maskva suzlugde Lietuvos ,,,patrijotu,,, operacija provokacija su simtais taikiu pilieciu zuvimu,norint visa tai parodyt su kino fejerverku ,dumu uzdangu , imitaciniu granatu sprogimu SOU uzsienio zurnalistams operatoriams ir spec tarnyboms , ir nesant muila is tos vietos per ,,,uzpakalines duris,,.... Bet rusu kariskiai ir KGB tam nepasidave zmoniu nepuole ,[ tik anot Audriaus ykale y kakta vienam kitam arsiai nusiteikusiam patrijotuj kad aprimtu , juos ramino ir audriukas ,bei rusu moterys]... SOU neyvyko ...o ,,,patrijotu,,, pagal uzsakyma pagamintos aukos --neteko prasmes....

SNIECKUS

SNIECKUS portretas
Boksta pulti nebuvo prasmes! reikejo tik isjungti elektra ir sildyma ir visi butu islakste namo!

Ką Butkevičius padarė Lansbergio chebrai?.

Ką Butkevičius padarė Lansbergio chebrai?. portretas
Kodėl nekalbama už ką Butkevičių ,Landsbergis senis įkišo į cype ,kur jis perėjo jam kelia ,po nepriklausomybės kovų .Ką tokio padarė, kad bendražygį pasodino į įkalinimo įstaiga ?.Beje vienintelis sėdėjo iš politikų.

Geriau paklauskit paprastu žmogelių, kas dalyvavo ir viską m

Geriau paklauskit paprastu žmogelių, kas dalyvavo ir viską m portretas
O ne kas šiltai užsidare sėdėjo. Kavute gėrė ir valgė skaniai. Kurie net bijojo iš vietos pajudėti, tik rėkė per radiją, o kas rimtai kovojo tu gyvųjų tarpe nėra. O kas rėkė, tas šiltoje kėdėje sėdi.

Radijas

Radijas portretas
tada 'dedues ' kalba transliavo : Lietuvai reikia auku ir 200 saziningu !

Anonimas

Anonimas portretas
jei ne Brazauskas tai nepriklausomybes nebutu

Lietuva dejoniu salis ir apkaltinti tik sugeba.

Lietuva dejoniu salis ir apkaltinti tik sugeba. portretas
Kaip nieko nedave Lietuva lietuviams,todel ir pabego i vakarus emigravo.Ir daug lietuviiu,net nezada sugrizti i Lietuva.

Tam su sventem

Tam su sventem portretas
Tikras stribkoncervis šventės žmonės žuvo.Rašyt išmok Lietuviskai

klausimėlis

klausimėlis portretas
Ką danabr veikia CNN ir kiti Gorbio šeimininkai?

Saulys

Saulys portretas
Ooooo, smirdancios vatines fufaikes nemiega, jau atidirbineja 30 mediniu rubliu. Cha cha cha.

Margiris pasakorius

Margiris pasakorius portretas
Dar vienas pasakų senelis išlindo. Tokio lygio pasakos skirtos save išaukštint. Ir skirtos tiems, kas tada dar gimę nebuvo. Bet kiekviena valstybė yra sukūrusi sava mitologiją. Be jos ji negalėtu egzistuoti.

Su Sventem

Su Sventem portretas
Su artejancia svente Lietuvos zmones! Si musi mes laimejome! O dar nenudvese "jedinstvenikai" tegul loja, ne ilgai jie amses...

Beda

Beda portretas
Pasaka be galo, toks įspūdis kad visi tiki šitom nesamonėm.

Jahcity

Jahcity portretas
Prans teisus!!!!

Klp

Klp portretas
Visi patriotai tampa kyšininkais.

LIetuvis

LIetuvis portretas
A.Butkevičius buvo šaunus vadovas ir jei ne jo parinkta taktika, galėjo būti visko.

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Prisiminiau dainą: "Viskas buvo ne taip, ne taip, viskas buvo netikra". Su vakarais buvo sutarta, kad pabaltijį Gorbačiovas atiduos geranoriškai Taip ir būtų buvę, jeigu ne .... Gal galite iš savo varpinės nors trumpai papasakoti kiek aukų ir kraujo praliejo Latvija, Estija. Kodėl nepaminėjote kaip "dėdulė" lakstė su pistoletu rankoje po Seimą šūkaudamas "jeigu jūs nepadarysit kraujo, padarysiu aš" kol neatėmė iš jo "pistolmašinkės" ir t.t. Parašyčiau daugiau, bet žinau, kad "liežuvis už dantų, sveikiau dantims", bijau netgi prabilti apie žodžio laisvę, tokia ta mūsų tariama Nepriklausomybė ir demokratija.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių