Kai kuriems paaugliams karantinas – eilinės atostogos be apribojimų?

H

H portretas
Policijai svarbeuse trikojai pastatei ir lauki pazeidejo ir be vargo

tonis

tonis portretas
Kiekvieną vakarą Šilainiuose prie Baltų pr.37 namo susirenka paauglių nuo 10 metų ir vyresnių daugiau nei 7 ir kažkur traukia.Panašu,kad tai vaikai iš buvusių vaikų globos namų.Paskambinus 112 ,klausia gal žinot kur jie eina

kaunietis

kaunietis portretas
...o, vežiodamas po miestą keleivius [ esu vairuotojas ] TOKIŲ GAUJŠ- SUSIBŪRIMŲ matau ne vieną....Tokie virusą ir platinai , nes tai daugiausia ...dvejetukininkai, nemokšos, kuriems žinios apie virusą nieko nesako. ČIA turi labiau policija pasistengti. PVZ., sulaikyti , uždaryti kokiame sklepe , garaže ar dar ...kur nelabai patogu, išlaikyti kokias 4-5 valandas , "beieškant" nusikaltusiųjų-platinančių virusą nepilnamečių tėvų. Tada nubausti [ yra už tai baudžiama , pradžioje baudomis...] ir po parašu, paleisti į namus ...IKI SEKANČIO SYKIO.

...

... portretas
Už kiekvieną vaikų pražangą bauduot ASMENIŠKAI Šakalienę!!! nes TIK per ją tie pacukai tapo nekontroliuojami!

Bėda

Bėda portretas
Puikūs ir teisingi komentarai. Nepritarti jiems negalima. Bet...Prisiminkim ir kitą medalio pusę, bandykim suprasti ir policiją. Juk patys išmokom ir vaikus išmokėm policijos negerbti, neklausyti. Sustabdė policininkas draudžiamoje vietoje einančią moterį,- per televizija vaizdas -moteris įtūžus mosikuoja, o žurnalistas komentuoja -"policija prie pagyvenusios moters kabinėjasi". Vijosi pasieniečiai kontrabandininkus, iššovė, bandydami priversti kontrabandininkus sustoti, o komentaras - pasieniečiai viršijo įgaliojimus. Dar? Gerai. Bandant sulaikyti nusikaltėlį, šis nepasiduoda, ginasi, per grumtynes visko pasitaiko, o komentaras - kokie žiaurūs policininkai. Taigi, viso to pasėkoje turim, ko nusipelnėm.

pasipiktinusi

pasipiktinusi portretas
O ku vaiku teises specialistai, o kul policija, tegul prasuka per diena po kerlis kartus, neliks nei vieno, o jai dar kas ir stovines, iskviesti tevus, surasyti protokola tevams u= vaiku neprieziura ir viskas baigsis. O tu paugliu simtai visame mieste, matau buriuojasi prie mokykl7 stadiojonu, u=kampiuose vietoje to kad sedetu namuose ir mokytusi. Bet geru tevu vaikai nesitranko, trankosi tu vaikai, kuriu tevai tuo metu aluti namuose geria ar pas kaimynus baliavoja.

Nu

Nu portretas
Bauduoti tėvus.

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Yra tokia patarlė , baimės akys didelės , akivaizdus pavyzdys

Manau

Manau portretas
nereikia visko kraut ant policijos,medikų, vaiko teisių .Yra T Ė V A I.Jie turi atsakyt.Visi turi atlikt savo pareigas .

Gabija

Gabija portretas
Gal galėtu policija keleta jartu dienoj ir pro Lampedzius prasukti? Atsilo oras ir ne tik pusyna, bet ir gyvenvietes gatveles lanko buriai atvykusiu. Sedime karantine, bet jau nebejauku i savo kiema iseiti, kai buriai vaiksciotoju juda tiesiog uz tvoros, nesidrovedami net i vidines gatveles uzsukti, kad apziureti naujas statybas ir zmoniu kiemus.

nuomone

nuomone portretas
paaugliai ,jie ir tevu neklauso,nu nukentes tevai,o jie juos pasius na...ir tuo baigsis ,zinau ne is pasakojimu,o policijos tikrai niekur nesimato

Aha

Aha portretas
Ipac Kaune slaistosi niekas nekontrolioja.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kas suvaldys tokius ,kurie žino įstatymus ir teises ir yra nesuvaldomi .Smurtauti negalima jokia forma ,nei morališkai ,nei fiziškai ,kas belieka, melsti, žadėti ir ką dabar įdomu pasakytų Šakalienė?Kokį pedagoginį patarimą duos ,visiems vaikams tinkantį.

Katastrofa

Katastrofa portretas
Tėvams skirti baudas už vaikų nepriežiūrą. Dabar neapkaltins, kad mokykla, mokytojai kalti, vaikai dabar privalo būti tėvų priežiūroje, tėvų, kurie atprato rūpintis ir domėtis savo atžalomis, nes dabar jiems reikia skirti daugiau nei 7-15 min. /parą. Tėveliai, dabar paaiškinkite savo vaikams apie užkrato pavojų, priminkite, kad yra drausmė , pareigos , atsakomybė, žinoma, jeigu patys apie tai ką nors išmanote.

jo

jo portretas
Šančiai. Elitinis rajonas. Jau geriau kaime gyventi negu Šančiuose

Ryta

Ryta portretas
Nesuprantu nuotraukas deda tai yra policija iškvietei tėvams bauda ir viskas,porą baudelių per kišenę ir tvarką bus...nes matosi kad Lietuvoj neviskas tvarkoj su galvelem situacijos nesuvokimas 0,ką kalbą ką daro daugumai nedaeiną..

Trucker

Trucker portretas
Busimi lodoriai.

Nu

Nu portretas
Bet ar tie zmones idiotai visi ar kas jiems yra.Gal pradeda tegul patruliuot pilicija po rajonus,o ne laukt skambuciu....pazekit kas vyksta dienos metu lauke...visur pilna vaiku.stadionai pilni,parkai pilni.

R

R portretas
Baust tevus,kito kelio nera siuo metu.

Tu

Tu portretas
Arce matomai jau persirgai,bet liko smegenu pazeidimo negryztamieji reiskiniai.

Arce

Arce portretas
Nepsichuokite paranojikai , visviena pusė Lietuvos persirgs . Stiprinkit imunitetą ir nemyžkit į batą anksčiau laiko .

Bile Koks

Bile Koks portretas
Tėvelius baudelėm padulkint- praeis noras tusintis

Nuomone

Nuomone portretas
Jau jie ne mažiukai.Juos i Lukiškiu kalėjima uždaryti.Jau demokratija šiuo laikotarpių nebeturi galioti.Reikia diktaūros.O policijos ar kitokių apsauginių nesimato,,Kur kareiviai kuriegalėtu tvark palaikyti? O musu kabančios galvos ;pagal juos viskas gerai.Atsakomybės jokios.Ir tvarkos jokios.

Reikėtų

Reikėtų portretas
Vaikus palydėti iki namų ir bausti tėvų didelėm didelėm finansinėm nuobaudom. Iš karto situacija pasikeistų.

na baudoms nieko nepasieksim

na baudoms nieko nepasieksim portretas
Prasigere tevai

Kaunas.

Kaunas. portretas
O per tokius avingalvius ES mano negydyti 60 ir daugiau metu turinčius.Leisti uždusti kančiose namuose.Tai ir pradėti nuo Briuselio ir visų politikų ,Tegu dusta namuose,ir be plaučiu vėdinimo.Juk tie surinkti i Briuseli yra beveik vis virš 60 m.

Wika

Wika portretas
sulaikyti ir bausti tėvus. Ir tokiom sumom, kad žagsėtų!

AS manau

AS manau portretas
Policija tokius turėtu sulaikyi ir perduoti tėvam.Jei jie namuose ,nedirba tai ir ne mažą baudelę išrašyti.Kitaip tvarkos nebus.Laukia tokia pat padėtis kaip Italijoje.

Aha

Aha portretas
Nu tai pilni mokyklu stadionai vaiku...pravaziuikite per visus rajonus: silainiai,kalnieciai,vilijampole ir ttt.pazekite stadionus kas ten darosi.jokios kontroles
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių