Įtartina ramybė po ministerijos sparneliu

Grįžti į straipsnį

Er

Er portretas
Vėl straipsnis 90 proc apie tą patį kas jau buvo rašyta. Slapto Kd šaltinio teiginiai neva įrodymas. Jungiamos trys mokyklos o kritikuojama tik viena iš jų nes jos direktorius tikimasi taps nauju vadovu, reiškia kiti netaps..už tai turbūt ir tokius straipsnius užsakinėja.

Dirbęs maisto pramonės profesinėje

Dirbęs maisto pramonės profesinėje portretas
Buvo Anužienės statytinis direktorius maisto mokykloj, taip ir čia visi skundai, problemos į ministeriją... viskas nurieda...

Tomas

Tomas portretas
Tai ką, po tokių tekstų neišeis auto pigiau pasitvarkyt, patylėkit jus geriau.

Ieva

Ieva portretas
Nepasidalina direktoriai posto?Tai pykstasi per spaudą.Ir kas tas KD šaltinis?

Stasys

Stasys portretas
Antrą kartą apie tą patį, kam čia turtėtų būti įdomu.

Tu Antanas

Tu Antanas portretas
Nieko nepazeidzia, dalyvavau 2-iems auto po 3+ metų keičiant lipdukus i naujus. Beje čia tik 1 epizodas.

Ernestas.

Ernestas. portretas
Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Lietuvos Respublikos išdavikai Velnio išpažintojai veikė Lietuvos teise, vardu, slėpdami, teisybę. Lietuvos Respublikos Kauno vpk, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys. Gintautas Žaliagiris (klaunas) 865608032, Neringa Venckienė ( prostitutė, Kaunas, Gričiūpio seniūnija, A. Baranausko gatvė, 12-54) 862401700, 860987088, Aloyzas Venckus (kuilys) 860318032. Gintaras Petrauskas, Povilas Mačiulis, Mantas Jurgutis, Andrius Palionis, Visvaldas Matijošaitis, Rūta Simkautytė-Kondarauskė. Š. Jonušas, I. Kvietkauskienė, Sakalaitė, Valaitis, J. Radeliūnienė, Levinckienė, Kvaraciejus, E. Žigutis, Miknienė. Henrikas Daktaras, Ramutė Daktarienė,. Valdas Adamkus, Andrius Kubilius. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT 294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.

Antanas

Antanas portretas
KD sliekų ieško. Čepas puikus direktorius, puikiai vadovauja. Magnetiniai lipdukai daug kur naudojami, kad klijuojami dažų negadintų. Plaunant mašiną visuomet nuimu magnetus, o uždedu, kai nudžiūsta. Parašykit kas straipsnį užsakė.

ll

ll portretas
Tai matyt kad direktorius lojalus konservatoriams,nes jei viceministrės globojamas,o jinai Šiugždinienės,kuri viską žino Kaune ir ypač apie ugdymo įstaigas,paitikėjimo viceministrė,Aiškiai reikia depolitizuoti šitą ministeriją,kad politikai tik kryptis,tikslus sudėliotų ,bet ne vadovautų su savo krepšeliais tiesiogiai,Ministrai ateina ir išeina,išnyksta kaip genijai,nei vienas neliko ilgam laikui toje ministerijoje,kaip pavyzdžiui Linkevičius URM,,Bet švietimas toks pats svarbus kaip krašto gynyba,užsienio politika.Dabar gaunasi kad sukčiai daugina sukčius o ne atvirkščiai,tokias pitrėnienes ,steponavičius ir kitus bukius atsidųrusius ministro poste niekas net nepasmerkė,Taip kaip dabar armonaitės,dabarawolskos ,Bilotaitės už supolitintą policiją ir veiksmus pandemijos metu,

Broniuks

Broniuks portretas
Kaip minisreris taip klounas.(švelnei tarent).Paskelpkit valstybinį konkursą,,ministras ne vagis".Nerasta dalyvių?

kaunietis

kaunietis portretas
Įdomu tiesiog, ar ta liūdnai pagarsėjusi Anužienė sėdi už grotų, ar dar ne? o šitas dėdė sėdės?

kaunietis

kaunietis portretas
Kokia ministrė, tokia ministerija. Ką ji ten apskritai daro, seniai turėjo atsistatydinti.

Kaunas

Kaunas portretas
Seniai profesinio rengimo kursus reikėjo tikrinti. Ten dirba korumpuoti kai kurie vadovai. Kaip Maironio gatvėje esanti mokykla.Užsirašo ir nelanko kursų ,o gauna pažymas, kad baigė. Taip tikrai buvo. O patikrinimų jokiu. Korupcijai klestėti yra kur . Aplaidumo ir pinigų mėtymo daug kur.

Purve paskendusi Tėvyne

Purve paskendusi Tėvyne portretas
Į postus Lietuvos šveetime sulindusios neraštės erkės.., Visi " čepukai" godūs, pasižymintys turginiu kalbos diiaektu, kalbantys pakeltu tpnu, demonstruojantys žurnalistams savo apsaugotą... sėdynę ir stiprų užnugarį. Lietuvos naikintojai.. Valdančiųjų išpuoselėti vagys.

Gedas

Gedas portretas
Jei viskas tiesa, tai vaizdas apgailėtinas. Kodėl viską dengia ministrė?

ojeee

ojeee portretas
Ir dar - iš mokyklinių lietuvių klb.programų šaikiniai išmetė visų lituanistų ir visų apsiskaičiusių piliečių, visų mokslo darbuotojų vertinamus autorius, o vietoj jų į septintokų privalomą programą įtraukė Tapiną ir dar kelis jo ale kolegas. Taigi konslibos jau į mokyklas buldozeriu važiuoja.

ll

ll portretas
Niekas nejuda per 32metus,korupcija o ji dažniausia ir politinė yra legalizuota, armija valdininkų kurie turi tai kontroliuoti ,bet gavosi lietuviškas aštuonkojis, Puola tada ,kai reikia ,kažką nuversti ir pastatyti savo žmogų ,Ir tai mažoje šalyje,kur viskas matosi kaip ant delno,O valstybinės institucijos ,tyčiojasi,jei jau išlenda kokia yla ,tai visas darbas dar įkurti kokį būrelį ,kurisi tai kontroliuos ir aišku visi be jokios atsakomybės,Švietimui skiriami vis didesni pinigai dingsta be rezultatų,nes pačioje ministerijoje nedaroma pertvarka,o tik pučiama kiekiu bukų valdininkų.

Marius

Marius portretas
Kodėl ministerija neskyrė tarnybinės nuobaudos Čepui dėl nežymėto automobilio? Reikia visiems direktriams duoti paspirtukus vietoj automobilių.. Ir pasportuotų, ir gamtos neterštų.....

Anonimas

Anonimas portretas
Sirsalynas

Anarchija

Anarchija portretas
Nu kaip man patinka tas bardakynas!!! 33-i metai.

Tikrinkite

Tikrinkite portretas
Kaip pinigus plauna MRU, prisistatęs prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir prisiklijavę prie pagrindinės valstybės biudžeto ir europinių pinigų plovyklos - Užimtumo tarnybos. Vyksta prekyba žmonėmis. Vyksta narkomanų ir bėdos patekusių žmonių tiesiog suvalgymas. Lengviausia forma perimti nek.turtą yra gavimas informacijos, jog asmuo prarado darbą. Ir viskas. Pora įkandimų į visokius atsitiktinius darbus ir gali drąsiai imti jo namų adresą ir perimti turtą pusvelčiui. Tikrinkite visus siuntinėjimus į statybų, maitinimo, apgyvendinimo, viešbučių darbus kur tiesiog valstybės subsidijuijamose vietose bet kuris direktorius turi kas kelis mėnesius naują oralinio ar analinio specialistę ar berniuką čiulpinuką apifirmintą referentu ar barmenu. Žiūrėkite kas dedasi su prrkvalifikavimo programomis. O dabar dar ir parama pradedantiems verslą ar steiguantiems darbo vietas sau ir kitiems. Visur kyšo MRU ausys. Tikrinkite, kas Užimtumo tarnyboje yra susijęs ir su medicina, ir su MRU.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių