J. Lukša-Daumantas: mudviejų laimė neįmanoma be Tėvynės laisvės

Grįžti į straipsnį

Ela

Ela portretas
Kokie gražūs laiškai.Kokie taurūs žmonės.

nekelkit

nekelkit portretas
is AA nostalgisku laiku kuriu nuosirdi gyvenimo tekme nesutapatinama nei per plauka su siu dienu laisva gerove isrinktiesiems ir savo /morales/ netapatikite su garbingais nes siandien jei ju dar yra ira uzguiti siu ciniskai norinciu prisilyginti bet nuo fakto nepasis lepsi?...

tam Pagarba

tam Pagarba portretas
Tai juk dabar litchujanijoje valdžioje užsislaptinę KGB'istai, komsomolcai ir iškrypėliai. Taigi, pokario banditai nieko nepasiekė. Tik per juos daug nekaltų žmonių žuvo.

Anonimas

Anonimas portretas
Tu matai kokie zmones. Pi.sos lovoj, vaikus dare o galvojo apie tevyne. Nervavosi, valerijonus gere. Vestuvinius ziedus atidave Tevynei. Ubagais patapo del tevynes. Vaikai isejo su dauno sindromu. Teko emigruoti i Brazilija kartu su negrais cukru spaude. Paskui sugryzo ir pastipo pakrumej keikdamas dieva ir tevyne. Tikri patriotai nupampo nuo ubagu kraujo ir labai dziaugesi geroves valstybe.

Pagarba

Pagarba portretas
Pagarba tokiems, kurie saude i galvas rusu okupantams - imigrantams-vatnikams-pld0raškams-komsomolcams!

Pezalai

Pezalai portretas
Banditas laimės negali įsivaizduoti be šimtų nužudytų niekuo nekaltų žmonių. Kuo daugiau aukų, tuo laimingesnis banditas.

SNIECKUS

SNIECKUS portretas
BANDITAMS mokejo daug doleriuku kad vaziuotu zudyti Lietuvos kolukiecius ir moksleivius!

>>>Galvoju, \\\\\.../////

>>>Galvoju, \\\\\...///// portretas
kad tau stogas pavaževo,kalaborante, Maskvos blake.

Galvoju

Galvoju portretas
Tėvynė bus visiškai laisva, kai išdvės paskutiniai "Zenonai" ir kai rusai išsilaisvins iš liliputino ir jo pakalikų.

Ka

Ka portretas
Ka daumatas butu pasakes sendieniniam gabrieliui nusipirkusiam sklypa uz viena eura jei butu islikes

Tiesa išlaisvins

Tiesa išlaisvins portretas
čia tie du “zenonai” - iš skirtingų psichiatrijos palatų tarpusavyje kalbatės ar tai tik vieno vatniko asmenybių susidvejinimas dėl 30 rublių pakišos iš kremliaus kruvinų rankų?

Sako

Sako portretas
Daumantas gali buti uzkastas keturiu komunaru susaudymo vietoje ant nemuno kranto tokie pletkai vaikcioji prie butelio 1979 metais gal kauniskiams vertetu pasidometi sia vieta

>>>Zenonas \\\\\.../////

>>>Zenonas  \\\\\...///// portretas
>>>Zenonai mane sujaudino ta dviejų žmonių meilė,kova,bet dar labiau Tamstos išsakyta 100 proc.teisinga mintis.Karste vartos anų laikų aukos ir betikslės sausio 13-osios aukos,apgaulės būdu suvilioti ir pakišti po tankais ir užgrobę valdžią parsidavėliai Maskvai.---A.Butkevičius atvirai prisipažino:mes prisidengėme civiliais žmonėmis.Cinizmo viršūnė.Ar tokios "laisvės" tikėjomės.Pagarba Zenoui.

kaunietis

kaunietis portretas
Man patinka daumantu majonezas.

zenonas

zenonas portretas
Labai gražūs laiškai. Gaila neilgai džiaugiausi landsberginės chuntos užgrobta nepriklausomybe, kurią akivaizdžiai pavertė į nusikalstamą fašistinę diktatūrą. Teisėjai jau tapo patys nusikaltėliai, bet teisia dar kitus ir t.t. jie neprognozuojami, kas daugiau, to ir teisybė. Galiu pateikti raštiškus įrodymus, deja nėra kam. Mano tel. 8 662 33770.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių