Jauna šeima: ne automobiliai ir ne namai turi būti svarbiausias tikslas

tautietis

tautietis portretas
čia matau daug kritikų priviso, kurie kažkokį biznį mato. O jūs patys pabandykit paglobot vaiką už tuos kelis eurus.... Modestas aria taip kad net man jo gaila su tamsa išeina vidurnaktį gryžta. Viską žmogus bando kad tą duoną uždirbt. Savo sūriu prakaitu juda į priekį...daro ir klysta ir vistiek eina į priekį ... gyvena labai paprastai tai vienas iš tų kuris pats viską daro ir nereikalauja kad valstybė ar visuomenė kažką jam duotų. Nustokit loti nes patys nė trupučio tiek nesat dirbę ir darę. Nuoširdžiai linkiu Modestui sėkmės ir stiprybės jis tikrai jos vertas.

Varguolis

Varguolis portretas
Ar jums suprasti,kas yra vertybės?Patys užaugot su bulka ir sviestu,vargo nemate.Net neisivaizduojat koks jausmas,kai kiekvieną diena reikia kovoti,su darbdaviu,kuris godus ir savanaudis,su prekybininkais,kurių kainos stipriai prasilenkia su atlyginimais,su visokiom būsto valdom ir jų nesuprantamais mokesčiais,su amžinai nepatenkintais kaimynais, su vaikais,kuriems tik duok ir duok,pirk ir pirk.Galų gale kovoji net ir su savim-kad atlaikytum,kad nepratrūktum.O jūs čia versliuką sukat ant svetimų nelaimių.

Justas

Justas portretas
Šaunuoliai, stiprybes jums! Esate pavyzdys ne tik jaunimui, bet ir daugeliui suaugusiu. Savo gyvenimu liudijate kaip gyventi ne del saves, bet del kitu. Laikykites

M.Karieliui

M.Karieliui portretas
mačiau tamstos verslą,tas dvi įmones.Vienoje dirba 1žmogus,kitoje 2žmonės. Tai kur dar keli?Ar čia tėvai,uošviai,jūs abudu ir mažoji tame versle? Neknisk čia proto,mazai naudos iš to ,,stambaus" verslo,tai vaikais pradėsi verslaut. Žinoma gerai,vaikų tikriausiai neskriaudžiat, bet kad uždarbis geresnis, nei ,,Žalioj žolytėj",tai faktas!

Modestui Kirieliui

Modestui Kirieliui portretas
Sveikinu, tai jau turi ir trečią " versliuką"? Matyt, dabar ant bangos ta globa, nes gerai moka. Verslauk, bet nevaidink angelo. Ar čia tokia verslo reklama?

Taigi

Taigi portretas
Nevyniokit į skambius žodžius, tiesiog neblogą versliuką sugalvojot ir tiek. Pašalpų sistema sudarė sąlygas gimdyti vaikus dėl pinigų, dėl to ir atsirado tie nereikalingi vaikai. O išlaikymas tenka mokesčių mokėtojams, nesistebėkit, kad mokesčiai didėja.

Kokie

Kokie portretas
jie vistik naivuoliai dar. Augins 7 vaikus savo ir dar pasiims globoti svetimus.Nei jūs žinot kiek turėsit tų vaikų,kokie jie gims,kokia motinos sveikata,ligos ir pan. Čia ne lėles 7 nusipirkt, nes pamačiau,patiko ir perku. O budintys globėjai, tai vaikas ar kūdikis pereinama gairelė. Atėmė iš tėvų,kad ir naktį,atvežė,po kiek laiko grąžino tėvams,o tau jau kitas atvežtas,ano nebematysi. Gal. Budintis globėjas tai ne širdies šauksmas! Tai darbas, kaip ir bet kuris kitas už algą. Beje visai neblogą. Žinau, pažystu,tik smulkiai nesidomėjau. Tik kad tvarkinga šeima būtų,netiek net itin gyvenimo sąlygos reikalaujamos,užtenka tvarkingų. Na ir gyv.ploto kažkiek reikia,neužtenka vieno kambario.

gimas

gimas portretas
gerai ,kad kazkas daroma,ieskoma iseiciu del tu musu vaikuciu,bet nebutu Lietuva,kad kazkam netaptu verslu,pabuve gerose salygose kuri laika tie vaikai vel bus atiduoti i buvusia aplinka,ar dar kazkam kitam globejui ,na tiesiog kaip bandomi triusiukai,atsiprasau-gal as ne taip viska supratau

Anonimas

Anonimas portretas
Turiu pastebėjimą. Užauginau du vaikus . Kas iš mano bebdaamžių augino vieną, dažniausiai užaugo nevykėlis dėl lepinimo ir gyvenimo supratimo stokos, nors atrodo, turėtų būti priešingai. O milijonai karste , ir tuštuma aplinkui , daro pačiu nelaimingiausiu . Ir jokie šou , ir šalia gyvenantys dėl tavo pinigų nepadarys laimingu. Nebent gyvenimo nesuprantys durniai pavydės .

Kaimynei

Kaimynei portretas
Nesupratote. Ne namai ar automobiliai turi būti mūsų dievai, ty ne jie turi užimti svarbiausią vietą gyvenime. Bet žmogaus ryšys su žmogumi. Ir su Kūrėju. Nuostabūs, išmintingi jauni žmonės, Dieve duok jiems savo malonių gausos.

Kaimyne

Kaimyne portretas
Ne namai ir automobiliai???...o kur tuos vaikus auginti,palapinėse ir visur pėstute su būriu vaikų.Kažkaip nesueina galai šitame straipsnyje....bet sėkmès jums

Modestui

Modestui portretas
Tai koks ten tamstos verslas, jei dvi įmonės ir 10 žmonių? Kioskai? Žinoma ne piniguose laimė, bet be jų tikra nelaimė. Kokios galimybės be pinigų? Jokios! Ir kur čia laimė? Žinoma sveikata brangiausia, bet kai nėra pinigų,susiėda ir sveikatą. Nuolatinis neužtikrintumas, monotonija. Nesakau-yra žmonių šiukšlyne gyvena ir jiems gerai. Jų siauras akiratis. Jeigu jiems taip gerai tad su tuo ir sveikinu!

Dar trecias mano komentaras

Dar trecias mano komentaras portretas
Kai tevai labai daug dirba, siek tiek skriaudzia vaikus. Tai patyriau savo kailiu.. salia savarankiskumo jie ir "sulaukeja"... bandau dabar taisyti padeti, bet dukra nebenori bendraviko, nes pripratusi buti viena per diena ir tvarkyti laika savo nuoziura (tv, pc, soc tinklai..). Butu gerai, jei nereiketu dirbti labai daug per du darbus.... bet, norisi finansini stabiluma tureti..

Modestui

Modestui portretas
Aciu jums Modestai uz tai, kad turite idele sirdi ir isminties. Linkiu Jusu seimai Dievo apsaugos ir isminties.

Deja, realybe yra tokia

Deja, realybe yra tokia portretas
Kad suzeista vaika priglausti - labai didele atsakomybe... o suzeisti jie jau buna per genetika... geriau sterilizuotu girtuokles ir narkomanes. Jei ir pamestu tuos iprocius, genofondas neissivalys..

Modestas Kirielius

Modestas Kirielius portretas
Mielieji, Aš turiu du verslus ir labai daug dirbu. Mano įmonėse dirba apie 10 žmonių. Tai turėdamas ir darydamas aš sakau, kad man nėra svarbiausia pinigai. Aš tikrai nesakau, kad jie nesvarbūs. Todėl tikrai nesuprantu jūsų kritikos neva mes oru gyvename. Sėkmės Jums.

Neturėk

Neturėk portretas
tu tų namų, mašinų,gyvenk vien iš idėjos, kad kuri gerą, tvirtą šeimą su būriu varganų vaikų, pasižiūrėsi po 20-30 metų ką vaikai pasakys? Ar tikrai įsitikinę, nebent laikinai, kad vaikai padėkos? Gražu kai keli vaikai, bet tėvų pareiga ne vien paleisti į pasaulį juos, bet suteikti gerbuvį, išsilavinimą... na ir pradžiai,tikrai nei vienas nesupyks,padėti atsistoti ant kojų. Čia ne viščiukai, kad pabėrei kruopų ir auga,nes jie tik auga,daugiau nieko. Manau kiekvienas norime savo vaikus matyti su išsilavinimu,uždirbančius ne minimumą,išvažiuojančius pailsėti ir kita.

nu

nu portretas
sudetinga

šeima

šeima portretas
Apie savo tikėjimą daug kalba. Kiek jie gauna už globa ? Jeigu jie savanoriauja nemokamai , apie tai ir rašykite.

Saunuoliai

Saunuoliai portretas
Kaip smagu, kad kitoks jaunimas auga, samoningas, ismintingas ir tikintis, augina vaikus nematerialistus ir rupinasi ne tik savo, bet ir ir kitu zmoniu gerove

na

na portretas
pagrindas jaunų panų BMV Tenerifės, Dubajai, priklijuoti nagai, plaukai, antino lūpos tarnaitė į namus, nes per ilgus nagus nieko negali daryti, apie valgio gaminimą...pamirštas dalykas. Pagrindas išaukiančiai atrodyti, kad visi atsisuktų eidami. Cigaretė dantyse, vat toks ir modelis

Inga

Inga portretas
Kokybiskam ir kiekybiskam laiko praleidimui pirmiausia reikalingi saugus ir laimingi tevai....ir saugus savi namai....Nuo ORO ir meiles sotus nebusi.....Kiek ilgai si iliuzija tesis...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių