Kaip keičiasi laidotuvių tradicijos?

Grįžti į straipsnį

Ką čia nusisnekat

Ką čia nusisnekat portretas
Ką čia nusisnekat juk parašyta kad siela prisikėlęs su kūnu skaitykite Bibliją

...

... portretas
Taaaip, medžių neliko, tai kauniečiams tik pasilaidot beliko... (krabas: "Miręs kaunietis - geras kaunietis")

Vika

Vika portretas
Neprisikels. Koks siauras jusu mastymas. Kaip jus isivaizduojate ta prisikelima? Kad prisikelia supuves kunas? Baisesnio vaizdo negali buti! Arba senas ir prisikelia senas ir jam vel laikas i kapus? Teisingai komentatoriai raso - prisikelia zmogaus siela,o ne tas suires kunas. Rasinejate nesamones ir tiek.

Būsima velionė

Būsima velionė portretas
Straipsnis-reklama. Asmeniškai aš-už kremavimą. Laidotuvės daug ramesnės ir estetiškesnės, nei gedėjimas prie lavono karste. Aš nenoriu, kad mane aptarinėtų gyvieji; kokia aš graži ar nelabai gražiai atrodau, kokia mano suknelė, ar brangiame karste guliu ir t.t. Gerai, kad pamažu ir pas mus jau priprantama prie kremavimo.

gyventoja

 gyventoja portretas
Nelabai suprantu tų žmonių, kai kremuotiems mirusiems užsiima tokius pačius plotus kapinėse kaip ir laidojant paprastai, žmogaus nekremuojant. Tokių pavyzdžių daug. Nekalbu apie tuos žmones, kurie turi anksčiau laidotų savo senelių ar tėvų kapus ir urnas laidoja senose kapavietėse, neužimdami daugiau taip trūkstamų plotų. Čia viskas gerai, anūkai ir proanūkiai ateina prie vieno kapo ir aplanko kelias kartas, kapai geriau prižiūrimi. O kapai Kaune užima įspūdingas teritorijas. Siūlyčiau būti supratingiems. Dėl kolumbariumo, tai Petrašiūnų kapinėse jis yra labai neestetiškas.. Siūlyčiau savivaldybei pagalvoti apie jo įvaizdį. Mačiau kolumbariumą naujai įrengtose kapinėse Kretingos rajone. Visai priimtinas architektūrinis sprendimas. Viskas kompaktiškai ir gražiai išspręsta. Kremavimui pritariu, bus švaresnė Lietuva.

nesuprantote

 nesuprantote portretas
3 dienas buvo gedima dėl religinių tradicijų, o ne taip kaip čia paniekinamai parašyta, dabar negedima dėl brangios salių nuomos ir dėl materialumo viskas praranda prasmę

Žinančiam

Žinančiam portretas
Ne kažką išmanote apie tikėjimą mažiausiai dėl 2 priežasčių: 1. Bažnyčia neprieštarauja kremavimui, kunigai urną laidoja lygiai taip pat kaip karstą. 2. Prisikels ne kūnai, o sielos. Tik siaubakuose gyvi lavonai po kapines vaikšto. Nepirškite savo nuomonės kitiems.

Anonimas

Anonimas portretas
prisikelia žmogaus siela, bet ne kūnas..................

Nebeprisikels

Nebeprisikels portretas
Tik bet kokią nuovoką gyvenime praradę žmonės degina savo artimąjį. Tai absurdas. Jau vien dėl tikėjimo nuostatų, kad ateis paskutiniojo teismo diena ir visi kelsis iš numirusiųjų. Sudegintieji jau nebeprisikels.

Manau,

Manau, portretas
kad vainikai ir krepšeliai ir glėbiai gėlių jau atgyvena...

nuomonė

nuomonė portretas
Dar reikėtų,kad keistųsi ir kapinės. Kadangi jau daug kas kremuoja savo artimuosius,tai užtektų mažo antkapėlio ir visur žolytė.Geras pavyzdys Skandinavijos šalys.Artimiesiems nereikia rūpintis kapais,bet kuriuo metu jie randa sutvarkytą kapą.

Pritariu

Pritariu portretas
besikeičiančioms laidotuvių tradicijoms, ypač kremavimui ir kapų tvarkymui. Tik pagrindinių religinių apeigų laikytis reikia.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių