K. Kėvalas: karantinas – ne bausmė, o galimybė

sigucio protekcija kad kevalas

sigucio protekcija kad kevalas portretas
paskirtas arkivyskupu jo kandidatura buvo ristatyta popieziui.Pagal viska turejo pristatyti vysk ,Poniskaiti jis turejo tapti Kaunensis arhiepiscopus.bet sigutis pristate sau lojalu asmeni.

tai

tai portretas
nauju laiku vyskupu bruozas - demagogijos perteklius. jie dalijasi samprotavimais mazai arba savotiskai remdamiesi biblija. viskas yra galimybe. pagal sia logika net ir numirusio kunas tampa galimybe augti medziams ir augalams. kauno vyskupija baudzia Dievas: per 5 metus jau ketvirtas vyskupas, ir tas dar negales atlikti ingreso, paskirtas per mara. tai blogas zenklas. atrodo, kad ilgai neuzsibus, jei sigucio mafija toliau darys savo juodus darbelius

MELSKIME DIEVA NUODEMIU ATLEIDIMO

MELSKIME DIEVA NUODEMIU ATLEIDIMO portretas
Himnas + Pats Kristus šiuo dienos metu ant kryžiaus kentė troškulį, šią valandą giedokime, teisybės turtų trokšdami. Taip pat ir alkį jauskime, kurį jis vienas numalšins, kaltybėmis bjaurėkimės, dorybių vien ilgėkimės. Šventosios Dvasios dovana giedotojus teatgaivins, te kūno karštį atvėsins, ir sielos ledas suliepsnos. Maldaujam Kristų, Tėvą jo ir Dvasią Tėvo ir Sūnaus; Trejybe, išklausyk maldų, viena galinga amžinai. Amen.

Kaunas

Kaunas portretas
Tai Dievo bausmė visiems.Juk seksas per visus kanalus ,portalus..Atsakomybės jokios.Diedukai palieka seimas dėl barakūdų.Gimdo vaikus,bet neaugina.Abortai ,žudomi kųdikiai.Atsakomybės nė pas viena ,O vyrai išvis už nieką neatsako.O vartojimas didžiausias.Kartais naktį kai nesimiega galvojų ,kad užgrius lavina škudurų iš parduotuvių ,bazių visus mus ir paskandins.Tik pirkite ,tepliokitės,tapkite silikoninėmis.Tai ir yra pamoka pasaulio žmonijai.Kad per daug nuvertinome dorovę.Pinigai,tik pinigai.Nesvarbų kaip jie įsigyti.

AnI

AnI portretas
Teisingai K .Kėvalas pasakė.Ir manau,kad čia dar ne viskas.Juk Jėzus kristus budamas 33 metu pasakė;ateisiu po dviejų. tūkstančio metų.Tai gali būti apie 2033 metus.Kas netikite palaukite.Čia žmonijai Dievo bausmė už visas darančias klaidas,nusidėjimus.

visas straipsnis gloria tv lt

visas straipsnis gloria tv lt portretas
Jis pabrėžė, kad vien šiais metais visame pasaulyje buvo atlikta 50 milijonų abortų, o vyrai elgiasi „tarsi nieko neįvyko, skelbdami savo tariamą laisvę“. Nyderlanduose ir Belgijoje tėvai gali nuspręsti, kad jų vaikai bus eutanazuoti. Vaikai gali savarankiškai „nuspręsti“, ar jie nori būti „berniukais“, ar „mergaitėmis“.news kov.-23 Vyskupas nutraukė tylą: „Dievas nekalba, jis šaukia“ Dievas panaudojo koronavirusą, kad sustabdytų žmoniją, kuri nori „vaidinti Dievą“. Meksikos Kuernavakos vyskupas Ramonas Kastro Kastro savo kovo 22 d. homilijoje prieš daugelį tikinčiųjų tvirtino: „Dievas nekalba, jis šaukia“.

++++++++++++++++

++++++++++++++++ portretas
Giesmė Rūsčią dieną amžiai lemia pagal pranašystę seną: pelenai palaidos žemę. Kaip tada visi drebėsim, kai prieš Viešpatį stovėsim, atsakyti jam turėsim! Nuaidės baisus trimitas ir minias nesuskaitytas šauks, kur sostas pastatytas. Ims mirtis, gamta drebėti ir numirėliai kalbėti, teisiančiam atsakinėti. Knygos bus atidarytos, kur kaltybės surašytos, nusidėjėlių darytos. Soste sėdintis Teisėjas, Nedorybėms paaiškėjus, baus, atradęs nusidėjus. Ką aš vargšas jam sakysiu? Užtarimo ką prašysiu, kai save kaltą išvysiu? Viešpatie, piktiems siaubingas, o silpniesiems maloningas, gelbėk ir mane, meilingas. Mielas Jėzau, atsiminki, ir manęs nepaskandinki, bet nuo pražūties apginki. Dėl manęs taip daug kentėjai, net brangiausią kraują liejai, išganyt mane norėjai. Teikis, Jėzau, dovanoti, leisk kaltes nusimazgoti, kolei teiks į teismą stoti. Kaltę jausdamas, dejuoju ir iš gėdos raudonuoju, tu išgirsk, kaip aš vaitoju.

info gloria tv

info gloria tv portretas
vakar Egzorcistas: „Koronavirusas yra bausmė už Pachamos garbinimą“ Koronavirusas yra „bausmė“ už Pachamamos garbinimą katalikų bažnyčioje, filipiniečių dvasios tėvas Edgardas „Bing“ Arellano paaiškino kovo 19 d. homilijoje (vaizdo seka žemiau). Arellano yra kanonų teisės teisininkas, egzorcistas ir buvęs EWTN televizijos laidų vedėjas. Remdamasis Išėjimo knyga 20, dvasininkas pridūrė, kad nepaklustant pirmajam Dievo įsakymui ir garbinant stabus, tokius kaip Pachamama, užplūsta negandos, kurios yra „bausmė dėl mūsų pažeidimų prieš pirmąjį Dievo įsakymą, kuris draudžia stabmeldystę“. Dvasininkas tiki, kad „mes esame laikų pabaigoje“, išsiskiriančioje tikėjimo praradimu ir baisių veiklų išpopuliarėjimu.

info gloria tv

info gloria tv portretas
vakar Egzorcistas: „Koronavirusas yra bausmė už Pachamos garbinimą“ Koronavirusas yra „bausmė“ už Pachamamos garbinimą katalikų bažnyčioje, filipiniečių dvasios tėvas Edgardas „Bing“ Arellano paaiškino kovo 19 d. homilijoje (vaizdo seka žemiau). Arellano yra kanonų teisės teisininkas, egzorcistas ir buvęs EWTN televizijos laidų vedėjas. Remdamasis Išėjimo knyga 20, dvasininkas pridūrė, kad nepaklustant pirmajam Dievo įsakymui ir garbinant stabus, tokius kaip Pachamama, užplūsta negandos, kurios yra „bausmė dėl mūsų pažeidimų prieš pirmąjį Dievo įsakymą, kuris draudžia stabmeldystę“. Dvasininkas tiki, kad „mes esame laikų pabaigoje“, išsiskiriančioje tikėjimo praradimu ir baisių veiklų išpopuliarėjimu.

gloria tv kataliku zinios

gloria tv  kataliku zinios portretas
is viso pasaulio

**********

********** portretas
news prieš 11 valandų Dievo rūstybė? Žemės drebėjimas palietė tik naujųjų ritų šventoves Kovo 22 dienos žemės drebėjimas Kroatijoje nuniokojo Dievo Motinos gimimo bažnyčią Granešino mieste, šiauriniame Zagrebe. Bažnyčios lubos įgriuvo ir sunaikino Novus Ordo žmonių (mišių) stalą, o altorius, tabernakulis ir Dievo Motinos statula liko nepažeisti (vaizdo įrašas žemiau). 2017 metais įgriuvusios lubos sunaikino žmonių stalą Rabato Ta' Giezu bažnyčioje, Maltoje. Panašiai nutiko ir žmonių (mišių) stalui Paryžiaus Dievo Motinos katedroje per 2019 metų balandžio mėnesio gaisrą.

++

++ portretas
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Nu jo...galimybė ...kiekvienos laidotuvės jei bent po 100...tai kuo daugiau, tuo didesnės galimybės bažnyčiai?

varnas

varnas portretas
evangelija pagal luka, Jėzui būnant viename mieste, atėjo vyras , visas raupsuotas , Pamatęs Jėzų ,jis parpuolė ant žemes ir madavo ,,Viešpatie ,jei tik panorėsi ,gali padaryti mane švarų,, Jėzus ,ištiesęs ranką palietė raupsuotąjį ir ir tarė,Noriu būk ,švarus '' ir toj raupsai pranyko, O Jėzus jam liepė niekam šito nepasakoti, Tik nueik ,pasirodyk kunigui atiduok auką už pagijimą, kaip Mozės įsakyta , jiems paliudyti, tačiau garsas apie jį sklydo vis plačiau, o būriai rinkdavosi, pasiklausyti, bei pasigydyti, iš visu ligų ,O jis traukdavosi, į nuošalesnes vietas, melstis, taip kaip jau mes didžių dalykų jau esam pridares, taip pradžia yra, ne bausme bet galimybe, visu mūsų nenoramu,atlikta,

ARgali vyskupas atspet Dievo minti?

ARgali vyskupas atspet Dievo minti? portretas
ne negali,prisiminkim kiek kunigu nuodemiu ,prisiminkim zmonijos nuodemes,ir Fatimos apreiskimai bylojo atgailaukite,laikas trumpas.Pasiskaitykite senaji testamenta kaip Dievas baude uz nuodemes.

...

... portretas
ŽIAURIAI čia atvirai: "Dievas leidžia dalykui vykti su tikslu, kuris yra aukštesnis, nei tai, ką mes matome aplink" - čia tas 'leidžia' REIŠKIA TIK jo begalimį CINIZMĄ, ir tuo pačiu čia pasakyta kad yra kažkas aukščiau dievo, kad jis ne visagalis, yra kažkoks AUKŠTESNIS tikslas, aukštesnė valia; mes dėl savo vaikų BET KĄ galim padaryt, o tas dievulėlis?.. Bet ir tas jo 'leidimas' vimdančiai CINIŠKAS: KAIP taip galima?.. (visos dievo CINIZMO aukštybės pasireiškia vėžiu vaikaims... juk, ESĄ, 'bė jo nė plaukas nuo galvos', o ir tokiam mažulėliui JOKIA bausmė nepriklaso). Taip kad, šventeivos: ARBA TUOJ PAT pareiklaukit tą virusą atšaukt, ARBA - jau ryt imsimės tokio 'dievo' IŠTRĖMIMO iš vietų kur MES Perkūnui anksčiau meldėmės!

ku dingo

ku dingo portretas
LIEtuvoje apie 400 miljonierių, o kur jų pagalbą? Numa / Numavičius? / ką nupirko?

hmz

hmz portretas
Kauno diena Aušros Lėkos asmenyje leido sau įdėti keistą frazę redakcijos skiltyje apie kažkokį "madingiausią kunigą", kuris (atseit) sau asmeniškai atsidarė sąskaitą, nes dėl karantino nebegali surinkti aukų. Noriu pasiaiškinimo iš jūsų, kas tas keistasis kunigas, prašom neužuminuoti, kad pati, aušrelę, neįsimintum, nes į sarkazmą aš galiu atsakyti cinizmu.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
blogį lengviausia paslėpti gėryje

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
be jokios abejones, Dievas Poseidonas naikinantis vatikano -k--u---r---v--a--s visada duoda galimybe gamtai is naujo atsinaujinti

Ramunė

Ramunė portretas
Skubėjome,lėkėme ,teršėme orą,naikinome gamtą gaminome ir pirkome to ko mums nereikia ,virusas sustabdė mus bedardant į bedugnę.Dabar dar turime laiko aplankyti namiškius,pakvėpuoti švaresniu oru ir pamąstyti apie žmogaus laikinumą šioje žemėje .

Padugnės ir dabar nerimsta

Padugnės ir dabar nerimsta portretas
Štai tie patys nuolatiniai,kuriems nieko švento nėra-nei mūsų Tėvynė,nei jos laisvė,nei jos tikėjimas.Ir jie kiekvieną dieną [tokie NA NA ir visa kita dvokianti Kremliaus samdyta šutvė] loja ir loja ant visų,nenurimdami net šiuo mūsų visų išbandymo metu.

Kėvalai,

Kėvalai, portretas
Kėvalai, tai dėl karantino bažnyčios netektas tikinčiųjų aukas, kaip geras verslininkas, prašysi padengti iš valstybės biudžeto?

konservatoriai , kuo g r e i č i a u --

konservatoriai , kuo g r e i č i a u -- portretas
d a b a r ATSIGRĘŽTI ir pažiūrėti ,kokį b l o g į esate padarę Lietuvos SKURDE gyvenantiems ŽMONĖMS, ko gero ,SUVOKIATE, kad skurdo ir u b a g ų DIEVAS nesukūrė, tad ,kad lengviau i š g y v e n t u m ė t e KORONAVIRUSO pandemiją , ir išpirktumėte gyventojams padarytas SKRIAUDAS per 26 metus ,kviečiu ATLIKTI i š p a ž i n t į

o Velnias

o Velnias portretas
koks zioplas 'kunigas" :karantinas -galimybe! Karantinas , ne galimybe, o butinybe apsagot kitus,tik va niekas jo nesilaiko kunigeli,nes valdzia taip nori ! Visus gryztancius reikia i privaloma karantina ,uz kurio nesilaikyma 5 metai kalejimo .Nu kada valdzia ir kunigai ateis i Prota?

...,skaityti...,

...,skaityti..., portretas
leidzia GYVENTI SVIESIA VILTIMI... TASKAS

...,nors esu nePRAKTIKUOJANTIS KATALIKAS...,

...,nors esu nePRAKTIKUOJANTIS KATALIKAS..., portretas
kasdiena DAUG KARTU trumpai MELDZIUOSI...,tai yra MEDITACIJA nuRAMINANTI SIELA ir LEIDZIANTI GYVENI SVIESIA VILTIMI...,mielieji ,siandien per LRT KLASIKA bus TRANSLIUOJAMOS SV,MISIOS...,kas turit galimybiu paKLAUSYKIT JU...,MALONAUS SVENTADIENIO VISIEMS... TASKAS

Mama

Mama portretas
Žr nors vienas iš turtuolių nupirko ventiliacijos aparatą? Kiek pinigų seimunai pervervede į fondą? Mars ipriesakineslinijas,tada matysime,kad mylit tauta!!!!

Aleksandra

Aleksandra portretas
Dekoju uz interviu. Stiprybes Jums Vyskupe Kestuti. Visada nesat mums Vilti. Zurnalistams - bukite ir likite sveiki. Prakeiksmai liks jums patiems, zmones nelaimingi.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Ačiū už interviu žurnalistei- pagarba Jums, sugalvojusiai pakalbinti mūsų gerbiamą ir mylimą arkivyskupą! Dėkingi esame gerb. arkivyskupui už tą pokalbį, už tą išmintį, už tą svarbų pasikalbėjimą su mumis, Kauno dienos skaitytojais! Mums tas pokalbis buvo labai svarbus! Širdingai dėkojame

visiems su sutanomis

visiems su sutanomis portretas
Susikisk savo dieva i sikna.

666

666 portretas
Gal tu vaistuku isgerk ir nekvailyk zmoniu.

#

# portretas
Kiek dar šiti šetono išperos kvailins žmones? Patys teigia ir patys sau prieštarauja... Jei šventa joks virusas negruebs, o patys siulo laikytis karantino, vadinasi nieko švento ten nėra ir niekada nebuvo. Bažnyčia tiesiog kažkada atlikdavo masių kontrolės vaidmenį, ką šiai dienai puikiai daro purvasklaida... Tep sakant atgyventas, pasęnes instrumentas ir daugiau nieko...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių