Įžūlu: Kaune medžius išpjovė be leidimų – gresia tūkstantinė bauda

JULEI

JULEI portretas
Ponia, brangi, tie medžiai tikrai neužstojo šviesos, nes jie tikrai ne po langais augo, atstumai yra išlaikyti tai tikrai, visa tai aiškiai matosi iš nuotraukų. Nereikia čia skleisti melagingos informacijos!!!!!!!!!!

Kaip lietuviai darydavo

Kaip lietuviai darydavo portretas
jei kambariuose tamsoka, tai ne medžius reikia pjauti, o apatines šakas nugenėti, lapiją sumažinti ir pakelti ją aukščiau, kaip lietuviai prie sodybų darydavo. O dabar kad būtų mažiau lapų, parkuose medžių viršūnes nupjauna arba visai sveikus medžius sunaikina. Miškų, parkų naikinimas, miestuose medžių pjovimas prastina oro sudėtį, nes augalai švarina orą. O paskui stebimės, kodėl žmonės taip vėžiu serga, nuo kraujo apytakos sutrikimų miršta.

anonimas

anonimas portretas
nu ir kas ta bauda , juokai , aleksote baigia nemuno šlaitus nukasti namams su panoramom statyti , nu ir kas ta bauda

Julė

Julė portretas
Labai gerai padarė, kad nupjove medžius, tik gaila ne visus , susirinkime buvo nutarta ,nes skundėsi gyventojai, kad kambariuose tamsu, nes dienos metu reikia įjumkti šviesą, patys gyventojai juos sodino tai ir patys nupjovė,

ALGIS

ALGIS portretas
BET TIE MEDŽIAI BUVO PASODINTI SAVAVALIŠKAI , BE JOKIO PROJEKTO , BE APLINKOS APSAUGOS LEIDIMO IR JOKIŲ DERINIMŲ, KAS PAŽEIDĖ NUSTATYTĄ TVARKĄ , PADĖTĮ ATSTATĖ Į PIMINĘ PADĖTĮ .

Justė

Justė portretas
Šiuolaikiniai modernieji urbanistai sodina kaip imanoma daugiau medziu viesose erdvese miestuose. Taciau stai cia yra akivaizdus barbariskas elgesys. Leidimo pjauti medzius negavo du kartus. Ir vis tiek piktybiskai ispjove. As nesuprantu, kaip zmones sau ant galvos uzsileidzia tokius tamsuolius. Prasilenkta su logika, su sveiku protu, su vakarietiskais morales standartais. Neduok Dieve tokiu zmoniu.

Žmogui

Žmogui portretas
Tame name dalis jaunimo tikrai yra nedeakvatūs, kalbos sklido, kad ant namo stogo ir terasą norėjo darytis, pikniko zonos už namo, kuris įtrauktas į projektą maža. Ir aplamai, kam reikėjo naikinti vaikų žaidimo aikštelę viduryje kiemų. Tą visą šutvę bendrijos, kuri valdyba pasivadinusi, reikia kuo greičiau išvaikyti, nes tikrai nelogiškus sprendimus priima.

ir blogai, ir gerai

ir blogai, ir gerai portretas
Kad medžius išpjovė, tai tikri bukagalviai ir visokie kitokie blogiai, bet žinote - tegu papildo biudžetą. ir tegu pildo normaliai - už medžių atsodinimą, Aišku, PIRMIAUSIAI turi būti atsodintas tris kartus didesnis medžių skaičius, nes ten buvo sveiki geri medžiai. antra, tegu sumoka baudą ir normalią, kad maža nepasirodytų. TREČIA - teismų išlaidos taip turi būti padengtos. O kad šitam nusikaltėliškam paradui vadovauja apsišaukėlis - tegu teismas nusprendžia kaip jį bauduoti, kad daugiau nereiktų

Kaimynui

Kaimynui portretas
Čia kaip iš to filmo " Bukas komendantas ir bukesni tie, kas pritarė" Ne viena byla jau teismuose dėl medžių be leidimo išpjovimo nagrinėjama.

Žmogus.

Žmogus. portretas
Tai daug kas nori susitvarkyti kiemą, bet ne tokia kainą, ne išpjautais nelegaliai sveikais medžiais pažeidžiant higienos normas išasfaltuoti gatvę palei langus žmonėm kuriu langai į vieną pusę, kenkti žmonių sveikatai del mašinų senų, kurios teršia aplinką amoralu. Galima nekenkiant susitvarkyti kaip buvo siūloma savivaldybės tarp medžių ir t.t ne visi turi automobilius ne viesiems tų vietų reik. Norfa šalia galima ten laikyti per naktį apšviesta aikštelė. Tikrai galima sutvarkyti viską nepažeidžiant įstatymų. Kažkaip gyvena ir išgyvena Kauno gyventojai be asmeniniu vietų automobiliui ant išnuomotos žemės. Nebūtik egoistai bele man gerai, o kiti lai dūsta. Jeigu jau ant nuomuotos žemės mašinos, tai galima ta aikštelę link kalno už namo išlaikant atstumus nuo langų nekertant medžių, viskas įmanoma kada daroma adekvačiai, o ne kaip nori keli žmonės kuriem dzin medžiai atstumai, nes jiems nekenkia ne po jų langais juk mašinos. Bauda bus didžiulė pamatysit.

Kaimynas.

Kaimynas. portretas
Na manau mokės baudą užsakovas ir vikdytojai, dar tie kas balsavo už, ir tikrai ne 5000 EUR, o daugiau, pamatavau vieną iš berzų kurio skersmuo 38cm vieno cm. kaina nupjauto medžio 45eurai info iš savivaldybės 38cmx45=1710 čia tik vienas iš 11 medžių. Na teismas nuspręs viską, ir nubaus kaltininkus skaudžiai.

buduliai, išpjaukit medžius

buduliai, išpjaukit medžius portretas
ir išdvėsit, kaip žiurkės ant betono.

gyventojas

gyventojas portretas
Per prieš pusantrų metų vykusį susirinkimą, kuriame dalyvavau, žmonės klausė: kodėl numatyta tokia didelė medžių iškirtimo kaina?????? kuri kažkodėl yra įkalkuliuota į statybos projekto kainą? Septynių medžių išpjovimas (tiek išpjauti numatyta projekte) kainuos apie 9000 eurų??????? Tai namo komendanto komanda atsake: todėl, kad nepigiai kainuoja šios paslaugos. Tai reiškia, kad gyventojai buvo apmulkinti, liaudiškai tariant „išdurti“, nes jau tada komendantas planavo susimokėti didžiules baudas žmonių sąskaita. Tai ir vakar pjovėjas „ pasišvaistė“: vietoj 7 medžių, kol atvažiavo pareigūnai, spėjo išpjauti 11-ka. Būtų išpjovęs ir daugiau, bet nesuspėjo. Ir tuos medžius už namo, kurie visai nebuvo numatyti pjovimui ir aikštelei visiškai netrukdė. O dabar tyčiojasi iš senučių vadindamas jas skundikėmis. Tai čia ir yra pats šlykščiausias aferizmas. Namo komendantas yra jaunas žmogus, o elgiasi kaip komunistinis „bebras“.

no coments

no coments portretas
Kam prašinėti leidimų, jei jų vistiek negauni niekam :)

manau

manau portretas
šioj vietoj medžiai bus atsodinti.Jei ne, visam Kaune pjaus kas kur norės.

Anonimas

Anonimas portretas
užauja nauja-betoninių trinkelių ir sloikų karta

D. A.

D. A. portretas
Šis daugiabutis atgimsta jaunomis šeimomis, kurių mąstymas ir poreikiai skiriasi nuo kai kurių senai gyvenančiųjų. Norisi gražių erdvių ir patogių privažiavimų. O rėkaliojančių bobelių visad buvo ir bus. Duok Dieve jai sveikatos! O savivaldybės tarnautojai- protingų ir pagrįstų sprendimų!

kriviu krivaitis krivis

kriviu krivaitis krivis portretas
grieztai drausti medziu pjovima, nes seni medziai musu tautos didybes simbolis - atlaike begales audru ir veju, o jeigu kuris nulus, nukuris ir prazudys zmogu - akyvaizdu gyvenime reikalinga ir zmogaus auka.

pirmiems aukštams šviesą užstoja

pirmiems aukštams šviesą užstoja portretas
pirmiems aukštams saulę šviesą užstoja.... tai tos šlykščios skundikės nesupranta PER mažas kvailiukėms protelis

bobšės lapų griebti tingi

bobšės lapų griebti tingi portretas
bobšės lapų griebti.... tingi.... PRO langus šlykštynėės žiūri kas ką veikia ir skundus rašo . Name daug tokių šlykščių bobų ir diedų be "kiaušių"

Anonimas

Anonimas portretas
mes kai turėjom mašiną, tai turėjom ir garažą, o dabar gudručiai visų žmonių sąskaita gerina sau gerbūvį, tam yra stovęjimo aikštelės, tai tiek....

Dzoniui

Dzoniui portretas
Pritariu. Tegu miestiečiai kvėpuoja savo ir automobilių bezdalais, tegu mažiau juda, ir gyvenimas bus geresnis. ;D

laukinis

laukinis portretas
Nesuprantu, kaip galėjo būti išduotas leidimas statyti, be leidimo kirsti. Manau, problema žymiai gilesnė ir jau sisteminė.

Anonimas

Anonimas portretas
Mieli zmones mastykite logiskai,taip medziai grazu bet 9aukst namas daug jaunu seimu su vaikais po darzeliu,bureliu ir tasem gryze neturi kur pasistatyt savo auto yra problema,dar gretimu namu uzsitvere gyventojei vistiek meta auto svetimam kieme...o mociuciu paistalai ziuret pro langa i medzius gali i miska nueit nes miskas salia...

A.M.

A.M. portretas
Šito namo sklype, kurį nuomoja iš Valstybės ir už jį moka kas met pinigus, yra 61 medis. Didžioji dalis medžių lajos įsiskverbusios į kitus medžius, medžiai blogos ar patenkinamos būklės, pažeisti puvinio, tą nustatė savivaldybės dendrologas. Ir tie kas sodino tuos medžius sako negalvoję kad tokie išaugs ir kad nebus galima jų pjauti. Savivaldybės buvo pakartotinai prašoma leisti pjauti, su visais atsodinimų planais, atsodinant tokius medžius, kurių rūšys pritaikytos miestams o ne miškams. Kiemas yra pravažiuojamas, automobilius stato kitų namų gyventojai, o tie kas moka už tą sklypą negali nieko padaryti. Yra noras žmonių susitvarkyti, pasistatyti vaikų žaidimo aikštelę, atsinaujinti takelius, kad vežimėliu vežant vaiką nedardėtų, nes ne kiekvienas turi Emaljunga. Aišku, nėra gerai pažeidinėti įstatymą ir čia pateisinimo nėra. Tačiau žmonės tiek nusivylė Aplinkos apsaugos komisija, kad pasirįžo pažeisti įstatymą. Ar tai nieko nesako?

Dzonis

Dzonis portretas
Labai keista, kai gyvenantys Kaune, miesto centre nori medziu, krumu, pievu. Tai tiesiog komunistu suvarytu miestan kaimo mazarasciu fabriku juodadarbiu svajones, kad mieste turi buti kaip sodziuj... mieste turi buti infrastruktura, parkavimo aiksteles, geras privaziavimas ir pesciuju/dviraciu takai, o medziai ir krumai antroje vietoje. Medziai ir krumai ir zole kaime, mieste aiksteles, placios gatves ir salųgatviai...

kas čia įžūlaus?

kas čia įžūlaus? portretas
Jeigu "Jie turi išduotą statybos leidimą, kuriame numatyta šalinti medžius. Tačiau pastarajam veiksmui vis tiek reikėjo atskiro leidimo" , IR Visvaldybė DIRBTŲ KAIP PRIKLAUSO vieno langelio principu, ABU LEIDIMAI būtų buvę pasirašyti vienu metu , be jokių trukdžių ir kyšių. Ką dabar reikėjo daryti gyventojams - laukti žiemos ir gavus "leidimą" aikštelę įrengineti sausio menesį, po sniegu , ant ledo???

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Teisingai padarė išpjovė medžius .sutrunyja medžiai

Turėjau patirties..

Turėjau patirties.. portretas
1. Sprendimai daugiabučiuose priimami susirinkime dalyvaujančių savininkų daugumos sprendimu. Neina žmonės į susitinkimus, paskui laksto kaip į kelnes prikrovę... 2. Leidimus savivaldybė išduoda mikliai tik tada, kai šimtamečius medžius nori pakeisti jaunais želdiniais ir kai šaligatvius tiesti trukdo, o mainų aikštelę siūlo su medžiais daryti.. šiaip, neišduoda leidimų, daryk ką nori, net ir savam kieme pačių sodintų medžių negali pašalinti. Taip žmonės tampa medžių įkaitais. 3. Ta visiems apsiskundusi babcė irgi mokės baudą, nes bendrija gaus baudą. Vien žo, žmonės nori pasidaryti už savas lėšas aikštelę, kad kiemai nebūtų užgrūsti, tai prisidarė bėdos. Moralas - sėdi apsikuitęs, tai ir sėdėk, nieko nedaryk, nes pajudinus ką nors, bus bėdų..

Gyventojas...

Gyventojas... portretas
Medžiai gražu,gamta,žaliuoja,o kas juos prižiuri?pasodint pasodino ir baigta,rezultatas toks,išaugo aukštesni už penkiaaukšti ,dienos metu tamsu,kreivi,apgenėti reik ?o kam ?viskas gerai,laukiam kol per audras išvers koki medeli ir dar kasnors nukentės,kanalizacija kemšasi,nubėgimo nėra,nes medeliu šaknys trukdo subėgt vandeniui,moterėlė kuri paskundė,pati per savo gyvenimėli,nėra nei piršto pridėjus,kad aplinka būtu gražesnė,tai senatvė ,neranda užimtumo sau,tad geriau būt rakštimi,miestas yra miestas,tai nereiškia,kad gyventojai,kurie nori gyvent civilizuotai ir su patogumais neturi teisės i savo norus turėt tvarkinga mašinu aikštele ,o ne bruzgyna...

Šaunuoliai

Šaunuoliai portretas
Senai laikas medžius išpjaut tai sovietinis paveldas.dar namus sugriaut.ccp laikais statyti net gėda gyvent.o aikštele mašinu tai senai reikėjo daryt.

reikia

reikia portretas
ne tik baudas, bet reikia atsodint medžius, kiek įmanoma didesnius, o atsodinimo išlaidas priteist tiem kas reguliavo pjovimą

Kauniečiui

Kauniečiui portretas
Tiesa, bendrijos pirmininkas ten tik statytinis buvo vienos apsukrios bendrijos moteriškaitės. Įdomu, ko jei ta bendrija taip parūpo???

Kaunietis

Kaunietis portretas
Žentas sakė, kad tos bendrijos, kuriai priklauso šis namas, pirmininkas Amerikoje gyvena... Turėtų ir kitos institucijos pasidomėti šia kontora

Jonas

Jonas portretas
Daugumą to namo gyventojų automobilių reikia tempti į metalo laužą, nes tos griuvenos teršia aplinką. O visiems, kurie sutiko, pjauti medżius be leidimo, duoti tokias baudas, kad daugiau nekiltų tokių nedeakvačių minčių

Kupčinskas gaidys. Konservatoriai - pensiją sumažino!

Kupčinskas gaidys. Konservatoriai - pensiją sumažino! portretas
Kožnam kawenskui po automobilį!!!! Naikinkit viešąjį transportą!, tik vietą užima Mieste!

Paprastai

Paprastai portretas
paprastai daugiabuciuose gyvena ubagai ir ju 10m senumo automobiliai jiems yra vienintelis turtas kuriu vieta siukslyne, kaip ir tu baisiu daugiabuciu kuriu 2/3 gyventoju yra pasalpiniai arba asocialai...

Anonimas

Anonimas portretas
gerai padare ISPJOVE++masinu daug statyt nera kur.nepykit KREMLIAUS TROLIAI .

Karantinas - medžių piovimo metas

Karantinas - medžių piovimo metas portretas
Matomai, tie medžiai trukdė 5G ryšiui.

Tai

Tai portretas
tai tik dar viena irodymas kokia blogybe yra daugiabuciai. Pirmiausia tuos daugiabucius reikia nugriauti ir ju vietoje padaryti parkus.

Krabajuishius

Krabajuishius portretas
ne kaunieciu reikalas rupintis medziais.,, Vieningas kaunas,,sprendzia ka ir kur pjauti, ka ir kur statyti !

Žmonės

Žmonės portretas
Kas per firma su darbininkais neturinti leidimų pjauna medžius mieste..? Kas stovi už jų-kas samdė..? Matyt kas rašė prašymus...

Gyvename kaimynysteje

Gyvename kaimynysteje portretas
Nei dulkių, nei triukšmo tie medžiai neužstojo. Nuo degalinės iki pat Šiaurės žiedo - šunų š.i.k.d.i.n.i.m.o rojus... Pasipiktinę tik šunininkai. O visi kiti likę pyksta ant šunininkų, nes visas tas žalias plotas - vien išmatos. Jau geriau lai būna vien aikštelės.

Kaimynas

Kaimynas portretas
Anonimas nemeluo ir nerašyk apie visus kaimunus, nei sutiko visi nei ką,buvo pasiūlyta balsuoti kas sutinka, kad nelegaliai pjaut medžius ir visi baudą mokes, toli gražu ne visi sutiko, tinka daugumai trečios laiptinės kuriem niekaip vaizdas pro langą nepasikeis dėl išpjautų medžių. Ne jiems juk smarve iš duslintuvų, asfalto ir dulkių. Ir dar nereikia gazdinti apie pjaustomas padangas kaimynam iš gretimo kiemo neužsitrauk baudžiamosios už grasinimus.

Anonimas

Anonimas portretas
kodel ZILVINAI RUCY po kitu nike slepiesi

L

L portretas
a norime. Darome ką norime, nes nuobaudos pakliūna į teisesaugos liūną. Antras atvejis per trumpa laikotarpį.

nekas

nekas portretas
baisiausia, kad jaunimas taip masto. Vienas kaunietis jaunuolis man pareiske kad viename rajone (nesakysiu kokiam) , reikia iskirsti kuo daugiau medziu, nes viskas apzele, kad butu "daug vietos" ar kazkas panasiai, tipo "graziau". Tai man nuostaba ima, kas auga

metas

metas portretas
Metas keist įstatymus,kad nusižengus jiems, ne baudą reiktų mokėt, o viską atstatyti, atsodinti taip, kaip turėjo būti. Iš projektuotojų, kurie nesugeba medžių įkomponuoti, reiktų atimti teisę verstis tokia veikla. Dabartinės technologijos leidžia ir kanalizacijos vamzdį sutvarkyti, ir medį išsaugoti. Jei metalo laužas vertingesnis už medį ir gryną orą, belieka gyventojams palinkėti nesusirgti, Už sveikatą nieko brangiau žemėje nėra.

Anonimui

Anonimui portretas
Bet kai dvesi nuo vezio del kietuju daleliu, tai nesiskusk

analogiškas atvejis

analogiškas atvejis portretas
pasiskundus savivaldybės klerkams dėl kaimyno be leidimo atliekamų darbų, dar nespėjus uždaryti kabineto durų, ponia griebė tel ir paskambinusi kaimynui pasakė mokėk baudą ir į skundus nekreipk dėmesio

Mes

Mes portretas
Tokie betongalviai džiaugiasi M.Riomerio renovuotame kvartale ,medžius -gyvatvores išpjovė ,gatvelės 5 juostų-kam..?Pinigų už auksinius darbus įsi savinimui.? Vienoje kelio pusėje VI fortas žmonių kankinimų vieta-kitoje daugiabučių GETAS,..?Vasarą karštis nuo asfalto-dulkės ,tiek seniems -tiek vaikams-visiems gyventojams.Vardan ko..? autoteršalų prisipirkusiems..? nesugebantiems ir stovėjimo aikšteles nusivaryti../ tai kaimo dažniausiai mužikai ištroškę asfalto ,dažnas miesto gyventojas taip nesielgia...

Anonimas

Anonimas portretas
Visas namas dziaugias,ilgai laukem tvarkingos aiksteles,svetimu namu gyventojam nepatiks,patys savo kiema uzsidare o stato i svetima vistiek izuliai,reiks pradet padangas durstyt,jiem neparanku.

gamtininkas

gamtininkas portretas
debilai tie kas kertat medzius mieste, jum rankas nukapot reik

Anonimas

Anonimas portretas
Puiku visas namas nubalsavo per susirinkima ir pagaliau ememes darbo,medziai nekims kananilazijos nereiks avarines kviest.

galvoju

galvoju portretas
Iš tokių statytojų reikėtų pareikalauti ne 5 tūkst, o 50 000, tai protelis nušvisų ir nagai neniežėtų. Medžius būtina atsodinti ir aikštelę perprojektuoti.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Daugiabučiai suprojektuoti pagal STR , Civilinės saugos, sanitarijos -higienos įstatymus su gyvenamaja žalia aplinka .Leistina keletas automobilių ir neįgaliesiems stovėjimo vietos.Atsivėrus ES sienoms ,prisipirkta autolaužyno..sukišta į daugiabučių kiemus,pažeidžiant ir KET įstatymus ,aplinkosaugos.autotarša nuodinga žmonėms ir jų vaikams.Savi valdų senai prašoma daugiaaukščių parkavimo aikštelių,tačiau jie laisvus žemės plotus parceliuoja verslams-pelnams ,visuomenės interesai weter.....Aktyvūs kiemų niokotojai-ale susitardami ,tai daugiausia suvažiavę iš periferijų ar naujai išmokslinti švarkeliai-vadybininkai betongalviai...kt.Perki "karvę"-ieškok "tvartą' ,o ne teršalus kitiems po langais ,

tikras kaunietis

tikras kaunietis portretas
į Kauną per daug privažiavo bukų kaimiečių, kurie dievina savo lūženas ant ratų ir nesuvokia augmenijos reikšmės.

hhh

hhh portretas
tai kas darbų vykdytojas? KD Žurnalistui pritrūko jėgų užklausti?

vieningoji gauja rodo pavyzdį

vieningoji gauja rodo pavyzdį portretas
Kaune gauja naikina medžius su radetos parašiukais, o kiti nemąstantys tik seka paskui.

Gaila trumparegių

Gaila trumparegių portretas
Kai patys miesto tvarkytojai, neatsiklausę gyventojų, išpjovė medžius Riomerio gatvėje ir paklojo asfaltą, vieni džiūgavo, kiti nelabai. Džiūgavo tie, kurių langai neišeina į automobilių aikštelę, nes jiems nereikia uostyti išmetamų dujų ir klausytis signalizacijų. Pirmų aukštų gyventojai langų atidaryti negali, nes jaučiasi lyg garaže, ypač žiemos metu.O jau kai pakaitina saulė ir balkone virš 40, jautiesi lyg asfalto dykumoje, jokio pavėsio, jokio gaivaus oro gurkšnio. Asfaltas prisigėręs tepalų garuoja ir trupa. Dėl senų drandalietų neliko medžių, bet greit neliks ir brangaus asfalto.

Marijai

Marijai portretas
Pone, brangi, nuo mašinų išmetamų dujų Jūs galvojate, kad Jūsų gėlės augs, ar skalbiniai pabals. O gausit ne vitamino D, bet švino porciją. Gaila tokių žmonių, kuriems galvelėje vingių mažoka...

Marijanai

Marijanai portretas
tiesiog puiku - kvėpuosit masinycių išmetamosiomis dujomis, klausysitės signalizacijų naktimis. Pasaka, ne gyvenimas.

Marijana

Marijana portretas
Ar kas paklausė apatinių aukštų gyventojų ar vasarą jie per savo langus mato saulę . Net gėlės balkone neauga . Net patalynės nėra kur išsivėdinti .Ištisinė naktis ,saulė vitamino D ir geros nuotaikos šaltinis ,o mes gyvenam gūdžiame miške

gene

gene portretas
viskas liuks,medziu yra pilna miske,o masinos nenuvesi pastatyt i svetima kiema,zmoniu daug gyvena,netelpa auto,nors po 1 vieta butu butui ir liuks.kazkam pavydas,nes kazkas tvarkos,situ medziu saktys uzkisa kanalizacija kas dar nezino ir sis kiemas buna mazoji jura.

Tomas

Tomas portretas
Viskas cia gerai,reik zmonem kazkur masina statyt ar i kisene isidet, o kazkam kas stato svetimam kieme savo auto nepalanku,jei suvaikejusios negyveles senes karantinuosi namie o nelakstytu kieme be kaukiu butu viskas ok,senukam stogas lekia pyksta skundzia.....

L

L portretas
Medžiai kertami be jokio gailesčio. Buvo Kaunas žalias, greit bus plikas. Jei iškirsta Labanoro giria, tai ką reiškia medžiai prie namų.

Tai ko ta korona

Tai ko ta korona portretas
suvarė visus į savus urvelius. Kad geriau pamąstytumėme, kaip teisingai gyventi. Jeigu žmogus perka automobilį, jis turi galvoti, kur tą automobilį laikys- garaže ar kokioje aikštelėje.Šiame rajone kuo puikiausias susisiekimas viešuoju transportu ir nebūti važinėti tuo automobiliu. Kai jau tiek išdarkėm gamtą, kad net medžius, kurie teikia atgaivą nuo dulkių, karščio, reikia kirsti, tai tikrai dar ne vienos nelaimės sulauksim, kol to vargano žmogelio protelis prašviesės, kol jis taps sąmoningesnis.

O

O portretas
Kur masinas statyti,gerai viskas ten

Dalia

Dalia portretas
Automobiliai,kurie stoves nupjautu medziu vietoje,tures buti apipilti benzinu ir padegti !!!

Modeliuotojas

Modeliuotojas portretas
Pats pasodini medį, augini, puosėlėjį, ir kuomet medis praauga namą, saulę - negali jo nupjauti. Tarsi valstybė nusavina visą tavo triūsą ir priverčia tave prašyti, maldauti..arba laužyti įstatymą? Normalu? Jeigu prie daugiabučio buvo suformuotas sklypas o gal net išpirkta žemė, tai medis galėjo augti privačioje teritorija. Tačiau NE, neleisime, statykite mašinas tarp medžių! Juk kuomet projektavo blokinius namus, niekas nesitikėjo kad kiekviena šeima gali turėti 2-3 auto. Bet pasirodo gali, gyvenimas keičiasi. Tačiau įstatymas ir valdininkas sukasi atgal nei progreso ratas. Suprantu kad medis prie namo, o dar ir daugiabučio yra gerai, tačiau automobiliai ant pievos, tarp medžių ar kelio važiuojamoj dalyje irgi nėra gerai. Jeigu trukdo medžiai, juos reikia pjauti, bet pagal parengtą planą, juos galima atsodinti. Ir nebūtinai beržus ir liepas, dar galima ir ąžuolus. Tačiau kam kažką daryti, projektuoti, sukti galvą, juk galima paprasčiausiai neleisti.

Vincas

Vincas portretas
Dabar jaunimui senas metalo laužas, kurį jie vadina automobiliu yra svarbesnis už medį, kuris valo ne tik orą, vandenį, dirvožemį ir reguliuoja klimatą. Moksliniai tyrimai yra įrodę, kad augmenija gerina ne tik žmonių fizinę sveikatą, bet psichinę gerovę.

Jonas

Jonas portretas
Labai dziaugiuosi kad yra drasiu zmoniu, liuks

Statybnioks

Statybnioks portretas
Patys prisodino, dabar gavo statybos leidimą, kuriame numatyta šalinti medžius...bet kažkam ,,nesusimokėjo" tai vis neleido dar...?

Na taip,

Na taip, portretas
kaimiečiai ,suvažiavę i miestus nori asfalto ir mašinų ir kuo daugiau ,kad kas nepagalvotų ,kad jie tik mužikai iš kaimo..

V

V portretas
išgamos, nieko nėra švento

Karosas

Karosas portretas
Ha ha, o baudą tai turės visas namas mokėti, nesvarbu ar pritarė pjovimui ar ne. Sveikinu apatinių aukštų gyventojus, kuriems po langais burzgės motoriukai ir pypsės signalizacijos.

Hm

Hm portretas
Nieko naujo, juk Jauno milicininkas pats pirmas parodė oavyzdį

Puiku

Puiku portretas
Ir gerai padarė-nuo tų didžiulių medžių tamsu kaip miške, o dabar susimes visi ir turės puikią stovėjimo aikštelę. Rėkia visokie "karaliai" - važiuok į vienkiemį ir gulėk po medžiu, o čia miestas ir žmonėms reikia gyventi.Šaunuoliai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių