Įžūliai nugriautos tarpukario vilos savininkui – teismo kirtis

Anonimas

Anonimas portretas
Į Kauną atvaziavau gyventi ir mokytis 1964 m. ,tai Savanarių pr. pradedant nuo Muravos buvo vien medyniai namai.tai va ,jeigu tuometinė santvarka būtu jų nenugriovusi ,tai kaip dabar atrodytu įvaziavimas į miestą su tais jūsų kultūros paveldais. Esu pensininkas ir man grazu kai miestas atsinaujina ,o ne saugo kazkokias pūvenas.Tada buvo Raudonosios armijos pr.

Anonimas

Anonimas portretas
Nesamone! Kaskokia apgriuvusi lusna traktuojama kaip tarpukario vila. Zmogus norejo sutvarkyti siukslyna ,tai suleke visos tarnybos , kad pasirodytu esa svarbios ir reikalingos. Realybeje si siuksliu kruva dar ilgai "puos" Kauna ,kaip pavyzdziui ,dauguma lietuvos "dvaru". Zmogelis, susidures su tiek biurokratu, greiciausiai pades santaupas ir sveikata kol patenkins visu "parazitu" apetitus, anot pastates nauja ir grazu pastata ,geriausiu atveju emigruos.

as

as portretas
Kiek seku namo savininko pareiškimus tai jis arba su realybe kiek susipykęs arba gerokai maustomas advokatų. Mažai abejonių, kad prapils visus teismus.

Juokdariai

Juokdariai portretas
Ne vienas teismas yra jei ką.Kas pralaimi pirmam,tas dažniausiai laimi aukštesniam!

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
okupacija - vergija

KKiK

KKiK portretas
Žodžiu jei ne Krabas - nepirkite nieko kas gali būti patepta paveldosaugos tepinėliu.

o

o portretas
kas nuteis tuos idijotus kurie sugriove nauja vijunekes pastata juk jo verte nepalyginama su senu lauzu taip graunama viskas nuo zmoniu gyvenimu pastatu misku gamtos tersimo iki karu ir sis blogis iremintas i valdziazmogiu 'kazkieno / perdirbtas smegenis ir tai ne zmones o inplantuoti biorobotai ir kokas deja nesimato pabaigos ju sunybems... per svelniai nes geras suo masto?...

klp

klp portretas
maciau karaliaus troba salia hales toks jausmas tycia naikina nama baisiai atrodo .

kns

kns portretas
kas atsakingas uz stiklaini Laisves alejoje priesais savivaldybe? impotentinio lygio tarnybos..

kaunietis

kaunietis portretas
Manau uz nugriovima atskaityti is tu kas parasus dejo ir dar kysius grazinti turetu

Tai,

Tai, portretas
taip, apatinių Šančių "flavelose", pabandyk, ką nors renovuot? Atšoks noras iš kart, kai nueisi pas savivaldybės klerkus...Dieve, Dieve,ar mes savam mieste gyvenam?..

Kaune,

Kaune, portretas
tai taip, kaip ir kituose didmiesčiuose pilna lūšnų "ale vertybė", pabandyk ką nors daryt?...Liksim,visi prie "suskeldusių geldų "paveldų"...Ar to siekia "paveldosaugininkai" ?????

Anonimas

Anonimas portretas
Durniu salis , bananu respublika. Durniu istatymai, durnas ir ju vykdymu reikalavimas.Pasklido asbesto dulkes vienam nevisprociui. Visi daugiabuciu balkonai siferiniai. Stogai siferiniai, ar nuo ju nieks nesklinda valdziazmogiams.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių